Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#609
2008. júl. 11. 20:18
igen az utóbbit néztem
van egy olyan menü h multimédia ott van olyan h video
ott vannak ilyenek:
Consciousness
Dreaming
Energy Work
Meditation
Out of body
Remote Viewing
UFO
melyikre mennyek?
#608
2008. júl. 11. 20:14
melyiket az utóbbit nézted?? a societyt??? Szal ott valami aloldalakkal oldják meg... angolhoz megvan 1 szótár,ahol nagyon jól kiírják, amikor 1 szót itthon tévesen fordítanak és nem azt jelenti.... angol menni fog, hamar mindössze 3-400 olyan spéciszó lehet,amit emiatt kell megtanulni... (lebegés, stb.)

talán általános psionic, vagy hasonló lehet, a régi fórum sokkal átláthatóbb volt... amúgy 1500 usadollárért hirdették eladni, kb. 3 hónapja... valaholfőmenűben nincs még meg a video???
#607
2008. júl. 11. 20:08
Megnéztem az oldalt csak az a baj, hogy nem nagyon tudok angolul. igaz aszt tanulok de csak 1 éve...
melyik fórumba menjek, mert olyat nem találtam h telekinesis...
#606
2008. júl. 11. 19:57
irigylem a problémádat..... ;D

amúgy nem tom, ezt lehetne vizsgálni, miért, hogy és milyen reakcióra megy a másik irányba.... azzal viszont eggyetértek,hogy vizsgálod, kutatod, és észleled ezeket... érdemes lenne magadnak jegyzetelni, hogy haladsz..

korábbanitt sok video volt+ kommentár fórumban, de eladták, és nem a eredeti forum állt vissza: www.astralsociety.com

de így is még elég jó.. ha hozzávesszük, itt sokkal kevesebb ember forumozik, és mégis emeljük a nézettséget, ma 44 fős maximum is volt... ebben biztos ez a topic szerepet játszott...
#605
2008. júl. 11. 19:42
az "alszotok" csak vicc volt :D
de van egy problémám mindíg csak jobbra tudom forgatni vagyis megy balra de ahoz nagyon erősen kell koncentrálnom és még egy fél kört sem tudok rajta fordítani :-\
#604
2008. júl. 11. 19:33
"megnéztétek már? vagy alszotok :D :P ????" – djprour

szia!

nem alszunk,csak sok minden dolgom mellett nézek ide ....

Jó volt végülis,elsőre mindenképpen. Majd később gondolom újat csinálhatsz, az mindenestre jó húzás volt, hogy nem előre rögzítetted, stb. És gondolom félelem,stressz leküzdésben is sokat léphettél előre...
#603
2008. júl. 11. 19:20
megnéztétek már? vagy alszotok :D :P ????
#602
2008. júl. 11. 19:07
na itt a link www.youtube.com/watch?v=kKnbC6OToEw
baldag lécci nézd meg te is mit gondolsz? mit csinálok rosszul ienek...
és hidjétek el hogy nem csaltam, megmutattam a tűt a papírt mindent.
nem fújtam meg nem mozgattam az ujjammal NEM CSALTAM
A szar minőségért és a szar hangért bocs, azért lett ien rossz mert egyik kezemmel nem is tudom minek hívják ezt? "telekinetizáltam" :D a másik kezemmel pedig videóztam...
#601
2008. júl. 11. 18:46
mind1 a hangot nem tudtam levenni, avval ne törödj csak a kép számít :D
#600
2008. júl. 11. 18:40
Gerosz!! És mások!!! Bizony, szükséges odafigyelni, energiákra... nézzetek itt a fórumban energianövelő meditációkat, vhol le van írva 1-2 dolog, de egész egyszerűen pránandi tajcsi stb vannak alapgyakorlatok meditációban foglalkozzatok ezzel. Sok koravén kiégett embert láttam ,tévében, stb, ti még elején megelőzhetitek ezt.

A videót tényleg úgy csináld, hogy ne derülljön ki,, ki vagy, stb. és gondolatban is védd le magad előtte, esetleg kamera kikapcsolva és úgy előtte gyakorolj.. technikai stb.dolgokat meg a tttweb adminja,szabó gergő biztos tud vmit tanácsolni,ha elakadsz.. (ha visszajön szabiról)

Gerosz! Más típusú dolgokat is gyakorolj, az is pihentet.... pszichometria, távolbalátás, igaz ezek nehezebbek,de addig is más ,,részt" fárasztassz....
#599
2008. júl. 11. 18:37
na végre kész a video. csak át kell konvertálnom mert 3gp file(telefonnal vettem) fel és utána még le kell vennem a hangot alóla mert megy a tv és nagyon szörnyű, utána feltöltöm és küldöm a linket :D
#598
2008. júl. 11. 18:31
őő. nem megy olyan egyszerűen :D lámpalázas vagyok és akár mit csinálok nem mozdul, de dolgozom rajta :D
#597
2008. júl. 11. 18:27
persze!
hang nem lesz de megmutatom, hogy én hogy csinálom.
az arcomat nem fogom mutatni mert nem szeretném felfedni kilétemet :D és te is jobban teszed, ha tudsz gondolattal tárgyakat mozgatni!
a minőség is rossz lesz, de az lesz benne a lényeg, hogy nem csalás!!!
max fél óra és a videó fennt lesz valahol. majd belinkelem...
#596
2008. júl. 11. 18:09
Valaki esetleg feltudná venni videora és memmutatni vagy ilyesmi ?
#595
2008. júl. 11. 18:01
De legalább megmozdult... ez már haladás!!! most, hogy volt egy kis sikerélmény hidd el és tudd hogy sikerülni fog
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0