Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#564
2008. júl. 11. 10:50
"Lenne egy kérdésem:
ha megy PSI Wheel akkor egy cd tartó teteje alatt is egyből kell, hogy működjön vagy ez meggátolja az energiamozgást??? mert ha simán próbálom akkor működik de ha lefedem akkor meg se moccan???" – djprour


Érdekes, mert ált. nem lenne szabad bezavarnia ,hogy vmi üveg, stb van a tárgyon.... Na, de a cd tartó, az rögzít is, szal elég nehéz lesz beindítani. Sima üveg alatt próbállj vmit mozgatni....

Ja,amúgy 20 éves kor felett kezdtem intenzíven, de már azelőtt érdeklődtem mindenilyesmi iránt... lényegében 1995 előtt csak ilyenolyan könyvekből lehetett valamit kiolvasni.... most neten ezerszer jobb dolgok vannak,csak keresni kell...

szal amiatt ne izgullj, ha túl fiatal/öreg -nek gondolnád magad....
#563
2008. júl. 11. 10:38
Lenne egy kérdésem:
ha megy PSI Wheel akkor egy cd tartó teteje alatt is egyből kell, hogy működjön vagy ez meggátolja az energiamozgást??? mert ha simán próbálom akkor működik de ha lefedem akkor meg se moccan???
#562
2008. júl. 11. 9:06
"
fogódzkoddj!!!

Legalább 7-8 éve!! Mostanában nem megy,de ez egyéni körülmények miatt van, és most főleg olyan dologkat nézek, hogy lehetne sokféle technikát úgy fejleszteni,hogy a közös,felettük való uralmat, szintet uralhatnám... szal nem akarok fél napot gyakorolni, nem is tudnék, és hol van megírva,hogy évekig kellene görcsölni vmiért??tipikusan az van velem, hogy sok minden ment, de mindíg vmi hiányérzet miatt mentem tovább.... most talán sikerrül végre vmi nagy lépést tenni... ezt csak azért írom, mert lehet hogy egy fejlődési lépésre akár 1évet is várhat valaki...de megéri.... engem elég sok minden érdekel,ha téged is, ne add fel egyiket se... legfeljebb jegeled..." – baldag

Úgy értettem, hogy hány éves korodban? szal, hogy nem lehet elkezdeni túl későn? mint pl.: a foci-t vagy más sportot?
#561
2008. júl. 10. 21:39
"Baldag: te mikor kezdted el gyakorolni a tk-t?" – djprour

fogódzkoddj!!!

Legalább 7-8 éve!! Mostanában nem megy,de ez egyéni körülmények miatt van, és most főleg olyan dologkat nézek, hogy lehetne sokféle technikát úgy fejleszteni,hogy a közös,felettük való uralmat, szintet uralhatnám... szal nem akarok fél napot gyakorolni, nem is tudnék, és hol van megírva,hogy évekig kellene görcsölni vmiért??tipikusan az van velem, hogy sok minden ment, de mindíg vmi hiányérzet miatt mentem tovább.... most talán sikerrül végre vmi nagy lépést tenni... ezt csak azért írom, mert lehet hogy egy fejlődési lépésre akár 1évet is várhat valaki...de megéri.... engem elég sok minden érdekel,ha téged is, ne add fel egyiket se... legfeljebb jegeled...
#560
2008. júl. 10. 21:29
Baldag: te mikor kezdted el gyakorolni a tk-t?
#559
2008. júl. 10. 21:18
"Hello!
Most megint megpróbáltam a papír, tű kísérletet és sikerült ismét, de nem tuom irányítani?!
Erősen koncentráltam a papírra, úgy láttam, hogy mozog, de volt ilyen régebben is és ez csak a képzeletem volt(mármint régebben), de most el is indult arra koncentráltam, hogy jobbra pörögjön, de barla ment... nem tudom, hogy mi történhetett velem???
(Am a pénz gurítás nem sikerült, csak egy kicsit megmozdult [nekem ez is valami], mivel ma sikerült először a papír, tű kísérlet és ezért lehet, hogy még nem megy annyira, vagy nemtudom :D)

