2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#219
2009. már. 2. 7:13
cvbnm

Ezt magyarázom én is hogy nem egyszerű a dolog.

A gyengék szó jelentését pedig nem árt tisztázni mivel félreérthető lehet 1-esek számára. Szóval mielőtt bárki bármit félre ért 1szerűen azt jelenti hogy nem képes elviselni a nyomást azt a tudatot hogy van valaki mellette esetleg valakik netalán tele a helység sok mindennel. Volt már aki nem bírta a nyomást és szinte majdnem beleőrűlt abba amit érzékelt. (látott hallott stb). A szellemek valóban átvehetik az "irányítást" mások felett haz az illető nem képes kezelni őket. Annak pedig ha 1 szellem az emberretelepedik és szívja az energiát nagyon komoly egésségkárosodás is lehet a vége. Szóval ezt valóban csak annak kell csinálni aki képes elviselni a nyomást és miegyebeket.

. A sok titkolózás közepette ezeket a dolgokat nem árt megemlíteni, hogy megvédjük az embereket még a saját tudásvágyuktól is, ha szükséges.

A titkolózásról kattanjál már le!!! én is soksztor csak féldolgokat mondok stb stb... akkor ettől a perctől engem se szeretsz?

Ezek a dolgok meg ne aggódj meg lettek említve. Már én is vagy 10szer leírtam mióta ide járok. Jósnak nem volt feladata ezen dolgok megemlítése. Valószínúleg mondta volna ha oda kerül a sor.

Nostradamus (merthogy ez a neve) jóslatait meg igen nehéz értelmezni több már beigazolódott én magam is úgy tudom hogy vannak 2012-re vonatkozó jóslatai-
#218
2009. már. 2. 6:40
törölt tag
Fentebb közöltem, mit. Noszti jóslata nem 2012-re vonatkozott, már hogy amelyiket idézni próbáltál. Már elmúlt.
Szerintem ezt a jóslatot is klasszul félreértelmezték, de az időpontban nem tévedtek. Nem vagy hülye, csak nem mindent kell úgy értelmezni, ahogy az "ember szájába rágják". Mások is tévedhetnek, ahogy mi is.
Kedves Jós!
Utána néztem, nos a fehérek is kérhetnek, sőt bizonyos esetben kérés nélkül is kapnak szellemi segítséget a mágia szerint.
A fehér, ún. jó mágiával foglalkozók is végeznek szertartásokat, egyebeket, szellem idézést.
A médiumokról és a mágiával foglalkozni, szellemet idézni akarókkal kapcsolatban pedig mindenhol a következő tanácsot olvashatja az ember: csak az próbáljon meg ilyenekkel foglalkozni, aki lelkileg erős. Lelki, egyéniségi erőről és nem hitbeliről írnak. Azt olvastam minden helyen, hogy a gyengék meg se próbálják, mert bele is őrülhetnek. Mindenhol lényegesnek tartották ezt megemlíteni. Veszélyes a szakértők szerint, mivel egy-egy szellem, ha jó ha nem, egy gyenge ember felett átvehetné az uralmat. Még a védőszellemekre is azt írják, hogy mindenkinek csak vele azonos szintű védőszelleme lehet, a nála erősebbel "nem bírna". A sok titkolózás közepette ezeket a dolgokat nem árt megemlíteni, hogy megvédjük az embereket még a saját tudásvágyuktól is, ha szükséges. Állítólag azonos szinten kell lenni még egy-egy segítő szellemmel is, mert ha nem, abból is baj lehet. Hiába jó, ha erősebb az egyénnél. Ilyeneket írnak sok-sok helyen.
Állítólag csak nagyon kevesen bírják, azt meg főleg, hogy egyszerre több "szellem, lélek" náluk legyen. Veszélyes is.
Nos, jól írják?
#217
2009. már. 1. 21:51
mit tévesztettem el? :S lehet én vagyok a hülye de nem értem mire gondols. Valszeg én vagyok a hülye, mert mindig én vagyok a hülye :D De világosíts már fel hogy most mi is van, meg kit vertem én át??? Én nem tudok róla csak azért :D
#216
2009. már. 1. 21:31
törölt tag
Moon, ezt biza kicsit eltévesztetted. Gratulálok az ismételt törléshez. Ha hiszel Istenben, úgy is sejtheted, hogy ajó öreget nem cseszed át.
Végül is mindegy már Madách is megírta: "hiú ember próbáld,....."
Tudjátok, hogy végződik a sor, nem?
#215
2009. már. 1. 20:32
törölt tag
Noszti mikorra írta, hogy a halottak kikelnek sírjaikból? "elmúlván a nagy hetes szám éve" az olimpiai játékok idejéről? De olvastam olyan fordítást is, hogy feltámadnak, meg hogy a lények előjönnek......megmutatják igazi erejüket, vagy ilyesmi...Az már elmúlt.
#214
2009. már. 1. 19:53
Igen nem túl bíztató ::).

