2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#294
2009. dec. 17. 17:21
"ehhemm...
a tudósok 7 évvel előbbre rakták Jézus születését
tehát most 2002 van
na,most honnan tudjuk,hogy a maják mikorra rakták az ő időszámításuk kezdetét?
lehet,hogy szerintük 562847289167178965892096 van" – lewi1234


A majáké csillagászati megfigyelésekhez van kötve, nem az európai naptárhoz... Jézus születése a mai biblia hivatalos verziójában van a mai ponton, de igen sok komoly kritika éri ezt. Érdemes még megnézned Herribert Illing kitalált középkor, (vagy hasonló ) címü könyvét, a 300 éves eltérésről...
#293
2009. dec. 16. 18:27
Sziasztok!
Olvastam a fórumot és sztem tuti h lesz valami változás, bár a világvége marhaságban nem hiszek, még akkor sem ha a maják jóslata... :-\
#292
2009. dec. 9. 12:14
ehhemm...
a tudósok 7 évvel előbbre rakták Jézus születését
tehát most 2002 van
na,most honnan tudjuk,hogy a maják mikorra rakták az ő időszámításuk kezdetét?
lehet,hogy szerintük 562847289167178965892096 van
#291
2009. dec. 3. 14:48
"Mindenki meg van bolondulva
Mindenki olyan biztos abban, mik vagyunk
Több mérföldről mindenki becsmérel
De szemtől szembe nem jön szó a szájukra
Ezért vérzek és érted vérzek
Még mindig úgy nézel rám, mintha új ember lennék
Senki nem akar semmit, amim van
Ami jó, mert te abból vagy, ami én nem vagyok

Ha te 555 vagy, akkor én 666
(Milyen eretneknek lenni?)


És ez egy jó szám:) " – Sylar.

Szereted a metált és a Slipknot-ot??? az ismerőseim közül mindenki azt mondja rájuk, hogy idióták, megvannak bolondulva stb... Én látom bennük azt ami tiszteletre méltó és hiányzik mindenkiből. Szerinted?" – Sylar.


Én nem ragaszkodom egy stílushoz sem:) Mindegyikben van jó, legalábbis én találok mindegyikben olyat ami tetszik:)
A Slipknot jó.Páratlan hangja van az énekesnek, és amit a szinpadon művelnek az is egyedi.Tetszik még a ritmus is, azt is nagyon jól eltalálták.
#290
2009. dec. 3. 13:42
"Mindenki meg van bolondulva
Mindenki olyan biztos abban, mik vagyunk
Több mérföldről mindenki becsmérel
De szemtől szembe nem jön szó a szájukra
Ezért vérzek és érted vérzek
Még mindig úgy nézel rám, mintha új ember lennék
Senki nem akar semmit, amim van
Ami jó, mert te abból vagy, ami én nem vagyok

Ha te 555 vagy, akkor én 666
(Milyen eretneknek lenni?)

És ez egy jó szám:) " –

Szereted a metált és a Slipknot-ot??? az ismerőseim közül mindenki azt mondja rájuk, hogy idióták, megvannak bolondulva stb... Én látom bennük azt ami tiszteletre méltó és hiányzik mindenkiből. Szerinted?
#289
2009. dec. 3. 10:37
Tükröd! Megjött. Mármint a privát üzenet ;D. Válaszoltam is. Előre is kösz a segítséget.
#288
2009. dec. 3. 9:43
"Mindenki meg van bolondulva
Mindenki olyan biztos abban, mik vagyunk
Több mérföldről mindenki becsmérel
De szemtől szembe nem jön szó a szájukra
Ezért vérzek és érted vérzek
Még mindig úgy nézel rám, mintha új ember lennék
Senki nem akar semmit, amim van
Ami jó, mert te abból vagy, ami én nem vagyok

Ha te 555 vagy, akkor én 666
(Milyen eretneknek lenni?)
" – Sylar.


