Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#714
2008. júl. 17. 16:43
djpour! Simán! És lehet, hogy akoncentráció gyengülinkább....Én pl.amikor hiába gyakorolok 1 ideig, akkor inkább mentálisan fáradok, és váltok másra... szerintem iktass be 2 telelkinézises menet közé valami másjellegűt.... pl. távolbalátás, gondolatolvasás,stb, ami nem hasonlít rá, és érdekel... ha nem műkszik is egy ideig elején, biztos lazít... :D

colt.45! nem baj, ha keveset alszol, az a lényeg, hogy kipihent legyél, ezek a klisék, hogy mikor mennyit kell aludni az átlagjózsinak meg marinéninek szólnak... (katonák extrém 1 hetes kiképzésen napi 1 óra mellett terepen vannak, aki energetikailag nagyon jól be van állítva, pl. pránatáplálkozó,az hosszútávonnapi 2-3 órát alszik....sima vegák is 5-6 órát... ha soknyerskoszt van és zöldség az önmagában + 1 óra fennlétet segít)
#713
2008. júl. 17. 16:36
Hello!
Baldag: lehet olyan h kifáradok a tk gyakorlása közben? mert szokott úgy lenni hogy jobbraforgatom a wheel-t utána megállítom aztán balra és tök jól megy 1 ideig de azután egyszer csak meg sem moccan ???
#712
2008. júl. 17. 16:28
segédmeditációt még nemigazán próbáltam :)
általában spontán szoktak jönni a cuccok, de van olyan is hogy reggel/este ( általában esténként ) eszembe jut egy jó ritmus, ilyenkor a fejemben hallom a gitárokat a basszust, dobot + az éneksémát is. ezt addig pörgetem amíg meg nem jegyzem, aztán másnap lejátszom/megpróbálom lejátszani :)

egyébként elég furán van időzítve nálam az alvás :D
általában 11-éjfél körül még ébren szoktam lenni, egyszerűen nem vagyok álmos.
még suliidőben sem, pedig akkor reggelente fél 6 kor szoktam kelni :D
#711
2008. júl. 17. 16:18
Igen, kb. úgy értettem....
Én meg beszéddel vagyok így,szeretek nyílvánosan nagyon, de eleje döcög, aztán meg nem látok-hallok,csak mondom... ha sikerül, olyasmit is amit addig nem fogalmaztam meg...
hát, amilyen hülye időjárás van, bennevan a tarsolyban, hogy lesz vmi álom... vagy úgy csinálod, hogy reggel korán kelés, majd 1óra teszetoszálás után visszafekvés??? (ezt asztrálutazás miatt csinálják.... nekem is 3/4 8kor volt.. kemény 10 msdperc) ::)

És zeneírás előre van koncepció, vagy csak ami jön??? vagy próbáltál direkt ehhez segédmeditációt kitalálni???
#710
2008. júl. 17. 16:05
mások előtt picit talán feszélyezetteb vagyok/voltam, de igazából ez csak addig tart amíg el nem kezdődik a rendezvény stb. amint beindult már évezem :)

azt hogy érted hogy "más jött le?" ??? ?

arra gondolsz hogy egyedül másmilyen számokat tudok e írni?
mert ha erre gondolsz akkor igen, azthiszem igen. így nyugodtan próbálgathatok stb. amíg olyan nem lessz a cucc amilyennek szeretném :)

köszi a választ! :)
u.i.: kíváncsi vagyok fogok e ma is álmodni ::)
#709
2008. júl. 17. 15:52
Még az lehet az álmoddalkapcs, hogy mások előtt emelgetni=produkálni másként megy, mint saját magadnak... zenélésnél van, vagy volt ilyen???? Hogy más jött le???

igen,az nagy csapda, pont nirvanas fiú esetében...(amikor a zenekara kijött, azakkor tényleg nagy durranás volt itthonis, mert csodafolytán elején felkapták őket a kiadók,stb... )

