2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#324
2012. feb. 5. 11:39
Szerintem, ténylegesen tapasztalni az emberek alig ha fognak valamit.
Amit Kryon leírt a kinyilatkoztatásaiban az pontosan a szellem és a föld felemelkedéséről szól. A rezgésszám emelésével a földön fellelhető szellemiesültség (így mindenki) felemeli a földet át egy másik dimenzióba, melyet az ember nem nagyon fog észre venni, csak azok inkább érezhetnek valamit akik már arra érettebbek, fejlettebbek, tudatosabbak. Szóval ez a nagy 2012 világvége, ez egy régi Isteni sugallat, melyet csak úgy voltak képesek értelmezni, hogy mind meghalunk hogy valami új kezdődhessen. Szerintem ez igaz, de csak átvitt értelemben. Nem hinném hogy összepusztuljunk magunkat és le van a gond :D Túl egyszerű lenne, az ember pedig miért is ne mindig a nehezebben halad, mert azon szélesebb körű a tapasztalás. Szerintem a földön érzékelhető változások között amik lesznek azok vagy 1-2 természeti katasztrófa, vagy a materiális rendszerek megbukása vagy átformálódása, világügyi dolgok, mint bankok vagy az olaj vagy ilyesmi... Másrészt pedig szerintem sokkal több és jobb lehetőségek fognak nyílni a szellemek számára a tapasztaláshoz, fejlődéshez mint eddig. Egy magasabb szinten egy védettebb rétegződésben sokkal több minden megengedhető alkalmazható úgy vélem.
De ha nem így lenne és felrobbanna a földgolyó vagy 1 napos vírus leölné a földet akkor a biztonság kedvéért dec 12. én elbúcsúztatom a világot :D Pont betöltöm majd a bűvös misztikus 23as számos szülinapomat azt annyi :D Elmondhatom majd odaát hogy háh, 23 éves voltam mikor kihaltunk :D:D:D:D Azt béke. De amúgy szerintem figyeljétek meg, hamar elrepül ez az év...
Amúgy meg 2000 re is azt mondták hogy az Ördög éve, azt jól meghalunk mind. Közbe pedig nem az volt.
Jó ezzel kapcsolatban annyit azért én is észrevettem hogy 2000 az egy nagyon sötét év volt valami miatt, de olyannyira az ördög évének nem mondtam volna... legalább is számomra nem.

Kicsit kíváncsi vagyok én is hogy mit tartogat ez a 2012 meg a maya jóslat meg stb, de továbbra is motoszkál bennem hogy lehet hogy csak durván beszívtak (éltek vele :D ), vagy nem fért több nap a kőtáblára :D

Minden esetre mind megtudjuk hamarosan, hacsak addig el nem csap a 2-es villamos :D
#323
2012. feb. 4. 15:20
Én hiszek a majáknak,biztos készül valami,amit ők jó előre tudtak.
Egy romlott világban élünk,tele pénzéhes emberekkel,nem lenne baj,ha kihullana a férgese.
Amúgy meg a Nibiruról-Nem vettétek észre,hogy a róla szóló cikkek le vannak véve a netről?
Ezzel csak még jobban felhívták rá az emberek figyelmét. (alias-N.A.S.A.)
Ez több,mint gyanús,nem! :-\
#322
2012. jan. 15. 2:26
A világvége dologhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy amikor én jópár évvel ezelőtt belebotlottam a 2012-es témába, még senki nem emlegetett világvégét, de egyáltalán. Azt hiszem nem sokra rá még a régi tudás hatalom fórumon is előjött a dolog, ott is sorolták a lehetséges változásokat, de ott sem volt szó világvégéről egy ideig, aztán valaki felhozta még a nibirut, és onnantól kezdve... De nyilván a 2012. 12. 21 és a világvége nem ott kezdett asszicializálódni, csak ott láttam először nyomát. Rémlik valami Kyrontól, hogy a bolygó szintje emelkedni fog (hú, most tudom, hogy rossz kifejezést használtam, remélem attól még értitek), de mintha még több helyen olvastam volna ezt a bolygót átívelő lelki emelkedést/fejlődést. Viszont ami nagyon rémlik, az egy gondolat, miszerint az ilyen emelkedések pár ember halálával járnak, akik nem férnek bele később a képbe, mert élhetetlenné válik számukra a környezet, de halál után csak átmennek egy másik terepre, ami kényelmes nekik. Elég észbontó ötlet, de a francba hogy sosem teszem be az ilyeneket a kedvencek közé, hogy legalább mutogathassam... :\

Aminél tudok forrást mondani, az Michael Newton, a regressziós hipnózissal foglalatoskodó pasas. Ő írja a könyvében, hogy sok kliense említette, hogy a közeljövőben csökkenni fog a Földbolygón a testek száma, vagy valami ilyesmi. Viszont ha jól rémlik azt is nála olvastam, mennyire értelmetlen lenne egy világvége egy fejlődési folyamat kellős közepén (mint ahogy az történne ezzel a 2012-es dologgal). Most fejlesztjük, fejlesztjük, áh ez uncsi, bumm romboljuk le? Nem sok értelme van, és tényleg.

