2012

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#204
2009. már. 1. 17:35
törölt tag
Segíteni nekem?
Ebben is középen van a való: van amiben én tudok segíteni, van amiben nekem van szükségem segítségre.
Pl.: tudsz ajánlani egy jó munkahelyet? Ahhoz, hogy megtudjam mi lesz 2012-ben, ki kellene vhogy húznom addig. ;D
Kérlek, hadd viccelődjek, nevessek egy kicsit, mostanában nem sok okom volt a nevetésre! Légysziiiiiiiii!
Ne vegyétek bántásnak, de tapasztalat, hogy tényleg jót tesz. ;)
#203
2009. már. 1. 17:06
MotoGP-nek igaza van nem lehet mindent elmondanom én ide nem azért lettem küldve h tanítsak hanem h keressek
elnézést kérek cvbnm h ködösen fogalmazok de a mágiátleírtam csak neked
és attól h nem mondok el minden attól még nem vok "gonoszkodó és büszkélkedő"
csak azért mert nem mondhatok el mindent
és nem nézlek le mert te nem tucc ilyeneket mind emberek vunk és tanulásból tudjuk amit tudunk vagy átélésből
de mint mondtam engem nem ezért küldtek ide sztem nem tőlem kéne mindent megtudnod de ha így érzed akkor add meg az msn címed és mondok pár dolgot de csak jöv hét péntekén tok újra fent lenni ha úgy gondolod h én vok az aki segíteni tok rajtad akkor az ajos00@freemail.hu-ra írd meg az msn címed
#202
2009. már. 1. 16:46
Semelyik beavatott nem adja elő a mágikus beavatottat sőt le se írják hogy azok mert nem kérkednek vele csendben teszik a rájuk bízott feladatot.
#201
2009. már. 1. 16:42
törölt tag
Bocsánat, nekem sem simulékony a stílusom. Csak nem értem, ha nem beszélnek róla, hogy kellene nekem értenem?
Látok, amit látom, érzek, amit érzek, hallom amit hallok, keresem a válaszokat minden területen, nem korlátozódok csak tudományos vagy csak spirituális területre. Szerintem amúgy vannak átfedések, de mindegy. Én nem vagyok beavatott, csak zuttyantak rám dolgok. Az, hogy miket láttam egy dolog, hogy mi okozta más dolog. Láttam-e szellemeket? Igen. Miért? Nincs konkrét válaszom. Nem foglalkozom mágiával. Attól, hogy voltak ilyen élményeim, nem adom elő a mágikus beavatottat, mert nem vagyok az. Volt, elmúlt.
#200
2009. már. 1. 16:35
A jós

Ha 1 jó tanácsot elfogadsz gondolj arra hogy Jézus sem "egyetemi szinten" tanított hanem úgy hogy bárki értse. Miután ezt én is átgondoltam sikerült változtatnom a stíluson.-

Tudás van amögött amit mondasz már csak előkell tudni adni. ;)
#199
2009. már. 1. 16:32
cvbnm

Ne értsd félre!! de attól hogy te nem érted más még értheti amit ő mond..... régen bizony én is poont így írkáltam és 3-4 fórumról ezért üldöztek el mert mint te nem értették amit mondtam.

Kicsit degradáló volt, hogy nem értjük, kicsit lekezelő.

Ebben semmi lekezelő nincs 1szerűen neki ez a természetes közlés mód, nekem is rettentő sokáig tartott eljutnom ahhoz a stílushoz amit most adok, mint mondtam 2-3 fórumról szabályosan kiutáltak pusztán mert túl tömény volt a mondan dóm.

Nem írsz konkrétumot, de elvárnád, hogy értsünk mindent csak ez nem tetszett. Miért nem írod le konkrétan, mi lesz, ha te olyan jól tudod? Ne ködösen fogalmazz légyszi.

