Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#579
2008. júl. 11. 15:49
rzt mrg rosszul írtam be! mind1 a lényeg ott van :D :D :D
Ja és elfelejtettem megkérdezni: mennyi időn át próbáltad mozgatni?
#578
2008. júl. 11. 15:47
hoppsz elfelejtettem odaírni az url-t :D [url www.youtube.com/watch?v=AVO1jX4hW68]Link
#577
2008. júl. 11. 15:46
"Hát meg sem moccan :'(" – Gerosz

A fő, hogy ne idegeskedj!!!! És ne csüggedj!!!! nekem sem sikerült elsőre!!!
youtube-on néztél videókat?
azok sokat segíthetnek. De ha nem hiszel benne akkor nem fog sikerülni
itt egy http://link]link ez egy videó. szerintem nem csalás (mármint a videó) nézd meg!!! Ha nekem sikerül és még olyan sok mindenkinek akkor neked is fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baldag: mikor leszel??? Egész nap várlak!!!
#576
2008. júl. 11. 15:27
Hát meg sem moccan :'(
#575
2008. júl. 11. 14:47
Am ha felmész youtube-ra és rákeresel a PSI Wheel-re ott meglátod, hogy hogyan kell elkezdeni.
(Az a baj a videókkal, hogy a többsége csalás, hiszen akinek ilyen képessége van az nem biztos, hogy "fel akarja fedni a kilétét :D " , bár ez egy hülyeség amit most ideírtam emrt ha bennem van ilyen akkor mindenki másban is)
Ha jutottál vmi-re írj!!!
#574
2008. júl. 11. 14:43
1. PSI Wheel

Egy tűt szúrj át egy papírzsepin és arra rakj rá egy négyzetalakú papírt!
koncentrálj rá amennyire csak tudsz és egyszer csak megremeg, majd el kezd forogni.
ahoz, hogy ez sikerüljön nagyon magabiztosnak kell lenned és hinned kell a tk-ban
Ha nem sikerül elsőre ne csüggedj! próbálkozz és naponta gyakorold!!!!

És ha lenne bármi más kérdésed csak írj ide a fórumba.
Mostmár én sem vagyok annyira töldfülű ebben a témában, de baldag biztosan segít neked.
ahogy itt megismerten nagyon otthon van a témában
(am én is 15 vok, igaz én decemberben voltam 15, de am BOLDOG SZÜLINAPOT ;) )
#573
2008. júl. 11. 14:39
itt is az első lecke:
#572
2008. júl. 11. 14:38
"Sziasztok srácok ! Engem nagyon érdekel ez a dolog! Hihetetlenül hiszek benne, de eddig még nem jártam sikerrel több témát is olvasgattam és ezt is átnéztem, de nem tudom melyik módszerrel kezdjek neki... Ajánlanátok nekem egyet ! Mellesleg tegnap lettem 15 éves... Rengeteg videot megnéztem, rengeteget utánaolvastam, sok filmet láttam és szeretném megtanulni, hátha sikerül..." – Gerosz

Mintha magamat "hallanám" :D :D (ezt jóindulattal írtam)
Én tegnap tanultam meg a tk-t és kb egy hete próbálkozom :D :D nagyon örülök neki.
Ja és a legfontosabb a TELEKINÉZIS LÉTEZIK
#571
2008. júl. 11. 14:26
Sziasztok srácok ! Engem nagyon érdekel ez a dolog! Hihetetlenül hiszek benne, de eddig még nem jártam sikerrel több témát is olvasgattam és ezt is átnéztem, de nem tudom melyik módszerrel kezdjek neki... Ajánlanátok nekem egyet ! Mellesleg tegnap lettem 15 éves... Rengeteg videot megnéztem, rengeteget utánaolvastam, sok filmet láttam és szeretném megtanulni, hátha sikerül...
#570
2008. júl. 11. 13:14
Nem ismerek agykontroll alapokat, de meg szeretném tanulni :D Ha tudsz ilyen oldalt és belinkelnéd azt megköszönném.
#569
2008. júl. 11. 12:34
"Van még 1 dolog:
ha kis papírt teszek a tűre akkor csak úgy tudom mozgatni, hogy nincs ott a kezem csak rágondolok.(ha ott a kezem nem megy...)
de ha nagy papírt teszek rá akkor oda kell tennem a kezem mert különben nem mozdul meg???" – djprour


Remek, hiszen az az ,,értékesebb" ha a kezed nélkül oldod meg.... én amikor ezt gyakoroltam, egy nagy befőttesüveggel leborítottam, és úgy gyakoroltam... van olyan leírás, hogy akezünket tegyük oda, stbabból jöjjönenergia, de van más felfogás is...

