Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#894
2008. júl. 29. 11:06
"Sziasztok!!! Mai és a tegnapi tk gyakorlásomnál volt egy érdekes élményem. Tegnap még nem olyan sokáig, de ma már olyan10mp ig bizsergett mind 2kézfejem :o ;D.Nem tom szerintem ez jelent valamit persze lehet, hogy csak hallucinálok ;D ;D. Az eset úgy történt, hogy éppen amikor már akartam abba hagyni a gyakorlást akkor éreztem, hogy most nem hagyhatom abba es akkor jött ez a bizsergés. Na ennyi véleményetekre kíváncsi vagyok nagyon de lehet tényleg hogy csak képzelődök :P. Stalker" – stalker56

Igen, Darked jól mondja!! Ezzel majd próbálkozhatsz kézrátételes gyógyítást, stb is elsajátítani, mert ez nem egyfunkciós energia!!!

Falken! Írj bátran! Nagyon magvas gondolatok....inkább én vagyok,akisokat ír,de amikor látom, hogy nem mozdul vmi, inkább beírok,vagy kérdezek...
#893
2008. júl. 29. 7:28
Kössz baldag!
Hát igen, szerintem pont úgy működik mint a TV. Habár fordítva: agyad kikapcs, és előjönnek a relytett érzéseid, energiáid.

Amúgy Neblow!
Egy kérdésedre nem válaszoltam:
Nem embere elme találta ki--> arra céloztam, hogy nem úgy volt, hogy leültem és na akkor most megfejtem a TK-t hogy szerintem hogyan működik...

Nagyon sok hete, több hónapja gondolkodom már ezen. És nagyon sok segítséget, tanítást kaptam fentről álmomban úgygondolom. Nemtudom, hogy te hiszel-e Istenben, te dolgod. De én HISZEK benne és már rengeteg dologban segített nekem!

Djprour!
Lehet, hogy most még csak vicceltél a TK masteres dologgal, de el kellene gondolkozni rajta,m, hogy ha majd "zongorát mozgatsz", akkor is ilyen reakciót vált-e ki belőled. Ha igen akkor az nagyon nem jó dolog... Persze örülni kell, hogy sikerül meg minden ilyesmi, de nem szabad önteltnek lenni. Az önteltség a hataloméhséghez vezet. Ha pedig már hatalomra vágysz, akkor régen elvesztél.

Amúgy igaza van parkournek: sokan sokkal erősebbek mint te, vagy én is. Neveket nem mondok, mert nyalizásnak tűnne.

Stalker!
Az már egy jó dolog. Jó úton haladsz!

Amúgy a meditáció alatt pontosan mit értetek?. (Mert nekem a meditáció az elmekiürítés és az energiafelvétel után a gondolkodást jelenti elmélyült tudatállapotban.)

B@sszus nem akartam ennyit írni :-\ . Bocs, ha valakinek már az agyára megyek...
#892
2008. júl. 28. 21:28
Megnyíltak a tenyér csakráid.
#891
2008. júl. 28. 21:03
Sziasztok!!! Mai és a tegnapi tk gyakorlásomnál volt egy érdekes élményem. Tegnap még nem olyan sokáig, de ma már olyan10mp ig bizsergett mind 2kézfejem :o ;D.Nem tom szerintem ez jelent valamit persze lehet, hogy csak hallucinálok ;D ;D. Az eset úgy történt, hogy éppen amikor már akartam abba hagyni a gyakorlást akkor éreztem, hogy most nem hagyhatom abba es akkor jött ez a bizsergés. Na ennyi véleményetekre kíváncsi vagyok nagyon de lehet tényleg hogy csak képzelődök :P. Stalker
#890
2008. júl. 28. 20:46
Igen a ninják nagyon sok mindent használtak és meditáltak sokat.bocs az offért : valaki tud oylan oldalt ahol a ninjutsu megtanulsáról írnak?:DHát szerintem azért a levitálás az nehéz dolog ám ahhoz nagyon erős agyi kapacitás és önkontroll kell.
#889
2008. júl. 28. 20:38
"JA és am még nem próbáltam sem meditációt sem pedig ilyesmi dolgokat, de keresgélek :D" – djprour