Azértt nem írja le mert van amit csak a beavatottak tudhatnak. Viszon t mivel ők tudják mi lesz próbálják terelgetni az embereket anélkül hogy olyat mondanának amit nem szabad.
#198
2009. már. 1. 16:20
törölt tag
Nem rád céloztam, általános megfogalmazás volt.
Tudás: nem tudom mit tudsz, te sem tudod én mit tudok így nem naon lehet egymást megítélnünk.
Kicsit degradáló volt, hogy nem értjük, kicsit lekezelő. Nem írsz konkrétumot, de elvárnád, hogy értsünk mindent csak ez nem tetszett. Miért nem írod le konkrétan, mi lesz, ha te olyan jól tudod? Ne ködösen fogalmazz légyszi. Információt te is írhatsz, nem csak más. Nem tudhatod, mit veszek komolyan, mit nem. Még arra sem írtál semmit jelenleg, milyen embert nevezel te médiumnak.
Nem hiszem, hogy olyan ember elzavarhatna, aki még semmi konkrét választ nem írt, csak "ködösített". Remélem megcáfolsz és írsz pár dolgot, amit te tudsz.
#197
2009. már. 1. 15:48
sztem ez így van cvbnm
#196
2009. már. 1. 15:47
én nem azt mondtam h mindenkire rá akarom erőltetni az elméletem a hitem és a tudásomat mert ez nem így van mindenkinek magának kell rájönni dolgokra de a segítség mindig jól jön és azért mondtam h ne viccelődj ezzel mert soha nem lehetünk bármibe biztosak és ha nem így gondolod ezeket és csak viccelődni akarsz ezen akkor nem kell ide írni mert sztem ez a topic nem ezért nyílt hanem tudás és információ csere és elmélkedés miatt >:(sztem
#195
2009. már. 1. 15:45
"hmm most nincs kedvem visszaolvasni, de remélem a kihagyott időszak alatt nem volt ilyenről szó. Nah megyek vissza gyüjtögetni, ez egy hosszú hozzászólás lesz majd. :) Mindenesetre ez egy tudományos oldalról való megközelítés lesz." – Moonlightdeejay

Ez egyre jobban kezd érdekelni. ;D ugye reklám nem lessz közbe ???
#194
2009. már. 1. 15:44

Kézzelfoghatóbb lépés lenne az elszegényedés és a környezetszennyezés ellen tenni pl. első lépésben.


Ezek "csak" a földi dolgok... itt már spirituális szintem is nagyon komoly a helyzet. Az hogy neked ez kézzel foghatóbb lépés az 1 dolog viszont sokaknak nem ez a kézzel fogható természetesen ez ellen is tenni kell de vannak más spiirituális dolgok.

Én nem vicceltem, pusztán nem hiszem, hogy 2012-ben bármi számomra meglepő dolog fog történni.

2012 nem csak számodra tartogat megújulást.
#193
2009. már. 1. 15:41
hmm most nincs kedvem visszaolvasni, de remélem a kihagyott időszak alatt nem volt ilyenről szó. Nah megyek vissza gyüjtögetni, ez egy hosszú hozzászólás lesz majd. :) Mindenesetre ez egy tudományos oldalról való megközelítés lesz.
#192
2009. már. 1. 15:33
törölt tag
Én nem vicceltem, pusztán nem hiszem, hogy 2012-ben bármi számomra meglepő dolog fog történni.
Ha jobban tetszik az a megfogalmazás, írhatom azt is, hogy nem sok mindenen lepődnék már meg annyira, hogy hanyatt vágnám magam.
A világvége elméletben pedig végképp nem hiszek.
Kézzelfoghatóbb lépés lenne az elszegényedés és a környezetszennyezés ellen tenni pl. első lépésben.
Csak az a baj, hogy mivel konkrétan mi nem pazarlunk, nem harácsolunk, nem költekezünk...stb. nem naon tudom nekem mi a fenét kellene még tennem pl. ezen dolgok érdekében.
A hitem meg olyan amilyen, az enyém és nem várom el, hogy mindenkié ilyen legyen.
Nincsenek fanatista elvárásaim, hogy mivel nálam egy halálközeli élmény okozott hitbeli változást, más is megtapasztalja, mert akkor majd elhiszi. Na ne, a cél nem szentesíti az eszközt. Nem akarom a saját igazságomat, vagy vélt igazságomat "megmutatni".Én azt mondom, bár rosszul esett, ha kinevettek, megértem az embereket, ha bizonyos dolgaimat nem hisznek el, hisz bizonyos tapasztalataim után én is azon gondolkodtam, vajon hinném-e, ha nem velem történne, és őszintén szólva azt válaszoltam magamnak: kétkedve. Tolerálok és bizonyos szintű toleranciát várok, mint mindenki. Ha bevallja, ha nem akkor is.
Nem baj, csak jó érzés egy embernek, ha talál minimum egy másik embert, aki valóban megértéssel fogadja. Bár az ember időlegesen néha feladja, azért mindig keresi, ha nem is sokat, csak azt az egy "rokonlelket". Nem a tökéletes mását, csak legalább egy hasonlót.
#191
2009. már. 1. 14:40
Kiváncsian várjuk. ;) Akkor remélem már kezded kapizsgálni miért lett cvbnm-nek írva hogy ez nem az a téma amit el kell viccelni.
#190
2009. már. 1. 14:36
Információ gyüjtésbe kezdtem. Eddig úgy néz ki hogy eredményesen!
És azt kell mondjam, hogy a világ vége, nem is olyan nagy hülyeség. Ha nem kezdünk el gyorsan változtatni a helyzeten, nagyon durva dolog fog történni. De az a baj, hogy ehhez a változáshoz egy kisebb közösség kevés.
Még ma le fogok írni mindent amit tudok.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0