2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#189
2009. már. 1. 14:21
"hitem van bár erőssége ingadozó, van hogy nagyon hiszek valamiben, van hogy kevésbé de mindig ott van!!

Valóban elkezdődött már valami. Hogy mi lesz a vége? Nem szeretném azt mondani, hogy majd meglátjuk, inkább alakítsuk mi! :)" – Moonlightdeejay


Abba neked is részed van hogy mi lesz a vége.
#188
2009. már. 1. 13:30
így van:)
#187
2009. már. 1. 13:25
hitem van bár erőssége ingadozó, van hogy nagyon hiszek valamiben, van hogy kevésbé de mindig ott van!!

Valóban elkezdődött már valami. Hogy mi lesz a vége? Nem szeretném azt mondani, hogy majd meglátjuk, inkább alakítsuk mi! :)
#186
2009. már. 1. 13:17
Ha 2008-hoz képest 2-3 év mínusz, akkor 2006 tájékán volt a "hatalmas változás"?

Még mindig tart előre láthatólag 2012 végére a végére érünk.

Hol, mikor, miért, hogyan?

A födön természetesen, még most is zajlik szellemi , spirituális szinten főleg. Azért mert borzasztóan nem arra megy a világ amerre Isten szerette volna hanem máshova.

Lemaradtam vmiről?

Nem. Figyelj a változásra.

Lehet, már be is teljesült, csak nem vettük észre? Vagy igen?

Folyamatban van. Viszont ez nem olyan hogy holnaptól kék helyett pl zőld lesz az ég. Lehet sokan észre se veszik csak benne lesznek. :D

Lehet, hogy a tudósok már csodálattal értetlenül mosolyogtak, új irányt vett a tudományos fejlődés

Mára már egyre több tudós kezdi elismerni hogy nem biztoshogy csak úgy hopp minden magától volt..

Lehet, "mentődtek" már meg lelkek, olyan betegségek gyógyultak meg, amikre nincs "ésszerű" magyarázat?.......

:)

Hát én nem tudom, úgy értelmezik(zzük)-e ahogy kellene.
Kicsit égő lenne


Az helyett hogy görcsösen ezt (is) értelmezni szeretnéd in kább figyelj a körülötted lévő dolgokra és észre veszed a változást. ;)
#185
2009. már. 1. 10:49
nem tom Moonlightdeejay h te mennyire vagy vallásos, de 1 biztos h élet nincs hit nélkül és a hit nincs életnélkül, mert a hit nem csak a vallásban van meg de a vallásban biztos h megtalálod minnél vallásosabb vagy annál nagyobb a hited gondolkozz el ezen ez az üzenetem neked

és a nagy kérdésre a válasz h 2012-re világvége nem lehet tudni sőt,de akadályozzuk meg tegyünk érte h még 2000 évig élhessünk ezen a bolygón nem szabad feladni mert miénk ez a bolygó és nekünk kell érte harcolni más nem foglya helyettünk megtenni lényeg az h figyeljetek a másikra figyeljetek a jelekre és ahol tudtok segítsetek ne mondjatok nemet

erre van is 1 jó mondás:"amit ma megtehecc ne halazd hnapra",és az is h "segíts felebarátodon mint önmagadon" és higgyétek el ha minden ember így gondolkozna 100000000000000szor jobb lenne a világ de ezt nekünk kell elkezdeni
bízzatok magatokban
#184
2009. már. 1. 7:12
törölt tag
Hogy is van ez? Ha 2008-hoz képest 2-3 év mínusz, akkor 2006 tájékán volt a "hatalmas változás"?
Hol, mikor, miért, hogyan?
Lemaradtam vmiről? Mellesleg a "kétszer hatban" tuti 12-t jelent?
Lehet, már be is teljesült, csak nem vettük észre? Vagy igen? Lehet, hogy a tudósok már csodálattal értetlenül mosolyogtak, új irányt vett a tudományos fejlődés pl. bio-dolgok...stb.? Lehet, "mentődtek" már meg lelkek, olyan betegségek gyógyultak meg, amikre nincs "ésszerű" magyarázat?.......
Hát én nem tudom, úgy értelmezik(zzük)-e ahogy kellene. ???
Kicsit égő lenne :-[
#183
2009. feb. 28. 20:25
Hát annyi információval rendelkezek mint amennyi már el is hangzott itt. Igazából tudni nem tudok semmi konkrétumot, csak vannak elképzeléseim.

Valami olyasmi ami a videóban is benne van, olyant el tudnék képzelni, bár lehet hogy ez egy kicsit tulzás, nem tudom. A célja hogy felkeltse a figyelmet. Mert ha nem történik hamarosan valami akkor nagy bajok lesznek. És tulajdonképpen itt már "csak a csoda segítnet." Sok ember annyira makacs, és a gondolkodásmódja csak a jelent és csak a vagyont, a pénzt látja. Hatalmas változtatások kellenének mindehhez. A legtöbb ember túl realista, és túl realistán gondolkozik, én is az voltam, de már változott a helyzet. És szeretném ha minél több ember rájönne arra hogy a pénz nem elég a boldogsághoz.
#182
2009. feb. 28. 20:19
::)Attól függ te mit tudsz.
#181
2009. feb. 28. 20:17
oké vágom én!

esetleg tudsz valamit amit mi nem? :)
#180
2009. feb. 28. 20:11
minek 8 ezer nikken irogatn i ??? ??? ??? ??? ??? ::)

Ha pedig nem te vagy cvbnm akkor láthatod hogy nem neked írtam.
#179
2009. feb. 28. 20:09
én nem vicceltem vele, nagyon is komolyan veszem ezt a dolgot. Nem véletlenül csináltam ezt a videót sem.
#178
2009. feb. 28. 20:02
Egyenlőre ez nem publikus. De rettentő komoly. De tényleg nem az a dolog amivel viccelni kell.

Finitó semmiképp nem lessz.....
#177
2009. feb. 28. 19:11
törölt tag
Mi a tét?
Nem hiszem, hogy 2012-ben finító lenne.
#176
2009. feb. 28. 18:17
cvbnm

Ezt a dolgot tényleg nem ártana komolyabban venni..... "nem babbra megy a játék"

Vannak dolgok amivel lehet viccelni és vannak amikkel nem.-

ITT NAGYON KOMOLY A TÉT.
#175
2009. feb. 28. 16:58
én ezt egy kicsit komolyabban venném

a világnak nem lesz vége csak az egyik fél győzelme jön el a földön
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0