Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#864
2008. júl. 27. 13:58
Háát most egy hete feladtam de tegnap elött ujra kezdtem. És lehet h én vok hülye de sztem mozgott. És most mindenkinek elmondtad a nevem.
#863
2008. júl. 27. 13:36
am meg már a tk vagy már nem is próbálkozol ???
#862
2008. júl. 27. 13:27
Snik neve: ... :D
#861
2008. júl. 27. 13:20
Akk nemtom...
#860
2008. júl. 27. 10:37
Jesszus ezt a nevet nézted h énekes nikolett? Hát nem az a nevem és Kőszegen lakom és 124 ismerősöm van. A NEVEM::......EZT neked kell kitalálnod.
#859
2008. júl. 26. 19:05
Falken: kössz az öötletet! Ha visszaolvastad a topicot láthattad h próbálkoztam lelökni e papírt de eddig nem ment, na de most úgy csináltam ahogy mondtad és egyből sikerült. csak az a bökkenő hogy ha a kamera be van kapcsolva akkor nem meg. biztos lámpaláz vagy iesmi. még azt ell kell érnem hogy ne legyek lámpalázam, de még 1x kössz az ötletet Falken...

Snik: Énekes Nikolett or no? :D
#858
2008. júl. 26. 17:25
Neblow!

Egy technika,ami talán ebben is segíthet: gondolatban csak 1 tárgyat képzellj el,amit ember alkotott, nem bonyolult, pl.ceruza, szög, csavar,stb. végigvezetve hogy miből van, hogyan készül, mire jó.... majd ezután csak magát a tárgyat lássd!!!Élőlény NEM JÓ! Ez segít kicsit, hogy a szokásos gondolatvilágodat kontroll alá vedd, és továbblépve majd tudd kiüríteni az elméd= nem gondolsz semmire, uralod, mi jön a gonodolatodba.... ha elkezded figyelni, mikre gondolsz,mi vált ki mit, reakciókat, stb. az is segít előrejutni....
#857
2008. júl. 26. 16:18
"A telekinézis kulcsa a hit és az akarat. Ezt már sokszor hallottátok. Viszont, úgy gondolom, hogy azt nem sokan tudják, hogy ez is a buktatója... Ugyanis, amikor próbálkozol, akkor megfeszítetten koncentrálsz, hogy mozduljon már. Nos ez van amikor bejön, de nagyoon sok energia igénye van.
Viszont, ha kiüríted az elméd, és arra sem gondolsz, hogy te most mozgatni akarod, hanem teljesen üres elmével próbálkozol, sikerülni fog, és meglepően, hogy milyen könnyen." – Falken


És hogyan lehet az elmét úgy kiüríteni, hogy ne furakodjon az elmébe semmilyen emlék, érzés, vagy gondolat? Mert ezek tudtommal jelképek, ahogy az egész fizikai környezetünk is. És én úgy tudom, hogy akármilyen szinten ezektől nem lehet megszabadulni. Tudsz erre egy technikát?

[quote author=Falken link=topic=20.msg7753#msg7753 date=1217059588]
Ugyanis az ember fizikai testének és lelkének a kapcsolattartója az agy. Na ha ezzel, vagyis az agyaddal/elméddel próbálod mozgatni, akkor sikerülhet persze, de elég sok energia az ára. Viszont, ha a lelkeddel (tudom hülyén hangzik, de gondoljatok bele) próbálod mozgatni, akkor siekrülni fog." – Falken

De a lélek az maga az egyén! Hogyan lehet akkor elérni ezt? Én úgy tudom, hogy az agy apró kristályokból épül fel (nyugi, nem kvarcra gondolok, mielőtt félreértenéd), és ezekkel is elérhetünk sokmindent, például hogy új agyterületeket ébresztünk fel.

[quote author=Falken link=topic=20.msg7753#msg7753 date=1217059588]
Mivel ezek a ezós dolgok energiaigényesek, a lelked pedig egy nem anyagi dolog, és tulajdonképpen ez vagy te. " – Falken

De a lélek is egy fajta energia, vagy nem? És ha az, neki is kell utánpótlás, mert ha a lelkedet használod, akkor a saját szellemi energiáidat emészted fel.

[quote author=Falken link=topic=20.msg7753#msg7753 date=1217059588]
Ha nagy hülyeséget írtam, akkor szóljatok :D .

