Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#774
2008. júl. 23. 19:44
"és ezt lefordítod nekem?:)
nem értem:)
csak ha van kedved:)" – lángocska


link? honlap?? vagy a beírás???
#773
2008. júl. 23. 19:43
ŐŐ mit fordítsak le??
#772
2008. júl. 23. 19:41
Hú.... de:lángocska: leejthette azért is, mert pszichéjébe nyúltál bele....

djpour... tök jó..... összeadódik és ha többen hisznek és együtt vannak, amikorénkicsi voltam, még tévébe se volt semmi... igaz, 89 körül már volt déri jános műsor, stb, sok amatőr videóval, stb. Akkor maga a téma se került elő..aki nem jött rá ilyenekre magától, azbajosan hallott róla. Egyedül a galaktika folyóirat volt még,ahol ez szóba került,kis színes lapszemlében...közben meg szovjet parafenomének dolgztak, stb a párt vezetői utasítása szerint, stb. pl. sakkvilágbajnokságot befolyásoltak, stb...stb.

biztos hogy kell a bíztatás,elfogadás....
#771
2008. júl. 23. 19:36
és ezt lefordítod nekem?:)
nem értem:)
csak ha van kedved:)
#770
2008. júl. 23. 19:34
Én a legjobb havermnak elmondtam mindent a tk-ról és amikor megmutattam neki akkor csodálkozott és azt mondta h ő is meg akarta tanulni... nem telt 30 percbe és már neki is ment a psi wheel és most olyanokat szoktunk jáccani h én jobbra forgatom a psi wheelt ő pedig balra és amerre fordul az győz :D PSI Szkander ;D
#769
2008. júl. 23. 19:30
rendben, max. abbahagyom a papírnál:)
#768
2008. júl. 23. 19:27
szerintem semennyire. egyszer játszottunk lappal, ami egy tűn volt és kezet odatenni és elkezdett forogni.

én inkább olyanokkal játszottam régen, hogy ment valaki az utcán és azt mondtam le fog esni a kezedből a zsák(az út másik oldalán volt a szállító aki vitte a zsákot)
és el is ejtette.
én meg ajjaj, és spuri el onnan. meg sajnáltam őt.
#767
2008. júl. 23. 19:27
"Én is arra, hogy ez most komoly, hogy úgy msn?
hány kólát ittál?:))
vagy hol jársz?:)
gratula a teljes tagsághoz:)" – lángocska

Ha el tudod képzelni,meg lehet csinálni.... ráadásul a hétköznapi ésszel fel nem fogható részletekkel se bajlódj... gondolom, így működhet.... Én amikor történt, nemvártam meg, mi lesz, első pár másodperc ment le,gondolom, normál töltötte be az alapprogramot. Simánelhiszem, hogy vkibeletudjonnyúlni computerbe... de biztos nem úgy hogy tékával 10 újjal gépel.... ámbár az is szép gyakorlat lehet, összehangolni 10, de minimum 2-3 mozgást....

djpour, sajnos megálltam papírnyílnál, viszont azt üvegbefőtt alatt.... sok sokmindenbe belekóstoltam,és sok ,,üresjáratot" csináltammagamnak. mostanában letisztult elmém, a gondok,stb most újra dolgozok rajta...
#766
2008. júl. 23. 19:22
Am neked mennyire megy a tk úgyértem h mi az a legnagyobb dolog amit meg tudsz mozdítani?

és am kösz :D
#765
2008. júl. 23. 19:20
"[quote author=baldag link=topic=20.msg7546#msg7546 date=1216833062]
én régen1X éjjel bekapcsoltam a computert, akaratlanul,hozzáérés nélkül, hát jó hogy nem ,kékhalál" lett belőle" – djprour


Ez tök jó :P ha beteg vagy (vagy csak lusta :P ) koncentrálsz a gépre és bekapcsolod úgy hogy ott se vagy és msn-ezel + netezel + ienek XD" – djprour

Úgy volt, hogy a szobábanvolt agép. kikapcsolva:éjjel felébredtem, ésmár abban a pillantban indult betöltés... mint a szél,kikapcsoltam, nemtudom, mil ett volna...meddig tölt be... a felébredés első 5 másodpercét figyeld nagyon!!! Sok titkot a kezedbe ad!!!
#764
2008. júl. 23. 19:19
Én is arra, hogy ez most komoly, hogy úgy msn?
hány kólát ittál?:))
vagy hol jársz?:)
gratula a teljes tagsághoz:)
#763
2008. júl. 23. 19:17
Mert úgy hogy nem vagy ott úgy gépezel (tk-val gondoltam) :D
Csak most vettem észre h teljes tag lettem :D JEEE
#762
2008. júl. 23. 19:16
ez most komoly? az msn stb?
nem semmi...
jááááááááááj, nyem tudom miért jó ez nekem:)
#761
2008. júl. 23. 19:15
:D Ok :D
#760
2008. júl. 23. 19:14
Tudom, és nem is sértődtem meg.
és mosolyogva válasz:)p
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0