Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#999
2008. aug. 18. 15:17
Okkéés, akkor írok még sokat, engem tényleg nagyon érdekel ez a tk, szóval tudok miről.

Amúgy kérdeznék valamit. ti hogy álltok a meditállással? Mielőtt nekiálltok "telekinetizálni" (ez egy szép szó :D) azelőtt szoktatok meditálni? Megmondom őszíntén, hogy én még soha nem meditáltam, de eddig ment e-nélkül is. De lehet, hogy ha meditálnék akkor mégjobban menne, vagy még többször? Olvastam már erről is, és van erre egy speckó meditáció, aminek a neve most nem jut eszembe de majd utánna nézek. :P
#998
2008. aug. 18. 14:45
Igen szerintem is írj! ezért vannak a fórumok :D és most néztem ezen az üzin kívül még + 4 és megvan a telekinézis topic 1000. üzilye :D
#997
2008. aug. 18. 13:25
Írj csak bátran és sokat!! Igen,amit felvetettél, azok miatt szükséges, hogy minnél jobban fejlődjünk... akifél az ilyen képességeket használni, annak van oka, de ha megjelent,akkor már inkább fejleszük.... ha elakarjuk temetni magunkban csak roszabbul járunk!!! Deprezzsió, stb jár vele... azegész életünk elakadhat... mert meg akarván felelni vmi fura feltételezett elvárásnak, nem foglalkozunk vele...
#996
2008. aug. 18. 12:58
"Ez jóó! :D
pici parázs + kolbászok + pyrokinézis = Jó falatozás.
én még személy szerint nem próbáltam vagyis egyszer igen egy gyufát eloltani... hát nemtudom de elaludt. vagy tőlem vagy magától... ez örök relytély marad XD. és egyébként ha olyan szinten tudja valaki a tk-t h pl.: már egykocsit felemel egyből, akkor az is segíthet másokon baleseteknél stb.. csak ezzel az a baly h ha valaki ezt megtudná (úértem katonaság v vmi ilyesmi) az egyből felkeresne és állandóan menekülnöd kellene, vagy a másik eset h elkapnak, bezárnak, kísérleteznek rajtad, (ez lehet h hülyén hangzik: klónoznak).

vagy másoknak ilyen képességeket akarnak adni...<-- ez végülis magában nem lenne baj, mert szabad ország, stb, de ha képeznének ki ilyen embereket, akkor azt egészen biztosan rossz célra akarnák használni.
igaz, ez ma még nem tűnik olyan valósnak, mivel én még csak max olyanról hallottam h egy légfrissítő méretű tárgy megemelés. na de itt jön közbe az evolúció. igaz a baktériumoktól az emberig nem kis idő alatt jutottunk el, de akkor ishallotam olyanról is h egy jópárévvel ezelőtt már egy kenyérpirítót sikerült egy kb 50 éves úriembernek mozgatni.
namost ha figyelembe vesszük h ez az új generáció amiben élünk (én am 15 vok) és még h lessz sokkal újabb is biztos vagyok benne h 10-20 év múlva már lessz olyan vagy te vagy a szomszéd kisfiú vagyéppen a postás :D aki fel tud emelni egy kocsit vagy akár "végtelen" méretű tárgyat.
ez az én szemléletem. lehet h ez nálatok máshogy van és az is lehet h már ma is képes valaki felemelni akár1 kocsit is, csaképpen jól titkolja vagy csak az állam titkolja ezt nem tudhatjuk.

júúj. nem akartam ennyit írni. bocsikaa :D és írjon mindenki aki hallott valaki olyan emberről aki kocsit emelgetett :D..." – djprour