én, ha lehet, olyat ajánlok,ahol nem régi,egyiptomi, indiai,stb móccer van, mert azok régebbi embertípusra szólnak... inkább agykontroll ami jó lehet, ott is van úgymond gyógyítás,meg hasonló.. azon a szálon elindúlva lehet energetizálni...

vigyázz, ha hirtelen túl sok az energia,az se jó.... tai chi, nindzsa cuccokban itt honlapon nem találtál valamit???? ninják ezzel is törödtek, hiszen bevetéskor strampnak kellett lenni...

És nézz olyan energiával gyógyításos móccereket, aholnema saját,hanem a kozmosz energiáját használod... rád ragadhat belőle...
#888
2008. júl. 28. 20:27
én feltudok emelni ;D
akár egy ágyat is ;)
nem nehéz, csak megfogod, és emelés :D

gondolom a telekinézises emelésre gondoltál, az nemigazán megy még ???
#887
2008. júl. 28. 20:23
egyébként Valaki tud tárgyakat felemelni?
Régebben már kérdeztem, de nem válaszolt senki ezek szerint senki nem tud tárgyakat felemelni akár egy papírgalacsint sem? ha van valaki ilyen akkor az írlyon mert kiváncsi vok h mennyi ideje tanulja meg ienek... :D
#886
2008. júl. 28. 20:18
JA és am még nem próbáltam sem meditációt sem pedig ilyesmi dolgokat, de keresgélek :D
#885
2008. júl. 28. 20:17
A TK master-es cuccot csak viccből írtam mivel ha mestere lennék a telekinézisnek akkor zongorákat emelgetnék :D és azért ott még nem tartok XD
#884
2008. júl. 28. 20:07
djpour! ez az I am Tk master ... nos hát ezt nem mondanám és lehet hogyha sokan istenitenek akkor ez egy kicsi beképzeltséget okozz és ezért sem mehet. Szerintem vannak az oldalon akik sokkal jobbak.Szerintem a bölcs ember sohasem állít magáról semmit .Ne haragudj ha megsértettelek nem annak szántam csak csupán észhez tériteni picit.Amugy me nem nagy dolog egy papirt mozgatni amire szinte nem hat surlodás,és nincsen tömege se tudo mh ez lényegtelen a tk-ban de még sokan igy gondolkoznak hogy van tömeg ezért nem megy. További jó gyakorlást.
#883
2008. júl. 28. 18:47
"már is elfáradtam (vagyis nem moccan meg :( )
Nem tud valaki vmilyen energianövelő meditációt vagy gyakorlatokat?
" – djprour


Hát, néztél már tajcsit??? Pránandit??? Ha kutakodsz, azokat ajánlom,ahol ugye ingyen elárulnak mindent, nem kellfizetni,belépni,stb.

-légzés
-mozgás
-meditáció
-káros tényezők kizárása, csökkentése...
-megelőzése ezekneka káros dolgoknak-
-megelőzni, hogy negatív, lerontó gondolatok megkapaszkodjanak...

Eddig próbáltál valamit???meditáció, stb???
#882
2008. júl. 28. 18:38
már is elfáradtam (vagyis nem moccan meg :( )
Nem tud valaki vmilyen energianövelő meditációt vagy gyakorlatokat?
#881
2008. júl. 28. 18:36
Igen, elején nem megy.... meg elkezdessz örülni, hogy forog..... :D
#880
2008. júl. 28. 18:35
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
: D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P
XD Snik: neked sikerült megmozdítani, nekem pedig sikerült kéz nélkül irányítani is :D :D :D már itt volt az idelye :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0