2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#9
2008. aug. 20. 10:03
Nem pont fordítva lenne logikus?? Hogy emberek várják,stb, és emiatt akkorra tolódik?? De biztos lesz előbb is sok minden.. ami hétköznapi életből is megjósolható....

ja egy általam olvasott nostradamus jóslatnak (az övé volt???) a dátumai : szintén kb. 2010-2050 közé esik forgatókönyvvel.

Gondoljunk vissza 1989 re... durrbelebumm jött a ,,rendszerváltás" és aztánlassanként derült ki, hogy nem spontán öszeomlás volt, hanem levezényelt forgatókönyv..... 2012 re is ezt sandítom....
#8
2008. aug. 20. 9:52
Rengeteg látóval, mediummal beszéltem...a dátumok így változnak azok közül amik nekik jöttek:
2010
2011. november
2012
2030
2050
Szóval erről ennyit.
Mindenkinek más időpont jön...de meg is van mondva: a pontos dátumot még az ég angyalai sem tudják, csak akkor fogják megtudni. és valójában még a Teremtő sem tudja a pontosat, mert sok függ az emberektől és Máriától.
A Teremtő "férfias" energiával bír aki már most is akár.
Míg Mária az "anyai" a szerető, féltő és gondoskodó, aki vigyáz és halogatja.
nem csak a teremtőtől függ itt sok dolog.
A java Máriára lett bízva.
Ahogy Magyarország is az övé.
Szóval a jövő kétséges és időpontban passz.
Erre szokták azt mondani, hogy: élj úgy, hogy bármelyik nap megtörténhet.
És a felemelkedés előtt még sok dolog fog történni...amik eddig még nem történtek meg.
Annyira beharangozott a 2012, hogy szinte már biztos, hogy nem akkor lesz.
#7
2008. aug. 20. 9:25
Azzal kellfoglalkozni, hogy erre a dátumra kimit akar rászervezni! Pl. amcsik 2001.09.11 után szépen börtönné alakították az országot, belügyminisztréium,lehallgatások, birói végzésnélkül fogvatartás, stb stb. Ha itt is lesz valami, lehet hogy ezis mögöte lesz, vagy más ,pl. vállakozók pánikra építve ezt azt árulnak, stb.

A pontos dátumot ugye azért nem ismerjük,mert még alakula jövő... de ha egyre többen egyre többet foglakoznak a 2012.12.21 el, akkor oda fog valami kötődni.....

Hú, valahol olvastam egy honlapcímet, ahol csak ezzel kapcs gyüjtik a z infókat.... ::)

A jövőre nézve lehet normál közgáz adatokból is spekulálni: pl.energiaárak-kitermelés,éllemiszeripar, stb
#6
2008. aug. 20. 8:57
A pontos dátumot soha és senki:)
2012.12.21.-én max. a Teremtő tudja, hogy milyen nap lesz.:)
Aki pontos dátumot jósol annak soha nem szabad hinni.
Senki nem fogja tudni a pontosat:) És mkinek más dátum jön:)
És mki a sajátját hiszi igaznak. Pedig egyik sem jó...
#5
2008. aug. 19. 23:07
Sajnos az a rossz hírem hogy körülbelül már 2-3 éve elmult a maják által vélt idő a 2012 az emberek elszámolták az éveket.
Ezt valahol olvastam.Meg en mtudom h mit vártok egyetlen naptól? Ez is csak egy ember által megadott időpont.Mégha amga Isten mondta volna h lesz vmi akkor jó de igy.Szerintem ugyanoylan nap lesz mint bármelyik más.
#4
2008. aug. 19. 22:47
Én már több dátumot is láttam rá. Többek között 23. és 26. is szerepelt. De én még mindig a 21-et hiszem a legmegbízhatóbbnak :)

Mindenesetre engem is nagyon érdekel hogy mi fog akkor történni a Földön.
#3
2008. aug. 19. 22:24
Bocs! Látom már te is 21 -et írtál, csak valahol már láttam 12-es dátumot is, talán dislexiás volt az ilető:-)
Nos igen, a 2012.12.21. mindenképpen izgalmas nap lesz! :-)
#2
2008. aug. 19. 22:22
Sziasztok!

Ismét egy misztikus dátum, amelyről Nostradamus is írt egyik négysorosában:

"Húsz meg kétszer hatban az egek tudása a Földre látogat
nagy öröm közepette. A betegség, a pestis, az éhínség eltűnik. Róma örül a megmentett lelkeknek.
A tudósok félelemteli csodálattal mosolyognak.
Megerősítést nyer az asztrológia. Új kezdet a tudományban."

A Maya időszámítás 2012 december 21-én ér véget ( vagy 12 -én, na most ezt hirtelen nem tudom) Ekkor tér vissza a " Tollaskígyó" a Földre. Én ebben bízom, és nem spirituális hókuszpókuszban, bár a kettő történhet egyszerre is:-)
#1
2008. aug. 19. 21:05
Nos akkor itt egy új tréma. Bár nincs köze képességekhez ám engem mégis nagyon érdekel a dolog. Ki hallott már róla?

Elvileg 2012 december 21-én dimenzió váltás lesz. Hogy mit is jelent ez pontosan azt nem tudom, de szerintem talán senki sem tudja pontosan.
Annyit tudok, hogy a maják ősi jóslatáról van szó, akik a csillagászatban nagyon otthon voltak.

Sokan azt mondják hogy ez a világ végét jelenti, mások azt mondják, hogy ez egy hatalmas változást fog jelenteni az emberiség történelmében.

Hát nem tuom ez a világ vége dolog azért elég meredek, meg már 2000-re is meg több évre is jósoltak ilyent, hogy kik azt nem tudom, azt viszont tudom hogy a majáknak nagyon sok jóslata bevált.

Őszintén? A világvégében nem hiszek, VISZONT egy hatalmas változást el tudnék képzelni, ami akár kapcsolatban is lehet a képességekkel. Persze ez csak az én saját véleményem.

Ti mit gondoltok?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0