Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#699
2008. júl. 17. 8:57
egyébként kitaláltam egy új "próbát" de lehet h nem is úly :D (főként kezdőknek):
kádba csapba v valami edénybe engedjetek vizet és rakjatok rá egy olyan papírt mint amilyen kell a psi wheel-hez is.
gondolatokkal próbáljátok mozgatni. ebben az a jó h a kezed nem nagyon tudod használni :P Sok sikert mindenkinek ;)
#698
2008. júl. 17. 8:53
"Hú, de régen nem voltam itt (hiányoztatok is! =)), csak bajok voltak géppel, aztán évvége... Szóval az előbb! Huh ;D Mióta az utolsó postot írtam azóta sajnos nem volt időm foglalkozni a témával, pedig mennyire akartam! És most, pár perce miközben olvasgattam a fórumot, kihoztam magamnak egy szál gyilokrudat (cigi). Hirtelen ötlettől vezérelve élére állítottam, és mint egy hirtelenhülye leültem elé, és olyasmit csináltam a kezemmel, mint mikor az ember kezetmos, és rázza le róla a vizet. Koncentráció, minden volt ott, és amikor már ideges lettem, hogy jól hittem hogy nem megy ez, felborult a cigi xD Ennyire hülye azért én sem vagyok, gondoltam a kezemmel csináltam kis szellőt, bár mikor a tenyerem elé tartottam a kezem és úgy csináltam a mozdulatot nem volt semmi, de biztosra akartam menni. Hátrébb álltam úgy másfél méterre (sajnos a szobám nagyon kicsi), és úgy is működött, de addigra már nagyon kimerültem, és csak egyszer. Közelről aztán megint gyorsabban ment, de már onnan is nehezebben. Azt hiszem lefáradtam, de hihetetlen.

Na, ha kicsit lenyugodtam igyekszem visszakanyarodni az aktuális témához, millió bocsánat a kirohanásért, csak tudjátok, első sikerélmény. Tényleg ezer bocsánat! :(" – Omen


:D :D Ezzel semmi gond hisz ezért van ez a forum h mindenki leírja az élményeit és ez lehet h segítség másoknak
Am az 1. sikerélmény számít a legjobban mert akkor már biztos lehetsz benne h működik nálad is és ezentúl egyre könnyebben fog menni. Sok sikert! ;)
#697
2008. júl. 17. 4:04
Hú, de régen nem voltam itt (hiányoztatok is! =)), csak bajok voltak géppel, aztán évvége... Szóval az előbb! Huh ;D Mióta az utolsó postot írtam azóta sajnos nem volt időm foglalkozni a témával, pedig mennyire akartam! És most, pár perce miközben olvasgattam a fórumot, kihoztam magamnak egy szál gyilokrudat (cigi). Hirtelen ötlettől vezérelve élére állítottam, és mint egy hirtelenhülye leültem elé, és olyasmit csináltam a kezemmel, mint mikor az ember kezetmos, és rázza le róla a vizet. Koncentráció, minden volt ott, és amikor már ideges lettem, hogy jól hittem hogy nem megy ez, felborult a cigi xD Ennyire hülye azért én sem vagyok, gondoltam a kezemmel csináltam kis szellőt, bár mikor a tenyerem elé tartottam a kezem és úgy csináltam a mozdulatot nem volt semmi, de biztosra akartam menni. Hátrébb álltam úgy másfél méterre (sajnos a szobám nagyon kicsi), és úgy is működött, de addigra már nagyon kimerültem, és csak egyszer. Közelről aztán megint gyorsabban ment, de már onnan is nehezebben. Azt hiszem lefáradtam, de hihetetlen.

