Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#1014
2008. aug. 19. 11:02
El nem tudom képzelni, hogy mit jelent az, hogy kiéghet az agy. Mi történhet akkor, ha felkészületlenül ér az infó? Mindenhol szellemeket látok és megbolondulok, bezárnak a diliházba? Vagy mi? Nem egészen értem ezt.
#1013
2008. aug. 19. 10:54
Közben megnéztem a tenyeret. Ott is egy csakra van. 7 főcsakra van, de vannak még csakrák. És az egyik a tenyéren van. meg van a talpon is meg nem tudom még hol vannak.

meg lehet tanulni, de magadra alkalmazd csak először...mert sokan a saját energiájukat használják(amíg nem tanulják meg rendesen az univerzum energiáját küldeni) és emiatt lemerülnek ahogy másnak adják. mert a sajátjukat adják át.
Meg lehet nyitni a csakrákat, persze. De a 3. szemmel jobb nem babrálni. Azt hagyni kell. azt vagy megnyitják ők(égiek) vagy hagyni kell, mert az nem játék csakra.
Ha sikerül és zúdulni kezd az infó, kiéghet az agy és az nem túl jó.
#1012
2008. aug. 19. 10:08
Majd utánna nézek ezeknek a dolgoknak.
De most még egyelőre maradok a TK-nél. :)

Ma van az utolsó munka napom, úgyhogy ezek után majd ráérek Tk-sel foglalkozni. :P
#1011
2008. aug. 19. 8:04
Reikiről, ha visszaolvasol nagyon, több hónapja írt shepard (vagy listázzd hozzászólásait) ő volt reiki 1-en. Sita-nak van igaza. Startlapon is van pránandi lap, stb, előbb nézz szét, hátha más stílus bejön.... meg még ninjutsu, thai-chi, stb is energetika... rengeteg minden van... Az biztos, ha vmi miatt a tanár nem 100%ig szimpi, másikat nézz inkább...
ja még van PSI ball, stb energetikai munka, egy kicsit ez is eltér.... pl. www.astralsociety.com on,
#1010
2008. aug. 19. 7:48
Én már el akartam menni reikire is, pránanadira is, de valahogy a sors nem így akarta. Vagy nem válaszoltak vissza a tanárok, vagy lemaradtam róla, vagy akkor volt, mikor nyaralni voltam....
Viszont egyszer megpróbáltam magamtól. Fájt a fogam, minden bajom volt. Leültem nyugisan, egy-két levegővétel, és elképzeltem, hogy beszívom az isteni fehér fényt, ami tisztít, és kifújom a fájdalmat, a feszültséget. Mondtam is magamban, hogy fehér fény be - fájdalom ki. Vagy gyógyító fénynek is nevezhetjük. Utána pedig odatettem a kezemet arra a területre, ahol fájt, egy kicsit fölé. Elképzeltem, hogy a fehér vagy gyógyító fény belégzéssel a fejem tetején jön be, és a tenyerem közepén áramlik ki az arcomra. Alig egy perc után meleg volt a fejem is meg a tenyerem is, meg a fájdalom is alább hagyott. Illetve hazudok, mert elsőre kb. 1 órán keresztül nem fájt, aztán megint megcsináltam (kb. 5 perc) és utána egész nap nem fájt! Tényleg.
Úgyhogy ha akarok, akkor tudok reikizni is :)
#1009
2008. aug. 18. 20:55
Amúgy van itt valaki aki reikizik? Nah én majd azt is szeretném megtanulni idővel. Hát állítólag lehet, hogy azzal kellett volna kezdenem, mert azt mondják az könnyebb, hiszen ott nem kell koncentrálni semmire, csak ott tartani a kezem, az meg ugye nem egy nagy dolog. :)

Mit tudtok erről? Elvileg előszőr meg kell nyitni a csakrákat, hogy áramoljon az energia a testünkben. És honnan tudom azt hogy az enyém még nincs megnyitva, egyáltalán hogy lehet azt megnyitani?

Az én rokonom esetében ez úgy történt hogy elment egy pasashoz, aki valami hókuszpókuszokat mondott a feje fölött és azt mondta, hogy ennyi. Most már tud gyógyítani.
De ezt én magamnak nem tudom megcsinálni? Tudom ennek nem sok köze van a Tk-hez, de ki tudja, ha már így is érzem azt a melegséget, akkor bármi lehet.
Nem lehet hogy ezeknek a képességeknek, vagy nem is tudom hogy nevezzem őket, szóval, hogy közük van egymáshoz?
#1008
2008. aug. 18. 20:04
Szóval unokatesóm felesége szerint ez az energia áramlás miatt van. Ő is ilyent érez, csak ő más helyzetben. Tunillik ő képes kézrátétel gyógyítani. Azt mondta, hogy itt helyezkednek el az ember csakrái, és köze van Jézushoz is. Hiszen a tenyerében ide ütötték be a szegeket mikor keresztre feszítették.
Félre ne értsetek, ez nem valami vallásos dolog, csupán érdekesség. És ezek után, hogy megéreztem még érdekesebbnek tartom.

Tök jÓ!! Lehet ,hogy ösztönösen tudja, élteát, azért nem tudja úgy elmagyarázni, mint aki később tanulta..

