2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#264
2009. aug. 15. 11:29
Senki nem fog sehova menni :). Tehát nem szerintem.
#263
2009. aug. 15. 11:19
Ez akkor tulajdonképpen azt jelenti hogy hasonló élmény lesz mint egy asztrális utazás? :D (mondjuk én előbb is szeretnék asztrálutazni, és dolgozok is rajta)
#262
2009. aug. 14. 16:25
De akkor ez azt is jelenti hogy az emebrek egy magasabb fejlettségi szintre lépnek. Több lehetőséget találnak majd a spirituális világban. Persze leeht hoyg rossz a a következtetésem.

Milyen jól meg válaszolgatsz magadnak. ;D Igen élesedni fognak az érzékszervek meg úgy általába az emberi képességek. Amolyan fél anyagi lét féle lesz.

Ööö lehet most hülyeséget írok, de a magasabb dimenzió, amiről szó van az a fizikai vagy asztrális (vagy még magasabb) síkon van?

Asztrális.

És akkor ugye van ez a 2012. 12. 21.-es dátumunk. És ezen belül időpontrőól van tudomás?

Másod percre pontosan nem tudom. :D
#261
2009. aug. 14. 13:07
Akkor ha jól értem már vannak más ilyen bolygók magasabb dimenzióban.
Ööö lehet most hülyeséget írok, de a magasabb dimenzió, amiről szó van az a fizikai vagy asztrális (vagy még magasabb) síkon van? Szóval ez a fizikai síkon belül egy magasabb szint lesz? Vagy az asztrálsíkra lépést jelenti? És akkor ugye van ez a 2012. 12. 21.-es dátumunk. És ezen belül időpontrőól van tudomás?

De akkor ez azt is jelenti hogy az emebrek egy magasabb fejlettségi szintre lépnek. Több lehetőséget találnak majd a spirituális világban. Persze leeht hoyg rossz a a következtetésem.
#260
2009. aug. 14. 12:46
"
Énvagyok!
Jó, elfogadom, hogy te ebben hiszel. Én pedig másban. Ezért nem kell összeveszni ;). Én úgy hioszem hoyg biztos forrásból tudok erről a 2012-es dologról, de kár is vitatkozni ezen. Amikor eljön az a nap amiről bezsélünk kiderül hogy lesz-e változás és milyen lesz ;D.

Maradjunk annyiban hogy én hiszek benne te nem :D." –


Tényleg kár vele vitatkoznod meg győzni úgyse tudod ;D Láthatóan csak a neki bemutatott bizonyítékoknak hajlandó hitelt adni viszont sokan biztos forrásból tudnak róla :)


Akkor leírom, hogy nekem milyen kép állt össze. Egy bizonyos lelki fejlődésen megyünk keresztül, ami már folyik egy ideje és 2012. 12. 21.-én fejeződik be. És hogy ez nem feltétlenül nagyon szemmel látható fizikai változás lesz. (szólj ha téves amit írok) Csak még azok a kérdések merülnek fel bennem, hogy végülis mi is lesz a változás után, vagy mi a célja a változásnak?

Egy bizonyos dimenzióváltásról írtál, de annak milyen kihatása lenne?

" –



Nagyjából jól foglaltad össze a dolgokat :)

A célja természetesen a föld felemelkedése magasabb dimenzióba és az emberi lét jobbá tétele , mert Isten ezt így látja jónak. (jobban nem tom most lepingálni)


A dimenzió váltás hatásairól ,nem tudok mit írn i használd a képzelőerődet megszűnnek a súlyos betegségek, a rossz dolgok nagy része eltűnik stb stb.... 8)
#259
2009. aug. 14. 12:41
Énvagyok!
Jó, elfogadom, hogy te ebben hiszel. Én pedig másban. Ezért nem kell összeveszni ;). Én úgy hioszem hoyg biztos forrásból tudok erről a 2012-es dologról, de kár is vitatkozni ezen. Amikor eljön az a nap amiről bezsélünk kiderül hogy lesz-e változás és milyen lesz ;D.

Maradjunk annyiban hogy én hiszek benne te nem :D.

NASCAR!

Akkor leírom, hogy nekem milyen kép állt össze. Egy bizonyos lelki fejlődésen megyünk keresztül, ami már folyik egy ideje és 2012. 12. 21.-én fejeződik be. És hogy ez nem feltétlenül nagyon szemmel látható fizikai változás lesz. (szólj ha téves amit írok) Csak még azok a kérdések merülnek fel bennem, hogy végülis mi is lesz a változás után, vagy mi a célja a változásnak?