Na, ha kicsit lenyugodtam igyekszem visszakanyarodni az aktuális témához, millió bocsánat a kirohanásért, csak tudjátok, első sikerélmény. Tényleg ezer bocsánat! :(
#696
2008. júl. 16. 18:44
ebben van valami,amit írtál.Ember teste ,testjei elektromos és mágneses töltésűek is, ráadásul ,mint olvasom,a eredeti rednszer ellett rontva, félre van hangolva...(de ettől még kéne a képességnek utánna is működni)a pirokinézis lenne a tűz manipulálása, de nem csak a eloltás,hanem mozgatás, láng növelése stb. egy ritka kínai kung fu technika úgy jött létre,hogy valaki ököllel kezdte eloltani a gyertyákat, de nem ilyen pszi erővel, csak gyorsasággal... felé ütött... :)

Az érdekes ,ha megfigyeled magad, mi történik, amikor gyakorolsz...
#695
2008. júl. 16. 18:07
Leírnád pontosan mit hogyan csinálsz?
Tényleg, djprour te hogyan próbálod csinálni?

Nem tudom megmondoni pontosan. Olyan mit amikor pl egy mágnessel mozgatsz egy vasdarabot és én ezt megszoktam (mármint sokat próbáltam és ezért szoktam meg)
csak arra gondolok h az agyam egy mágnes és ami előttem van az "1 fém darab". És egyszer csak átom h megindul...
am kitaláltam 1 próbát (bár lehet h ez pirokinesis de nekem bejött):
Meggyújtasz 1 gyufaszálat, erősen koncentrálsz rá és elalszik (na ez most vagy z előbbi [pirokinesis] vagy telekinézissel oltam el?? mintha elfújnám...)
#694
2008. júl. 16. 16:49
"Üdv...tudom pontosan hogyan működik a telekinézis, de azt nem hogy milyen technika az amit te használsz...
Leírnád pontosan mit hogyan csinálsz? Szimpla kíváncsiság:) meghát kipróbálom miért ne alapon:)
Előre is köszi:)" – shephard


Mester!! Ha nem gond, foglald össze a felfogásod, tudásod!!! Ha meg kicsit hoszabb, mint 6mondat, próbálld meg betennia e-cikkek közé (akár úgy, hogy átmásolod oda) így ha új ember kérdezne rá,lehet odaküldeni, elolvasni... ;D

Hát úgy jártam, mint a varga a cipőjével, kicsit énfulladtam le, mint Falken... de annak örülök, hogy neki sikerült segíteni.... az elmúlt napokban elég sokat írtam ide, de szívesen, mert mint láccik, van eredménye... ;D

Falken! Semmi gond, ide azt érdemes csakbeírni, nyílvánosra, ami olyan, hogy nem zavar, és választ, sb. várunk rá,vagy nyílvánosan válaszolunk.. 8)
#693
2008. júl. 16. 16:30
Asszem ma rájöttem valamire, és ezt baldag segítségének köszönhetem. Rájöttem, hogy miért nem ment eddig egy ideje. Ide nem igazán akarom leírni, mert nem akarlak traktálni titeket a lelki dolgaimmal :D . Szóval tömören annyi, hogy az volt a baj, hogy nagyon akartam, és nagyon különlegesnek gondoltam azt, ami tulajdonképp természetes...

Tényleg, djprour te hogyan próbálod csinálni?
És te, shephard?
#692
2008. júl. 16. 16:26
törölt tag
Üdv...tudom pontosan hogyan működik a telekinézis, de azt nem hogy milyen technika az amit te használsz...
Leírnád pontosan mit hogyan csinálsz? Szimpla kíváncsiság:) meghát kipróbálom miért ne alapon:)
Előre is köszi:)
#691
2008. júl. 16. 16:04
Helló mindenkinek!
Végre visszatértem a nyaralásból (elég szar volt) és most megpróbáltam gyors a psi wheel-t. elsőre elindult és irányítani is tudtam.
ÉS AMI A LEG JOBB MEGY A FOGPISZKÁLÓ GURÍTÁSA IS (igaz csak 1 picit :D )
#690
2008. júl. 16. 8:02
Értem. Velem mondjuk, olyan még nem fordult elő, hogy kikapcsol a PC vagy a TV. Szerencsére ;D . Csak már sikerülne megint ez a csúnya TK... ;)
#689
2008. júl. 15. 20:06
igen, környezet... háttérsugárzás, stb... is, kiklaknak ott, veszekednek-estb.
egy oldal, ide is berakom:

www.spirit-quest.ca/

van ingyen könyv, stb. a régi verziója sokkal könnyebben kezelhető volt....itt technikai gond lehet regizéssel, stb. de azért meg lehet nézni...

