Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#939
2008. aug. 1. 11:00
Szörnyü . Még mindig ujonc vagyok. Na de mind1. Na jo napom van de tegnap huh. Nem beszéltem senkivel normálisan és aki csak a közelembe jött elküldtem a...... ;D Mintha igy összegyült volna bennem 8 évnyi igegeség és mintha most jött volna ki. De most 8 évig megint nyugodt leszek és normális. ;D
#938
2008. júl. 31. 20:00
hivatalban ügyintéztem.. marha jó volt... idézőjelben... fiatal az ember, ha nem életkora van, hanem érdeklődési köre, barátai,stb. az már rég öregség, halál,ha valaki nem akar saját maga megismerni dolgokat... pl. ezt a telekinézist
#937
2008. júl. 31. 19:55
Fiatal? Hivatalba ...........??? Te is fiatal vagy. Na. Most csak az a bajom ám h utálom hogyha azt mondják áá te még fiatal vagy majd így ugy. Hu de idegesítő főleg a felnőttektől.
#936
2008. júl. 31. 19:48
Igen ez így vín. és egyébként nekem is vannak ilyen naplyaim amikor nem mozdul még a wheel-se de a mai nem ilyeen volt szerencsére :D
#935
2008. júl. 31. 18:28
"Ezt nem hiszem el. Hogy csinálod hogggy? Tiszta ideg vok. Ma olyan szar napom van h még a psi wheel se mozdul meg. áááááááááááááá Elég. >:(" – snik94

fiatal vagy még ahhoz, hogy legyen fogalmad a szar napról!!! :P

majd ha a magas hivatalban [s]cseszed[/s] izé rontod el a napot... na majd az sz*r lesz!!!!
Bocs... de látod, vége a napnak és élvezettel jövök ide, nézni mit írtatok, ésa sok gond máris tovaszáll.....
#934
2008. júl. 31. 17:43
"
Nem, még nem érted. Szóval az a lényeg benne, hogy ez nem titok, és nem is osztották meg velem. Csupán segítettek (tanításaikkal), hogy felszínre hozhassam azt a dolgot, amit mindenki mélyen tud, csak már feledésbe merült...
MIelőtt azt hinnétek különlegesnek érzem magam, tévedtek. Egyáltalán nem, érzem magam "kiválasztottnak", csupán egy egyszerű, gyarló embernek, aki azt az ajándékot kapta, hogy segíthessen." – Falken


Kössz a választ, talán mostmár képes leszek felfogni.
#933
2008. júl. 31. 17:30
Ezt nem hiszem el. Hogy csinálod hogggy? Tiszta ideg vok. Ma olyan szar napom van h még a psi wheel se mozdul meg. áááááááááááááá Elég. >:(
#932
2008. júl. 31. 16:53
JEE :D ;D
Sikerült a ceruzát gurítani, lenyomni viszont még nem.
#931
2008. júl. 31. 11:20
Még nekem se sikerült lelökni de tudom h azért van mert nem tudom még a megfelelőe technikát amivel megtudnám tenni.De tovább gyakorlom . Amugy akkor ez telepátia és tegnap is csinálta már ilyet:D lehet h előjött ez is:P na jó nem csak véletlen.Neked is sok sikert djprour! ;D :D
#930
2008. júl. 31. 11:00
"Ma elhatárztam h nem fogok wheel-ezni hiszen nem az a célom hogy egy papírt pörgessek egy tűn hanme h nagy tárgyakat mozgassak. ezért a baldag által leírt ceruzás gyakorlatot fogom csinálni."
Ezt az üzenetet ezek szerint én küldtem neked vagy te nekem (telepátia) :D XD mert én is ezt csináltam ma egész nap és lenyomni még nem sikerült a ceruzátde viszont azt hiszem h a kezemben sikerült gurítani bár lehet h csak a kezem moccan meg véletlenül. remélem h nem :D azért nem adom fel És sok sikert neked: Parkour :D
#929
2008. júl. 31. 10:51
Neked is:D és minden fórumozonak. Ma elhatárztam h nem fogok wheel-ezni hiszen nem az a célom hogy egy papírt pörgessek egy tűn hanme h nagy tárgyakat mozgassak. ezért a baldag által leírt ceruzás gyakorlatot fogom csinálni
#928
2008. júl. 31. 10:25
Jóreggelt mindekninek! :D
#927
2008. júl. 31. 8:04
Köszi, az infókat, utána fogok nézni. Majd saját magamon fogom kipróbálni ha, eltöröm a kezem vagy ilyesmi ;D ;D.Telekinézis gyakorlást pedig folytatom tovább.
#926
2008. júl. 30. 21:48
Szia stalker56!

Vannak a hagyományos móccerek, amik startlapon is elérhetők:reiki, pránandi, tajcsi, ninjutsu,stb. aztán,ha olyan alkat vagy, lehet ösztönösen próbálkozni... én1xűen csak elképzelem, hogy küldök embereknek áldást (ne gyógyítssd, ha nem fogadja el, kéri tudatosan) és érzem, hogy vmi dolgozik... van 1 jó könyv, simoncsics péter, a kínaigyógyításról, vagy orvoslásról, ott akupunktúra stb elméletét megérted, én is most olvastam nemrég.... csakrák, de nem csak a fő, ami dolgozik ilyenkor.. azt javaslom, ne csaknormál olvass utánna, hanem meditállj rajta, hívdd az infókat, forrásokat, hogy megértssd, amit szeretnél.... (ez vóna a vonzás törvénye.. elképzeled, kéred..és jön...)

Ja és fontos, hogy ne saját energiát add le, hanem te csak csatorna vagy,amin átáramlik energia....a kimeríthetetlen kozmikus....
#925
2008. júl. 30. 21:41
Sziasztok. Még nem sikerült megmozdítanom a papír nyilat bura alatt, de egyre több szőr érzem közbe a bizsergést és napközbe is többször észlelem, de csak 1-2másodpercig.Arra lenek kíváncsi, hogy ezt hogy lehet felhasználni öngyógyításra? Mármint az energiát a mit bizsergésként észlelek a kezeimben gyakorlás közben. Véleményeteket várom
Stalker
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0