2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#159
2009. feb. 8. 14:50
törölt tag
Kedves Falken!

Isten nem oka mindennek, hisz nemcsak a jó létezik - szerintem. Megoldása egy-egy promlémának lehet a hit a szeretet, de rossznak oka nem.

Star Wars: "Ne becsüld alá a sötét oldal erejét" ;D :P
#158
2009. feb. 6. 10:46
"Nekem az a véleményem, hogy nem kell aggódni a jövő miatt. Igyekezni kell minden erődből helyesen élni és szeretni mindenkit . Tudni kell szeretni azokat is, akik ellenünk vannak, akik keresztbetesznek nekünk. Hisz, ha nem azt tesszük amit ők, gyűlölködve élnek, akkor mi is olyanokká válunk, mint ők. 2012-eől pedig annyit, hogy bízzatok Istenben. Úgy lehet elképzelni, hogy akármelyikünk szülei (direkt nem választottam nemet) is mindent megtesznek azért, hogy a helyes úton maradjunk, és megtanuljunk helyesen élni, és sohasem akarnak rosszat nekünk. Isten is így van vele szerintem. Hiszen mi is az ő gyermekei vagyunk. Igaz kicsit másképp, viszont ez a kötelék köztünk és Isten között mindennél erősebb. Azt mondom, hoyg minden vallásban (buddhizmus, kereszténység, iszlám stb..) ott az igazság, viszont erre az igazságra rá lett vetítve a világ "mocska". (Aki eddig olvasta az írásaimat, vagy kicsit is ismer, tudja, hogy Istenben hiszek mindenekelőtt, és ezt nem Ő ellene fogom írni) Pl. nézzük a kereszténységet, és a MAI kereszténységet. Azt hirdetik a papok, hogy "aki nem jár templomba az már elkárhozik. Aki nem jár gyónni, az elkárhozik." Nos ezzel nem is lenne semmi baj, ha az emberek ezt szívből, lélekből tennék. De mára már csak ezek a formaságok maradtak meg, a lényeg sok helyen elveszett. A kulcsot, a lényeget pedig mindenki megtalálja magában, ha csak leül egy percre csendben a szobában. Arra gondol, hogy mik történnek vele, és hogy ennek oka van. Mint mindennek. És az ok pedig nem más, mint Isten (vagy nevezzük akárhogy) szeretete. Én úgy gondolom, nem az a fontos, hogy minden szent misén ott legyen valaki. Ha őszintén szeretjuk Istent, és beszélgetünk vele naponta, és úgy élünk, ahogy kell, akkor nem kell félnünk. Viszont, ha minden erőnkből úgy akarunk élni, és mindent megteszünk, és néha mégis becsúszik egy kis baki, akkor azt őszintén meg kell bánni, viszont nem kell rajta hetekig rágódni. Hisz emberek vagyuk, és azért vagyunk a földön, hogy legyőzzük a bűneinket." – Falken