De erre már emlékszem, hogy Kyrontól volt idézve, hogy 2012 egy régebb óta kezdődött folyamat egy kis része csak, és nem kell semmit várni tőle. Szerintem egy tök nyugis nap lesz, őszintén (főleg hogy így születésnapom után 1 nappal lesz xD). Ez szerintem olyasmi, mint ha pl. 2000 és 2006 között nagy változás megy végbe, ennek a tetőpontja tehát 2003. Szerintem ez akár így is értelmezhető. Bár a mayák mondták, hogy most vándorlunk ki az egyik földévből, nem? 2012. 12. 21. pont az utolsó nap. Elvégre áprilisnak is valahol vége kell lennie, meg október és november közé is kell egy határvonal. Bár őszintén csak találgatok, és csak írkálom amiket hallottam, őszintén: semmim nincs! :D Nagyon érdekel ti mit hallottatok, vagy hogy éreztek ezzel kapcsolatban. Viszont világvége... nekem ebben nincs cukor, logikátlannak érzem.
#321
2012. jan. 2. 16:18
"Wááá félek :D Na jó nem is ..a legparásabb szerintem jövőre a legerősebb napkitörések lesznek,ami galibát okozhat az elektromos áramellátásban." – parkour

sajnos.
pontosabban elfognak romolni az elektromos eszközök.
ez jó és rossz egyben :D
#320
2012. jan. 2. 15:01
Wááá félek :D Na jó nem is ..a legparásabb szerintem jövőre a legerősebb napkitörések lesznek,ami galibát okozhat az elektromos áramellátásban.
#319
2012. jan. 1. 0:59
Majd meglátjuk, hogy mi lesz és mi nem lesz... A legfontosabb, hogy harcoljunk azért ami fontos nekünk! :)
Mindenkinek Boldog Új évet Kívánok! :)
#318
2011. dec. 31. 20:45
szerintesm se lesz világvége 100%
de valami biztos lesz ha már sok teórira van arra a dátumra.

olvastam csillagászatilag 1 vonalban lesznek .
BUÉK :)
#317
2011. dec. 31. 19:40
Sziasztok!
Hát én nagyon remélem hogy nem lesz világvége mert sok dolgot kell még végrehajtanom :D. Meg ha belegondolok értelmetlen lenne.. Szerintem mindennek megvan a maga működése és ez a világvégés dolog mindent felborítana.. Vagy attól függ hogyan nézünk rá.. Igazság az, hogy nem szeretném, hogy megszűnjön az ami most van. Tudom jól, hogy meg kell harcolni mindenért és az élet nem könnyű mindig, de ez így van jól. Nem tudom mi lesz akkor, de szerintem az embernek magának kell változtatni az életén ahhoz, hogy olyan legyen amilyen szeretné.
[glow=blue,2,300]Boldog Új Évet Kívánok!!!!![/glow] :)
Remélem pontosan egy év múlva is ide írok majd! :)
#316
2011. dec. 31. 18:03
Köszönjük Aranykorona!

Neked és a Többieknek is kívánok én is hasonló jókat, békét, boldogságot az új évre!
#315
2011. dec. 31. 15:46
[center][shadow=red,left]Nagyon Boldog és Sikerekben Szeretetben Békében Gazdag Szép Új Évet Kívánok Minden Kedves TTT Látogatónak és Tagnak![/shadow]

Legyen hát 2012 a lélek felemelkedésének éve!
Ugyan is a 2012 es világvégében én alig ha hiszek, s ha igaz az hogy: "Legyen mindenkinek a maga hite szerint" akkor bizony a 2012 es évben minden romba dől mely igaztalan és hazug, s előtérbe kerül az Isteni Igazság és Szeretet a nem tudatos emberek köreiben is s talán jobb belátásra lel e világ...


