Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#954
2008. aug. 4. 10:17
Ja és még valami, amit az előző 2 hsz-emből kihagytam. (de hát ne rójátok fel nekem bűnként, hiszen öregebb vagyok, mint eddig bármikor ;D) Na hülye viccet félretéve, igen hallottam a nagyiról. És abban biztos vagyok, hogy ezt bárki megcsinálná... Pl. én is voltam hasonló helyzetben, amikor jó pár éve (kb. 5 éve) kistesóm bezárta magát a nyárikonyhába, senki sem volt itthon csak én meg ő. A kulcsot beletörte. Én meg az ajtófélfából úgy kirántottam az ajtót, hogy a keret is kiszakadt egy helyen... :D . Ennyire azért nem vagyok erős gyerek, gondolom lehet tudni. De hát a veszélyhelyzetek sok minent kihoznak mindenkiből...
#953
2008. aug. 4. 9:59
Most eszembe jutott egy valami amit már le szerettem volna írni régebben is.
A legtöbb ember ebben a mai világban mit tesz? Pénz hajsza, hatalomvágy, karrierista életmód (persze NAGYON NAGY tisztelet a kivételeknek!!). Nem azt mondom, hogy a mindennaphoz nem kell a pénz, és, hogy legyél remete, nem ez sem jó. Ez a két végpont. A kettő közötti arany középút a nyerő szerintem :D .
Teremtsd elő azt munkával amire szükséged van és mindezt tisztességesen. Magamról tudom, hogy ez a mai világban nem valami könnyű... De mindíg az adjon erőt, hogy a földi dolgok múlandóak, míg a szeretet és az Istenben való hit örök!

Ebből azt szeretném kihozni, és visszakanyarodva az eredeti mondandómhoz ;D , hogy a karrierépítésként egy példa (egyszerűsítve):

"Na, hogyan vágjak bele a vállalkozásba", " Hogyan lehetnék még sikeresebb?", "Hogyan lehet még több pénzem?"

Ebből 2 dolog következik:

Az egyik kevésbé elvont, a másik pedig még elvontabb
||
||
V
1. Mindennek a mértékét pénzben határozzák meg az emberek, és az igazi értékek már elhalványodni látszanak..
Ez nem szeretném nagyon fejtegetni, mert szerintem fölösleges. Aki tudja, hogy miről beszélek, annak fölösleges mondani, mert úgyis érti, aki pedig nem tudja, az pedig úgyis rájön... Sajnos.

2. Tehát a második dolog. Lehet nem vettétek észre, hogy a három kérdésben ("Na, hogyan vágjak bele a vállalkozásba", " Hogyan lehetnék még sikeresebb?", "Hogyan lehet még több pénzem?") mindíg szerepelt a "Hogyan?" kérdőszó. Nos, ez azért lényeges, mert így rögzül az emberekben, hogy mindennek a hogyanját kell keresni, mindennek a technikáját, módszerét, mert csak akkor sikerülhet. És ez az ezós dolgokra is átragad. Ez önmagában nem is baj, viszont ott a gond, hogy a sok "Hogyan?" által elfelejted a "Miért?"-et. A "miért?" alatt az értem, hogy miért sikerül, nem pedig az, hogy hogyan.

Tehát, miért is sikerül egyszerű embereknek tárgyakat mozgatni a gondolataikkal??
miért sikerül kilépnünk a testünkből tudatosan, miért tudunk telepatikusan kapcsolatbalépni egymással??? stb. stb.

A válasz egyszerű és rövid: HIT és AKARAT.

Hit magadban, a képességeidben, és Istenben, hogy segít neked és melletted áll (mármint, ha csak jó célokra használod, ha már rossz dolgokra használod, akkor nem is folytatnám... :D , mondjuk az relatív, hogy mi a rossz... és ezt lehetne fejtegetni, mert ugye midnen rossz, valahol magában hordoz valamit, ami tulajdonképpen jó cél, de ez a jó cél lehet erősebb és halványabb is)

Na és az akarat. Hiába hiszel a képességeidben, ha nem akarod. Ha nem akarod mozgatni a tárgyat, kilépni a testedből stb..., akkor nem történik meg (mondjuk alvás közben is kilépsz, de az reflex szerű és nem tudatos ;) .)

De ha hiszel és akarod, akkor így tartja a mondás is: "Ha Isten velünk, ki lehet ellenünk?"

Akkor sikerülni fog, csak idő kérdése, mert ahogy baldag is mondta, ez egy érési folyamat.

Huhh, kissé hosszú lett, bocs, ha nagyon sok helyet foglaltam :P
#952
2008. aug. 4. 9:37
Omen Drals!
Kicsit elmosolyogtam a hozzászólásodon. Ugyanis te is szépen félreétetted :D . Nem vagyok különleges ez igaz, és abban tévedtél, hogy "akkor másnak miért nem segít semmi, és neked miért igen?"

Erre van egy pár kérdésem:
1. Hiszel Istenben?
2. Szereted Istent?

Szerintem aki ezt a 2 dolgot teljesíti, annak Isten segíteni fog, az őrangyal által, vagy más angyalokkal!
Egyik ismerősöm is így gyógyult ki egy betegségből.

Szóval szerintem, ha kéred, hogy segítsen, akkor segíteni is fog!

És ez nem emberfüggő!!!
#951
2008. aug. 4. 7:19
Szerintem ,nagyon helyesen, Falken arra próbál vigyázni, hogy ne költsön magának olyan világot, ami félreviszi, fantázia lenne... ahhoz,hogy megőrizze a tisztánlátását, nyitottságot, stb.

