Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#744
2008. júl. 23. 17:46
Hello mindenkinek!
Továbbjutottam a tk-ban ;D
A psi wheel-t már tudom irányítani és le tudom lökni róla a papírt :P :D
#743
2008. júl. 20. 16:11
Hát hajrá, ha úgy döntessz, hogy mész,szerintem érdemes pl. auralátás technikát is mellette próbálni, meditációkat, hogy ne egyfélét csinállj csak.... meg pl. nyelvtanulni.... akkkor sok külföldi cuccot is eltudsz érni,ha visszajössz!!!! Van olyan hogy fotóolvasás (nlp blog: sütty! photoreading erre a 3 szóra kidobja,de valahova ki is tettem))magyar nyelvű ,na ezt is kilehet próbálni ott...
#742
2008. júl. 20. 15:57
Oké. Köszi. Lehet h elmegyek , de akkor hnap már kell mennem. Mert itt van a mamám és vele elkell mennem. És akkor csak Jövö hét utáni héten kedden jönnék haza. Az azért hosszu idő.
#741
2008. júl. 19. 19:15
"Hááát nem naon. De megtaláltam a megoldást elmegyek Zala megyébe Lentibe (Vas megyébe lakok) ott lakik a nagymamám. Ő nem sokat van otthon a ház az enyém egész nap. Akkor tok gyakorolni. De akkor nem leszek internet közelbe sem. Majd átgondolom. Mert akkor nem tok senkinek írni h segítsen. " – snik94

Nem olyan tragikus pár napig net nélkül, én is néha hetekig (!!!!) kikerülök mellőle, szintén vidékre.... azt javaslom,írj magadnak jegyzetet, mi merült fel problémaként.Lehet hogy még ott, másnap kitalálod a megoldást... És ha nincs ott semmi elektromos szmog, az még jó is... esetleg olvass el pár meditációs technikát, és azt is gyakorold.. én említettem, hogy ha fáradok, másra váltok... ma is, több dolgot csináltam, ide-oda mentem, netezés mellett.... 8)
Javaslom, több féle módszert ,meditációt gyakorollj, előbb utóbb kialakul, mi az ami inkább megy.... a titok topicban feldobtam egy írás elérhetőségét, ha ezzel kezdessz foglalkozni (hogyan valósítsuk meg amit szeretnénk, az kíván is egy kis elvonulást, amikor csak magunkkal foglalkozunk... ellentmondásokat felszámolni, stb.) Nem kell megijjedni, főleg a pofonegyszerű ötletek működnek, de az nehéz, hogy odajussunk... hajrá!!
#740
2008. júl. 19. 18:31
Hááát nem naon. De megtaláltam a megoldást elmegyek Zala megyébe Lentibe (Vas megyébe lakok) ott lakik a nagymamám. Ő nem sokat van otthon a ház az enyém egész nap. Akkor tok gyakorolni. De akkor nem leszek internet közelbe sem. Majd átgondolom. Mert akkor nem tok senkinek írni h segítsen.
#739
2008. júl. 19. 16:51
"Oké. Probálok nyugodt helyre menni csak az nehéz itt. Nem kicsi a ház de olyan mintha 5 méterszer 5 méter lenne,mindenki mindenhova bemegy és soha nincs nyugalom. Az udvaron is probálkoztam amikor nagyjábol nyugi volt csak aztán vannak kutyák is meg minden. ...nehéz..." – snik94

Környéken nincs csendes zúg,közpark, fákkal,stb??ahol egyedül leülhetsz??? Ha nem járnak ott sokan, nem feltűnő,ha valamivel gyakorolsz...
#738
2008. júl. 19. 15:10
Oké. Probálok nyugodt helyre menni csak az nehéz itt. Nem kicsi a ház de olyan mintha 5 méterszer 5 méter lenne,mindenki mindenhova bemegy és soha nincs nyugalom. Az udvaron is probálkoztam amikor nagyjábol nyugi volt csak aztán vannak kutyák is meg minden. ...nehéz...
#737
2008. júl. 19. 14:18
"HY

baldag: kösz a biztatást!

Snik: Szerintem is eldugott helyen kell csinálni, mert ott nem zavar meg senki és nyugodtan tudsz koncentrálni a tk-ra. Én például a szobámban csinálom mert oda nem jön be senki." – Urdika


Igen, és az is kell, hogy ne terelje a figyelmet más... ha szomszédban, utcán dübörög vmi, stb. Persze ezeket a dolgokat ki lehet szűrni, erős figyelemmel.. akkor utánna már mások se zavarnak meg... de elején jobb a steril körülményeket próbálni.
#736
2008. júl. 19. 8:36
Nyitok nektek új topicot, ahol lehet csak zenével kapcs irogatni... ;D (ha más témára nem találtok megfelelőt, nyugodtan más is nyisson!!Ha nem tudtok majd belépni az új topicba, akkor léci ti is jelentsétek a hibát!)
#735
2008. júl. 18. 23:59
"segédmeditációt még nemigazán próbáltam :)
általában spontán szoktak jönni a cuccok, de van olyan is hogy reggel/este ( általában esténként ) eszembe jut egy jó ritmus, ilyenkor a fejemben hallom a gitárokat a basszust, dobot + az éneksémát is. ezt addig pörgetem amíg meg nem jegyzem, aztán másnap lejátszom/megpróbálom lejátszani :)

egyébként elég furán van időzítve nálam az alvás :D
általában 11-éjfél körül még ébren szoktam lenni, egyszerűen nem vagyok álmos.
még suliidőben sem, pedig akkor reggelente fél 6 kor szoktam kelni :D
" – colt.45