Igen ma már sajnos sok minden csak beidegződött formaság lett.... :( megcsinálják sokan aztán kész.
#157
2009. feb. 5. 21:59
törölt tag
Azt gondolom, nem csak hogy Istent kell őszintén szeretnünk, hanem főleg egymást és öNmagunkat. Akkor Isten szeretete is bennünk van!!! Hisz: "Aki Istent keresi, sohasem találja, aki az igazat keresi, Istent találja"....
#156
2009. jan. 5. 8:24
Nekem az a véleményem, hogy nem kell aggódni a jövő miatt. Igyekezni kell minden erődből helyesen élni és szeretni mindenkit . Tudni kell szeretni azokat is, akik ellenünk vannak, akik keresztbetesznek nekünk. Hisz, ha nem azt tesszük amit ők, gyűlölködve élnek, akkor mi is olyanokká válunk, mint ők. 2012-eől pedig annyit, hogy bízzatok Istenben. Úgy lehet elképzelni, hogy akármelyikünk szülei (direkt nem választottam nemet) is mindent megtesznek azért, hogy a helyes úton maradjunk, és megtanuljunk helyesen élni, és sohasem akarnak rosszat nekünk. Isten is így van vele szerintem. Hiszen mi is az ő gyermekei vagyunk. Igaz kicsit másképp, viszont ez a kötelék köztünk és Isten között mindennél erősebb. Azt mondom, hoyg minden vallásban (buddhizmus, kereszténység, iszlám stb..) ott az igazság, viszont erre az igazságra rá lett vetítve a világ "mocska". (Aki eddig olvasta az írásaimat, vagy kicsit is ismer, tudja, hogy Istenben hiszek mindenekelőtt, és ezt nem Ő ellene fogom írni) Pl. nézzük a kereszténységet, és a MAI kereszténységet. Azt hirdetik a papok, hogy "aki nem jár templomba az már elkárhozik. Aki nem jár gyónni, az elkárhozik." Nos ezzel nem is lenne semmi baj, ha az emberek ezt szívből, lélekből tennék. De mára már csak ezek a formaságok maradtak meg, a lényeg sok helyen elveszett. A kulcsot, a lényeget pedig mindenki megtalálja magában, ha csak leül egy percre csendben a szobában. Arra gondol, hogy mik történnek vele, és hogy ennek oka van. Mint mindennek. És az ok pedig nem más, mint Isten (vagy nevezzük akárhogy) szeretete. Én úgy gondolom, nem az a fontos, hogy minden szent misén ott legyen valaki. Ha őszintén szeretjuk Istent, és beszélgetünk vele naponta, és úgy élünk, ahogy kell, akkor nem kell félnünk. Viszont, ha minden erőnkből úgy akarunk élni, és mindent megteszünk, és néha mégis becsúszik egy kis baki, akkor azt őszintén meg kell bánni, viszont nem kell rajta hetekig rágódni. Hisz emberek vagyuk, és azért vagyunk a földön, hogy legyőzzük a bűneinket.
#155
2009. jan. 2. 21:18
Elég sok mindenkinek ez a dolga hogy evvel foglalkozzon.

Persze van "ellentábor" aki pont azért dolgozik hogy káosz legyen ugye tudod ki külte őket....

Pánikolni semmi képp nem kell mert semmi olyan nem fog történni. Amit pedig majd tenni kell azt semmi esetre sem pánikból.... ez nem a "süllyed a hajó iszkoljunk" ;D ;D

de ott a módszer, amivel lehet ellenőrizni ki kavar mit...

Vigyázni kell mert rettentő ügyesek... ::)
#154
2009. jan. 2. 18:56
MotoGP! Az előzményben, amit idézetnek beraktam... amúgy ettől még sokan fognak dolgozni azon, hogy mit higgyünk, minek kéne történni 2012 -ben és pánikból mit csinálljunk... de ott a módszer, amivel lehet ellenőrizni ki kavar mit...
#153
2009. jan. 2. 17:36
"Én sose bíztam a CIA-ben és az egyéb amerikai s...nyaló szervekben... iszonyatos, amit művelnek.
" – Mikka


Ezt fentről irányítják ennek semmi köze az amerikai titkos szolgálathoz. :)

Ezt amúgy honnan vetted ??? ;D
#152
2009. jan. 1. 23:07
"Én sose bíztam a CIA-ben és az egyéb amerikai s...nyaló szervekben... iszonyatos, amit művelnek.

Akkor most már reménykedve gondolok a 2012-es évre. Senki se tudja biztosan, hogy mi lesz, de valami pozitív változás azért jólesne." – Mikka


Egyetértek veled!!!
#151
2009. jan. 1. 12:40
Én sose bíztam a CIA-ben és az egyéb amerikai s...nyaló szervekben... iszonyatos, amit művelnek.

Akkor most már reménykedve gondolok a 2012-es évre. Senki se tudja biztosan, hogy mi lesz, de valami pozitív változás azért jólesne.
#150
2009. jan. 1. 10:46
"Hát, szerintem az effajta jóslatok nagy része kamu. Aranykor, na persze.... Ne legyünk már ilyen önáltatóak." – Mikka

Mikka!! ez az idézet talán segít túllépni ezen a belénkvert felfogáson...tudom nehéz, énis meg gondolom mások is megszenvedték, hogy eljussanak addig, hogy higgyjenek magukban,egymásban, stb... : (remote viewinges oldalról tettem ide)

2008. december 5.
Bízni bennük
Olvastam egy jó gondolatsort Ingo Swann megfogalmazásában:

