Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#729
2008. júl. 18. 17:26
"Rex után felmész az oldaladra? Na szóval azt mondod h itt tudnak nekem segíteni? Nem tom. Na akkor ki tudna nekem segíteni 2 hete probálkozok a telekinézissel de nem sikerül. Ez miért van? hiszek bennt és sokat gyakorlok és...ugy érzem h fejlődők csak még sokat kell gyakorolnom . De igazából nem tudom." – snik94

szia! Visszaolvastad ezt a topicot elejétől?? Hátha van valami, ami közelebb visz... Abban igazad van, hogy sokat kell gyakorolni...ne add fel, lehet hogy még kell pár nap.... az is hogy akkor is fejlődssz, amikor még nem ,,látod" az eredményt..
#728
2008. júl. 18. 17:18
Rex után felmész az oldaladra? Na szóval azt mondod h itt tudnak nekem segíteni? Nem tom. Na akkor ki tudna nekem segíteni 2 hete probálkozok a telekinézissel de nem sikerül. Ez miért van? hiszek bennt és sokat gyakorlok és...ugy érzem h fejlődők csak még sokat kell gyakorolnom . De igazából nem tudom.
#727
2008. júl. 18. 16:30
Hú de kemény volt a rexelügyelő ;D ;D
a nőnek valami nagy ereje van XD Repült eggyet :D
#726
2008. júl. 18. 11:45
jobb lett....

igazából arra kell majd figyelned, hogy egyéni hangot alakíts ki, amitől karakteressé válik majd.. sok építgetett oldal elhalt, pl.a tudáshatalom nevű ,korábban itt is volt bannercserében, de nem frissűl...
#725
2008. júl. 18. 11:30
nem igazán értem h miről beszélsz de változtattam rajta nézd meg: dataid.extra.hu/page.php?11/
#724
2008. júl. 18. 11:21
"a megnézte valaki?
" – djprour


Igen, indulás nehéz, igazából az zavar, hogy vékony, fehér-fekete vonalak vannak, a keretek... nemtudnál pasztel alapszínt alátenni??? kék, zöld, barnásokker, vagy más ami tetszik??kicsit szúrós így, de ez csak 1 vélemény...
#723
2008. júl. 18. 11:17
Van itt valaki olyan akinek már sikerült "nagyobb" dolgokat megmozdítani mint pl. ceruza vagy papírgolyó? ha van az írjon mert fontos lenne.
#722
2008. júl. 18. 11:15
a megnézte valaki?
#721
2008. júl. 18. 7:48
Hello mndenkinek!
Baldag: most csináltam a honlapomon egy fórumot a telekinézisről. Nézd meg és mindenki más nézze meg lécci!!!
dataid.extra.hu/forum.php
#720
2008. júl. 18. 7:36
Igen. írtam már elvileg, de azért köszi h szóltál.
#719
2008. júl. 17. 22:16
Köszi!! html-t éppen hogy értem micsoda,egy jó ingyenes oktatócuccot olvastam.... a javascript már magas...
a guglilapkészítőt is néztem, az van, hogy fejben mármegvan több ötlet, de még agyalok, pl. nme biztos hogy lenne értelme fórumank,chatnek... amit bírok,ide írok be...de van, amit nem lenne szerencsés,

Ja a teelkinézis topicodra nemlehet rálépni,majd gergőnek írni kell, hogy megnézze...
#718
2008. júl. 17. 21:15
Most próbáltam öszedobni egy oldalt és ide akartam berakni, csak nem működött mert html kódot írtam és nem bb-t. ahoz meg nem nagyon értek...
#717
2008. júl. 17. 20:59
"Én még ezt se tudnám most megcsinálni... honlapot is jóvolna pedig kreálni, de ott is még tanulom alap dolgokat..." – baldag
Ha html programozást tanulsz és elakadsz valahol akkor írj! mert én is tanultam de már befejeztem. meg egy kicsit javascript-hez is értek.
#716
2008. júl. 17. 19:52
Én még ezt se tudnám most megcsinálni... honlapot is jóvolna pedig kreálni, de ott is még tanulom alap dolgokat...
#715
2008. júl. 17. 19:45
nagy unalmamban pihenés közben összedobtam egy képet XD :
[IMG]kepfeltoltes.hu/080717/tk_l._1._psiw_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
Elég nyomorék lett :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0