2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#24
2008. aug. 21. 20:09
gyökércsakrába kapod.... ;D nekünk még kell máshova is....
#23
2008. aug. 21. 20:06
nekem miért alulról jön az energia? nektek bezzeg felülről:)
Ez pikkelés :D :P

De azért a fehér fény mellettem van legalább:))

Baldag, nem tudom. Amiket én láttam abban is pl. az én jövőm volt. Meg még azoké akiknek ugyanaz....szóval akikkel együtt voltam akkor.
és onnantól tovább nem láttam semmit sem.
de a pontos dátumot nem tudom.
nekem 2010-ben lesz valami velem kapcsolatban, de még ezt sem súgják meg.
csak állandóan ez: 2010,2010...de nem tudom mi lesz akkor.
#22
2008. aug. 21. 20:04
Köszi, nagyon aranyos vagy.... ilyen +++ hozzáállással megoldjuk azt is!!! :D
#21
2008. aug. 21. 19:17
vélemény??? :D
#20
2008. aug. 21. 19:15
Meditáltam és meditáció közben a fórum témákra koncentráltam, konkrétan a 2012 12 21-re és ez a kép villant be:
a házakat és a színeket ne nézzétek! :D

[img]kepfeltoltes.hu/080821/2012_world_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
#19
2008. aug. 21. 18:50
Nekem erre van már gondolatom, de még kiforratlan.... reméllem kapok + tudást, hogy ellenőrizzem... szal, hogy egyiknél szép környezet, másiknál sivatag, nem zárja ki egymást.... ::)
#18
2008. aug. 21. 17:48
vagy ők sem:)
Mert náluk is sok a más dátum...mert sokan a saját jövőjükből is látnak...és ha az egyiknek más a jövője mint a másiknak, nem bizti, hogy ugyanazt fogják látni jövőképként és dátumként sem.
A Láma a Chopra...a guruk bizti látják és ugyanazt...de itt sok változó jövőkép és időpont van.
Egyeztettünk...sok dolog hasonló volt aztán volt aki tovább ment az időben és látta magát 2030-ban, amikor tiszta sivatag a föld és koldul...és volt aki gyönyörű szép mezőt látott, meg jókedv...sok mindentől függ, hogy ki mit miért lát és mond.
#17
2008. aug. 21. 16:49
"Hellóka!
végigolvastam a topicot és én azt gondolom h ezt tudósok v valki csak úgy kitalálta, hogy az emberek pánikba essenek és így végre lehet hajtani egy katonai támadást stb. de ez csak 1 feltételezés, lehet, h az "öregek" (az ókoriakra gondolok) jósolták ezt meg, és lehet h itt válnak ki a képességek mint pl telepátia, telekinézis stb..." – djprour


a2 vagy még több dolog nem zárja ki egymást.... azoka szerencsésebbek, akik tényleg tisztánlátók, vagy jövőbelátók, ők részletekből is jól eligazodnak. Aki nem, annak még mindíg megmarad a jó analízis lehetősége, hogy elérhető információkból összerakja a legvalószínűbb forgatókönyveket... nyílván arra is kell majd figyelni, ha gyanúsan alátámasztja a sajtó meg a média a folyamatot, amit vkik kavarnak... lehet, hogy azigazi nagy változás lépcsői nem lesznek jól felismerhetők pláne nem a sajtómunkásoknak.... pl. amikor meterológus semmit se mond, de mindenki érez valami furcsát időjárásban, stb....
#16
2008. aug. 21. 16:44
Hellóka!
végigolvastam a topicot és én azt gondolom h ezt tudósok v valki csak úgy kitalálta, hogy az emberek pánikba essenek és így végre lehet hajtani egy katonai támadást stb. de ez csak 1 feltételezés, lehet, h az "öregek" (az ókoriakra gondolok) jósolták ezt meg, és lehet h itt válnak ki a képességek mint pl telepátia, telekinézis stb...
#15
2008. aug. 20. 15:11
Ezt inkább töröltem. Bocsi érte.
#14
2008. aug. 20. 14:40
"Igen, nagyon figyeljünk, hogy a sok publikáció olyan páholyból figyelős szokott lenni... pedig a lényeg hogy mi mit tehetünk..

