Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#759
2008. júl. 23. 19:13
"én régen1X éjjel bekapcsoltam a computert, akaratlanul,hozzáérés nélkül, hát jó hogy nem ,kékhalál" lett belőle" – baldag

Ez tök jó :P ha beteg vagy (vagy csak lusta :P ) koncentrálsz a gépre és bekapcsolod úgy hogy ott se vagy és msn-ezel + netezel + ienek XD
#758
2008. júl. 23. 19:11
"Most miért, mit szól hozzá?
tiszta okosat kérdeztem:)
olyankor az energia is robban...csak akkor a negatív...
de szóródik szerteszéjjel.
most gondoljatok a szellemekre...
rengeteg negatív energia és repkednek a tárgyak...

vagy soha ne legyek morci:)" – lángocska


én nem sértésnek szántam ezt a kérdést csak nem láttam h válaszolt rá ;D
#757
2008. júl. 23. 19:11
Nem értem: az van, hogy nem az mozog, aminek kéne,hanem más???

És ha nemis akarsz gyakorolni, akkor is kell majd tudni kontrollálni ,ha most vmi más történik... ::)

most gondolom a sok írás-olvasás miatt is más hangulatban vagy, a gyakorlás reggel,este csendben,egyedül szokott menni...

Addig is,aludj rá1et, ha most nem akarod csinálni... ja és most ne is,gépmellett, mert történik valami...(én régen1X éjjel bekapcsoltam a computert, akaratlanul,hozzáérés nélkül, hát jó hogy nem ,kékhalál" lett belőle)
#756
2008. júl. 23. 19:07
Baldag, ne tedd ezt velem...bizti, hogy gyakoroljam a telekinézist?
én sem mindig tudom irányítani.
ha valakinek miattam baja lenne...fú...
meghülyülnék.
#755
2008. júl. 23. 19:04
"Ez most egy nagyon komoly kérdés...
mondjuk pl. ha gyakorolja valaki a telekinézist
és működni is fog neki és dühös lesz valamiért...olyankor az energia az szóródik iszonyúan.
szóval akkor repkedni fog minden?

ha lüke a kérdés nem baj, vállalom, de tényleg, dühnél mi lesz ebből?" – lángocska

Nem lüke!!! Sőt, ha szóródik, stbés nem tudja irányítani, akkor nem a képességgel van baj,hanem illetővel...valami önismereti hiba,befolyásolják,konkrétan irányítják... az Angel sorozatban láttam múlthéten,egy epizódot, ahhol erről volt szó: fiatal lány trauma miatt (molesztálták) spontánhozta kiezt a képességet, de csak ha hasonló helyzet fenyegette, 2 fickót agyon is csapott egy fémkonténerrel, de nemtudta irányítani,és érzelmi stb hatástkeltő kérdésre erősödött a képesség. A gonosz ügyvédnő,aki korábbanosztálytársa volt, direkt rendezte így, pedig segítségért ment hozzá... elakarta érni, hogy teljesen bekattanjon,és bérgyilkosnak használhassák.... Angel csapata meg felszínre hozta a traumát, hogy mi volt, és ezután a lány megtanulta kezelni a képességet... és lelépett a gonosz barinőtől.... pedig a cégnek nagy tervei voltak vele az hozta a váltást, hogy megjelent az apa,aki visszaélt vele, de ő elején még meg akarta ölni, (kidobta ablakon) de megállította becsapódás előtt.... tehát átvette az irányítást érzelmei felett
#754
2008. júl. 23. 19:03
Most miért, mit szól hozzá?
tiszta okosat kérdeztem:)
olyankor az energia is robban...csak akkor a negatív...
de szóródik szerteszéjjel.
most gondoljatok a szellemekre...
rengeteg negatív energia és repkednek a tárgyak...

vagy soha ne legyek morci:)
#753
2008. júl. 23. 18:57
ok :D és lángocska üzenetére mit szólsz?
#752
2008. júl. 23. 18:56
"és am így gondoltad (a weblapot)?" – djprour

igen, a zöld gömbbel, jó hogy betetted, majd ránézek...
#751
2008. júl. 23. 18:52
Szerintem ez egyátalán nem lüke kérdés :D és am nem tudom de én már próbáltam akkor a tk-t amikor dühös voltam és nem történt semmi. de egyébként biztos szabadulnak fel vmien energiák. de kérdezd baldagot. ő biztosan tudja a választ :D
#750
2008. júl. 23. 18:48
Ez most egy nagyon komoly kérdés...
mondjuk pl. ha gyakorolja valaki a telekinézist
és működni is fog neki és dühös lesz valamiért...olyankor az energia az szóródik iszonyúan.
szóval akkor repkedni fog minden?

ha lüke a kérdés nem baj, vállalom, de tényleg, dühnél mi lesz ebből?
#749
2008. júl. 23. 18:43
és am így gondoltad (a weblapot)?
#748
2008. júl. 23. 18:41
igen ezt irtam az előbb csak ezek szerint rosszul fogalmaztam:
a papírt úgy lököm le h megemelem az 1ik felét és így leesik, de most megpróbáltam még1x de nem sikerült. mind1 még biztosan fog sikerülni :D

am kösz a privit
#747
2008. júl. 23. 18:39
Hatalmasat léptél előre! Amúgy az egelykerék is úgy működik, hogy kezet kell odatenni... hogy mennyire valóságos ezért az eredmény,meg a hatékonysága a gépnek arról viták folynak....

Próbáltál felemelni valamit??? akár a forgó papírt, vagy mást????
#746
2008. júl. 23. 18:36
Csak unatkoztam ma délután és eszembe jutott h gyakorlom 1 kicsit a tk-t és csak leültem az asztal elé koncentráltam rá és már forgott is...
régebben pedig amikor odatettem a kezem és koncentráltam arra hogy essen le a papír akkor egy kicsit meg tudtam emelni de mostmár kéz nélkül le tudom lökni...
#745
2008. júl. 23. 18:02
"Hello mindenkinek!
Továbbjutottam a tk-ban ;D
A psi wheel-t már tudom irányítani és le tudom lökni róla a papírt :P :D" – djprour


Hajrá!! Akkor most a kezedet nem teszed oda??? Észrevettél vmi eltérést??? Vagy hogy kezdtél áttérni az új móccerre???
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0