Falken! Végülis a fejlődés soránazért érdemes megtanulni úgy, hogy tudjamhasználni képességet computerekközt, stb.is, csakne a saját cucc mennyen rá a gyakorlásra.. :D :D
#688
2008. júl. 15. 8:05
Én gondolom, mi lehet a válasz baldag.
Vagyis magamról. Szóval annyi az egész, hogy én amikor sikerült is, akkor mindíg először AUTOMATIKUSAN, tehát nem tudatosan, kerestem rá valamilyen magyarázatot. Pl. most ajtó nyitva volt, msot gépközelben volt és ott az elektromágneses hullámok játszottak közre, hoy megmozdult... stb. Pedig tudom, hogy ezek hülyeségek, de mégis, egyből ott a korlát, és amint kikapcsoloma gépet, vagy becsukom az ajtót/ablakot, olyan erős lesz a korlát, hogy (bocsánat a kifejezésért) b@szhatom az egészet...

A másik pedig, hogy a környezet mit sugároz. És erről a második tényezőről bőven elég ennyi szerintem, és mindenki tudja miről beszélek. :D
#687
2008. júl. 14. 23:16
"össze kéne fogni és kitalálni vmilyen gyakorlatokat; technikákat, hogy hogyan lehet wheel forgatni meg ilyesmiket.

szal írjon az aki benne van az ötletemben" – Urdika


Neked és a többieknek is: akik kezdenek, újrakezdenek(mint én is) eddig nemhoztamszóba de:érdemes megnézni mindenkinek a saját életét: 1-2 napodat.. és aszempont: Aznap hányszor, mire mondtad, vagy csakgondoltad, hogy ez nem lehetséges, nemsikerülhet pl. tévében lácc valamit, vagy vkimesél vmiről... MERT

a nehézséget okozhatja az is,hogy 1 felől érdekel,meg el is hiszed, hogy ez működhet, de más téren van 1 csomó hiedelmed, amiezzel ellentétes, és észre se veszed, hogy ezzel akadályozod magad.. NEKEM is át kellett tekintenem így az életemet, mert az különösen érdekes,hogy sikerült üveg alatt a tk, de aztán elhanyagoltam, stb. mi okozhatja hogy a lelekesedés leül?? Van már rá több tippem, de lőbb várok vele, hogy mindenki meg tudja nézni magánál....
#686
2008. júl. 14. 23:11
"Sziasztok!
sajnos különböző okok miatt abbahagytam a telekinézis gyakorlását, most újjult erővel igyekszem fejlődni :)
kíváncsi vagyok az eredményeitekre, feltudnátok tenni egy néhány videót miközben nagyobb tárgyakat / ceruzákat mozgattok ? :)
érdekelne :)

" – colt.45


Üdv!
It ebben a topicban kell visszalapoznod, ott van egy friss videó, direkt ide IS készítve... igazából el kéne az egészet olvasnod, nagyon sok mindenről volt már szó.. ha régebbről találsz valamit, idézheted is, és kérdezheted... mindenki szívesen válaszol, de kicsittöbb konrkétumot, konkrét kérdést kérünk szépen!!!
#685
2008. júl. 14. 15:26
Sziasztok!
sajnos különböző okok miatt abbahagytam a telekinézis gyakorlását, most újjult erővel igyekszem fejlődni :)
kíváncsi vagyok az eredményeitekre, feltudnátok tenni egy néhány videót miközben nagyobb tárgyakat / ceruzákat mozgattok ? :)
érdekelne :)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0