Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#924
2008. júl. 30. 21:34
ceruza
így :)
Ne verj meg:)
szép éjt nektek:)
#923
2008. júl. 30. 21:32
Kösz az 5letet baldag! már hallottam róla de elfelejtettem h ez is van. Egyébként próbálok ceruzát húzni (gurítani)
Eddig nem sok sikerrel...
#922
2008. júl. 30. 20:10
djprour! Mást egyáltalán nem próbálsz?? Eygébként van egy másik alapgyakorlat tékára: ceruzát, tollat asztal szélére tenni,úgy hogy stabil egyensúlyban legyen... és a kilógó részt ,,lenyomni" tévében mutattak valakit de ő csak úgy tudta megcsinálni, hogy kezét elé vitte 15 cm-re....
#921
2008. júl. 30. 19:05
Falken!
Végre. már minden reményem majdnem elveszett amikor nem írt vissza senki arra h ki tud tárgyakat emelgetni.
Most hogy ezt elmondtad h gurítani tudod a légfrissítő nagyságú dolgokat "begyújtotta" az alagút végén a fényt.
#920
2008. júl. 30. 18:34
Kösz Falken! Az igazság, hogy annyi mindent akarnék,hogy szétszórt a figyelmem, emiatt megy félre a gyakorlás is.. ilyenkor a jó beírások helyrehoznak... :D
#919
2008. júl. 30. 17:48
Nem, még nem érted. Szóval az a lényeg benne, hogy ez nem titok, és nem is osztották meg velem. Csupán segítettek (tanításaikkal), hogy felszínre hozhassam azt a dolgot, amit mindenki mélyen tud, csak már feledésbe merült...
MIelőtt azt hinnétek különlegesnek érzem magam, tévedtek. Egyáltalán nem, érzem magam "kiválasztottnak", csupán egy egyszerű, gyarló embernek, aki azt az ajándékot kapta, hogy segíthessen.

Amúgy djprour!
Búra alatt nem próbáltam, de ha jó formában vagyok már légfrissítő nagyságú dolgokat tudok lelökni, gurítani stb.
Egyszer az mp3 lejátszót majdnem lebegtettem.

Baldag!
Azt hogy értetted, hogy a régi technikádhoz én vezettelek vissza?
Szerintem, te vezetted vissza saját magad, én csak támogattalak, segítettem.
Ez a TE kizárólagos érdemed.
#918
2008. júl. 30. 16:48
"Amúgy Neblow!
Egy kérdésedre nem válaszoltam:
Nem embere elme találta ki--> arra céloztam, hogy nem úgy volt, hogy leültem és na akkor most megfejtem a TK-t hogy szerintem hogyan működik...

Nagyon sok hete, több hónapja gondolkodom már ezen. És nagyon sok segítséget, tanítást kaptam fentről álmomban úgygondolom. Nemtudom, hogy te hiszel-e Istenben, te dolgod. De én HISZEK benne és már rengeteg dologban segített nekem!
" – Falken


Mostmár értem! De az érdekelne, hogy miért és hogyan osztották meg mindezt, és miért pont veled?
Persze ezzel most nem akarlak megbántani, csak nekem kicsit furcsa, hogy valaki egyszercsak kap infót odafentről... ::)

Én egyébként a látomásaimat a Belső-Énemtől kapom, mint ahogy később kiderült, és ő közvetlen kapcsolatban áll a Minden Létezővel. (Én így nevezem Istent.)
#917
2008. júl. 30. 14:46
"lehet h van vmi különbség az üveg vs múanyag bura között hiszen a müanyagon ne mlehet tisztán átlátni mint egy üvegnél.Nekem is műanyag van:S És van befolyása a jelnek mert ez segít a koncetrálásban egyeseknek. Vélményem szerint felesleges." – parkour

A jel koncentráció céljából, elején szamárvezető.... ha nincs a jelbe mágnes por, stb téve (nem hiszem)

búra: műanyag búra torzíthat képet, ködös, stb lehet. Ha van nagy 5 literes befőttes üveg (koviubit csinálnak benne ált) vagy kisebb, ami sima falú,az is jó...
#916
2008. júl. 30. 14:29
lehet h van vmi különbség az üveg vs múanyag bura között hiszen a müanyagon ne mlehet tisztán átlátni mint egy üvegnél.Nekem is műanyag van:S És van befolyása a jelnek mert ez segít a koncetrálásban egyeseknek. Vélményem szerint felesleges.
#915
2008. júl. 30. 14:24
Egyébként láttam a vidit és nem tudom mi lehet az, de szerintem simán is mennie kell! akár van alatta jel akár nincs. szerintem az semmit nem ér(mármint a jel)
#914
2008. júl. 30. 14:19
Colt: nem biztos h üvegbúra alatt sikerülni fog! de én szerintem biztosan te voltál amikor megmoccant!
Nekem sem sikerült még üvegbúra alatt bár eddig még csak műanyag alatt próbáltam.
Am ennek van valami jeletősége h üveg v műanyag?
#913
2008. júl. 30. 12:48
gyerekek asszem sikerült ;D :D üvegbúra alatt nempróbáltam még de megfogom, és ha úgy is sikerül akkor tutirabiztos hogy sikerült ;D
#912
2008. júl. 30. 12:42
amúgy a khm...tube on láttam egy vidit, ahol egy csávó is csinálta ezt a búrás dolgot, de ő valami fura, papírra rajzolt jelre rakta rá a dolgokat ???
az a jel micsoda? valami sátánista jelkép lehet? :o

www.youtube.com/watch?v=dTtkPDoDv1A video elején jól látható
#911
2008. júl. 30. 11:19
oké sok sikert remélem menni fog én is gyakorlom hogy jobban menjen.
#910
2008. júl. 30. 11:01
Parkour: Grat :D am nekem még mindíg nem sikerült sem a fogpiszkáló sem a ceruza... semmi ilyesmi, és még búra alatt nem is próbálkoztam. az a próba most fog jönni :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0