Nem akarják, hogy birtokoljuk személyes képességeinket, azt akarják, hogy bízzuk rájuk. Ha mindenki tudna távérzékelni, nem lennének titkok, nem tudnának hazudni nekünk, tudnánk az igazságot, és ezt ők nem akarják.
They don't want us to have personal power, they want us to rely on them. If everyone could remote view, there would be no secrets, they could not lie to us, we would know the truth, and they don't want that.
Egyet tudok érteni mindkét mondattal. A tkr fórumán előjött ez az idézett mondat, és felmerült a kérdés, hogy akkor mégis, miért hozták nyilvánosságra a remote viewing formuláját, módszerét, protokolljait? Az én személyes véleményem szerint ebben nincsen semmi, egyszerűen úgy tüntették fel, mint egy kanálhajlító parafenomén dolgait, egy ezoterikus izét, ami elfér a többi között. Ezzel ki lehet[ne] fogni a szelet abból a vitorlából, ami a remote viewing-et egy komoly tudományágnak állítja be. Egészen addig, amíg valaki be nem tekint a felszín alá, és nem szembesül a valóságos eredményekkel, amelyek az igazságot mutatják meg.Egyébként, teljesen mindegy, hogy a CIA nyilvánosságra hozta-e a protokollt vagy nem, José Silva teljesen laikusan már a hatvanas években -hogy úgy mondjam- előállította a remote viewing technikáját, csak nem úgy hívta [...hanem case study-nak]. Bizonyára rosszul vette az amerikai nemzetvédelmi hatóság, hogy nem ők jöttek erre rá, és a már kész rendszert továbbfejlesztették úgy, hogy bizalmasnak lehessen beállítani, kellőképpen elrettentő és idegen legyen ahhoz, hogy széles néptömegek ne kezdjenek el foglalkozni vele. Dehát: a szellem már kiszabadult a palackból, és akármilyen címkét igyekeztek ráragasztani, a remote viewing létezik, működik, és megmondja nekünk az igazat - ha akarják, ha nem.

Bejegyezte: Távérzékelő dátum: péntek, december 05, 2008 0 megjegyzés A bejegyzésre mutató linkek
Címkék: idézetek, Ingo_Swann

Bocs kicsit off topic, de már csak 3 évet kell várni és itt vana nagy valami ,ami 2012... persze nem áll meg a világ, de a manipulációk, befolyásolások addig fokozódni fognak!! :D

Úgy gondolom a slamasztikából úgy jutunk ki, ha előbb magunkkal foglalkozunk, majd család,barátok, kisközösséggel..egyből az egész emberiségért tenni nem lehet (könnyen) azaranykor se az lesz, amit most sokan fantáziálnak róla.. nem visszatérés valami Ádámévás ősparkba... nagyon érdekes lesz ..mert valami ettől eltérő, részben más dologra számítok...
#149
2008. dec. 31. 11:27
"Hát, szerintem az effajta jóslatok nagy része kamu. Aranykor, na persze.... Ne legyünk már ilyen önáltatóak." – Mikka

Na pont a hozzádhasonló emberi hozzá állás miatt tartunk itt ahol tartunk.

Semmibe nem képes hinni a kor embere csak a maga valóságát hajszolja és kész.

Ezért is van hogy sokan nem hisznek a természetzfelettibe...." mert amit nem lát az ember az nincs is."

Elég nagy slamasztikába van az emberíség inkább azon kéne ügyködni hogy kijusson belőle és nem pl azt mondogatni amit te.
#148
2008. dec. 31. 11:18
Hát, szerintem az effajta jóslatok nagy része kamu. Aranykor, na persze.... Ne legyünk már ilyen önáltatóak.
#147
2008. dec. 31. 10:17
nyugi én nem arról beszéltem hogy történjen meg :)
#146
2008. dec. 30. 21:38
Addig örülj amég nem történik meg.....
#145
2008. dec. 30. 21:27
én személy szerint nem igen hiszek az ien jóslatokban főleg nem a világ végében pl: az ördög száma azt mondják 666 és 2006.06.6-ára is ugytudom jósoltak valamit (természetesen nem történt meg tudtommal ) na a lényeg csak anyi hogy kismillió ienről hallottam már és egyik se történt meg (tudtomal) szoval én nemigen adok igazat az ien jóslatoknak ti se hidjetek el mindent amit hallotok.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0