Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#804
2008. júl. 24. 21:01
élére állított pénz gurítása-rápróbálás... néha vmi nagyon könnyűt felemelni..... függőlegesen ezeket próbálom
#803
2008. júl. 24. 20:51
ti mivel szoktatok gyakorolni?
úgyértem h mit szoktatok csinálni. am még nem sikerült :S
#802
2008. júl. 24. 20:37
"Rendben kiváncsian várjuk a videot.Remélem sikerül ;D Én meg nem tom eldönteni hogy most tk-zak -e vagy pedig hagyjam mert kicsit rosszul vagyok.Attól félek ah nem tk-zok akkor visszaesek. " – parkour

ha annyira nem vagy jól,hogy eszedbe se jut, haggyd.... ha nehéz koncentrálni, szerintem 1-2 nap nem gond..de akkor magaddal foglalkozz ma én is ezt tettem.... de reggel gyakoroltam
#801
2008. júl. 24. 20:34
Rendben kiváncsian várjuk a videot.Remélem sikerül ;D Én meg nem tom eldönteni hogy most tk-zak -e vagy pedig hagyjam mert kicsit rosszul vagyok.Attól félek ah nem tk-zok akkor visszaesek.
#800
2008. júl. 24. 20:29
semmi gond, csak azért javaslom, mert láttam egy ilyet, ott egy nagyobb 4es tojásosdobozt rakott össze a csávó, kis rúdra, megforgatta hajszárítóval, stb. 2 percig rakta össze, meg szedte szét... legalább 6-7 perces videó volt...
#799
2008. júl. 24. 20:23
Megpróbálhatom, de az előbb írtam h eddig csak 1x sikerült, de most gyakoroltam egy kicsit és ment a műanyag búra alatt a forgatás. a papír lelökését még nem gyakoroltam azóta, de ha sikerülni fog felveszem és írok.
#798
2008. júl. 24. 20:21
"dj puor tudnál csinálni egy oylan vidit amin lelököd a papirt a tűről? lehetőleg olyat hogy kizárt legyen a csalás" – parkour

lefedheted valami nagy műanyag edénnyel, (félgömb salátástál, vagy nagy befőttesüveg) ami átlátszik, és mielőtt ráteszed, megkocogtatod, stb.... igaz, ha így eljátszod, az elvisz elején,végén 1-1 percet, és ha közben megszakad,akkor meg nem hiszik el....
#797
2008. júl. 24. 20:19
dj puor tudnál csinálni egy oylan vidit amin lelököd a papirt a tűről? lehetőleg olyat hogy kizárt legyen a csalás
#796
2008. júl. 24. 17:36
Nos. Amit tudtam megcsináltam de még lehet h fejlesztem, de kérlek titeket h nézzétek meg! [URL=forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=telekinesis]forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=telekinesis[/URL]
#795
2008. júl. 24. 17:25
Helóka mindenkinek!
Csináltam egy fórumot majd belinkelem ide. ha regisztráltok ott is nyithattok új témákat + ilyenek de még most fejlesztem :D
lécci majd nézzétek meg!
#794
2008. júl. 24. 15:47
Én is jobbulást kívánok, szóval nem le....szúrásnak írtam az előbb!!! engem nem is zavar, ha valaki valami felmerülőt akkor és ott ír meg....
#793
2008. júl. 24. 14:47
Parkour!
Kössz és jobbulást ;)
#792
2008. júl. 24. 11:45
szia!!!

Hát fizikai síkondiéta, állati terméktől mentesen..

a legtöbb energiafelvevő módszer azon alapul, hogy vizuálisan elképzeled, ahogy belédáramlik az energia: ennek variációi: energiafelvétel talpon át, csakrákat feltöltve egymásután (r. bruce) vagy felülről lefelé, aztánlevegővétellel: maga a beszívott anyag a párna, csí,kí,képzeld el,nem a levegőt, hanem az energiát szívod be,és az szétkering a testedben, eljut a problémás pontra... kilégzéskor meg a rossz, beteg, stb. energia távozik....., további verzió: teljes test minden sejtjébe közvetlenül áramlik az energia, olyan is van, hogy a bőrödön keresztül szívod fel... nagyonvissza kell lapoznod, de hozzászólásban bennvan az 5 tibeti jógagyakorlat, hosszúéletűség topicban!!!

agykontrolljellegűtechnika: átéled, vizuálisan ésérzésben és erős optimista érzelmi töltéssel az egészségesállapotodat fixálod, gondolod...

Léci, sokan panaszkodnak újjak, hogy a topicok eltérnek,témában bátran hozzatok létre speciális topicokat is, nagyon egyedi is jó, hogy ez ne zavarjon másokat...
#791
2008. júl. 24. 11:06
Jó sok mindent irtatok mióta nem voltam és grat djpour.Most épp gymorrontásban szenvedek tehát nem tudok a tk-val foglakozni valaki ne mtud egy oylan techniát amivel helyre hozhatom magam?
#790
2008. júl. 23. 20:57
rendben és köszi:) de detto te is:)
nincs lustizás:)
jó éjt:)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0