2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#249
2009. aug. 4. 15:37
Hát a -300 év. Ha Illignek igaza van, akkor ez az egész 2012 dolog csak 2312-ben fog bekövetkezni (azaz 2012-ben, csak mi máshogy számlunk ugye).
#248
2009. aug. 4. 8:09
Mi van vele ???

::) mért kérded ::)
#247
2009. aug. 3. 19:19
"A változás folyamatosan zajlik 2012-ben fog beteljesedni addigra végbemegy. " – NASCAR

Na és Herbert Illig? :o
#246
2009. aug. 3. 18:40
"Maya?Naptár?Változás?2012-ben?Uristenem!!!!
Felkelkészűlnőm a nagy napra ez király!!!!!
De azért ugye nem hazugság?Mert volt marhasonlo hazug forum.
De azért kiváncsi vok a változásra!!! " – joey226


Folyamatosan felkészülsz. ;)
#245
2009. aug. 3. 18:39
"Vezető az lesz akit elfogadnak mások vezetőjükként...
Kinevezhetem magam vezetőnek ha senki nem figyel rám akkor max. magam vezetem...:) :P
A 2012 meg...nekem az már mást jelent. addigra már...
nincs annyi idő...
vagy lehet, hogy ez a téveszmém csak, de én már max. csak 2-ig tudok számolni években...3 nincsen már...egyszerűen nem jön...azt már nem látom.

ja, és nem vagyok vezető, nem kell követni meg ilyenek:)

Akik másokra bűntudatot mérnek,
nem adhatnak olyat, amit el sem értek...
Amit másnak adok, azt más is megadhatja...
nem hazudva neki, hogy ő nem tudhatja...
nem emelek templomot, szükségem rá nincsen,
minden egyes tavaszban, ott virágzik Isten.
:)
" – Sziszi


A változás folyamatosan zajlik 2012-ben fog beteljesedni addigra végbemegy.
#244
2009. júl. 12. 14:35
Majd meg probálok meditálni vagy bele nézni valahogy a jővőbe.
A lényeg majd irok ha lesz eredmény.
#243
2009. júl. 12. 13:22
Maya?Naptár?Változás?2012-ben?Uristenem!!!!
Felkelkészűlnőm a nagy napra ez király!!!!!
De azért ugye nem hazugság?Mert volt marhasonlo hazug forum.
De azért kiváncsi vok a változásra!!!
#242
2009. máj. 1. 19:20
Vezető az lesz akit elfogadnak mások vezetőjükként...
Kinevezhetem magam vezetőnek ha senki nem figyel rám akkor max. magam vezetem...:) :P
A 2012 meg...nekem az már mást jelent. addigra már...
nincs annyi idő...
vagy lehet, hogy ez a téveszmém csak, de én már max. csak 2-ig tudok számolni években...3 nincsen már...egyszerűen nem jön...azt már nem látom.

ja, és nem vagyok vezető, nem kell követni meg ilyenek:)

Akik másokra bűntudatot mérnek,
nem adhatnak olyat, amit el sem értek...
Amit másnak adok, azt más is megadhatja...
nem hazudva neki, hogy ő nem tudhatja...
nem emelek templomot, szükségem rá nincsen,
minden egyes tavaszban, ott virágzik Isten.
:)
#241
2009. már. 6. 16:21
Üdv! itt vok de ha valami van aki nekem akar írni az csak péntektől Vasnapig tegye
am nem azt mondtam h én akarom vagy mi akarjuk irányítani a világot sztem nem is lehet mindenkit megváltani meg irányítani ezért van a szabad akarat h tudjunk dönteni.

