Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#909
2008. júl. 29. 23:36
Jee sikerült búra alatt emgmozditani az alufolia wheelt:Dnem sokat de forgott.amugy mielőtt vki a ceruzához kezd inkább bura alatt próbálja vagy a fogpiszkálót
#908
2008. júl. 29. 18:12
Ez csak 1 5let:
akinek megy a psi wheel kéz nélkül és úgy érzi hogy tudja irányítani a tk-t akkor próbálhatja a ceruzát gurítani stb... én is ezzel próbálkozom(már vagy 5 perce :D ) de eddig még nem sikerült. mindenkinek sok sikert és ha valaki eddig vagy ezután elért valamit az írjon!
#907
2008. júl. 29. 17:11
Minden ilyen ötletet várunk: baldag! :D
#906
2008. júl. 29. 17:06
Admin Gergőnek írjatok, és cseréljetek banner-t, akkor oldalt mindíg kinnt lesz a djprour -os fórum elérhetősége főoldalon.... de nektek is ki kell tenni cserébe ezt..de ebben nem tudok többet mondani, csak ötlet...emiatt ne nekem írjatok
#905
2008. júl. 29. 14:49
DJPROUR gyere majd a na mi a címe?? amelyik oldaladat reklámoztuk vagy forumot na. Bocs csak örülök . Hogy végre jött vki. Segítséget kért.
#904
2008. júl. 29. 14:46
esetleg átmenetet képezni??Kéz mégott, van,majd 1-2 nap alatt elveszed.... ???
#903
2008. júl. 29. 13:39
a kezemben tanultam ezeket de már sikerült ceruzaelemet megmozditani csak ugy de cask 1x .Szal elvileg menni kellne a ceruzának is ha a kezemben megy.Kösz a tanácsot akkor mostantól inkább nem a kezemben gyakorolom:D
#902
2008. júl. 29. 13:34
Heelo!
"valaki nem tudná megmodnani h mitől lehet az hogy a kezemben tudok ceruzát ,tollat, guritani és sprays dobozt lehuzni müanyag poharat de ha nincs a kezemben akkor meg se tudom mozditani?"
Elsőnek hol sikerült megmozdítani? úgyértem h a kezedben vagy simán, mert ha a kezedben akkor lehet h úgy tanultad meg és a tudatalattidban ez ragadt meg. én még csak most kezdtem (4-5 hete) és most sikerült először úgy forgatni a psi wheel-t hogy nem volt ott a kezem. és am én is úgy tanultam meg h ott volt a kezem és ezért volt ilyen nehéz átállni a kéznélkülire... lehet h nálad is ilyesmi van ???
#901
2008. júl. 29. 12:41
valaki nem tudná megmodnani h mitől lehet az hogy a kezemben tudok ceruzát ,tollat, guritani és sprays dobozt lehuzni müanyag poharat de ha nincs a kezemben akkor meg se tudom mozditani?
#900
2008. júl. 29. 12:17
Igen, uhi mint bűvész (sok leleplező videjó) nem érdeke hogy ez simán menjen... így elmegy kedve sokaknak gyakorlástól, és nagyobbnak tűnik az ő produkciója....

Aki meg tud zongorát emelni, aznem fog előjönni, mert azonnal be akarná szervezni (jobb eseteben) néhány szolgálat, társaság, stb... vagy konkurencia levadászni,ha bűvészkedni kezdene...
#899
2008. júl. 29. 12:09
Igen én is észrevette mh gyorsabban fejlödik az ember ha vkivel megtduja osztani a baját,vagy épp a siker léményét. Páran msotanába nazt szoktuk hogy msn-en oylan beszélünk és közben tk-edzést tartunk közben tdujuk segíteni egymsát biztatni és gyakorlatokat mondani .Akinek lenne kedve igy msn-edzéseken gyakorolni velünk az irjon privit:D
Nah látom djpour azért kezdesz bölcs lenni ezt jó látni:D
Igen Uri nagyon lerontotta az egészet ,mert ha most elkezdenék beszélni mondju ka tk-ról akkor az emberek 99% mondaná ezt: na és h csinálod? egy,ketto,harom ,mukodj?Sajnos rossz reklámot csinált valóban :(
#898
2008. júl. 29. 11:33
"baldag te mióta gyakorlod a tk-t? Te hol tartasz? Mert a djprour mindig mondja hogyha vmi történik. De rolad még nem hallottam. (Már mint h te már nagyobb tárgyaknál tartasz???)
Tök jókat írsz. Azt is eltom képzelni h te már zongorákat mozgatsz." – snik94


bár úgy lenne, valahol leírtam, hogy korábban csináltam sokkal, észrevétlenül elrontottam a stílusomat, amit Falken tett vissza.... én most újra gyakorlom, de ezer más dolog is érdekel, több hosszadalmas idegennyelvű cuccot kell még átnéznem... nemrég pl.sikerült kis asztrálkilépés....

szal én még bőven internet előtt kezdtem, akkor nem volt még ilyen nyíltan köztudatban,ezért sok félinfó is volt, pl. gyenge könyvből tanultam tékát... sok tévút, kamu keringett, ami ma már nem ismert... a nyelvével látó fiú (kamu volt) stb.

most azért megy könnyen, mert a segítő-biztató csoport is oldja a gátlást.... annak idején nekem is több hét volt, míg beindult...a papírnyil,befőttes alatt....

És nem volt olyan sok anyag, hogy egyáltalán látható legyen, valami tágabb összefüggés a sok képesség közt...

Most jöttem rá, hogy akkor valójában uri geller kárt csinál, ha rossz stílust reklámoz.... mert nem beszél kiüresedésről,stb, hanem az ety-keto-haoom-muukodj!-el jön...
#897
2008. júl. 29. 11:31
Snik: én még 1átalán nem jól nyomom :D . aki jól nyomja emelgeti a tárgyakat ami nekem van az még nem nagyon hiszem h telekinézis :D és am 1 nap kb úgy 1 órát szoktam gyakorolni mostanában.
#896
2008. júl. 29. 11:14
baldag te mióta gyakorlod a tk-t? Te hol tartasz? Mert a djprour mindig mondja hogyha vmi történik. De rolad még nem hallottam. (Már mint h te már nagyobb tárgyaknál tartasz???)
Tök jókat írsz. Azt is eltom képzelni h te már zongorákat mozgatsz.
#895
2008. júl. 29. 11:09
Most h megnéztem, hihetetlen h menyi ember megtanulja a tk-t. És mennyiünket érdekel. Ez nagyon jó.
djprour: Te tök jól haladsz. Jól nyomod hallod. Mennyit gyakorolsz egy nap?
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0