Nem tudom ki vagy, nem tudom honnan jössz, de rengeteg hasonló vonásunk van, azt akarom, hogy tudd.
Én is szoktam dalokat írni, és ugyanígy. Este, már majdnem elalszok, és egyszerűen hallom. De... engem már kiskoromtól eltiltottak mindenféle zenei irányzattól (zongorázni akartam, és gitározni, az álmom meg az éneklés, de anyám mindig azt mondja borzalmas a hangom, és ez végképp elveszi a kedvem), pedig nekem is ez az életem fő motívuma. És detto, iskolaidőben se tudok aludni, mármint amikor tudom, hogy holnap iskola, és aludni kéne, és kettő felé vonszolom magam ágyba. Mivel nem tudok hangszeren játszani, én így feléneklem egy kazettára, vagy a telefonomra, de azzal ráfáztam, mivel késő este csak suttogva tudok énekelni anyámék miatt. Mivel félálomban jönnek a dalok, ezért az is szenvedés, hogy ébresszem fel magam, rengeteg jó dalt elvesztettem már így... szóval a telefonon másnap egyszerűen nem hallottam mit éneklek, annyira el volt torzulva. Valami angel volt, de egyszerűen annyira betoruzult a hang, hogy nem hallom a dallamot. Nekem egyszer olyan is volt, hogy külön hallottam a dobot, külön a gitár + többit, és külön a vokált, és később jöttem rá, hogy ha összepasszintom őket, egy komplett dalt kapok, de a többi mindig együtt jön. Ha nekem bandám lenne, úgy hívnám "Hastigo" (kiejtve hástigó, így s-el), hosszú történet miért, de az egyik dalomban hallottam a szót, és biztos hogy nem értettem félre. Szóval... hihetetlen, hogy van olyan valaki, mint én és... örülök, hogy tudom, hogy nem vagyok egyedül, köszönöm hogy a tudtomra adtad.

Bocsi az offért. :(
#734
2008. júl. 18. 21:14
HY

baldag: kösz a biztatást!

Snik: Szerintem is eldugott helyen kell csinálni, mert ott nem zavar meg senki és nyugodtan tudsz koncentrálni a tk-ra. Én például a szobámban csinálom mert oda nem jön be senki.
#733
2008. júl. 18. 21:09
Hello! Snik: azt még én is elfelejtettem mondani h ne mások előtt csináld! keress egy eldugott helyet ahol nincs senki rajtad kívül, mert ha vannak mások is azok zavarhatnak...
AM én is elhagyagolom a tk-t mert a psi wheel már megy és irányítani is tudom sőt még le is tudom lökni a tűről a papírt, de nem tudok nagyobb dolgokat elérni pl. ceruzát lebegtetni v iesmi. am van olyan ember aki tud lebegtetni akármit akár 1 gyufát is...
#732
2008. júl. 18. 18:25
@urdika! Úgy van, én totál elfelejtem a gyakorlást, illetve hagyom, hogy elvonja más a figyelmemet... >:(

hidd el, amikor sikerül az felvillanyoz, de ezt a lelkesedést nehéz megtartani.... próbálok most más képességeket csiholni, de ezis érdekel....

@snik94! Köszönöm a kedves szavakat, igyekszem.... ha valaki elkezzd így az életben segíteni, a maga szintjén, az szintén megkapja a még magasabbról jövő segítséget....

Azt tudom neked tanácsolni, hogy ne add fel, nem ismételgetném amiket már leírtam, csak még annyit: lehet,hogy azzal, hogy most nem sikerül olyan könnyen, és elkezdessz a téma körül kutakodni, mást is elolvasni, valami más fontos dolgot is megtanulsz.. felszínre hozol.... gondollj arra, hogy mennyi ember tudja spontánul ezt használni, oszt mégsem megy tovább az önfejlesztésen.. kicsit olyanez, hogy van aki használja a képességét, más meg tudja mire kellene használni ;D

domján lászló mesélte,hogy egy átlagos alatti képességű agykontrollos akarta volna használni a távdiagnosztikás képességet, de nem ment neki.. nem adta fel, mindennap a telefonkönyvből gyakorolt , és kb. 200 gyakorlás után beindult.

esetleg azon is lehet meditálni,képzetet alkotni, hogy milyen főleg hasznos dologra lehet ezt használni.... (én nem ítélem el,ha valaki szórakoztatásra is használlja, ha ez nem kőkömény biznic, mint pár ,,parafenomén" nek álcázott bűvész...)

És még egy, vigyázz arra hogy ne bizonyítási kényszer,vagy valami hasonló legyen.... ahogy a titok lényege mondja: úgy kell viselkedni, élni, mintha a kívánt dolog már beteljesült volna... jelen idejű,kijelentő módban... nem úgy hogy most gyakorlok, hogy majd sikerüljön.. itt a majd szó kódolja hogy ne most legyen .... nézzd csak ezt meg, ha elkezded kigyomlálni, látod, hányszor próbál meg visszatüremkedni a gondolataid közé a majd, meg a nem lehet, ez nem igaz, stb.
#731
2008. júl. 18. 18:06
Kösz baldag!
Mindenkinek sokat segítesz. Djprournak is sokat segítettél hogyha jól vettem észre. És már hol tart. Elég jól halad nem? na mind1 szval nem fogom feladni.
#730
2008. júl. 18. 17:33
figyuzzatok gond van!

egy ideje nem Tk-ztam és mostanában nem megy annyira a PSI wheel.

SZerintetek ez azért van mert elhanyagoltam a tk-t??
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0