A "mi" szó és az irányítás annyit jelent h minden ember irányítsa a maga életét és h meghalgasson több vallást tant stb. és józanul tudjon dönteni és h ezt elmondja másnak h milyen irányok vannak és ő eldönti h mit hisz

MI=emberek nem irányítani akarok csak terelgetni megmutatni a helyes utat de ezt nem úgy h most leírom h merre menj és mit csinálj csak morzsákat szórok és aki veszi a lapot az megért mindent eljött az ideje h döntsön én nem fogom megmondani h erre menj én csak alternatívát mondok és aki meghalgatja ezt átgondolja és felálít egy saját nézetet ;)
#240
2009. már. 5. 19:06
igen csak nem mindegy kik vezetnek és hogy hogy... :(
#239
2009. már. 4. 17:13
mas.hogy, MotoGP
én értelek titeket, én is úgy vélekedek, hogy az élet majd minden területén kellenek vezetők, akik segítenek, és ha kell mutatják az utat vagy legalábbis "a térképet a kezünkbe nyomják".
#238
2009. már. 4. 8:53
Nem
#237
2009. már. 4. 8:47
törölt tag
Egy helyes erkölcsi értékrendű, jólelkű emberben lehet domináns a hatalmi vágy, az irányítási vágy?
Pusztán költői kérdés.
#236
2009. már. 4. 8:38
"Üdv mindenki!
Remélem nem túl nagy baj, ha bele kotyogok,
Miért félsz ennyíre attól hogy bárkik is irányítani akarnák a világot ???" – Eledir
de szerintem ha fél attól, hogy bárki is írányítani akarja a világot, akkor azért fél het, mert már a történelem folyamán voltak emberek (pl.: Hitler, Napoleon, Nagy Sándor...stb.), akik világ uralomra, a világ irányítására akartak tőrni, és nem éppen békés elképzelésekkel.
De ha tévednék, akkor bocs mindenkitől a közbe kotyogásomért!" – Eledir


De már azt is leírtam hogy irányítani sem akarja senki sem a világot a jók közül legalábbis tuti nem. Az Isten felé akarják vezetni az embert.
#235
2009. már. 4. 8:04
törölt tag
Kedves Eledir!
Nos, azt józanul gondolkodó ember tudja, én is, hogy vezetők kellenek, nélkülük káosz lenne. Az elvakult irányítási vágy, hatalmi vágy, mindegy miből ered szerintem semmiképp nem hasznos az emberek szempontjából.Anyagi világ szintjén ennyi a véleményem.
Spirituális, hit szinten:
A helyes erkölcsi hozzáállás is lényeges. Lényeges az is, hogy bizonyos jó célok eléréséért milyen eszközöket használnak. A cél, mint tudjuk nem szentesíti az eszközt.
Én vhogy azt gondolom, hogy nekem, nekünk az a legjobb, ha jó célokért, jó erkölcsi értékrenddel rendelkező, jó eszközökkel küzdő emberek vezetnek engem, minket. Ha meg nem találok ilyen vezetőt az én értékrendem alapján, akkor inkább ne vezessen ezen a területen engem spec senki. Nem nagyképűség, csak vannak hit nélküli eszmék és vannak fanatizmusba hajló eszmék, melyekkel én nem tudok és nem is akarok azonosulni. Szerintem, míg élünk a test, a lélek, a szellem egy egység. Sem azzal nem tudok egyet érteni, hogy a test ne kapja meg a neki szükséges táplálékot (éhezés, önsanyargatás, és bizony ennyire fontos a pénz is manapság, a megélhetésről, nem meggazdagodásról beszélek) ill. a lélek, szellemtől sem vehetjük el a "táplálékot"(mindenkinek van "lelki élete", hite, a materializmus is hit, a kereszténység is...stb és mindenki választhat melyikben hisz). Sok vallás ír arról, hogy a szegények így meg úgy én ezt úgy értelmezem, hogy nem követelmény egy vallásban sem, hogy szegények legyünk (enni kell minimum ezt egyetlen "jó" vallás sem kérdőjelezi meg, bár lehet hiányosak az ismieim), de ne harácsoljunk ill. némi vigaszt igyekszenek nyújtani a nehéz sorsúaknak.
Ezért mondom, hogy egyedi a hitem. :-[ Igyekszem az élő embert egységként szemlélni, nem csak ezt vagy csak azt a részét.
Mindenki tudja, hogy ha a testnek fáj vmi, a lelkünk is szomorúbb, ha lelki problémánk van, fizikailag sem "érezzük jól magunkat a bőrünkben".
Bocsánat, hogy kicsit bő lére eresztettem ;D
A közéletben az én szavazatom egy a sok közül, arról nem nyilatkozom.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0