2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#129
2008. nov. 29. 11:49
Ha már benn van a link sorry de én most találtam hátha érdekel valakit.

2012.lap.hu/]2012.lap.hu/
#128
2008. nov. 28. 22:46
Éppen elég sűrű a program szóval akinek ezzel dolga van az nem "várakozik" ;D

És mit ekll tenni, hogy jól jöjjön el nekünk??

A lelki megtisztulást mindenképpen erősen ajánlom mindenkinek. Ez az egyik legfontosabb.
#127
2008. nov. 28. 22:26
Hogy bírjátok a várakozást?? És mit ekll tenni, hogy jól jöjjön el nekünk??
#126
2008. nov. 28. 21:34
" Régészeti adatokra alapozva az én véleményem szerint nem 10000, hanem 12000 évvel ezelött süllyedt el Atlantisz, de ettől még igazak lehetnek a cikk állításai." – Balu

úgy tízezer évvel ezelőtt

igazán nem mennék bele a magyar nyelvtanba,,,, itt nem az van írva hogy poont 10.000.... ne ezzel foglalkozzatok hanem a cikk lényegével mert ott a lényeg. Közeleg a változás.
#125
2008. nov. 28. 20:12
" Régészeti adatokra alapozva az én véleményem szerint nem 10000, hanem 12000 évvel ezelött süllyedt el Atlantisz, de ettől még igazak lehetnek a cikk állításai." – Balu

Én is mindenhol a 12 000 évet olvastam, Neked van igazad! :)
#124
2008. nov. 28. 19:34
Régészeti adatokra alapozva az én véleményem szerint nem 10000, hanem 12000 évvel ezelött süllyedt el Atlantisz, de ettől még igazak lehetnek a cikk állításai.
#123
2008. nov. 28. 18:51
#122
2008. nov. 21. 7:46
"
Csendben akartam maradni és elállni attól hogy leírjam amit megtudtam, de úgy döntöttem közzé teszem a történéseket mivel érdeklődésre tarthatnak számot. Kaptam néhány jelet arra vonatkozóan hogy van valami más is amit mások nem látnak de én érzékelem azt.
Nem állítom hogy van valami képességem de mikor jelenést látok és inspirációt kapok halandó emberként nem vagyok távolabb a menyektől az érzékeimmel mint a földtől a lábamtól.

" – koyoka


Van így még pár ember. ;)
#121
2008. nov. 21. 7:26
Várjuk koyoka!
#120
2008. nov. 20. 22:08
Csendben akartam maradni és elállni attól hogy leírjam amit megtudtam, de úgy döntöttem közzé teszem a történéseket mivel érdeklődésre tarthatnak számot. Kaptam néhány jelet arra vonatkozóan hogy van valami más is amit mások nem látnak de én érzékelem azt.
Nem állítom hogy van valami képességem de mikor jelenést látok és inspirációt kapok halandó emberként nem vagyok távolabb a menyektől az érzékeimmel mint a földtől a lábamtól.
#119
2008. nov. 12. 21:12
Telepata a legelején Nostradamus jóslatát idézte. Nektek mi jött le belöle? Nekem az, hogy az ortodox tudomány talán végre elfogadja az ő általuk tudománytalannak minősített ezoterikát és az összes "áltudományt". Sőt nekem olyan érzésem volt mikor olvastam, mintha Nostradamus arra utalna, hogy éppen ezek a tudosok által megvetett teóriák mentik meg a tudományt - és talán magát a Földet is.
#118
2008. nov. 12. 8:14

Bolygónkon nagy változások zajlanak. Az utóbbi években többen elmélyedtek a spiritualitás tanulmányozásában, akik korábban el sem tudták volna képzelni, hogy valaha a Föld sorsával foglalkoznak majd.



A Network 2012 egy nemzetközi hálózatépítő próbálkozás, amit 1987-ben a Harmonic Convergence nyomán indítottak. N-2012 egy kommunikációs szolgáltatás, nem pedig szervezet.
Célja, hogy segítse a közös célon dolgozó embereket, ötleteket, erőforrásokat, kihívásokat oszthassanak meg szervezett keretek között; e szervezet hivatott a kommunikációt javítani, és feltárni a problémákat, hogy a pozitív bolygó átalakításban együttműködhessenek.

A Föld jelenleg óriási változásokon megy át; politikailag, kulturálisan, lelkileg, ökológiailag és földtanilag egyaránt. 26,000 éves kozmikus ciklusunk végéhez ér, 2012-ben elkezdünk egy újabb 26,000 éves ciklust. Jelenleg a 25 éves átmeneti időszakban tartózkodunk, amit leginkább a szüléssel tudnánk összehasonlítani, hiszen egy új korszak születésének vagyunk a tanúi.

Jelenleg a Gergely-naptárat használjuk, van azonban egy ősi naptárszámítási módszer, melyet a mayák készítettek. Bonyolultabb, mint az év – hónap - nap felépítésű jelenleg használatos.

Ez egy 2601 napos, három részből felépülő vallásos naptár, benne 20 hét mely egyenként 13 napból áll. Második része egy napnaptár, mely 365 napos, de felosztása 18-20 napos hónapokra történik, minden ciklus végén egy-egy 5 napos, különleges cikluslezáró, mely igazán nem tartozik egyik hónaphoz sem, ezen napokat szerencsétlennek bélyegezték. Minden hónapnak különleges neve, egyedi ábrája van.

Ahhoz, hogy 2012 szerepét megértsük, a harmadik naptárat kell használnunk, mely egy mechanikus naptár, ezzel megjövendölhetőek a jövőbeli események, házasságkötések, születések kedvező időpontja előrevetíthető. Ez a naptár 10-es számrendszerben osztja fel a napokat, minden jelölőpontja a 10-es többszöröse. Bonyolult számítási módszert levezetve azt találták, hogy Föld bolygó ciklusának vége: 2012. december 21-re esik.

A Network 2012 hálózatot információkkal feltöltő csapat azt vizsgálja, hogy lehetséges-e a Föld bolygó megsemmisülése ezen időpontban, vagy a jóslat a napkitörésekkel áll kapcsolatban és egy új korszak eljövetelét hirdeti…

Ne tévesszük szem elől, hogy saját, egyéni sorsunk a mi kezünkben van, minden történést megélhetünk negatívan vagy pozitív aspektusból is.

Ezoterikus.hu
#117
2008. aug. 26. 19:11
"de akkor hogy jöttek az élmények,tapasztalatok??? átsütnek rajta?????" – baldag

mediben is el kell hallgattatni az egót és egó nélkül van a medi:)
nem...nem mindig vagyok azért egós.
Többségében igen, de van amikor nem.
és amikor nem, akkor szoktak elindulni a dolgok.
Nem harcolni kell az egóval...baráttá tenni őt.
és akkor veled együtt dolgozik.
amíg küzdés vele addig küzd ő is a lélekkel.
#116
2008. aug. 26. 19:07
"És hogyan lehet nem egósnak lenni? Mindig mindenbe beleegyezni, rámondani, hogy igen, legyen, amit te szeretnél, a másik érdekében mindent, a sajátunk meg háttérbe?" – sita

Ja, de nem tudok olvasni...
benne van, hogy másokat előtérbe igen, de nem mindegy, hogy hogyan. vagy inkább az arany középút itt is.
Nem tudom sajna. Félreolvastam előbb.
szokásom már:)
Bocsi:)
#115
2008. aug. 26. 19:06
de akkor hogy jöttek az élmények,tapasztalatok??? átsütnek rajta?????
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0