Viszont sokan dolgoznak azon hogy ne így legyen. ;) pánikolni teljesen felesleges.
#213
2009. már. 1. 19:46
Nos kész vagyok, íme a várva várt pillanat:

(nem mindig lesz összefüggő, vagy értelmesek a mondatok, ezek idézetek, és saját fordításban)

Nos annyit tudunk, hogy a maya naptár 2012-ben véget ér, de nincs több konkrét dolog amit tudnánk.

Megjegyzem, semmi felelőséget nem vállalok azért amit most leírok, lehet hogy valóban ez az igazság, lehet hogy ezek is csupán kiinduló pontok. Ám ezek némi bizonyítékkal is alá vannak támasztva.

Hát akkor lássuk a titkokat:

3 jóslat vonatkozik a jövőt illetően 2012-re:
Mindhárom katasztrófát jósol:

Lássuk először Nostradamust:
Multra vonatkozó látomások, előrejelzések idézetek Nostradamustól, amelyek később valóra váltak:

„A rabul ejtett emberek daloltak, kántáltak és követeltek”
„A jövő a fejetlen idiótáké lesz…”
„Chese-t isteni kifejezésekként fogják venni.” (nem tudom mit ért chese alatt angolul sajt :P)

„Egy egyszerű katona egy egész birodalomra fog vágyni”

Jóslatok Hitlerról, és a háborúról.

„Amikor Németország gyermeke nem tart be semmit” „A mészárlás játékai”

„Amikor a halottak ki fognak lépni a sírjukból”

Maya jóslat 2012-re:

„A nap arca ki fog aludni, a nagy vihar következtében.”
„Ezek a Jelei (előszelei), hogy a nagy megsemmisülés/rombolás itt van:
A világ ide-oda fog ringani.
A derék ember harcolni fog más földek/országok népével
… mindazok akik a bölcsesség első fényével rendelkeztek”

„A negyedik világnak hamarosan vége lesz
És az ötödik fog elkezdődni.”

Van egy pasas Dr. W.H. Ketchum, aki hipnózisban megmondja a multat is és a jövőt is. Teljes pontossággal!!!! Egy egész szoba van már teleírt jegyzetekkel, melyet a hipnotikus állapotban mondott, és jegyeztek le. Innen jönnek idézetek:

„Az az időszak, a világok létezése a jelen pillanatban tíz és fél millió (10500000) év. "

"A Essene testvériség"
"A nők és a férfiak egyenrangú felek lesznek"

"Első részben Atlantis emelkedik újra."
"Hatvan-nyolc és hatvankilenc" (68 és 69) "

Ezt nem tudtam pontosan lefordítani, de megjegyzi, hogy a másolat az elsüllyedt Atlantisz, és a Sphinx a mancsáról írnak valamit, hogy ott van valami, vagy volt, mert azt hiszem már megtalálták.

"A keleti partvidék, New York, maga New York városa, majd el fog tűnni. És lesz újabb generáció, nemzedék, a déli rész, Carolina, Grúzia – Ez is el fog tűnni. Ez sokkal hamarabb.”

"Európának meg kell változni, elhagyni a bűnt”

„A víz beömlik az öbölbe.”

És most térjük vissza Nostradamushoz:

„A viharok tombolni fognak
és az óceánok ordítanak”

"A régi világ meghal
És új születik ... "
#212
2009. már. 1. 19:09
törölt tag
Nekem nincs msn címem. A majd írok, betűket jelent, nem msn címet ;)
#211
2009. már. 1. 19:05
A jós

Mit kell keresned ???

Ha segítség kell szólj.
#210
2009. már. 1. 19:02
Mingyárt elkezdünk dobálni popcornal ha nem sietsz. ;D

cvbnm

Mióta van neked msn címed ???
#209
2009. már. 1. 18:31
nah ígérem már nem kell sokat várni, nagyon rajta vagyok az ügyön
#208
2009. már. 1. 17:46
okés :)
#207
2009. már. 1. 17:46
törölt tag
Azért majd írhatok? Ezt se vedd tolakodásnak ;D ;)
#206
2009. már. 1. 17:44
ha nem kell segítség akkor nem kell de ezt ne vedd tolakodásnak jó? :)
#205
2009. már. 1. 17:41
jól van nevess csak ha jól esik és nem cikizés akkor téll jót tesz:)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0