Jut eszembe,itt drábik jános írásai közt van valahol,a vége felé,amikor beatlessel kapcs írt le elég megdöbbentő dolgokat, az írásai közt az utolsó néhány nem magyar tárgyúban van... 60 as évek rockjánál.... a pszichológiai, meg elmemmanipulációk közt... 2. világháború utáni rész... de az összeset olvassd el, mert legalább 300 könyv, és titkos anyagok summázata ,sokat segít megérteni, mi történik ma....
#708
2008. júl. 17. 14:57
sejtem mire akarnak úgymond figyelmeztetni :)
zenélek, és mondták egy páran hogy jó vagyok benne. mostakarok együttest is alapítani.

lehetséges hogy arra gondolnak, hogy ne essek abba a csapdába mint rengeteg ember, akik elfelejtették hogy miért is kezdtek el zenélni/ vagy csak a felvágásért játszottak :)

szóval ezt úgy értelmezem az általatok leírtak segítségével, hogy ne "menőségből" zenéljek, mert akkor annyit is fog érni :)
azthiszem ez lehet a kulcs :D

szerk.:
ja és mégvalami :D
az álmomban, mikor nem otthon hanem egy ismeretlen helyen voltam. az úgy nézett ki mint egy régebbi ház. olyan 20-25 évvel ezelőtti.
nemtudom pontosan hogy úgy néztem e ki mint most, de az éntudatom megvolt, és a személy akinek megmutattam (bár nemláttam az arcát) úgyéreztem mintha az anyám lett volna.
egy hosszúkás, körülbelül 10 centiméter hosszú kék vagy sárga gyúrmát vagy valami ceruzafélét próbáltam emelgetni.
mondtam, hogy "nézd, feltudom emelni!" , próbálgattam de nem sikerült, és nemhitte el hogy megtudtam csinállni.
ám amikor egyedül lettem sikerült.
ekkor vége lett.

a másik topikban már írtam egy, valamiféle felvetést az egyik lehetséges előző életemről :D lehet ez a kép onnan jött, és arra céloz hogy amit ott megtudtam csinállni azt most is?
a ceruza vagy gyúrma gondolom a művészetre (zene) utalhat ???
#707
2008. júl. 17. 14:48
Szavazzatok :D
#706
2008. júl. 17. 14:24
"régebben próbálgattam, egy kicsit ment, de aztán abba hagytam ilyen olyan okok miatt.
igen, tudtam hogy magam vagyok .
nagyjából azt is hogy hol, de volt egy hely amit nemláttam eddig.

de volt még egy fura dolog. amint megakartam mutatni egy embernek/embereknek , nem sikerült :o
lehet hogy azért van mert nem ezzel kell foglalkoznom a legtöbbet? ???
szóval hogy nem ez jelenti a jövőmet? :-\" – colt.45


Nekem sok ilyesmi álmom volt, komolyan, rengeteg. Nekem általában ilyen Harry Potter fíling volt (nemröhög :D), hogy van egy pálcám, és azt csibálok vele, amit akarok (tárgyakat mozgatni, fényt varázsolni, stb). Hát mit ne mondjak a valóságban sajna nem működött. :D De voltak olyasmi álmaim is mint neked. nem vagyok benne biztos, hogy a jövőt mutatja, amit láttál, lehet, hogy egyszerű szimbólum volt egy teljesen hétköznapi dologra. Ettől függetlenül, ha emlékszel az álmodra, az rengeteget segít gyakorlásnál, mert... Aj, hogy fejezzem ki? :( Szóval, az álombeli énednek összejött a dolog, tudja hogy kell, és ha elékszel azokra az érzésekre, mozdulatokra, rengeteget segíthet! Remélem minden részletét feljegyezted az álomnak (érzések, álombeli gondolatok, stb), hogy minél könnyebben gyakorolhass. :) :)

