Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#879
2008. júl. 28. 18:25
"Itt egy nagyszerű oldal: forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=telekinesis . Nézzétek meg , majd hogyha tetszik regisztráljatok és írjatok a forumokba.
Mindenki akit érdekel a tk. Ott is kérhettek tanácsokat djprourtól . " – snik94


Köcce :D
és amit mondtál h nem tudod irányítani... az elején szinte senkinek sem megy az irányítás, nekme sem ment...
(azért írtam h szinte mert akikkel eddig beszéltem és megkérdeztem h hogy ment mindenki azt mondta h az elején nem nagyon sikerült irányítani, de még nem beszéltem mindenkivel :D )
#878
2008. júl. 28. 14:51
Itt egy nagyszerű oldal: forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=telekinesis . Nézzétek meg , majd hogyha tetszik regisztráljatok és írjatok a forumokba.
Mindenki akit érdekel a tk. Ott is kérhettek tanácsokat djprourtól .
#877
2008. júl. 28. 14:37
Köszy. és tudom h én kérdeztem nem is azért írtam . Csak... NA MIND1 érted... nem voltam mérges vagy ilyesmi.

baldag: Hát igazából nem tom. Lehet h azért mert sokáig egy helyre néztem vagy ilyesmi. De mind1. Nagyon nagyon örülök h végre sikerült csak még irányítani nem tudom. De dolgozok rajt. :) Kösy mindd a kettőtöknek h segítetek és segítettetek.
#876
2008. júl. 28. 13:20
"[quote author=snik94 link=topic=20.msg7833#msg7833 date=1217242215]
djprour töröljed ki azt ahova leírtad a nevem. Köszy
Ma is sikerült. De utána elkezdett fájni a fejem és tök fáradt lettem , vok. Mitől van ez?" – baldag


gondolom egy bocsánatkérés is hozzátartozik.

" – baldag
Snik:
Bocs :D
De te kérdezted...
és am má kitöröltem + Grat még 1x. mostmár biztosan fog sikerülni...
#875
2008. júl. 28. 12:54
"djprour töröljed ki azt ahova leírtad a nevem. Köszy
Ma is sikerült. De utána elkezdett fájni a fejem és tök fáradt lettem , vok. Mitől van ez?" – snik94


Igen, a netikett szerint nem illik (finoman fogalmaztam) más nevét, stb nyílvánosságra hozni, stb. meg gondolom egy bocsánatkérés is hozzátartozik.

Fejfájás: szemeidtől? sokat néztél 1 irányba??? nem pislogtál?? frontérzékenység nincs???
#874
2008. júl. 28. 12:50
djprour töröljed ki azt ahova leírtad a nevem. Köszy
Ma is sikerült. De utána elkezdett fájni a fejem és tök fáradt lettem , vok. Mitől van ez?
#873
2008. júl. 28. 11:52
Falken! Háát, bár én tudtam volna ezt így megfogalmazni!!!

Gratulálok!!!

Engem valszeg megzavart, hogy sokrészletben elvesztem, meg ugye aki sokat olvas, sok hibás gondolatot is felszed.. amikor nekem sikerült, akkor is kb. így ment, mint leírtad... de ez akkor ált, ilyen magas szinvonalon nem fogalmazódott meg... a vicc szerint a tévé úgy működik, hogy bekapcsolják... lehet, itt is hasonló képpen kéne gondolkodni???
#872
2008. júl. 28. 11:44
Tehát úgy gondolom az egészet, hogy eleve rosszul állunk neki a dolgoknak. A materiális felfogás átka, hogy hogyan próbáljuk mozgatni?? Erővel, akarattal, fizikai törtánásre várunk, amit úgy gondolunk, hog csak fizikailag tehetünk meg. Ezért sokan vagy fizikai erővel, izmok megfeszítésével próbálkoznak, vagy egy hatásos (de sokkal energiaigényesebb, mint a lelki dolog) módszer, hogy az agyaddal próbálod, vagyiis az elmédet próbálod rávenni arra ,hogy mozgasson dolgokat. Ilyen módszer pl. amikor elképzeli az ember, hogy a fejéből valamilyen hullámok mozgaták a tárgyat. Ez sikerrel járhat, de sokkal kisebb eredményeket hoz nagyobb energimennyiség árán, mint a következő dolog, amiről már írtam. Úgy tedd (ne próbáld, mert az már egy korlát, hiszen gondolj bele: megpróbálom = lehet, hogy nem sikerül), szóval úgy állj neki, hogy teszed vagy inkább hagyd, majd máskor.
Szóval, ha úgy döntöttél, hogy megteszed, és nem akadályozhat meg semmi, akkor így csináld:
Először relaxálj, ürítsd ki az elméd, hogy érezd, ahogy az energia áramlik benned. És érezd, hogy ennek az energia forrása a lelked.
Tudatosítsd magadban, hogy az elméd csupán egy kapcsolattartó a tested és a lelked között, és pont ezért a lelki energiáid a fontosabbak.
Amikor ezt a módszert használod, akkor valószínű bizsegrést érezhetsz a fejed hátsó részén vagy a mellkasod felé.
Nem kell vizualizálni semmit sem. Nem is kell elképzelni, hogy mozog, mert 1-2 perc múlva mozdulni fog. Csak tudatosítsd ezt magadban.
És még 1 nagyon FONTOS dolog! --> Tudatosítsd magadban, hogy NEM egy különleges dologra készülsz, hanem olyan természetes, mint a lélegzés.

