Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1044
2008. aug. 19. 15:32
És utána mit kell vele csinálni ha kidobja? :)
van aki béna ám netből:)
Pl. én:)
#1043
2008. aug. 19. 15:31
Pont azon gondolkozom, hogy van nálam egy ufós előadás.
nem tudom meghallgatni, meg nem is szabad átadni, úgy vették fel, de megkérdezem milyen formátumban van és ha segítetek, akkor megpróbálom valahogy elküldeni itt neten belül.
csak nem tom hogyan kell:-/
Tiszta ufós az egész meg jövős.
#1042
2008. aug. 19. 15:30
beírjátok Google-be hogy ingyen sorozatok, és az első kidobott oldalon rajta lesz. :P Csak keressétek meg a sorozatok között a 4400-at (a listában a 4. lesz)
Nem akartam linkelni :P
#1041
2008. aug. 19. 15:26
ez tök jó film lehet.
És valahol igaz is...:)
mert...csak hát...
de tényleg nem a pénz a lényeg...
na majd dvd vizit lesz a haveromnál megint:D
hagy örüljön szegény.
de az ilyen filmek nagyon jók.
#1040
2008. aug. 19. 15:22
Úgymond sikerült legyőzni őket. Meghaltak. De ez már mind a 4. évadban történik. Addig csak azt lehet tudni, hogy vannak rosszak, de hogy kik azt nem.
A vége elég rossz, mert picit félbeszakadós, lehet azrét mert még terveztek volna 5. évadot is, ezt nem tudom, de igazából mindenre lehet következtetni, mert elkapták a rosszakat.
Meg tök érdekes hogy 4400 ember, és mindenkinek más képessége van, de idővel minden embernek lesz majd képessége, és hát részben így is tudják legyőzni a rosszakat. :)
#1039
2008. aug. 19. 15:18
Jó hogy megírtad, így érthetőbb.... és tényleg életszagú... én se nagyon nézek sorozatot, nyelvtanulásra se jók már pl.a bbcprime filmek se... a heroes is elfajult... a francia TV5 ami elérhető legtöbb helyen és nézhető, bár nem sok scifi van..de sok jó kanadai dokufilm, pl. génmanipulációról, stb. 3-4 év alatt zuhant így le mindenhol tévé...

Mi lett a roszakkal????
#1038
2008. aug. 19. 15:10
Hát igazából itt is voltak rossz emberek akik meg akarták akadályozni ezt az egész megváltoztatjuk a világot dolgot.

És hogy kik? A gazdag, befolyásos emberek, akik hatalommal rendelkeznek. És hogy mért? Mert abban a világban amit a 4400 akar létrehozni, abban nekik nincs helyük, hiszen a pénzük nem ér semmit, mert egy olyan világban ahol (idővel mindenki) képességekkel rendelkezik, bármit meg tudnak csinálni, teljesen átalakítani a természetet, akarattal szabályozni a növények fejlődését stb.
Hát erről mesélhetnék még órákat, de az az igazi ha végig nézitek.

De ez megint csak az én véleményem.
#1037
2008. aug. 19. 15:05
Hát én úgy csináltam, hogy letjöltöttem egyben az egészet, és amikor volt rá időm akkor megnéztem 1-1 részt, bár volt olyan, hogy nem tudtam ott hagyni. De most, hogy végig néztem, most értettem meg benne igazán mindent. Ezen kívül én sem szoktam sorozatokat nézni, nincs is rá időm.

De már csak azért is jó, mert bemutatja, hogy hogyan reagálnak az ilyen képességü emberekre a többiek, meg a kormány, hogy mit csinálnak velük, és ez mellett hogyan kűzd a 4400 a jobb jövőért. Az az érdekes benne, hogy senki nem tudta hogy rendelkezik valamilyen képességgel, mind maguk fedezik fel, és tanulják meg használni azt. Kezdetben ez még nekik is nagyon nehéz, de a sorozat végére mindenki tudja már, hogy mi a feladata....
#1036
2008. aug. 19. 14:59
linkelésről talán admin tudna.... hogy az legális-e?? Más forumban le szokták szedni, lehet hogy automata felismeri és az...

