Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1029
2008. aug. 19. 14:11
igen, és van ninjutsunak, szamuráj szerzőknek sok jó filozófiai műve... majd vadászokneked netről..amiből jobban megértheted a dolgokat, amiktőlfélsz...
#1028
2008. aug. 19. 14:06
jaj, azt ismerem:) A Péteres:)
Már láttam:)
Amúgy a karate is egy nagyon jó dolog a léleknek.
Önfegyelemre tanít.
De nem az üsd-vágd féle karate-s-ok, hanem akik tudják, hogy csak védelemre.
Pl. a karatekölyök(nevessetek ki de imádom :))
Szóval ott az idős bácsi eszméletlen jó. Szétzúznak neki mindent és totál nyugodt marad. meg elkezd énekelni.
megyek hozzá tanulni:)
#1027
2008. aug. 19. 13:38
lángocska! a retektévén (rtl) lesz du. egy kungfus sorozat, amerikanizálva, az majd segít... a rendőr fiú apukája saolin és megoldja a szitukat... és közben köpi a közmondásokat.... :D a 2 hasonlóból az,amelyik előbb van, ne várj szofisztikált többszálas eseményformázást, meg dosztojevszkij féle mély karaktereket...
#1026
2008. aug. 19. 13:25
Tudom. Épp ezért nem még...előbb meg kell tanulnom, hogy szeretet és nincsen düh...
valahogy azt érzem, hogy jobb ha még nem és előbb ezt kell megoldanom.
Azt is tudom, hogy olyankor nem teljesen én.
#1025
2008. aug. 19. 13:22
törölt tag
igen, az energia pontosan olyan amilyen te akarod, ezt nem úgy kell elképzelni hogy, WÁÁÁÁÁÁ mekkorát erőlködtem a tudatommal és már átis van alakítva...érzés szinten kell, ha dühös vagy gondolsz valamire ami neked nagyon kedves és amikor azt érzed hogy elöntött belül az a kellemes érzés hogy ÁÁÁ milyen szép is volt az:):):)
Na akkor a pozitív energia automatikusan átkonvertálja az aurádban lévő összes energiát + ba...és ugyan ez fordítva:)
#1024
2008. aug. 19. 13:16
szóval azt az energiát, ami a düh, tudom átalakítani???

Igen,dühhel az első csapás nagyon nagy is lehet, halálos, de utánna lehet hogy a folytatást az ellenfél veszi kézbe... kungfusan szólva...
#1023
2008. aug. 19. 13:13
törölt tag
Dühhel is sikerül ugyan úgy a tk mint más érzelmű energiával...
A különbség az annyi hogy a düh álltal épített energia roppant erős de nagyon hamar ki is merül...
Olyan ez mint 1 hirtelen felindulás, a szeretet energiája pedíg örök és végtelen.
Ha dühös vagy akkor nem is vagy teljesen magad, földi sík álltal okozott behatások irányítják elméd úgy hogy észre sem veszed ki is játszik veled éppen...
de ha lenyugtatod magad és átvezeted ezeket az energiákat pozitív rezgésűekbe akkor a sikerre sokkal nagyobb az esély:)
#1022
2008. aug. 19. 13:11
Nekem ez akkor sem való most még.
De nektek jó gyakorlást:)
nekem meg kell tanulnom kezelni az erőimet.
És most még nem megy:-/
#1021
2008. aug. 19. 12:41
A dühöd, stb nem függ azért össze teljsen ezzel... ha nem gyakorolsz , attól még a düh kitörhet.... így talán tudnád érzelemkontrollal az energiákat levezetni.... más is tud dühös lenni.... ha meg elhatalmasodik akkor ugyse sikerül a gyakorlás

Az sokkal roszabb, ha valaki nem tud a dühről, és az kitőr hirtelen....

ja gyakorlás: én összevissza, egyszerűen elfelejtem,stb. Most meg hetekig olyan gyógyszert kapok, hogy a mellékhatás lehet hallucináció, stb ezért nem erőltetem...
#1020
2008. aug. 19. 12:39
Embere válogatja. :)
Én elég nyugodt, és türelmes vagyok, el tudok szöszölni órákig bármivel. Mondjuk tény, hogy ehhez nagyon sok türelem és kitartás kell. Mert ha már feladnám az első percben, akkor az gáz lenne. De én nem siettetek semmit, ha valamelyik nap nem megy akkor hagyom, majd legközelebb jobban sikerül.

Amúgy ki milyen sűrűn szokott gyakorolni?
#1019
2008. aug. 19. 11:58
Én pl. azt nem merném:)
A papírforgatóst megcsináltam, de komolyabb dolgokat nem mernék. sajna én még dühös is tudok lenni és olyankor nem tudom, hogy hogyan működne a telekinézis.
Előbb meg kell tanulnom csak pozitívat teremteni.
#1018
2008. aug. 19. 11:45
Nah hát azért ez már nem semmi, aki ilyenekre képes, de azt hiszem ezt a dolgot is még későbbre hagyom, és maradok a biztonságos telekinézis mellett :)
#1017
2008. aug. 19. 11:28
nem vagy tudatlan. vagy akkor én is meg mki:)
A 3. szem olyan dolgokat nyithat meg előtted, jövőről infók, bármiről infók, amiről csak akarod...vagy hallhatsz olyat amit eddig még nem hallottál. De bizti még rengeteg dolog jöhet. nem tudom. nekem ilyenek jöttek.pl. ránézel egy emberre és megmondod ki ő. Legalábbis nekem ilyenek jöttek akkor.

A kiég dolog: nem tud az agy(?) ennyi információt feldolgozni és kiég, kisül.

Pl. ha teljesen éreznél egy angyalt, akkor a tested égne szénné, mert az energiáját nem tudná elviselni az emberi test.
#1016
2008. aug. 19. 11:22
Igen, tudom hogy nem szabad a saját energiámat átadni, ezért is van az, hogy nem kell arra gondolni, hogy energiát adok át, hanem nem tom mire kell gondolni, rokonom azt mondta, hogy ő a tv-t szokta nézni közben és nem gondol semmire.

Lehet, hogy én vagyok nagyon tudatlan, de a 3. szemmel mégis mit lehet csinálni? Vagy mit jelent az hogy nem játék csakra, meg milyen infók jönnek? Meg persze nekem is kérdés, hogy mit jelent az hogy kiég az agy?
#1015
2008. aug. 19. 11:18
csak sajátot tudok írni tapasztalatként.
jöttek az infók...egymás hegyén-hátán. Még el sem tűnt az egyik, már ott is volt másról az infó, képek a jövőről, meg mindenféle infó...és eltűnt az, hogy "ÉN". csak azt éreztem, hogy köd van a fejemben és lebeg és sehol nem találom magam. csak infók és én sehol. Aztán már sírógörcsök, hogy állítsa le valaki, mert megőrülök. és csak bőgtem, hogy nem bírom tovább. A mester nénim leállította.
megvizsgált és azt mondta annyi infót kaptam pár hét alatt, mint ő évek alatt és blokád van a fejem jobb részén így teljesen kezelnie kellett. pszisebész. helyrerakott. De abban az időben olyanokat mondtam, hogy én sem tudtam miket és miért mondok...de másoknak is mondtam ami jött róla...egy bnőm meg kórházba került az infóáradattól, olyan rosszul lett.
Nem értem még meg rá.
Hamarabb jött mint hogy el tudtam volna viselni a rengeteg infót.
Így most már csak csepegtetik az infókat.
Főleg akkor ha védenek, vagy vészhelyzet...vagy padló...olyankor jön.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0