Egy bizonyos dimenzióváltásról írtál, de annak milyen kihatása lenne?
#258
2009. aug. 14. 12:27
Nem mondtam azt, hogy bármi is lesz eleve elvetem azt az ötletet, hogy 2012-ben bármilyen változás is lesz. ugyanolyan év lesz mint az eddigiek és az elkövetkező évek. Ha nem akkortól számítanák a maják a naptárukat szerintem akkor más ürügy lenne, hogy világvégét kiáltson néhány ember. Ha jól belegondolunk pár évtizede még nyoma sem volt ennek az egész "világmegváltozásnak", semmi nem támasztja alá eddig csak ellenérvek vannak ellene. Semilyen tudományos és ezoterikus előrejelzés nincs ezzel kapcsolatban. Nos én nem vagyok istenhívő de azt tudom, hogy a biblia vagy akár az apokrif irodalom sem ír egy konkrét dátumot sem. Még a maják sem kivételek ez alól meg más nép jóslatai sem. (Nostradamusról nem is beszélve :D).
#257
2009. aug. 14. 12:11
Elméletileg igen. Legalábbis mindenkinek joga van hozzá . (minden élőlénynek vírág , állat, ember, stb )
#256
2009. aug. 14. 12:02
Énvagyok!
Én nem igazán vagyok járatos ebben a témában, de annyit tudok, hogy ha lesz változás akkor az NEM világvége lesz, és NEM pusztulás lesz. Én így gondolom. Teljesen biztos semmiben sem vagyok, mert csak Isten tudja, hogy pontosan mi fog történni és mi nem. :D

NASCAR!
És ez mindenkivel meg fog történni? Mármint a változás.
#255
2009. aug. 13. 19:08
Akik hisznek benne azoknak van bizonyíték.

Te milyet szeretnél ? Olyat hogy nyíltan írja le Isten neked hogy ez lesz ?

A változás folyamatosan zajlik 2012 végére fog beteljesedni.

És igen nem mindig látványos a folyamat mint pl hogy zöld lesz az ég vagy ilyesmi ez a lelkekben zajlik és egyéb más spirituális módon.
#254
2009. aug. 13. 19:03
Erre semmi bizonyíték sincsen sem bibliai sem másféle fogható bizonyíték. Arról van szó h az emberek mindig is keresték a saját korukban bekövetkezhető világvége jóslatokat vagy kreáltak tehát gyakorlatilag ez is olyan világvége lesz mint a többi. Beppánikol néhány 2012-ben hívő ember majd lenyugszanak és ha elmúlik december 21 majd jön a készülődés a következő világvégére.
#253
2009. aug. 13. 18:14
Nem a 13-as szám a felelelős semmi köze sincs ennek 2012-höz.

Istennek tervei vannak és óriási spirituális változás jön el 2012 végén.

A föld felemelkedik az 5ödik dimenzióba.

Jó lesz ez nem kell tőle félni. :)
#252
2009. aug. 13. 17:46
sziasztok!

Nem olvastam végig a topicot de hallottam már erről. Először is a maják 20-as számrendszerben számoltak. 2012-ben a maja naptárban egy újabb számolási ciklus kezdődik a 13. Tehát a 13-mas számhoz viszonyítják manapság ami az európai kultúra szerint egy balszerencsés szám. A maja naptár szerint folytatódik tovább a számolás minden további következmény nélkül. Mindenesetre olyan dolgok láttak mostanában napvilágot hogy szinte el sem hiszem. Pl: 2012 december 21 elpusztul az emberiség, új evolúciós szakasz érkezik az emberiség számára, tudati felemelkedés, nagy háború okozta globális károk stb. Igazából semmi ősi alapja nincs ennek ez csak mítosz. A maják sem figyelmeztetnek semmi változásra. Az egész "hisztériáért" az európai babona a 13-mas szám a "szerencsétlenséget" hozó szám a felelős. Tehát ennek semmi alapja sincs.
#251
2009. aug. 6. 7:26
van egy mega-giga gyüjtőportál, ami mindenfélét összeszed 2012-ről..... angolul, most nem ugrik be de gondolom a .com .net, vagy hasonló lesz...

Kicsit megbolondítva, a heribert illig 300 éves verzió még nem zárja ki, hogy 2012 bekövetkezzen, mármint a mi 2012őnk idején, jelenleg is többféle időszámítás együtt létezik, a maja naptár meg csillagálláshoz kapcsolódik, nem az egyik ilyen évszámoshoz...

Ha megnézzük, maguk az emberek dolgoznak azon, hogy valami ,,történjen" a gerjesztett gazdasági válság, közelgö környezeti, a napi ujsághírek, tévéjósok, stb. 1999 ben kevesebb internet volt, stb. ezeket kéne nézni, hogy mikre vezetnek...
#250
2009. aug. 4. 16:25
Mostmár teljesen nem értem mit akarsz ebből kihozni. :-\
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0