2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#174
2009. feb. 9. 19:26
törölt tag
Ez a tenni dolog tetszik. Nem szereznétek nekem egy jó állást? ;D
Ezzel el is kezdhetnétek, ha nem is a világot, de engem megmentenétek. :-* :'( :P
#173
2009. feb. 9. 18:24
Én megköszönöm a könyv ajánlót, szerintem el fogom olvasni. :)
#172
2009. feb. 9. 11:46
Sziasztok!

Én is megnéztem a videót. És a világ tényleg efelé halad, ez sajnos nem csak film... ha nem vigyázunk, valóban kiirtjuk saját magunkat. :-\
Nem tudom, h képesek lesznek-e időben változni az emberek és a túlzott pénzhajhászás és egyéb aljas tevékenységek helyett észrevenni az élet és a szeretet fontosságát, megszabadulni az indulatoktól, a személyes sérelmektől és EGYÜTT tenni a közös élhető jövőért ??? Remélem igen, hiszen ezek a filmek mind erre hívják fel a figyelmünket.

"Ha majd az utolsó fát is kivágtad és megmérgezted az utolsó folyót is, rá fogsz jönni, hogy a pénzt nem lehet megenni."
-indián mondás

Néhány éve olvastam Kowalsky: Jéglanka c. könyvét, nagyon jó olvasmány, az is erről szól...
#171
2009. feb. 8. 18:41
törölt tag
Minek köszönhettem?
Most mennem kell, ha este lesz időd visszanézek, vagy majd írok.
Üdv neked.
#170
2009. feb. 8. 18:36
remélem lejegyezted, mert már töröltem is. :) Csak te voltál kiváltságos helyzetben :)
#169
2009. feb. 8. 18:22
törölt tag
Hú micsoda kegy ;) nem mintha nem tudnám, hogy egy e-mail cím másodpercek alatt törölhető ::)
De azért köszönöm a bizalmat. Az őszinte bizalommal nem élek vissza soha.
#168
2009. feb. 8. 18:19
vegyes, ha gondolod írhatsz mailt nekem, ha nem szeretsz nyilvánosság előtt beszélni ilyenekről. Az igazat megvallva annyira én sem szeretek, mert sajnos vannak olyan emberek, akik később hülyének néznek, vagy kinevetnek. De azért amit úgy gondolok, azt leírom. Most jószívő leszek, és kiadom a mail címem

mail cím törölve :)
#167
2009. feb. 8. 18:15
törölt tag
Szivesen beszélgetnék ilyesmikről őszintén, de nem ilyen fórumon.
Hívő, tudományos, vagy vegyes szemszögből foglalkozol ilyesmikkel?
Olvastam egy tudományos cikket, hogy az ún. látomások a théta agyhullámokhoz kapcsolódnak.
Ebben csak az a poén, hogy meditatív állapotban is sok a théta meg "hiszti" közben is.
Na akkor medizni, vagy hisztizni kell hozzá? ;D >:( :P
#166
2009. feb. 8. 18:09
Persze hogy tegezhetsz. :)

Érdekel a telekinézis, bár azt már sajnos régen gyakoroltam, így már nem nagyon megy, de majd újra próbálkozok.
Érdekelnek az angyalok. :) Talán ők a kedvenceim. :) Meg a prekognició is bár azzal még nem foglalkoztam túlságosan. :)
#165
2009. feb. 8. 18:00
törölt tag
Akkor csütörtökön, ha nem mond csütörtököt az ébren lenni akarásom megnézem.
Téged milyen a topicocon említett témák érdekelnek?

Ja, tegezhetlek?
Bocsánat :P
#164
2009. feb. 8. 17:56
Csütörtökön adnak le két részt, az egyik éjjel 11 körül kezdődik a másik meg 1 óra körül. Elég későn sajnos.

De netről le lehet tölteni az összes részt, és úgy érdemes megnézni, hogy elejétől végig. :)
#163
2009. feb. 8. 17:51
törölt tag
Mikor szokott lenni? Tv2?
#162
2009. feb. 8. 17:39
Nem gáz. :D Én is sokszor majdnem elbőgtem magam a filmen. :)
#161
2009. feb. 8. 17:34
törölt tag
Megnéztem. Nekem "sokkoló" volt. Haver, majdnem elbőgtem magam.
Na most lebuktam, ennyit a macsós imázsról. ;D
#160
2009. feb. 8. 16:59
Sziasztok! Kicsit eltűntem, de még élek. :)

Összevágtam egy videót a kedvenc sorozatomról, amiről már beszéltem itt, és ami most újra elkezdődött a tV2-ön. Ez pedig a 4400.

Ajánlom a videót mindenki figyelmébe, elég tanulságos. :)

Nem tudom lehet e linkelni de megpróbálkozok vele. :)

moonlightdeejay.freeblog.hu/archives/2009/02/08/4400_bemutato_film/
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0