Vélemény: szerintem a jövő erről fog szólni, idővel mindenkinek lesz ilyen vagy másmilyen képessége. De valahol el kell kezdeni. Tény hogy rossz dolgokra is használják, sőt eleinte biztos, hogy arra fogják. De szerintem itt senki sem azért tanulja a tk-t hogy aztán másoknak ártosn vele. Sőt ellenkezőleg.
Nem tudom melyik a jobb döntés, ha elmenekülünk a világ elől, és tartogatjuk magunknak a képességet, vagy ha megmutatjuk és segítünk vele másoknak, és vállaljuk a kockázatot, hogy bezárnak és kísérleteznek.
Sokan azt hiszik hogy ez csak egy trükk. Hogy miért? Mert rengeteg szélhámos él a világban, és nagyon sokan ebből akarnak hasznot húzni, meggazdagodni. És amíg az emberek nem látnak mást csak ezt, hogy is hihetnének benne? Szerintem ha valaki képes ilyen dolgokra, akkor az nem véletlen. Használni kell a képességet.
Rengeteg különleges dolog van a világban, olyanok amikről még fogalmunk sincs. Holott szerintem az emberi elme rengeteg érdekes dolgot tartogat még a számunkra. Agyunk hány %-át is használjuk? Nem akarok hülyeséget mondani, de talán 20-at.
Manapság talán túl sok időt szentelünk a gépeknek, és kevés idő jut magunkra, és embertársainkra. Keveset foglalkozunk azzal hogy képezzük magunkat, hogy fejlesszük a tudásunkat, hogy megismerjük igazi önmagunkat.
Gondoljatok bele, a világ egyre jobban csak pusztul, és pusztul. És mi emberek öljük meg azt a helyet ahol élünk. Eljön majd az az idő, amikor nem lesz több kőolaj, kipusztulnak a növények és az állatok, amikor mocsok fogja borítani az egész Földet.
Szerintem ez ellen tenni kellene valamit. És talán a különleges képességekkel fel lehet hívni az emberek figyelmét, hogy tehetünk még ellene valamit.

(bocs a kis regényért, csak van mondani valóm, ennyi)
#995
2008. aug. 18. 10:37
Heló!Kösz a beszámolót előzményekről.... szerintem bátran írd meg azt is, amivel nem értessz eggyet... én szívesen veszem az építő kritikát!!!Vagy akárcsak az átfogalmazást.... ;D
#994
2008. aug. 18. 9:34
Szóval, ha már itt vagyok akkor mesélek magamról itt is.

kb 4 hónapja kezdtem el foglalkozni a telekinézissel. Pontosan már nem emlékszek rá, hogy mennyi gyakorlás után kezdett el mozogni, de azt tudom, hogy elég hamar. Egyik nap, úgy ébredtem, hogy tudtam hogy ma sikerülni fog. Oda mentem a psi wheel-hez, oda raktam a kezem, és szépen lassan elindult, kb egy felet fordult, aztán úgy megilyedtem tőle, hogy elrántottam a kezem :)

Utánna többször gyakoroltam, egyre jobban ment. Volt egy nap, amikor szintén ilyen hatalmas önbizalommal ébredtem, és aznap le sem tudtam állni, egyfolytában pörgettem. Aztán rohadtul elfáradtam, olyan voltam mint egy kómás. :)

Utánna pár hónapra abba hagytam, mert sajnos nem volt időm rá, és elég fáradt is voltam minden nap, de most kipihenten újra elkezdtem. Eleinte meg sem akart mozdulni. Gondoltam, hogy most kezdhetem újra előről az egészet. De aztán egyszer csak megmozdult. :) De még nem tudom annyira pörgetni mint a kihagyott idő előtt. Sokszor nem is forog, csak illeg-billeg jobbra ballra. :)

Nah, hát röviden (vagy inább elég hosszan) ennyi lenne.
#993
2008. aug. 17. 23:31
"Baldag: veled mi történt? te szoktál az az ember lenni aki életbentartja mindíg a topicokat ???
Valaki írjon vmi jót :D bármit amiről el lehet beszélgetni :D" – djprour

jeleztem, hogy nem leszek kicsit.. bakker, nem semmi volt a pár nap kánikula... szerintem mindenki ösztönösen kicsit pihent inkább... majd a hideg visszahoz mindenkit...
#992
2008. aug. 17. 20:40
Igen íyg van ez! valamiben egyetértünk valamiben nem. de ha itt is megjelentél, az aszt jelenti, hogy te biztosan hiszel a telekinézisben és ez a fontos. és am mennyit próbálkoztál eddig a psi wheel-el??
#991
2008. aug. 17. 14:42
Sziasztok!

Hát itt is itt lennék! Hogy miért?
Nos, úgy gondoltam az a legjobb ha minél többen segítenek, és mesélnek a tapasztalataikról. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem segít, hiszen megerősíti a hitem.

Beleolvasgattam az előzményekbe, és nagyon érdekes dolgokat találtam, sok mindennel egyet is értek, valamivel viszont kevésbé.