Lehet neked is próbálni,stb. Aki sose érezte, anak is előjöhet az érzés pár alkalom után.... kínaimestert láttam, az 90 fokosd meleget tudott kisugározni... mérték..
#1007
2008. aug. 18. 19:18
Köldök felett 2 ujjnyira meg a solar van...onnan áramlik szét az egész testbe az energia. Elosztócsakra. Minden csakrához szállítja az energiát. bizti azért kell onnan:)
De ne repítsetek autókat:):P ;)
#1006
2008. aug. 18. 19:11
Azért megkérdezem, hogy pontosan minek nevezik a tenyér közepét...mert nem jut eszembe most:)
Gyógyításnál pedig azért, mert koronacsakrán át fogadják az energiát az univerzumból, aztán a kézen át a tenyéren megy az illető emberbe. Ezért forrósodik a fejük teteje a gyógyítóknak, meg a kezük. meg a betegnek is az a része amit kezelnek. Jó érzés amúgy:) Csak az nem mikor elveszik a kezüket mert akkor nem jön már a meleg:)
Én nagyon szeretem mikor reikiznek.
#1005
2008. aug. 18. 19:08
"Igen, tényleg van a tenyered közepén egy pont. És ha energia akkor bizseregni kezd. Pl. ha hárítani akarod a negatívat, automatikusan mit teszel?
Kinyújtod a kezed tenyérrel a másik felé. És tudattalanul(tudat alatt-ot írok inkább) is, de pont a legjobbat teszed (bele van kódolva az emberekbe ez a képesség) ugyanis a tenyér kivédi a negatívat:)
Ezt tanítják is, de mégis minden ember alkalmazza automatikusan ezt is.:) Mint sok mást is még." – lángocska


ez elég érdekesnek hangzik, és milyen igaz :)
#1004
2008. aug. 18. 19:07
"A Tabor-meditációt naponta legalább egyszer el kell végezni, mégpedig minden esetben úgy, hogy az megelőzzön minden más pszichikus gyakorlatot. A Tabor-meditáció szabályai:
a. Üljünk le kényelmesen, maradjunk teljesen mozdulatlanok, a tenyerünket helyezzük a combunkra.
b. Első lépés: légzés. A tekintet lefelé irányul, a köldökre szegeződik. A légzés egyenletes, könnyű, mély és természetes. A figyelmünket csak a légzsé köti le.
c. Második lépés: fény. Belégzéskor képzeljük el, hogy közvetlenül a szegycsontunk alól halvány, aranyszínű fény sugárzik ki, fényfoltot képzeve félúton a köldök és az áll között. Ezt a fényt a szeretet sugaraként tudatosítsuk magunkban, figyelmünket pedig foylamatosan a fény és a légzés kösse le.
d. Harmadik lépés: halk recitális. A tudatunk továbbre is a légzésre és a fényre koncentrál. Halkan mantrákat recitálunk elménkben, egyet csak a belégzés, egy másiket pedig a kilégzés alkalmával. Olyan szavakt vagy mondatokat válasszunk, amelyek megerősítik a világmindenséggel való egységünket, egyszerre átadva és befogadva az energiát, az életet, a belégzettet átlényegítve kilélegzetté. Ez a meditáció központi eleme."

Szó szerint idéztem egy részletet róla a könyvből.
#1003
2008. aug. 18. 19:03
Igen, tényleg van a tenyered közepén egy pont. És ha energia akkor bizseregni kezd. Pl. ha hárítani akarod a negatívat, automatikusan mit teszel?
Kinyújtod a kezed tenyérrel a másik felé. És tudattalanul(tudat alatt-ot írok inkább) is, de pont a legjobbat teszed (bele van kódolva az emberekbe ez a képesség) ugyanis a tenyér kivédi a negatívat:)
Ezt tanítják is, de mégis minden ember alkalmazza automatikusan ezt is.:) Mint sok mást is még.
#1002
2008. aug. 18. 18:54
Nah ezt el kell mesélnem, a napokban nagyon furcsa jelenséget tapasztaltam, és ez egyre érdekesebb.
Miközben próbálkozom a tk-sel valami égető érzést érzek a tenyerem közepén. Multkor úgy volt, hogy minél tovább ott tartottam a kezem a psi wheel mellett annál erősebben éreztem.
Ma mikor próbálkoztam, odatettem a kezem és eleintem nem sok minden, csak illegés-billegés. Aztán elmentem 5 percre ide-oda (mert tudnillik jót tesz néha egy kis kikapcsolódás), aztán visszatértem a psi wheel mellé. Odatettem a kezem, és azonnal éreztem azt a meleg bizsergető, talán kicsist égető érzést a tenyerem közepén. És amint jött ez az érzés megmozdult az én kis pörgettyűm. Aztán gyengült az égető érzés és úgy a pshi weehl is megállt. Hát nem érdekes?

Szóval unokatesóm felesége szerint ez az energia áramlás miatt van. Ő is ilyent érez, csak ő más helyzetben. Tunillik ő képes kézrátétel gyógyítani. Azt mondta, hogy itt helyezkednek el az ember csakrái, és köze van Jézushoz is. Hiszen a tenyerében ide ütötték be a szegeket mikor keresztre feszítették.
Félre ne értsetek, ez nem valami vallásos dolog, csupán érdekesség. És ezek után, hogy megéreztem még érdekesebbnek tartom.

Na megyek és utánna nézek a meditációnak :)
#1001
2008. aug. 18. 18:41
Én szoktam meditálni mostanában elég sokszor, nem csak tk-zás előtt. nem tudom de szerintem nekem nem használ, bár lehet h azért mert én ezt így gondolom...
#1000
2008. aug. 18. 16:18
Sok minden szólna mellette és ellene.... pl.ha rászoksz mindenféle medire, akkor hirtelen helyzetben valszeg ez nehézséget okozhatna. Másrészt, az ember tudatállapota egész nap változik, amit észre se vesz.... Szerintem, ha eddig nem csináltad, ne kezzd el, elég, ha magadat megismered, hogy kb. olyan elmeállapotban vagy-enem vonja e e l valami a figyelmet, stb.

de azért leírhatnád, amit említettél meditáció.... érdemes kísérletezni, kinekmi jön be....
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0