2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#39
2008. aug. 22. 8:47
Aha. Én csak idézek.
#38
2008. aug. 22. 8:42
Hát Isten hangját eddig is mki a saját nyelvén hallotta.
Ez mediumi közvetítés?
#37
2008. aug. 22. 8:37
Mihály arkangyal útmutatás az új évezredre részlet:
Fontos megértenetek, hogy eljön majd az idő a Földön, amikor Isten hangját egyidejűleg minden emberi lény meghallja, függetlenül attól, melyik országhoz, nemhez, valláshoz vagy nyelvhez tartoznak. Az üzenet a következő lesz: „Eljött az idő, mert megszólaltam!” A Föld megremeg, a mennyek függönye megnyílik, és az Univerzum minden pontján, az emberekkel együtt, hallani fogják az Egység hangját. Amint meghallom Isten üzenetét, összegyűjtöm fényseregem, és felemelek minden lényt, magas fényrezgési mezőjük szerint, hogy új világot kezdhessenek.
Felmerülhet bennetek a kérdés, hogyan lehetséges, hogy mindenki egyszerre hallja Isten szavát. Úgy, hogy Isten energiája működésbe hozza a Holografikus Adattár (megj.: Akasha) központján keresztül, a központi mátrixon át, az egymással összekötött adattárakat. Ahogy összekapcsolódnak, a bonyolult hangok különféle szintjei egy olyan telepatikus nyelv egyvelegé eredményezik, amely egy hangként szólal meg, amit a Föld és az Ég minden lelke hallani fog. Ez az igazi „felemelkedés”.
Amikor a beharangozott feljebblépés megtörténik, senkinek sem kell felmenni hegy tetejére, vagy elmenni valamilyen szent helyre. Mindenki a megfelelő helyen lesz, bárhol is legyenek ebben a csodálatos pillanatban, és mindenkit beazonosítanak lélekmezője rezgési szintje által.
Gondolkodjatok el azon, hogy mialatt mindennapi életetek komoly felkészülés a lelki felemelkedésre, vagy az esetleges feljebblépésre, a magasabb tartományok, és én is, szeretnénk örömünket lelni mindennapi életetekben. A rendszeres pozitív gondolatok sosem voltak fontosabbak, mint most; a szépség, az öröm, a gondoskodás magadról és másokról, és a bolygó életformái megtapasztalásának területén.
#36
2008. aug. 22. 8:32
Oksi:)
#35
2008. aug. 22. 8:27
Mindjárt keresek nektek néhány gondolatot Mihály arkangyal könyvéből 2012-vel és az atlantisziakkal kapcsolatban.
Azt a képet meg tessék visszahozni :)
#34
2008. aug. 22. 8:22
Szép reggelt:)
Hát már csak egy x van a rajz helyén:-/
pedig tök jó volt:)
#33
2008. aug. 22. 7:42
Milyen rajz?
#32
2008. aug. 21. 21:33
Hehe, nagyon aranyos volt ez a rajzocska.

Am, erről is van egy film. :)
Egy dokumentum film, ami a History Channelen került vetítésre. Az a gáz hogy angol, és én semmit nem tudok angolul :(

A filmet még nem láttam, éppen most töltöm le, de ha megtudok belőle valami okosat akkor azt azonnal közlöm. Amúgy elég lassan ballag, nem hiszem hogy ma leér. :( Pedig már nagyon kíváncsi vagyok.
#31
2008. aug. 21. 20:43
"A lovit nem tudom. de tipmixen 1000-ből nyertünk már 16 ezret egyszer:)
Az azért nem rossz:)

Szabad akarat eddig is volt...csak most már nem igazán van karmagyűjtés. Inkább ledolgozások vannak már.
Aki meg gyűjti, az még nagy valsz., hogy ebben az életében vissza is kapja, vagy meg is kapja.

Pl. ha lükeséget csinálok, 5 perc múlva kínlódom is és nagyon kegyetlenül érzem magam. 5 percen belül visszakapom ha hüle vagyok.
gyorsak nálam:)

" – lángocska


Köszi!! Ez zseniálisan pofon egyszerű, de senki így nem írta le okoskák közzül, ezós folyóiratban... amíg olvastam olyat....

csatt!!! csatt!!!! (most csattan... )
#30
2008. aug. 21. 20:40
Közben mára elköszönök.
megpróbálok aludni:)
Vagy fekve medi és akkor 100% az alvás:)
Szép éjt neked:)
#29
2008. aug. 21. 20:37
A lovit nem tudom. de tipmixen 1000-ből nyertünk már 16 ezret egyszer:)
Az azért nem rossz:)

Szabad akarat eddig is volt...csak most már nem igazán van karmagyűjtés. Inkább ledolgozások vannak már.
Aki meg gyűjti, az még nagy valsz., hogy ebben az életében vissza is kapja, vagy meg is kapja.

Pl. ha lükeséget csinálok, 5 perc múlva kínlódom is és nagyon kegyetlenül érzem magam. 5 percen belül visszakapom ha hüle vagyok.
gyorsak nálam:)
#28
2008. aug. 21. 20:33
sorsjegy??? az jobb???? lovi???

hááát 2010 sok minden lehet... még van időd kideríteni...

Ja és van olyan felfogás, hogy most oldódnak fel a karmikus megkötések, lehet szabadon dönteni...stb.
#27
2008. aug. 21. 20:20
Aha, tök ari:)
És a Sita hol van???
Eeeeeeejnye:)
Nincs meg a csapat:)

nem kell lotto
tipmixezz:))
#26
2008. aug. 21. 20:18
a jósrajzok titka ez.. húúúha tök jó.. de nekem azért már teccik, mert csak itt csak nekünk készült!!! ;D

majd konzultáljj vele, hátha tud még rajzolni..pl. lottószámokat.... ::)
#25
2008. aug. 21. 20:11
lehet:)
de láttad? A tiétek felülről jön:)
Engem meg leföldel:)
Ez a fiú tud valamit, mert a gyökércsakrám kell erősítenem:)
Most alig műxik:)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0