Nekem is vannak érdekes történeteim, amiket majd szépen folyamatosan elmesélek, de most talán elég ennyi.
#990
2008. aug. 16. 20:10
Nem tudok angolul. :-[
#989
2008. aug. 15. 20:31
Én olvastam oylan gyerekről is h széket emelt meg aztán ezért kirugták az Egyetemről :( www.psipog.net -en olvastm még.
Ez a generávió is már nagyon sokra képes de ha mi nem adjuk tovább akkor a későbbi se lesz jobb szóval minden az elődőknél dől el
#988
2008. aug. 15. 15:57
huh végig se bírom olvasni ezt mindd.
#987
2008. aug. 14. 20:55
észre sem vettem h ennyit írtam pedig nem akartam :D és akkor még a más képességeim fejlesztéséről nem is írtam. mondjuk engem legfőbbképpen a tk érdekel, de van egy olyan is h előre "látom" h mi fog történni, vagy utazás közben egyszer csak betűk és számok jutnak az eszembe és utána ránézek egy kocsi rendszámára és hopp pl az betűket eltaláltam, vagy meditáció közben szoktak beugrani dolgok. pl arra gondolok h vagyok 1 helyen ahol nincs egyátalán semmi, aztán meglátok egy telefont és a másik percben megcsörren a telefon. szóval ezek csak példák de ilyenek szoktak történni vcelem. ha valaki ezt ismeri, esetleg neki is van ilyen akkor írlyon!
előre is köszi :D
#986
2008. aug. 14. 20:47
Ez jóó! :D
pici parázs + kolbászok + pyrokinézis = Jó falatozás.
én még személy szerint nem próbáltam vagyis egyszer igen egy gyufát eloltani... hát nemtudom de elaludt. vagy tőlem vagy magától... ez örök relytély marad XD. és egyébként ha olyan szinten tudja valaki a tk-t h pl.: már egykocsit felemel egyből, akkor az is segíthet másokon baleseteknél stb.. csak ezzel az a baly h ha valaki ezt megtudná (úértem katonaság v vmi ilyesmi) az egyből felkeresne és állandóan menekülnöd kellene, vagy a másik eset h elkapnak, bezárnak, kísérleteznek rajtad, (ez lehet h hülyén hangzik: klónoznak).

vagy másoknak ilyen képességeket akarnak adni...<-- ez végülis magában nem lenne baj, mert szabad ország, stb, de ha képeznének ki ilyen embereket, akkor azt egészen biztosan rossz célra akarnák használni.
igaz, ez ma még nem tűnik olyan valósnak, mivel én még csak max olyanról hallottam h egy légfrissítő méretű tárgy megemelés. na de itt jön közbe az evolúció. igaz a baktériumoktól az emberig nem kis idő alatt jutottunk el, de akkor ishallotam olyanról is h egy jópárévvel ezelőtt már egy kenyérpirítót sikerült egy kb 50 éves úriembernek mozgatni.
namost ha figyelembe vesszük h ez az új generáció amiben élünk (én am 15 vok) és még h lessz sokkal újabb is biztos vagyok benne h 10-20 év múlva már lessz olyan vagy te vagy a szomszéd kisfiú vagyéppen a postás :D aki fel tud emelni egy kocsit vagy akár "végtelen" méretű tárgyat.
ez az én szemléletem. lehet h ez nálatok máshogy van és az is lehet h már ma is képes valaki felemelni akár1 kocsit is, csaképpen jól titkolja vagy csak az állam titkolja ezt nem tudhatjuk.

júúj. nem akartam ennyit írni. bocsikaa :D és írjon mindenki aki hallott valaki olyan emberről aki kocsit emelgetett :D...
#985
2008. aug. 14. 19:44
Én egyszer hülyeségből megpróbáltam aztá sikerült!! Pincéhez mentünk barátommal ztá már későn értünk oda vagyis már a tűz cask parázslott és nem tudtunk kolbászt sütni ekkora hirtelen gonoltam h emgpróbálom belobantani tk-val mert akkor még csak zt ismertem aztán ugy 1 perc mulva hirtelen felcsapott egy 20-30 cm-es láng kcsit megijedtünk de utána jókat falatoztunk:P Máskor ne mpróbáltam
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0