2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#279
2009. okt. 31. 18:32
Sziasztok!

Gondoltam megosztom Veletek, hogy nekem milyen információim vannak erről a bizonyos 2012-ről. Előre is elnézést, hogy nem tudom olyan precízen, tudományosan megfogalmazni, mint szeretném, de azért igyekszem. :)
Sokan azt a nézetet vallják, hogy ebben az időpontban egy kozmikus energiahullám fog átvonulni a bolygónkon, és ebből kifolyólag magasabb szintre emeli annak rezgésszámát. Ez önmagában még nem feltétlenül mond olyan sokat, de szerintem érdemes továbbgondolni.
Induljunk ki abból, hogy a Földnek adva van egy konkrét kémiai/fizikai összetétele, a légkörünkben és a különböző anyagokban adva vannak azok az energiák, amelyek hatással vannak a fizikai síkra vagy egymásra. Például ott van a mágnesesség, elektromosság, bioenergia stb. Ezek mind olyan dolgok, amelyek mérhetőek, hatással vannak a dolgokra. Hogy miért csak ezek azok, amik látszódnak, az egész egyszerűen annak tudható be, hogy a Föld anyaga/légköre jelenleg ezekre az energiákra kompatibilis.
Viszont azt is tudjuk, hogy példának okáért az emberi agy sokkal nagyobb erőforrást, és összetettebb rendszert jelent ezen a világon. Éppenséggel csak sajnálatos módon nem igazán tud látható, mérhető módon megnyilvánulni. Viszont ha a Földön bekövetkezne egy olyan változás, ami alapjaiban változtat meg anyagokat, energiákat, akkor ez a helyzet változhat...
Számomra ez az elképzelés egyetlen okból helytálló: Gondolom, egyetérthetünk abban, hogy az égvilágon semmi értelme nem lenne, hogy emberek ilyen dolgokkal foglalkozzanak, ha nem lenne célja. Máshogy mondva: Miért adott volna a Jóisten hatalmat és képességeket, ha gyakorlatilag soha nem tudjuk őket igazán használni? Szerintem ezen érdemes egy kicsit elgondolkodni. Meg talán azon is, hogy mi mit tehetünk közösen azért, hogy a feladatunkat beteljesítsük.
Hát, röviden ennyi:)
#278
2009. okt. 31. 8:31
útkereszteződéshez*
már írni se tudok ;D
#277
2009. okt. 31. 8:30
Úgy vélem mindenkire vonatkozik a szellemi megújulás, aki képes befogadni és hisz. Hisz Istenben és a szeretben.Nos én úgy gondolom, hogy nem lesz világvége. Inkább ez egy őtkereszteződéhez hasonló. Egyesek akik olyan szinten állnak, továbblépnek, mások maradnak.
Amúgy igen, igazad van, hogy mit látunk ha körbenézünk a világban. DE ha magunkba nézünk, akkor mást is láthatunk. 8) ;) És akkor meg van az ok is.
#276
2009. okt. 29. 13:45
Kösz, hogy válaszoltál. Nem gondolok rosszat az eretnekekről, amit irtam egy Slipknot dalszöveg részlet volt.
A 2012-es megújulás mindenkire vonatkozik? 2007 nyarán olvastam 1997-es előadás anyagát, amiben arról volt szó, hogy a világ végét csak olyan emberek fogják tulélni akik fejlett képességekkel rendelkeznek és ők lesznek az uj "aranykor" megalapozói. Nagyon sok variáció létezik, de azt tudjuk, hogy semmi sem történik véletlenül. A "szellemi felemelkedésnek" is kell, hogy legyen egy oka. Ha most körülnézünk a világba, mit látunk? Megkellene taláni az ok-okozat közötti összefüggést. Nem?
#275
2009. okt. 27. 9:55
Sylar!
Az eretnekek amúgy nem a gonoszt szolgálták. Sokkal inkább a középkori gazdagságot és élvezeteket hajkurászó egyház ellen voltak, mert az középkorban a papok már egyáltalán nem a hittel törődtek. Sokkal inkább a hasuk növelésével és hasonlók.;D ;) Az eretnekek azt próbálták elérni hogy a papok és magasabb rangon lévő egyházi tisztviselők ne a hatalomért küzdjenek. Ezért pedig sajnos nagy árat kellett fizetniük. :'( :-[