És ez egy jó szám:)
#287
2009. dec. 3. 8:45
törölt tag
Írtam remélem elküldte:D:D:D
A végén mivel 2 lehetőség maradt, az új üzenetre kattintottam...és minden eltűnt...Remélem sikerült:D:D:D
#286
2009. dec. 3. 7:23
Tükröd!
Kicsit betyárkodni kell a privát üzikkel:D. A hozzászólásom mellett van a nick-em és alatta egy kis szövegbuborék halványkéken. És arra kattintva behozza a privit és meg lehet írni ;D. Én is így csináltam (máshogy nekem sem működik) De ha így sem megy akkor szívesen adok egy mail címet is ;)
#285
2009. nov. 30. 21:40
törölt tag
Így van:) 1 bolond 100 at csinál alapon működik az egész.
Ha 1 hitelesen eladja akkor működik:)
nem kell semmitől sem félni, ha valaminek jönni kell akkor jönnie kell, inkább elfogadni kell mint elutasítani mert úgyis bekövetkezik, és ha blokkolni akarjuk akkor is, csak úgy jobban fáj:D
Én várom a 2012-őt biztosan fényesebben süt majd a nap és finomabb lesz a melege is:)
#284
2009. nov. 30. 8:57
"Üdvözletem.
A 666 az egy ugyan olyan szám mint a 222 vagy a 13 vagy akármi más, tudom a számmisztikusok nem ezt tartják, de én azt mondom hogy legalább van annyira szörnyű a 4 es szám is mint a 666...
Azt is megmondom miért oly gonosz és félelmetes.
Azért mert én kineveztem ezt a 4 es számot +1 el gonoszabbnak mint a 666-ot... és ezt jól elmondtam mindenkinek, hozzácsatoltam valami hülye sztorit ami bárhol máshol lehet hogy már 1000x megesett, de nem baj ők nem tudnak róla...
Elhitettem velük hogy ha 4. én 4 óra 44 kor négyes számú járművel közlekednek akkor bajuk eshet jobban mint máskor.
Kedves emberi természet ezt úgy bekajálja hogy csak na.
És hogy mi történik ilyenkor?
Az elme nyitottá válik a 4444 es kombó befogadására, és akármilyen útszéli entitás meg is valósítja neki.
Ő elképzeli hogy jajj mi lenne ha. Ezzel valahol megteremtette, a kedves entitás pedig csak belehelyezkedik a történetbe és beváltja azt. Így működik a babona pontosan, saját világodba teremtesz bele olyasmit ami nincsen benne de alapvetően létezik, s ezután kisebb nagyok kétségek félelmek közepette vársz a megvalósulásukra.
A legérdekesebb az egészben csak az hogy senki nem akarja nálunk jobban hogy ez bekövetkezzen...hát nem érdekes?:)" – Tükröd


Szió:)
Ne csináld ezt. Az én egyik számom 4 :D A 666-ot én sem tudom hogy rakták össze, numerológiai jelentése miatt gondolom, a biblia is tele van számmisztikával.
Egy ciklus vége, meg mindíg valaminek a kezdete is:) A ragaszkodás miatt éljük meg a dolgokat végként, mivel nem látunk a jövőbe.Ha így lenne, és tudnánk előre mi születik abból, hogy valaminek vége van, senki nem parázna.
A japánoknál van ilyen para a 4-estől, mert a halál szónak hasonló a kiejtése azt hiszem, és ott a hotelekben nincs sosem 4-es szoba. Viszont a 8-asért meg odáig vannak, az szerencseszám náluk:)
Egyébként igazad van, a babonákkal kapcsolatban, nekem pl a péntek 13 mindíg szuper nap volt. Suliban a többiek rémtörténeteket meséltek akkor, de én meg azt állapítottam meg, hogy velem azon a napon sosem történt semmi rossz.Így nem is hittem benne, és most sem, sőt volt egy két olyan péntek 13 az életemben ami szerencsés volt.Ha bekajálom a babonát, eleve ki sem megyek akkor az utcára.:)
#283
2009. nov. 29. 17:22
törölt tag
"útkereszteződéshez*
már írni se tudok ;D" – Falken


