Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1074
2008. aug. 19. 19:11
Huhh Telekinézis topikban még videó konvertálós dolgo is, ez jó. :)

A filmből nem tanultam telekinézist, mivel a szereplőknek itt alapból megvan már a képességük, nem kell nekik megtanulni, sokkal inkább felfedezni, de ez a része is nagyon érdekes, hiszen azt gondolják magukról, hogy ugyanolyan hétköznapi emberek maradtak. Az viszont tény, hogy megerősítette a hitem, meg segített abban hogy pozitívan lássam a világot, és mindezt sok izgalom és érdekesség mellett.
#1073
2008. aug. 19. 19:05
Az műxik:) a telcsis.:P :)
Ez nem műxik csak:)
#1072
2008. aug. 19. 19:02
És egyébként nem olvastam végig mert lusta vagyok XD, de láttam egy olyan üzit h valaki nézett valamit telefonon. lehet letölteni esetleg sima letöltős oldalakról vagy warezos fórumokról filmeket... és am csak akkor megy telón ha .3gp vagy .mp4 mármint ha ezt támogatja a telefon. pl az újabb (nem drága) S@ny E telefonokon mennek(bocs a reklámért :D)
És ha letöltesz sima filmet azt is meg tudod csinálni úgy h mennyen telón (átkonvertálod .avi-ból .3gp-be v .mp4-be, ehez kell 1 www.xilisoft.com/downloads/x-3gp-video-converter.exe]progi )
Lehet h nem sikerült belinkelni de abban biztos vagyok h ott a link :D
#1071
2008. aug. 19. 19:00
megrendelem dvd-n:))

Szió djprour:) Már vége is a vetítésnek:) Kiscserkészbecs'szó:))
#1070
2008. aug. 19. 18:52
Húúh. :D Kb 5 órája néztem a fórumot, és azóta + 3 oldal :D az elmúlt 2 napban + 6 oldallal növekedett a topic :D Felkapott egy téma ez a telekinézis :D
Igaz kicsit eltértetek a témától de ez nem baly :D
#1069
2008. aug. 19. 18:32
majd naptárat kell vezetned, mikor nézed..... háttértévézéssel 1-2 órale tud menni, sütés főzés, stb alatt.... ;D
#1068
2008. aug. 19. 17:51
Ez is telekinézis. Mozgatjuk a netet:)) :P ;)

Azt mindet ami ott volt?
És az csak az első évad vagy mi:)
Te jó ég:)
#1067
2008. aug. 19. 17:48
nem zavart, hogy ebbe az irányba mentünk, a segítsük egymást mozgalom bátran jöhet ide... ;D

a filmben volt ?? telekinézis... abból tanultál???meg többi képességesből???
#1066
2008. aug. 19. 17:30
Amikor bejön a lista, az összes linkkel, az összeset le kell tölteni szépen egyesével, és csak utánna engedi kicsomagolni magát a filmet. Mert kell hozzá az összes rar file. Gondolom winrar, vagy valami tömörítő program van a gépen, mert az sűrűn szokott kelleni amúgy is.

De mielőtt átalakulna a Telekinézis topic, hogyan töltsünk le filmet topiccá megadom a mail címem, ahol továbbra is segítek:

moonlightdeejay@gmail.com

Akár elküldheted ide az msn címed, vagy valamit amit használsz és akkor úgy könnyebben elmagyarázom. :)


Szóval azért nem engedi kicsomagolni, mert csak 1-et vagy 2-őt töltöttél le az huszonakárhány fájlból. Mind a huszonakárhányat le kell tölteni ahhoz hogy ki tudj tömöríteni egyet.
#1065
2008. aug. 19. 17:22
Az egyiknél azt írja: nincs mit kibontani.
na nekem ez magas.
Ezt a filmet azt hiszem nem fogom látni:)

nem a pénz....de sztem ha így nem bontja ki, meg nincs mit kibontani miután elmentette akkor fölöslegesen nem fizetek ki a semmiért 300 ft-ot.

Akkor kell valami a gépre még ami nekem nincsen rajta mert nem működik, meg nincsen mit kibontani miután letöltötte, meg hiba...ezt írja ki...
hagyom.
azért köszi:)
#1064
2008. aug. 19. 17:20
Most letöltöttem ezt amire várni kellett. Ez nem az összes rar? vagy mi?:)
Segíccccccccség:)
nem értem:)
mint újszülöttnek a vicc. kb. olyan ez nekem:)
#1063
2008. aug. 19. 17:17
Előbb le kell tölteni az összes rar-t és csak úgy engedi kicsomagolni. Azért gyorsabb a fizetős, és már nem azért de az a 3 kiló igazán semmi érte :)
#1062
2008. aug. 19. 16:55
Hát elmentette, de megnézni nem lehet:-/
Milyen kötetet tartalmazó lemezt helyezzek be meg micsoda? nem értem:-/
Most ehhez cd kell és ki kell rá írni? vagy nem értem az egészet:-/
#1061
2008. aug. 19. 16:07
több mint 200-an töltik:)
#1060
2008. aug. 19. 16:04
rendben és köszönöm szépen:)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0