2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#114
2008. aug. 26. 19:04
Azt mondták küldjem a sarokba, hogy ott magyarázzon:)
Én sehogy.
nekem nagyon bezavar még és ő irányít, nem a lelkem.
#113
2008. aug. 26. 18:57
És hogyan próbálod meg kikapcsolni ,mikor nem kell egó???és hogy jönvissza???
#112
2008. aug. 26. 18:55
Az egó az sok minden.
Egó az is pl., hogy: nem tudom, majd később, előbb még ezt vagy azt, a te erre úgyis képtelen vagy...nem fog menni...ez is mind egó.
#111
2008. aug. 26. 13:55
Az az egó, amikor a közelmúlt, meg mások elképzeléseihez akarunk viszonyulni, mikor megtesszük..elvárják, mi is elvárjuk,stb.. meg amikor megmagyarázuk, mit miért kell úgy tenni, stb. nem könnyű... Akkor nem egó,ha egy döntésnél nézzük, kire többiekre hogyan hat...

az én én én ben is az van, hogy elfogadjuk, hogy az úgy jó,hogy nekem mindent, a többiek meg a morzsákat szedik... ennek nem az a z ellentéte, hogy nekem semmit, hanem, hogy onnan és úgy veszem, hogy a másik is hozzáférjen, és a jövőbeli lehetőség is megmaradjon..... káin és ábel történet..... de legtöbb emberben keveredik... pl.a bérgyilkos szereti a családját... :o
#110
2008. aug. 26. 13:26
Fordítva. Az egó az, mikor én én én és a másik nem igazán...
elküldtem a képeket gmail-re
#109
2008. aug. 26. 12:36
És hogyan lehet nem egósnak lenni? Mindig mindenbe beleegyezni, rámondani, hogy igen, legyen, amit te szeretnél, a másik érdekében mindent, a sajátunk meg háttérbe?
#108
2008. aug. 26. 12:12
Én egós lettem újra. és ez nem épp jó.
a szeretet az nem egós.
nem vagyok most megnyílva.
a szeretet az más mint ami most van nálam.
#107
2008. aug. 26. 11:58
a tevékeny szeretet... amikor pl. írok priviben vkinek segítséget... egyik gondolat adja a nekem is újjat...

Na de mi van, ha leáll a sugalom??? Szeretet megvan, de nem jön utánpótlás??? ???
#106
2008. aug. 26. 11:50
Ebben különben épp az a muris valahol, hogy épp a szeretet az ami hozza magával a képességeket, ami megnyitja az embert az égiek felé.
Ezért írom mindig én is azt, hogy aki elérte, hogy tud szeretni, az mindent elért.
mert nekem akkor jöttek az infók, de rengeteg, és akkor indult el minden.
mindent elindít a szeretet.
képességeket keresik sokan, szeretet nélkül.
Közben a szeretet adja a képességeket sokszor.
#105
2008. aug. 26. 11:44
Semmi. Egy könyv. Elolvastam és kész. Tetszenek benne részek, de vannak, amiket nem is értek. Amikor az elején a ley vonalakról, meg házak optimális elhelyezkedéséről, alaprajzáról ír, stb.
Szóval, ez is mint akármelyik másik, egy könyv, ami tetszett, aztán annyi. Egy anyaggal több, amiről tudomást szereztem.
A lényeg ebben is annyi, mint amit egy másik topikban is írtatok, hogy mutass példát a saját életeddel. Élj úgy, hogy az a legjobb legyen. Hogy az milyen? Szerintem olyan, ami a legkevesebb ember számára okoz fájdalmat. Olyan, ami tudatos, aminek minden döntésében az egyéni érdekek mellett azt is meggondolják, hogy az minden érintett számára jót hozzon, vagy ha jót nem is, de semmiképpen se érintse hátrányosan. (Már amennyire kivitelezhető ez a mai világban.) Szerintem. Ehhez nem kellenek képességek sem.
#104
2008. aug. 26. 11:32
Nem ééén... öregek...

És mi a kommentárod a Mihályoshoz?? Valami ötlet, stb?? Hogy ennyit foglalkozol vele.. (én is elolvastam ,amit beraktál.. ;D)
#103
2008. aug. 26. 11:26
A forró fürdőtől nem tudsz elaludni? Na még ezt nem hallottam...
#102
2008. aug. 26. 11:25
lefárad a test, kikapcsolnak az érzékek?? Ezt el lehet érni forró fürdővel, este úgy kimerülsz hogy csak na, de nem tucc elaludni...(öregeknek ezért nemis szabad...)
#101
2008. aug. 26. 11:19
magamról kérdezgettem. Meg odahívott nekem még egy angyalt, rá még emlékszem aztán elaludtam.
nem mediztem, mert nem tudok, de ha fáradt vagyok, akkor úgy szoktam ahogy te is, medi nélkül, csak úgy dumcsi velük.
#100
2008. aug. 26. 11:05
És mit mondott? :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0