[img]fluidemerald.com/blog/wp-content/uploads/2009/06/sun_euv19-300x300.gif[/img]

"Nap napra, évre év, csonton hús, bőr, izom, vér
A vén test férgek szánalmas tanyája végül
De amíg reggel nem a végre ébred, bízik, remél, vár
És a végén a régi romjain egy új világ épül fel

Ne mondd, hogy nem erős vár az Isten
Ha hagyod neki, hogy védjen
Persze nem az a lényeg, hogy van-e feszület a faladon
Vagy a szekrényen
Ott van-e mondjuk a Biblia
Talán csak elég benne hinni, hogyha távol tartod a rosszat
A jó majd jó helyre fog vinni

És lassan eljön majd, hogy az lesz a jutalom
Hogy aki beáll a sorba, annak nem vágja át a torkát a Hatalom
Ha a jelét hordja
És amíg reggel nem a végre ébred, bízik, remél
Vár hogy a végén a régi romjain egy új világ épül fel
A régi romjain új világ épül fel!
A régi romjain új világ épül !"


Tankcsapda - Tiszta fejjel
(idézet, nem teljes dalszöveg)[/center]
#314
2011. dec. 30. 18:33
Sziasztok!

Először is [glow=red,2,300]Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek![/glow]

Másodszor nem tudtam írjam be tegyen ezért ide írom:

Próbáljátok be a következő mantrát:
Ōṁ Namō Ōṁ Namaḥ
Fontos a jó kiejtés ezért itt van egy kis hang hozzá:
www.planetary-transformation.org/mantrarepetition]link
Ez pedig az egyszűrű letölthetőség érdekében:
www7.zippyshare.com/v/81290774/file.html]link
#313
2011. dec. 15. 19:16
"[quote author=marduk link=topic=157.msg21390#msg21390 date=1315992670]
[quote author=kisHorusz link=topic=157.msg21353#msg21353 date=1315725165]
Sziasztok!
Régen írtam már ide...de az a lényeg most írok :)

Itt egy szép hosszú szöveg 2012-vel és a Magyarokkal kapcsolatban...
ahimre.freeblog.hu/archives/2011/09/06/Avatara_A_magyarsag_kuldetese_az_uj_Aranykor_kuszoben/
Ezt lehet olvasni...az első karaktertől az utolsóig...
" – Omen


Tegnap kaptam levélben, és maximálisan egyet értek a leírtakal. :)" – Omen

Ez a link azóta nem él, de ugyanezzel a címmel találtam egy cikket, itt: vilagvege.net/irasok/avatara-a-magyarsag-kuldetese-az-uj-aranykor-kuszoben

Ez ugyanaz amit ti olvastatok?" – Omen

Már régen olvastam, nem tudom pontosan, hogy egyforma-e...De valószínűleg ez volt az...
#312
2011. nov. 27. 3:18
"[quote author=kisHorusz link=topic=157.msg21353#msg21353 date=1315725165]
Sziasztok!
Régen írtam már ide...de az a lényeg most írok :)

Itt egy szép hosszú szöveg 2012-vel és a Magyarokkal kapcsolatban...
ahimre.freeblog.hu/archives/2011/09/06/Avatara_A_magyarsag_kuldetese_az_uj_Aranykor_kuszoben/
Ezt lehet olvasni...az első karaktertől az utolsóig...
" – marduk


Tegnap kaptam levélben, és maximálisan egyet értek a leírtakal. :)" – marduk

Ez a link azóta nem él, de ugyanezzel a címmel találtam egy cikket, itt: vilagvege.net/irasok/avatara-a-magyarsag-kuldetese-az-uj-aranykor-kuszoben

Ez ugyanaz amit ti olvastatok?
#311
2011. szep. 15. 9:51
Kíváncsi leszek hogy ez az egész hogy megy majd végbe meg úgy az egészre hogy vajon mi lesz. Mert a Jó Isten tudja csak pontosan hogy WTF... Remélem jobb lesz mint volt mert ezek az állapotok már bírhatatlanok :S :D
#310
2011. szep. 14. 11:31
"Sziasztok!
Régen írtam már ide...de az a lényeg most írok :)

Itt egy szép hosszú szöveg 2012-vel és a Magyarokkal kapcsolatban...
ahimre.freeblog.hu/archives/2011/09/06/Avatara_A_magyarsag_kuldetese_az_uj_Aranykor_kuszoben/
Ezt lehet olvasni...az első karaktertől az utolsóig...
" – kisHorusz


Tegnap kaptam levélben, és maximálisan egyet értek a leírtakal. :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0