ha kezed blokkolta, azt ki lehet vizsgálni.... az meg nem baj,ha van olyan belső tulajdonságod,amivel tudsz védekezni a forgatásellen, hiszen soselehet tudni... erő-ellenerő.... valószínűleg köze van ennek ahhzo, hogy bal-jobbkézben milyen energiák,elektromágnes stb fut, de ebbe én nemmennék bele, a dolog lényegeamit most csinálsz, hogy úgy is megoldod a problémát, hogy nem kell levezetni képletekben a megoldást... ezért az ilyen ,,valahogy" de működnek a dolgok a jobbak...

agykontroll alapokat, the secret alapokat ismered??? lehet azzal is tudnál rásegíteni... ot se kell mechanizmust ismerni,célt kell tudni jól megfogalmazni... pl. primitívnek tűnik, de én naponta koncentrálokarra, hogy jobbnál jobb ötelteket, gondolatokat vonzzak be, amik gyorsak, hatásosak, biztonságosak.... (nem szabad nyelvileg hibásat,errőlírtam valahol régebben, mert ha rosszat kérsz, az teljesül.. )
#568
2008. júl. 11. 12:20
Ó. megoldottam már mindenhogy :D :D
#567
2008. júl. 11. 11:36
Van még 1 dolog:
ha kis papírt teszek a tűre akkor csak úgy tudom mozgatni, hogy nincs ott a kezem csak rágondolok.(ha ott a kezem nem megy...)
de ha nagy papírt teszek rá akkor oda kell tennem a kezem mert különben nem mozdul meg???
#566
2008. júl. 11. 11:31
"Az jó mert én 15 vagyok most és 20 éves koromra legaláb eggy tollat vagy ceruzát akarok gurítani vagy vmi ilyesmi. de gondolom azért enm sikerül a ceruza mert vagy túl kevés hozzá a erőnek nem nevezném inkább tudásom vagy nem hiszek benne eléggé, mert nem tudom elképzelni, hogy egyszer ceruzát mozgatok :D" – djprour

Még többre is juthatsz, de ahhoz komplex fejlesztés kell.... ezek a technikák eddig lényegében titkosak voltak, most már azért a kikerült írásokból lehet rájuk következtetni...

És szerencsés is vagy, ebben az életkorban egy átgondolt, jó iskolaválasztással ,amikor jön továbbtanulás,több évre majd előre tudod az idődet szervezni, beosztani gyakorlást... még annyi, hogy célszerű lesz egyénileg megnézni, milyen diéta a megfelelő, stb.hogy egészség,energia is megmaradjon... (van sokféle energiahalmozó dolog..de mivel még növésben vagy, azt figyelembe kell venni, csakami nem árthat, azt lehet használni..) én azt javaslom, itt a honlap könyvtárában vannak nagyon jó könyvek, azokat olvasgassd, (sysmus írásai,cikkek közt,robert bruce, rudolf steiner könyvei..) mert a hitet magunkban egy-egy nagyon jól megírt dolgozat a maga logikai tartalma által tudja fokozni, pl.amikor mi is tapasztalunk valamit, és elolvassuk, a hátterét... és könnyebben is sikerül, mert értenifogod, mi miért történik... pl.steiner auralátó módszerétől nemfog szemed kifolyni 2 perc után... (hogyan juthatunk magasabb világok megismeréséhez?? Angol ,német ül már minden ingyen neten kinntvan több tucat könyve, mert jogdíj már nincs utánna, csak ki kell böngészni hol van fennt ingyenes adattárban..

És a korrektség kedvéért még hozzáteszem, szellemi,lelki érés is fog jönni, több év, és pár képesség szükségszerűen csak később jöhet el... de nem is baj... addig ismeg kell őrizni a nyitottságot... meg azért fejleszteni az ítélőképességet, nehogy ember vmi guru hálójába kerüljön.... (ezt csakúgy mindenkinek írom,nem neked...bárki,bármelyik életkorban beleeshet)
#565
2008. júl. 11. 10:58
Az jó mert én 15 vagyok most és 20 éves koromra legaláb eggy tollat vagy ceruzát akarok gurítani vagy vmi ilyesmi. de gondolom azért enm sikerül a ceruza mert vagy túl kevés hozzá a erőnek nem nevezném inkább tudásom vagy nem hiszek benne eléggé, mert nem tudom elképzelni, hogy egyszer ceruzát mozgatok :D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0