2008. Chat szervezés: Kinek mikor jó, ki milyen témát szeretne felvetni??

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#8
2008. okt. 13. 19:44
írd meg a tttweb-es címre, meg fogja nézni,akkor is ha nincs itt fennt éppen!! Nekiis érdeke,hogy ha valami nem jó,megjavítsa...
#7
2008. okt. 13. 19:34
Vele még nem próbáltam. De én amúgy is ritkán látom őt idefenn, nem biztos, hogy időben felfigyelne rá. De majd írok neki privátot, ha fenn lesz. ;)
#6
2008. okt. 13. 18:30
Gergő nem tud segíteni??? Végsőesetben új odakreállt személyiséggel???
#5
2008. okt. 10. 18:54
Nálam sajnos nem működik a chat...

Hiába próbáltam többször is a fórumon használt felhasználónevet és jelszót, nem működött...
#4
2008. okt. 10. 18:36
Továbbra is lehet jelentkezni... gondolom, főleg hétköznapra... mint láttam, eleve több szoba van, és láccik ha nem nulla van ott, akkor valaki benntvan 1 szobában... azért érdemes megadniesetleg főtémát, hogy aki amúgy nem menne, de az érdekli, talán mégis...
#3
2008. okt. 3. 16:17
törölt tag
Segítség van a játékosoknak? Telefonos egyéb? ;D ;D ;D ;D ;D ;D
#2
2008. okt. 3. 15:12
Baldag, csúcs vagy! :D Mindenről topikot nyitsz!
Jelentem én sose érek rá, egyszer csak hopp! és itt vagyok :) Leginkább hétköznap munka közben, mert itt egész nap megy a net.
Téma: én csak szívesen hallgatnék mindenkit, hogy ki mit tud. Abból én is okulok. Tehát én lennék a kérdező. A játékvezető ;D
#1
2008. okt. 3. 15:09
Ide lehet pár sorban írni, ki milyen témában akarna chatelni, bár általában kötetlenné válik... De indulásnak jó lehet, ha van fix pont... ;D És adjatok meg napszakot, intervallumot, illetve időben mondjátok le,ne éljünk vissza más idejével!!!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0