Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#594
2008. júl. 11. 17:57
Nah egy kis agypihentetés után csak ugy odatettem a kezemet, nem erőlködtem, épp csak koncentráltam, és elkezdett remegni majd tett egy fél fordulatot, aztán még 1x ugyanez... persze lehet hogy csak szellő volt...
#593
2008. júl. 11. 17:40
"Fiuk egyenlőre abbahagyom sztem méra, mert iszonyatosan fáradt vagyok szellemileg és ha sokáig probálom, hiába nem történik semmi, csak előhozom a fejfájásom... Van ilyen képesség is ? ;D ???" – Gerosz

Fejfájáskinézis :D

én ma reggel 9-től gyakoroltam mostanáig de semmi bajom. bár én csak odateszem a kezem nem is nézek rá és már pörög is...
#592
2008. júl. 11. 17:29
Fiuk egyenlőre abbahagyom sztem méra, mert iszonyatosan fáradt vagyok szellemileg és ha sokáig probálom, hiába nem történik semmi, csak előhozom a fejfájásom... Van ilyen képesség is ? ;D ???
#591
2008. júl. 11. 17:13
"Hát meg sem moccan :'(" – Gerosz

Ja és erre még annyit elfelejtettem odaírni ,hogy a kezedet ha odateszed talán könnyebben megmoccan
(úgyértem csak tedd oda de ne legyezz vele meg ienek
)
#590
2008. júl. 11. 17:10
ehhez én annyit szólnék hogy: uri geller 1 fasz illuzionista és nem tud semmit
#589
2008. júl. 11. 16:50
Wau!! 8)

Hát ne is várrdd, hogy valódi videók felkerülnek,ami nagyon ütős... sajnos, sok olyan bűvészkedés meg kinnt van,amit bekajáltak, pl. urigelleres trükközések, amikor dániában a falon féllábon lóg, meg botot fogva ,,lebeg" ezt a fixtévés határzónások is bekajálták....
#588
2008. júl. 11. 16:30
Én is meg szeretném majd róbálni üveg alatt vagy valami nagyobb dolgot mozgatni vagy iesmi...
csak 1 dolog zavar, hogy nincs 1etlen olyan videó sem amin lebeg a tárgy nem csak mozog a földön ???
de az is lehet, hogy vannak ilyenek csak lusták videótkészíteni vagy nem akarnak nyilvánosságra kerülni...

és am nekem is van egy honlapom :D dataid.extra.hu/page.php?11
#587
2008. júl. 11. 16:25
ha ember beszél kicsi angol, vagy van jó szótára, itt sok hasznos dolog van:

thepsiworld.googlepages.com/hom

nézzétek meg azarticles-eket, a cikkek,leírások, kezdőtől, hogyan lehet eztazt fejleszteni.... a honlapkreátor is csak 21éves...
#586
2008. júl. 11. 16:22
persze, azért írtam,hogy amatőr volt aki felvette, mert nem gondolta, hogy nézik-e hogy csal.. vannak nehezbb tárgyak is,vmi tojástartót forgat, de azt üveg alatt, és szétszedi,összerakja, lefedés előtt hajszárítóval mozgatja...

ha meg zongorát, stb mozgatna, hamar megtalálná néhány szerv,hogy nekik kezdjen dolgozni, és csak 1 féle választása van ::)
#585
2008. júl. 11. 16:19
Igen ez így van! Egyszer csak megmozdul, van 1 kis sikerélmény és ott már nincs megállás :D

am ahonnan a videót szedtem ott írta a csávó h nincs motor ami hajtja meg semmi...
#584
2008. júl. 11. 16:05
"Hát meg sem moccan :'(" – Gerosz

Akkor is, amikor nem látszik semmi,ha tényleg próbálod, az is fejleszt...aztán amikor elég erős leszel, megjelenik az eredmény
#583
2008. júl. 11. 16:04
Hát elején tanulni kell, gondolj bele, 15 éven más szabályokra voltál kondícionálva itt a földön, ember ha többször csinálta, akkor is néha előjöhet ,hogy dehát ezt mégse lehet... szal ne ijjedjemeg emiatt.. olyan ez,hogy ha elkezdjükfigyelni hogyan járunk, könyebben elbotlunk..

a videó... hát mivel nem csináltvalószínűtlenül nagy dolgot igaz lehet, de zavaró, hogy elején végén nem szedte szét, nem láttuk, hol csinállja stb.
#582
2008. júl. 11. 16:01
Nem tudod h. mi lehet?:
eddig valamennyire tudtam irányítai a tk-t, de nem ment olyan gyorsan mint most, de most pedig nem tudom irányítani...
csak odateszem a kezem a papírhoz és már pörög is de mindíg csak az óramutató járásával megegyezően és megállítani vagy a másik irányba forgatni csak nagyon nehezen tudom...
am kössz a linket!
#581
2008. júl. 11. 15:53
mindjárt megnézem a videót, van, ahol elemzik amerikás honlapon, hogy mi csalás, mi nem
#580
2008. júl. 11. 15:52
Szia Gerosz, úgy van, ne csüggedj!! Nekem se ment hamar, és ha sokstressz, stb ér, akkor nehezebb...

ezt a linket djpour kérésére: itt van a titok, ami hasonló agykontrollhoz, nekem nagyon sokat segített:
www.nibiru.hu/life/080331atitok.htm nibirunál nézzétek még meg egészség rovatot, sok honlapot is ajánl,stb.

az ajánlott honlapot is nézhetitek, az nem a könyvet áruló honlap, hanem egy forum,sok ötletet adnak, stb. ..
agykontroll: nos valahol van egy sikertörténetek, vagy esettanulmányok vagy hasonló nevű honlap, ahol fórumon szintén kinnt vannak a technikák. Az összes alapja az, hogy 1: tudatosan ellazítjukmagunkat, majd vizuálisan elképzeljük,amit akarunk, érzelmi töltéssel fixálljuk (akarom, vágyom rá, tudom, hogy sikerül, stb. hangulata) és al meg altechnikákat dolgoz ki. Szerintemazalapkönyv :José silva: agykontroll islehet hogy fennvan neten, vagy részletei...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0