Sajnálom Falken, de nem tudok üzenetet írni priviben, nem engedi a rendszer:S Egyéb ötlet? E-mail cím?
#282
2009. nov. 29. 17:09
törölt tag
Ez a nagy felfordulás a 2012 körül...
Filmnek jó volt, történetnek mese, valóságnak kevés.
Én inkább azt mondom hogy sokkal inkább pozitív dolog vár ránk mint sem világvége.
Szerintem a világ végét szimbolikusan kellene értelmezni, véget ér valami hogy egy új kezdődhessen helyette, valami letisztultabb összefogottabb. De biztos hogy nem világvége:D Túl egyszerű lenne:)
#281
2009. nov. 29. 17:06
törölt tag
Üdvözletem.
A 666 az egy ugyan olyan szám mint a 222 vagy a 13 vagy akármi más, tudom a számmisztikusok nem ezt tartják, de én azt mondom hogy legalább van annyira szörnyű a 4 es szám is mint a 666...
Azt is megmondom miért oly gonosz és félelmetes.
Azért mert én kineveztem ezt a 4 es számot +1 el gonoszabbnak mint a 666-ot... és ezt jól elmondtam mindenkinek, hozzácsatoltam valami hülye sztorit ami bárhol máshol lehet hogy már 1000x megesett, de nem baj ők nem tudnak róla...
Elhitettem velük hogy ha 4. én 4 óra 44 kor négyes számú járművel közlekednek akkor bajuk eshet jobban mint máskor.
Kedves emberi természet ezt úgy bekajálja hogy csak na.
És hogy mi történik ilyenkor?
Az elme nyitottá válik a 4444 es kombó befogadására, és akármilyen útszéli entitás meg is valósítja neki.
Ő elképzeli hogy jajj mi lenne ha. Ezzel valahol megteremtette, a kedves entitás pedig csak belehelyezkedik a történetbe és beváltja azt. Így működik a babona pontosan, saját világodba teremtesz bele olyasmit ami nincsen benne de alapvetően létezik, s ezután kisebb nagyok kétségek félelmek közepette vársz a megvalósulásukra.
A legérdekesebb az egészben csak az hogy senki nem akarja nálunk jobban hogy ez bekövetkezzen...hát nem érdekes?:)
#280
2009. nov. 26. 19:52
A majákat illetően szerintem semmi különös nincsen. A maja naptár ciklusa amely a csillagokra épül 2012-ben a végére ér és kezdődik minden elölről. Az időszámlálást 5125 évente újból kezdik és korszakokként számolják. Az új időszámítási kezdet (új kor) 2012. december 22-én kezdődik . A közkeletű állításokkal szemben nem az idő ér véget, hanem csak az időszámítás aktuális ciklusa. Ez azt jelenti , hogy az égbolton ugyan az a csillagállás látható majd mint a ciklus elején volt.

2012 más szempontból is érdekes és talán ez hozza magával azt a "világvégéhez" kapcsolt megnyilatkozást melyet tévesen a maja naptár végéhez kapcsoltak pedig a kettőnek semmi köze egymáshoz.
Itt két nagyon fontos eseményre kell figyelni. Az egyik, hogy a Nibiru ekkor kerül a Földünkhöz a legközelebb és
halad a legmélyebben naprendszerünkben a Napot megkerülve . Ennek már most is fizikailag mérhető eredményei vannak, aminek első legfontosabb jele a Föld átpolarizálódása ( pólusváltás ). Az északi pólus mára már jól mérhatően elmozdult !!! Azért emeltem ki ezt a tényt mert ez már bizonyított. Az igaz, arról mélyen hallgatnak mi idézte elő ! A Nibiru többi fizikai hatását viszont csak a sumérok illetve akkád agyagtáblák leírásai alapján ismerjük.
Milyen lesz a Nibiru valódi fizikai hatása Földünkre azt csak a dolgok megtörténte és főleg túlélése után állapíthatjuk meg.
A másik fontos esemény a Földnek a fotonövön való áthaladása. 2012-ben a Föld 365 napon át a fotonövben fog tartózkodni. Ennek fizikai következményeiről sajnos nincs sok információm - szívesen venném ha valaki ebben tisztán lát megosztanávelem, velünk . Ami pedig még érdekesebbéteszi ezen egyedi töténéseket az pedig a két esemény közvetlen egymásra hatása mivel időben teljesen egybeesnek.
A fent említett két esemény miatt bekövetkező fizikai változások amik valójában a "világvége" hangulatot hozzák amiben szerintem lehet is valami, no nem a szó szoros értelmében, de szerintem sok nagyon komoly katasztrófa helyzetet és változást kell majd túlélnünk.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0