Amúgy, mivel az álmod történés, én inkább jelentéses álomra gyanakszom (a fentieket fent tartom):

Arról van szó, hogy ha a jelenben foglalkozol, vagy a közeljövőben foglalkoznmi fogsz mágiával, ezoterikávbal, stb. jó esélyed van benne sikeresnek lenni, ámde lehet hogy elvakít a saját fényed, és magamutogatásra akarod használni, felvágni vele (még ha csak kicsi mértékben is)! Az talán álmod arra figyelmeztet, hogy saját magad leszel az, aki elapasztja magában az erőt, hogy más ne láthassa. Ne feledd az ezo nem olyasmi dolog, amivel kérkedni kell :) DE persze az egész álom mehet feltételes módban is, szóval: HA sikereket kezdesz elérni, akkor megeshet, hogy ennek a hibájába esel (felvágás), de nem fog bejönni, mert valami meggátolja.

De ha még messzebbre megyünk az ezoterika témától, ezt az álmot ki lehet terjeszteni teljesen hétköznapi dolgokra is, hogy valamivel kapcsolatban felvágsz mások előtt, mert jó vagy benne, de nem jön össze számomra ismeretlen okból.

Te vagy az egyetlen (a kiválasztott ;D) aki tudja, most melyik verzsön az igazi, ne habozz megosztani velem ha kapizsgálod :)
#705
2008. júl. 17. 12:48
Na jutott valaki valamire a próbával?
#704
2008. júl. 17. 12:33
Igen, az ilyen álmok fontosak: ember megéli mit lehet, és így nincs gátlás, hogy ismeretlen, azért nem sikerül valami,stb.

Mindenki írja le bátran az élményeit, ez nem teher, inkább még segít is... mire gondolt, mit vett észre,stb. És ebből mindenki tanul :D

Ha abba is hagytad, lehet újra próbálni... mint biciklizést....
#703
2008. júl. 17. 10:09
Nekem is szoktak ilyen álmaim lenni h an 1 vmien képességem és megakarom mutatni másnak akkor egyből elmúlik vagy egyszer nagyon tudom irányítani a képességem és hirtelen csak elmúlik. nem tudom h ez mit jelenthet ???
De azt gondolom h neked azt jelentheti h "egy kicsit ment, de aztán abba hagytam ilyen olyan okok miatt."
nem kellett volna abbahagynod és akkor ma már nagyobb dolgokra lennél képes
#702
2008. júl. 17. 9:46
régebben próbálgattam, egy kicsit ment, de aztán abba hagytam ilyen olyan okok miatt.
igen, tudtam hogy magam vagyok .
nagyjából azt is hogy hol, de volt egy hely amit nemláttam eddig.

de volt még egy fura dolog. amint megakartam mutatni egy embernek/embereknek , nem sikerült :o
lehet hogy azért van mert nem ezzel kell foglalkoznom a legtöbbet? ???
szóval hogy nem ez jelenti a jövőmet? :-\
#701
2008. júl. 17. 9:39
"emberek, volt egy fura álmom ;D
azt álmodtam hogyha erősen koncentráltam pár másodpercig pl egy ajtóra, akkor határozottan tudtam mozgatni, ugyanígy egy tollat is :o

nemtudom hogy ennek van e jelentőssége, de érdekes álom votl az biztos :D
" – colt.45


Az Áloban tudtam hogy magad vagy? És am az álmoknak mindíg van jelentőségük! lehet h ez a jövőd volt...
de ezt csak te tudhatod és am neked is megy a telekinézis?
#700
2008. júl. 17. 9:27
emberek, volt egy fura álmom ;D
azt álmodtam hogyha erősen koncentráltam pár másodpercig pl egy ajtóra, akkor határozottan tudtam mozgatni, ugyanígy egy tollat is :o

nemtudom hogy ennek van e jelentőssége, de érdekes álom votl az biztos :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0