És am amiket írtál az empátia + ienek. ezt még nem próbáltam annyira, de szokott olyan történni velem hogy eszembe jut valami x dologról és az meg is történik, csak nem mindíg azzal a dologgal és nem biztos hogy abban az órában, azon a napon...
Bár lehet, hogy ez mindenkinek megvan és mindennaposak ezek a dolgok." – djprour

igen nekem is ez volt, hogy csak néztem,hogy forog..ráfogsz jönni, hogyan csinálld.... általában aleg egyszerűbb megoldás a legjobb itt is.... a több idologbanis van vmi... nem evidens, hogy vki csak úgy ráérezzen... erre-arra. szerintem nagyon sok tartalék van benned, biztos, hogy átlag felett... és hogy foglakkozol vele az külön+++

kérdezz bátran, itt nincs ciki kérdés... ;D
#558
2008. júl. 10. 20:50
Jól kezdted a tk-t ugyinais ezzel kell kezdeni a papír tű(más néven psi wheel)Addig en próbálj nagyobb tárgyat amíg egy papírt nem tudsz irányitani mert kitudja mi történhet ???Próbáld ugymozgatni a papírt mintha a testrészed lenne nálam bevállik és még más tárgynál is.Most én is keméynen gyakorlom a tk-t és remélem egyszer egy autot simán képes leszek megmoditani:DMindenkinek jó gyakorlást
#557
2008. júl. 10. 18:58
Hello!
Most megint megpróbáltam a papír, tű kísérletet és sikerült ismét, de nem tuom irányítani?!
Erősen koncentráltam a papírra, úgy láttam, hogy mozog, de volt ilyen régebben is és ez csak a képzeletem volt(mármint régebben), de most el is indult arra koncentráltam, hogy jobbra pörögjön, de barla ment... nem tudom, hogy mi történhetett velem???
(Am a pénz gurítás nem sikerült, csak egy kicsit megmozdult [nekem ez is valami], mivel ma sikerült először a papír, tű kísérlet és ezért lehet, hogy még nem megy annyira, vagy nemtudom :D)

És am amiket írtál az empátia + ienek. ezt még nem próbáltam annyira, de szokott olyan történni velem hogy eszembe jut valami x dologról és az meg is történik, csak nem mindíg azzal a dologgal és nem biztos hogy abban az órában, azon a napon...
Bár lehet, hogy ez mindenkinek megvan és mindennaposak ezek a dolgok.
#556
2008. júl. 10. 18:35
djprour!

Általában, alapképességnek ,,tanulják" még az érzelmek átvételét (empátia,az ami a hétköznapi szó is) a ki nem mondot érzelmek felismerését... külön topicok vannak, pl pszichometria ,jövőbelátás, távolbalátás,gondolatolvasás, teelpátia....

Agykontrollt ,hasonló technikákat néztél??? A lényegük, hogy olyan meditációs módszer legyen, ami nyitva haggyja a kaput a többi képesség felé.... pl.thesecret, a titok, itt belinkeltem egy topicba valahol, hol lehet elolvasni a film szövegének fordítását...

nem bántásként, de hadd javasoljam, kicsit olvass bele a régebbi topicokba,ott már sok mindent leírtam, meg mások, ami időtálló, ésláthatod, ahogy valaki 1-2hetes itteni fórumozás után a saját munkájával eredményeket ért el... ittlehet bátran kérdezni,és nem aza válasz, hogy x,y segédletet meg z tanfolyamot kell megvenni sok sok pénzért...