2012. Ajánlom figyelmedbe ezzel kapcsolatban NASCAR és MotoGP írásait. Szerintem tanulságosak és hihetőek.
Magam részéről pedig úgy vélem a változást nem fizikai értelemben kell venni. Hanem sokkal inkább lelki szinten. Egy szellemi megújulás, továbblépés. 8)
#274
2009. okt. 26. 14:18
Mindenki meg van bolondulva
Mindenki olyan biztos abban, mik vagyunk
Több mérföldről mindenki becsmérel
De szemtől szembe nem jön szó a szájukra
Ezért vérzek és érted vérzek
Még mindig úgy nézel rám, mintha új ember lennék
Senki nem akar semmit, amim van
Ami jó, mert te abból vagy, ami én nem vagyok

Ha te 555 vagy, akkor én 666
(Milyen eretneknek lenni?)

Van egy olyan érzésem, hogy a 666-os szám nem jelent jót. Nekem rossz emlékem van róla :'( :'( :'(... Most nem nagyon értem a dolgokat. Mindenki beszél az újkorról és a világvégéről, de most ez jó vagy rossz? 2012-ben egy csodás aranykor fog beköszönteni, vagy a sötét jövő? (Dark Future- nyáron csináltam egy képregényt, amelynek ez a neve.) Gondoljunk bele: mindenki várja az ujkor beköszöntöttét, eljön az idő, itt van 2012 és erre nem történik semmi... Na ez szivás lenne. Felteszem ezt a kérdést: Mi történhet???
#273
2009. okt. 26. 8:01
The end! Nem akarlak megbántani, de ilyen számolgatással szinte akármelyik dátumból ki lehet hozni azt a számot és még vagy száz másikat. Úgyhogy ha nem veszed sértésnek én ezt a hsz-edet inkább most észre se veszem 8)
(Lehet, hogy most páran egy kis arrogáns ...-nek tartanak ezért a hsz-ért engem de nembaj ;D)
#272
2009. okt. 14. 17:57
2012.12.21

2 x 1+2 1+2 2+1

2 x 3 3 3

666
#271
2009. okt. 12. 13:55
Szó szerint. ;)
#270
2009. okt. 12. 11:42
Hello!
Akkor bocs mégegyszer. JA oké:D. Azért kérdeztem, mert nem tudtam hoyg szó szerint vegyem vagy szimbolikusan:D
#269
2009. okt. 7. 22:50
Szia Falken!
Nem gúnyolódtam, mesterem mondta. ;)
A szél tudod mi... na, ha elkezded látni, h mozog a levegő (lesz színe), az a színes szél. :)
Én hiszek neki... eddig mindig igaza volt... pólusváltáshoz van elvileg köze...
#268
2009. okt. 7. 17:11
Lákusz!
Ez elég érdekesen hangzik. Nem akarlak megbántani a kérdéssel, de meg kell kérdeznem, hoyg te most csak szórakozol velünk/hülyére veszel, vagy ez komoly? ;D
Abban az esetben ha az utóbbi (ergo komoly) akkor mégegyszer elnézést. De már találkoztam olyannal aki előszeretettel gúnyolódott velem, ilyen és hasonló dolgokkal, és ezért inkább előre kérdezek:D

És mi az a színes szél??? ??? ???
#267
2009. okt. 6. 12:49
Hello!
Nekem annyit mondott a másztör, h ha színes szelet látsz, akkor egy fa alá leül, és megvárja amíg vége. Repkedő, lebegő tárgyakhoz nem nyúlkál! :) 8)
...szóltam. :D
#266
2009. aug. 15. 12:59
Na így már igen a válasz. :o
#265
2009. aug. 15. 12:33
MÁrmint nem úgy értem ;D. Hanem amikor kint van az asztráltested és akkor azt érzed erősebben nem a fizikait. Tehát én az asztrális érzetre gondoltam, nem magára kilépésre. ;D Mert írtad hoyg valamiféle félanyagias lét lesz.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0