Neblow!
Félreértetted. Nem a lelki energiát használom, hanem a lélek által közvetített energiát. Ami pedig nem ugyanaz.

Egyébként konkrét techinkám nicns a kiürítésre, mert nekem ez magától megy.
#871
2008. júl. 27. 21:29
Hello! csináltam egy olyan fórumot ahol mindenki elmodhatja a véleményét a telekinézisről meg ilyenektől függetlenül attól hogyhisz benne vagy nem az oldal címe: forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=telekinesis
MINDENKI NÉZZE MEG!
nyitottam egy olyan topicot ahol belinkelhettek vagy kérhettek pc x-box stb... játékokat amik rapidshare.com-os és data.hu-s.
már belinkeltem egy pár játékot a bíztatás képpen :D és segítséget is adtam MINDENKINEK AJÁNLOM!!! NÉZZÉTEK MEG!!!
#870
2008. júl. 27. 19:04
Stalker: nem tudom hogy sikerült-e megmozdítani a papírt, mert lusta voltam elolvasni amit írtál :D (bocs de elég sok dolgom van).De látom h újonc vagy úgyhogy ha nem vagy jártas a tk-ban, most kezdted, akkor a tk 1. lecke a PSI Wheel:
Már régebben leírtam olvasd vissza a topicot és ott meg fogod látni h 2-3 hét alatt mindenkinek megmozdult a papír és eddíg mindenkinek sikerült (igaz urdikáról nem tudunk már elég rég óta semmit...), de biztos vagyok benne h neked is sikerülni fog!

Snik: Grat :D
#869
2008. júl. 27. 16:43
Semmire. Csak koncentráltam. Neked is sikerülni fog mindenkinek sikerülhet . Csak gyakorolj.
#868
2008. júl. 27. 15:39
Csupán 2napja. És mégis mire gondoltál vagy mit csináltál, amikor sikerült megmozdítanod?
#867
2008. júl. 27. 15:18
Djprour sikerült pörgött. De csak egy kicsit. Elöször balra aztán megállt. Nem hittem el h sikerült és akkor megprobáltam mégegyszer és akkor meg jobra ment egy kicsit. Utána abbahagytam mert ténleg nem hittem el még most sem. De utána már nem sikerült többször. Majd még késsőbb megprobálom. Stalker: Én 3 hete probálom és most végre sikerült. te mikor kezdted el?
#866
2008. júl. 27. 15:11
Bocsi ha sokat írtam. ;D ;D
#865
2008. júl. 27. 15:09
Sziasztok újra itt vok. Átolvastam a topikot és találtam egy pár infót arról, hogy mégis hogy kezdjük el a telekinézis gyakorlását. Na, hát én is csináltam egy olyan psiwheelt amit beletettem egy befőttes üvegbe, hogy még véletlenül se a levegő mozgásától induljon el. Aztán elkezdtem "gyakorolni" próbáltam úgy hogy mondogatom magamban, hogy forogj meg úgyis, hogy nem gondolok semmire csak a kezemet tartom oda, de úgyis hogy csak erősen nézem olyan jó 2méter távolságból. Az eredmény az ég adta világon semmi!!! Ekkor kipróbáltam úgyis, hogy előtte a valamelyik oldalon leírt meditációt használtam és tényleg ellazultam tőle meg minden de ez se segített. Nem tom mit csinálok rosszul, ha van valami ötletetek, kérlek, segítsetek.

Na de volt siker élményem is az előbb leirt psiwheel es erőlködésemnél csak annyi, hogy kicsit hogy is mondjam, rezget a szemem amikor erősen néztem, de ez gondolom csak a szemem fáradása miatt volt. olvastam egy ilyen vizuális gyakorlatról ahol annyit sikerült elérnem, hogy a végen bizsergett az ujjam. Na, szóval ez lenne az:

Bevezető Gyakorlat
(vizualizációs gyakorlat)

1. Helyezkedj el kényelmesen, és lazíts.
2. Csukd be a szemed, és vizualizáld, hogy a képzeletbeli tested a fizikai tested előtt van.
3. Aztán lásd, hogy tiszta és erős fény veszi körül a képzeletbeli testedet.
4. Most lásd azt, hogy ez a tiszta fény a képzeletbeli testedbe áramlik, egész addig, amíg a képzeletbeli tested meg nem telik energiával.
5. Képzeld azt, hogy a képzeletbeli tested visszatér a fizikai testedbe.
6. Most nyújtsd előre a kezed, és az ujjhegyeiden át lövelld ki az energiát.
7. Aztán pedig szívd vissza az ujjhegyeidbe.
8. Végezd el ezt a gyakorlatot a másik kezeddel is, és mindkét lábaddal.

Jegyezd Meg: Fontos, hogy az egész gyakorlat alatt egységben érezd magad a földdel, érezd, hogy egyek vagytok, mert a föld a te barátod. Ezt a gyakorlatot, addig gyakorold, amíg képes nem leszel irányítani az energiádat, s csak aztán ugorj a következő gyakorlatra.

Nem tudom, hogy ez a bizsergés jelent e valamit bar az utána lévő hozzászólásokban említették, hogy ilyesmit éreztek. na, szóval ennyi. Véleményeteket nagyon varom! Stalker
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0