A másik dolog, hogy ha környezet tudja továbbra is normálisan kezelni illetőt,akkor azis segít... pl. akik elkalandoznak illuzionisták világába kicsit megváltoznak...
#950
2008. aug. 4. 1:57
"
Nem, még nem érted. Szóval az a lényeg benne, hogy ez nem titok, és nem is osztották meg velem. Csupán segítettek (tanításaikkal), hogy felszínre hozhassam azt a dolgot, amit mindenki mélyen tud, csak már feledésbe merült...
MIelőtt azt hinnétek különlegesnek érzem magam, tévedtek. Egyáltalán nem, érzem magam "kiválasztottnak", csupán egy egyszerű, gyarló embernek, aki azt az ajándékot kapta, hogy segíthessen." – Falken


Ez viszont így nem igaz. Szóval te nem vagy jobb, meg minden; akkor másnak miért nem segít semmi, és neked miért igen? Ez nem akart rosszindulatú hozzászólás lenni, csupán érdekel.
#949
2008. aug. 4. 1:52
"Úgy tedd (ne próbáld, mert az már egy korlát, hiszen gondolj bele: megpróbálom = lehet, hogy nem sikerül), szóval úgy állj neki, hogy teszed vagy inkább hagyd, majd máskor." – Falken

Erről eszembe jutott a nagymamás dolog, hallottatok róla? Nagymama felemelte a kamiont, mert beszorult alá az unokája... már nem is tudom hol olvastam, de durva. A nagyi nem volt sportos, vagy ilyesmi, sima néni, aki akár a szomszéd néni is lehetne.

Talán az a lényeg, hogy pl. vészhelyzetben az agya kizárta azt a lehetőséget, hogy nem tudja megmozdítani a kamiont, ami alá beszorult a kicsi; az nem lehet, hogy nem tudja megmenteni. Ez is egy furcsa megközelítés.

Amúgy Falken, nagyon érdekeseket írsz, és abszolút igaznak tűnnek. Szívesen olvasnék tőled még ilyen értékes postokat - remélem lesz rá alkalom.
#948
2008. aug. 3. 18:13
De lehet, de elég bonyolult, én csak aleírást olvastam, illetve nem is a móccert, hanem, hogy mik a körülményei.. ha így megfigyeled állatokat, sok tapasztalatot szerezhetsz....

nekünk meg néhai cicát sikerült pár vezényszóra idomítani... gyere ide stb. de születéstől megvolt....
#947
2008. aug. 3. 17:20
Találtunk egy cuki kutyát ugyhogy most 3 kutya van itt és elkell őket zárni. Huh tiszta fáraszto. Minden állat ide jön. Én naon szeretem az állatokat biztos megérzik h ide kell jönniük. ;D Már fel neveltem egy feketerigot. Na az fáraszto volt 2 oránként rohantam ki itatni meg etetni és reggel 6 kor keltem . Aztán egy süni aztán egy kis özike. Aztán ez a kutya. Nem lehet megtanulni az állatokkal beszélni? A tk helyett azt tanulom akkor meg ;D Ja és nem gyakoroltam a tk-t 3 napja mert egész nap a kutyával vagyok és várom h jöjjön a gazdája mert olyan szomoru. :(
#946
2008. aug. 2. 15:08
"baldag : Még nem találtam. De én türelmetlen ember vok igazábol és mindent egyszerre megakarok tanulni. Rögtön elkezdeném a ceruza gurítást csak nem tudom h mire mennék hogyha kéz nélkül még a psi wheel se megy.
Nem tud vki egy videot a ceruza guritásrol??" – snik94


Vigyázz!!! Ne kapcsolld össze fejben, amit nem kell.... simán kezzd el..mert ha ez dobogtatja meg a szívedet, mint cél, akkor ehhez van meg a + kis érzelmi motiváció, ami könnyebbé teszi... azt ki kell kapcsolni, amiben a nem szócska és a feltételek kapcsolása megjelenik: kreálnál egy belső blokkot.... hogy ennek meg annak kell mennie,hogy sikerüljön
#945
2008. aug. 2. 14:24
youtubon ird be : telekinesis pen
#944
2008. aug. 2. 14:12
baldag : Még nem találtam. De én türelmetlen ember vok igazábol és mindent egyszerre megakarok tanulni. Rögtön elkezdeném a ceruza gurítást csak nem tudom h mire mennék hogyha kéz nélkül még a psi wheel se megy.
Nem tud vki egy videot a ceruza guritásrol??
#943
2008. aug. 2. 9:06
Huhh hát elkezdtem kb márciusban, de abbahagytam valamiért, és most júliusban kezdtem megint, de nem sok időm van rá. Szóval, amikor formában vagyok akkor megy a légfrissítő lelökés gurítás és picit az emelés is (de csak nagyon mikroszkópikus szinten)<-- kezemen érzem, hogy kisebb a súlya, de még nem látni, hogy emelkedne). Hát összvissz max 1 hónap amit folyamatosan gyakoroltam volna összességében.
#942
2008. aug. 1. 21:25
Djprour ! sikerült vmi uj eredméynt elérni?
Falken te mennyi idő alatt tanultál meg ekkor méretű tárgyakat megmozditani?
#941
2008. aug. 1. 18:30
Jah a napfogyatkozás betett nekem is :( .
Frontok meg az idegeimmel játszanak. "De hát ez van, ezt kell szeretni."
#940
2008. aug. 1. 12:32
fronthatás??? Meg ma van a napfogyatkozás,részleges.... épp mikor írom,de Maon csak beborult ég van miatta....

snik94! Többi témában találtál még vmit?? Ami tékán kívül érdekel??
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0