értem, nem néztem a sorozatot csak előreklámot...

nem véletlen, ha 1-2 ilyen scifi bejön, mert ha jól van megcsinálva valóságalapja van, illetve ráérez a szerző az embereket foglalkoztató dolgokra...

És volt logikai bukfenc vagy valami, ami neked zavaróan hatott a 4400 ban?? Mintha direkt elrontottak volna valami eseményszálat????Star trekben rengeteg van, beépítve.. biztos nem véletlenül...
#1035
2008. aug. 19. 14:58
Ez ment valamelyik csatornán, nem? Nagyon furcsák voltak benne ezek az "emberek". Én igyekszem nem sorozatozni, mert akkor állandóan kényszer van, hogy nézzem. Azt meg nem szeretem, mert így se jut mindig mindenre idő, amit szeretnék. Hát még ha tv-t is néznék.
#1034
2008. aug. 19. 14:54
A 4400 nem katonás, és nem is ufós sorozat.

Arról szól hogy 60 év alatt 4400 ember nyomtalanul eltűnt. Majd egy nap mind egyszerre visszatértek egy hatalmas fénygömben. Mindegyik rendelkezik valamilyen képességgel. Valaki telekinézissel, valaki prekognicióval, valaki kézrátétel gyógyít bármit, valaki megtísztítja a levegőt, a vizet. Nem az Ufók vitték el őket, hanem emberek. Csak éppen a jövőből. Mert a jővőben az emberek haldokolnak, és elpusztul az egész Föld. Azért kapta a 4400 ezeket a képességeket, hogy megállítsa a katasztrófát, ami közeleg.

Én ajánlom mindenkinek. Engem tényleg megfogott, és még apumat is, aki egyébként szkeptikus és nem hisz ezekben a képességekben, de azok után, hogy megmutattam neki a sorozatot, némi változást véltem felfedezni nála.

Be tudnám linkelni, ahonnan és is megszereztem, de nem tudom hogy azt szabad-e? :P
#1033
2008. aug. 19. 14:37
9-12 éves koromig jártam karate-ra. Már nem tudok semmit. Illetve nagyon keveset.
yokogeri, májgeri, dzsekecuki, azt nem tudom, hogy hogyan kell leírni helyesen őket:)
Majd gyakorlom akkor ami megmaradt. kardos az nyem vonz.
#1032
2008. aug. 19. 14:31
az a 4400 valami ufós, eltűnős,ha jól emlékszem.

Hát, kárhogy nagyon pénzes a karate... de mindenre van megoldás. pl. valahol van középkori lovagi kardvívóegylet, (valamikardtörvénye vagy hasonló nem evidens címe van) honlapjuk is van, az nem vonzz??? Vagy baranta????

Ha van karate alapod, önfejlesztés?? Új stílus??? hazai saolinosok is maguktól találtak kidolgokat, pl. kókusztöréskézzel...
#1031
2008. aug. 19. 14:26
Régen karateztam, de már nem:-/
pedig tényleg jó.
Jó és köszönöm szépen:)
Pont gondolkozom, mert lakik itt a közelben valami nagy mester aki külföldön is élt...van honlapja is. Majd megkérdezem a honlapját és beírom nektek. csak bizti jó drágán tanít mkit.
Ez a rossz: bmi van ami jó, az mind iszonyú pénz:-/

Azt nem láttam:)
vagy az az a nem tudom milyen nép harcol egymással?
vagy annak más száma van?
nem tudom:-/
Egy filmet láttam aminek szám a címe, de az valami ledobják a gyenge gyerekeket a szikláról és 6 éves koruktól katonák lesznek...valami ilyesmi.
#1030
2008. aug. 19. 14:15
Ha már filmek.

Nem éppen karatés, de engem még sorozat ennyire nem fogott meg mint a 4400.
Valaki látta már?

Szerintem szuper jó, és elég sok a tanulság benne.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0