Minden képesség alapja meg az, hogy el tudjuk hinni, képzelni,hogy sikerül...
#555
2008. júl. 10. 18:27
"[quote author=djprour link=topic=20.msg7074#msg7074 date=1215697516]
Ja, egyébként mással még nem nagyon próbálkoztam..." – baldag

Kösz!! Akkor alapok megvannak, én is kb. itt tartok, hát itt szóba került a élére állított pénz tolása, más ceruzát gurigat, lehet pohár vízben örvényt kelteni, esetleg ami kicsit más: pici papírgalacsint levegőbe emelni....

Az jó, hogy figyelted,nehogy öncsalás legyen, ez megóv ,hogy odafantáziállj vmit...

Shepard írt pár oldallal vissza vmi olyat, hogy a mozgatni kívánt tárgy és a mozgató valahol összekapcsolódva van, és így ,összenőve" mozgatja...

ja még fontos, hogy computertől távol gyakorolj, sose lehet tudni alapon...

Más képesség nem érdekel??? " – baldag
De érdekel más képesség is... ha tudsz ilyeneket kérlek írd meg. kösz
#554
2008. júl. 10. 16:59
"Ja, egyébként mással még nem nagyon próbálkoztam..." – djprour
Kösz!! Akkor alapok megvannak, én is kb. itt tartok, hát itt szóba került a élére állított pénz tolása, más ceruzát gurigat, lehet pohár vízben örvényt kelteni, esetleg ami kicsit más: pici papírgalacsint levegőbe emelni....

Az jó, hogy figyelted,nehogy öncsalás legyen, ez megóv ,hogy odafantáziállj vmit...

Shepard írt pár oldallal vissza vmi olyat, hogy a mozgatni kívánt tárgy és a mozgató valahol összekapcsolódva van, és így ,összenőve" mozgatja...

ja még fontos, hogy computertől távol gyakorolj, sose lehet tudni alapon...

Más képesség nem érdekel???
#553
2008. júl. 10. 15:45
Ja, egyébként mással még nem nagyon próbálkoztam...
#552
2008. júl. 10. 15:43
"
Djprour!
Amúgy az jó, ha már tudod mozgatni a papírt djprour. Más eredmények vannak már? De vigyázz, nehogy öncsalásba ess. Valszeg ezzel rontottam el én is anno. De már ott járok, hogy néha az ajtót is be tudom csukni. :D" – Falken


1 méterre volt tőlem a papír az asztalon. egyedül voltam itthon, és nem volt se huzat se én nem fújtam a papírt. de viszont nagyon örültem neki mert már vagy 2 hete próbálkozom minden nap minimum egy órát. és egyszer csak megmozdult.
először nagyon megijedtem, de miután lenyugodtam már pörgött is :D nagyon örülök neki...
#551
2008. júl. 10. 15:19
Baldag!
Válaszoltam a PM-re nagy nehezen a technikai okok miatt. Ha nem kaptad meg akkor írj ide és majd megoldjuk valahogy :D .
E-mail, vagy nemtom. :D

Djprour!
Amúgy az jó, ha már tudod mozgatni a papírt djprour. Más eredmények vannak már? De vigyázz, nehogy öncsalásba ess. Valszeg ezzel rontottam el én is anno. De már ott járok, hogy néha az ajtót is be tudom csukni. :D
#550
2008. júl. 10. 14:43
"SZiasztok!

Nekem sikerült 2 kísérlet is:
1. : cérnára felkötöttem egy kulcsot és a kulcs ( mikor erősen koncentráltam) elkezdett pörögni.
2. : egy papírdarabot ráraktam egy tűre ( persze akkor is koncentráltam) elkezdett forogni.

Szal csak annyit akarok kérdezni hogy ez Telekinézis vagy nem. Várom a válaszokat!

Előre is köszi. " – Urdika


Hellóka!
Láttam egy videót erről a papír + tű dologról, ezárt kipróbáltam és nekem is sikerült...
mást még nem nagyon próbáltam, de ha tudto ilyeneket és megírnátok azt megköszönném
(egyébként nem volt nyitva az egyik ablak sem :D)
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0