(Mondjuk azt meg kell jegyeznem, hogy ezeket nem én találtam ki, és nem is földi elme.)" – Falken

Nem írtál hülyeséget, hanem sokkal inkább elgondolkodtatót. :)
Azt meg hogy érted, hogy nem földi elme találta ki? És ha ez így van, akkor honnan tudod? :o

Bocsánat, hogy ennyire kukacoskodok, de muszály volt ezeket a kérdéseket feltennem.
#856
2008. júl. 26. 15:06
törölt tag
Falken...Grat:)
Teljesen igazad van...ez olyan mint a médiumitás tulajdon képpen...arra sem gondolhatsz hogy nem gondolsz semmire:)
A tk-nak több elérési útvonala is van mindenkinek más megy más a könyebb a jó a szemében, de ez amit falken feltálalt nagyon fincsa:) ugyanis a lelked tudja hogy te mit szeretnél, így ha nem is gondolsz rá akkor is megy mert olyan mint 1 ösztön, megjegyződik:) alappá vállik arra a kis időre amíg csinálod:)
Én még túlságosan sokszor nem próbálkoztam de tudom hogy már tudom (mint képesség már megvan és használható is) csak nincsen hozzá még elég powám:D:D
Ezzel jár a sok viaskodás a démonokkal...majd tavasz körül újra nekiállok de akkor már lazán fog menni, nem kell elmélyülnöm meg stb...
Csak még azt is kivárni:D:D
Sok sikert mindenkinek!:)
#855
2008. júl. 26. 11:58
Falken, nagyon jól látod.... pont ebbe csúszok bele állandóan... kicsit olyan ez, hogy az ember az életben arra van kondicionálva hogy durván akarjon.... és itt ez nem jó.... meg más nem hétköznapi témákban se... ha tovább tudod fogalmazni,folytatni ezt a beírást, én örülnék neki... ( technikád,stb erre a kiürítésre,stb.)
#854
2008. júl. 26. 11:38
Inkább küldd el privibe a nevem . Mármint h kinek az adatlapját nézted azt a nevet. Na szval érted. ;D
#853
2008. júl. 26. 11:35
Hm .Ez érdekes az az igazság h eddig énis mindig ugy ültem oda elé h mondogattam: mozdulj már. Meg fog mozdulni. És nem sikerült. És a koncentrálásban is elég gyenge vok. De most majd megprobálom így.
djprour: Hogy értetted h énekes???
#852
2008. júl. 26. 10:06
Üdv!
Az eddigi kimaradásom ellenére, úgy gondolom, hogy egy nagyon hasznos tanáccsal "térek vissza".
Nos, telekinézis. Tárgyak mozgatása fizikai erő nélkül. Ezt szeretnétek és én is szeretném elérni. Biztosan vannak olyan problémáitok néha (vgy gyakran), hogy a francnak sem akar sikerülni. Ilyenkor okokat keresünk: környezet, fáradság... természetesen ezek is közrejátszanak. De!
A telekinézis kulcsa a hit és az akarat. Ezt már sokszor hallottátok. Viszont, úgy gondolom, hogy azt nem sokan tudják, hogy ez is a buktatója... Ugyanis, amikor próbálkozol, akkor megfeszítetten koncentrálsz, hogy mozduljon már. Nos ez van amikor bejön, de nagyoon sok energia igénye van.
Viszont, ha kiüríted az elméd, és arra sem gondolsz, hogy te most mozgatni akarod, hanem teljesen üres elmével próbálkozol, sikerülni fog, és meglepően, hogy milyen könnyen.
Ugyanis az ember fizikai testének és lelkének a kapcsolattartója az agy. Na ha ezzel, vagyis az agyaddal/elméddel próbálod mozgatni, akkor sikerülhet persze, de elég sok energia az ára. Viszont, ha a lelkeddel (tudom hülyén hangzik, de gondoljatok bele) próbálod mozgatni, akkor siekrülni fog.
Mivel ezek a ezós dolgok energiaigényesek, a lelked pedig egy nem anyagi dolog, és tulajdonképpen ez vagy te. A fizikai tested, "csupán" arra kell, hogy létezhess a fizikai síkon és megjelenhess.
Szóval így próbáljátok, hogy semmire sem gondoltok, még a célra sem. Csak érezzétek, hogy mozogni fog.

Ha nagy hülyeséget írtam, akkor szóljatok :D .

(Mondjuk azt meg kell jegyeznem, hogy ezeket nem én találtam ki, és nem is földi elme.)
#851
2008. júl. 26. 9:37
Ez jó lenne csak az a baly h edddig is csak felvétel nélkül próbálkoztam de még úgy sem ment...
#850
2008. júl. 25. 23:50
Próbálld, hogy indításnélkül csak ott a videó, a felvevő, és így gyakorolsz napokig.. aztán megszokod,és talán könyebben megy
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0