Aki megelégszik azzal, hogy elolvas erről pár dolgot, de nem akar magán javítani, stb. az nehezebb helyzetben lesz...

hogyan emeljünk rezgésszámot???? ::)" – baldag


A Szeretet az egyetlen amivel emelni tudod a rezgésszámod.
A legnagyobb erő. és a legmagasabb rezgésszám:)

Egy saját példát, hogy megérts:
mediztem..még a legelején mikor kezdtem. El akartam búcsúzni valakitől végleg. Az angyalok rendesek voltak, mert megtanították, hogy hogyan kell "szakítás" medit csinálni.
Mondták, hogy hívjam oda az illetőt magamhoz(akitől el akartam köszönni).
Eddig rendben ment, de ahogy megjelent az a valaki, haragot kezdtem érezni, és azt vettem észre, hogy zuhanni kezdek, kezdek kijönni mediből.
(Most ez lükén fog hangzani, mert ugye nincsen kezük az angyaloknak, de mégis ezt éreztem, mert utánam nyúlt és közben ezt hajtogatta: szeretet, szeress. És így visszakerültem mellé. nem estem ki mediből, segített az angyal, hogy maradjak, és abban is, hogy szeretni kell, mert különben medi vége.)
Szóval így tanította meg, hogy a szeretet az ami felemel úgymond és ott tart köztük.
és az egyetlen ami ebben az életben számít. Ami miatt itt vagyunk. meg kellene tanulni szeretni.
Mindannyiunknak. És még ez sem megy nekünk. Pedig csak ezt az egyetlen dolgot kell tudni. A szeretet pedig magában foglal mindent. Az alázatot, megbocsátást...mindent. A feltétel nélküliséget...ahogy pl. az angyalok is szeretnek. vagy ahogy az anya szereti a gyerekét.
Mindegy mit tettél, én akkor is, így is szeretlek téged. Na ezt nem tudjuk megcsinálni. haragszunk, gyűlölünk...nem fogadunk el másokat, előítéletek...és ez nagyon messze van a szeretettől. Fényévnyire.
és a magas rezgésszámtól is:-/
Valahol muris, hogy csak ezt kellene megtanulni és ez sem megy.
Aki tud szeretni(feltétel nélkül szeretni) aki tényleg tudja ezt...az mindent elért és mindent tud.
#13
2008. aug. 20. 12:30
Egy kicsit elgondolgodtam a dátumokon. Nyilván igaza van mindenkinek, de ez az időpont mégis másnak tűnik, hiszen több száz éves "történelme" van. A felhozott példám kicsit leegyszerűsíti a dolgokat, és nem biztos, hogy a legmegfelelőbb, de például a csillagászok tőlünk több ezer fényévnyire száguldó meteorit útját pontosan tudják követni, és ki tudják számítani, hogy nagyjából mikorra ér a Föld közelébe. Valószínűleg napra pontosan ki tudják számítani.
Egy kicsit őrült gondolat, de akarok hinni benne, hogy valami közelít felénk, persze nem gyilkos meteorra gondolok. ;)
#12
2008. aug. 20. 11:21
Igazából nem tudom, lehet hogy a dátum csak egy szám, és semmi jelentősége. De egy biztos, ha nem ekkor akkor máskor, de valamikor biztos eljön az idő.

Szerintem ezt akár mi emberek is befolyásolhatjuk. Mármint azt, hogy mi fog ekkor történni.
#11
2008. aug. 20. 10:48
Igen, nagyon figyeljünk, hogy a sok publikáció olyan páholyból figyelős szokott lenni... pedig a lényeg hogy mi mit tehetünk..

Aki megelégszik azzal, hogy elolvas erről pár dolgot, de nem akar magán javítani, stb. az nehezebb helyzetben lesz...

hogyan emeljünk rezgésszámot???? ::)
#10
2008. aug. 20. 10:12
Ha kollektíve 2012-nek...akkor annak lehet ez a hatása, hogy 2012
De itt valami teljesen más van.
Itt a teremtő dönt.
És 1 pozitív, magas rezgésszámú ember ki tud ütni 10 millió negatívat.
tehát annak az egynek többet ér a gondolata, mint a 10 millióé.
nem tudom, de ez teljesen másképp működik most.
Most a szeretetet kell elérni és megemelni ezzel a rezgésszámát mkinek.

Egyszer azt kérdeztem: változtatható a jövő?
Az a valaki nagyon tud.
Ez volt a válasz: Itt már csak a saját jövődön változtathatsz, a világén nem, mert ez egy fejlődés, amivel lépést kell tudnod tartani, mert ha nem...az nem igazán jó.
de a dátum nem volt 2012
Nem a dátumra mennek sokan, hanem "tudván" mik jönnek, azokon módosítanak inkább.
ha csak egy kicsit is.
Bár azon sem könnyű.
Mert nem állíthatod meg a fejlődést. max. kicsit erre vagy kicsit arra, de sok dolog nem kerülhető ki, mert nem változnak az emberek.
ha változnának akkor minden másképp lehetne, de nem változnak.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0