Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#549
2008. júl. 10. 14:11
"SZiasztok!

Nekem sikerült 2 kísérlet is:
1. : cérnára felkötöttem egy kulcsot és a kulcs ( mikor erősen koncentráltam) elkezdett pörögni.
2. : egy papírdarabot ráraktam egy tűre ( persze akkor is koncentráltam) elkezdett forogni.

Szal csak annyit akarok kérdezni hogy ez Telekinézis vagy nem. Várom a válaszokat!

Előre is köszi. " – Urdika


Vagy az, vagy pedig borzasztóan huzatos a szobád. ;D
#548
2008. júl. 10. 13:28
SZiasztok!

Nekem sikerült 2 kísérlet is:
1. : cérnára felkötöttem egy kulcsot és a kulcs ( mikor erősen koncentráltam) elkezdett pörögni.
2. : egy papírdarabot ráraktam egy tűre ( persze akkor is koncentráltam) elkezdett forogni.

Szal csak annyit akarok kérdezni hogy ez Telekinézis vagy nem. Várom a válaszokat!

Előre is köszi.
#547
2008. júl. 10. 10:46
"Helóka!
Ti itt most a telekinézisről beszéltek vagy mi? mert nem úgy tűnik, de engem érdekel a telekinézis meg minden más tudatalatti, stb... dolgok. Ha valaki tudna segíteni, hogy kell a gondolattal mozgatni a tárgyakat az írjon lécci. köszi előre is." – djprour


szia!!
Kicsit többet írjál, hogy mit próbáltál, mi az ami eddig sikerült... a topicot nézzd teljesen vissza, ott van valóban telekinézises dolog is, az igaz,most pár napja sok minden más-de hasznos- közlemény is idekerült... vannaktechnikai leírások, stb azelőző oldalakon,dögivel..... ha azokhoz van kérdésed,azt is írd meg!
#546
2008. júl. 9. 23:22
Baldag, ha felébresztenek akkor sem emlékszem rájuk sajnos:-/
felébreszthetnek amikor csak akarnak...teljesen mindegy.
amikre emlékszem 1%...azok meg vagy infó ami fejtsd meg meg nem értem, vagy sima egyszerű álmok.
#545
2008. júl. 9. 21:33
Helóka!
Ti itt most a telekinézisről beszéltek vagy mi? mert nem úgy tűnik, de engem érdekel a telekinézis meg minden más tudatalatti, stb... dolgok. Ha valaki tudna segíteni, hogy kell a gondolattal mozgatni a tárgyakat az írjon lécci. köszi előre is.
#544
2008. júl. 9. 20:40
"Ügyeskedjetek:)
Amikor benne is vagy a történetben de kívülről is tudod szemlélni a dolgokat ha akarod, az mediben is megvan.
és ez nagyon jó dolog ha egyszer így látsz, egyszer úgy.:)

Majd ha emlékezni fogok az álmaimra elmondom van-e ilyenem?
de sajna még nem emlékszem rájuk:) BLokk van." – lángocska


és olyat nem próbáltál, hogy papír,ceruza, és szokott kelés előttre álított óra??és azonnal jegyzetelés???

Vki 50es években politikai fogoly volt, de akart dolgozni, egyetemi tanár, orvos: a cellatársai 2 óránként felkeltették, kérésére, ő meg vécépapírra leírta benyomásait...
#543
2008. júl. 9. 19:20
Ügyeskedjetek:)
Amikor benne is vagy a történetben de kívülről is tudod szemlélni a dolgokat ha akarod, az mediben is megvan.
és ez nagyon jó dolog ha egyszer így látsz, egyszer úgy.:)

Majd ha emlékezni fogok az álmaimra elmondom van-e ilyenem?
de sajna még nem emlékszem rájuk:) BLokk van.
#542
2008. júl. 9. 18:43
Falken!! Nagyonjó diagnózis, valószínűleg az volt. Mindenképpen magasabb szintre jutottál, a 360 fokban látás,érzékelés amúgy megjelenhet ,de nem feltétlenül kökemény beavatási technikáknál, amiket nem kell így megcsinálnod, de azért elolvashatod őket... pl. pránatáplálkozásra átállás, indián szintén böjtöléses előkészületek, stb. de azoknál nem törvényszerű, hogy előjön ez, valószínűleg az vanott, mint nállad, hogy korábban tudatalatt elvégeztél annyi munkát, hogy eljött a gyümölcsözés ideje....

De a profibbak is szólljanak hozzá, én csak leírtam első benyomásomat, nem tanácsolom az említett technikákat, nem biztos,hogy a görcsös erőlködés most jót tenne...

asszem pajzs-védelem téma most lesz különösen aktuális...
#541
2008. júl. 9. 17:38
Baldag!
3 napja nekem is volt hasonló élményem. Annyi volt, hogy lefekvés előtt tudatosítottam, hoyg irányítom az álmom. Na ahogy elaludtam, egyszer csak észrevettem, hogy álmodom, és kezdődött a buli... :D Na szóval egyszer eszembejutott, hogy ha kimondom ilyenkor, hogy projektálni akarok, akkor projektálok. Mert az álomban akármit megtehetsz. Erre olyan történt, mint még soha. Eltűnt a minden fény, hang. VAlahogy máshogy éreztem magam, mintha lebegtem volna. Szürkésfehéres volt a kicsit fura a lakú testem egy sötét szobában. Éreztem, hogy most projektáltam, mert mintha a szobát mindenfelől láttam volna, tényleg , ahogy olvastam TÖBB mint 360 fokban... több szögből.... Jó volt, de sajnos csak ennyire emlékszem medi-emlékezéssel (amúgy erre sem emlékeztem).
Ez mit jelent?:D Ez projekció volt?
#540
2008. júl. 9. 15:22
Kösz lángocska!!

Más: ma volt erős álmom, semmi ijjesztő, de átéltem, éreztem, hogy tudok lebegni...éreztem, ,amikor lebegtem, (irányítottam) azt,ami akkor van, mikor lifttel meglódulunk felfelé... a vége miatt írom le, mikor végetért, a tudatom megmaradt,és éreztem, hogy testembe kerülök, az ébredés utáni pár másodperc, mikor ilyen olyan kis fájások, testérzet, stb megjelenik.... nem akarom ráfogni, hogy biztos asztrális dolog volt, de ezúttal nem volt filmszakadás, stb. álom és ébrenlét közt... kis ideje megy ez, egyre életszerűbben, stb, mert hajnalban felébredek, és ezek reggeli visszaszundiban történnek, amit amúgy asztrális út gyakorlására ideálisnak tartanak...

Vélemény???
#539
2008. júl. 8. 19:56
Erre azt tudom írni, hogy nagyon emberfüggő.
de először mféleképp a testlevédést megtanulni és utána ellazulni, és medi.
sem a láb, sem a kéz nincsen keresztbe téve.
fekve vagy ülve, ha fekve akkor kezek a test mellett, ha ülve akkor a combokon és tenyérrel felfelé.
mondjuk félülőben szoktam törökülést. és úgy combokon a kéz.Azért volt muszáj így, mert amúgy elaltattak már sokszor:)
medi semmi, de jót aludtam ha feküdtem.
és nyugodtan hívj oda magadhoz egy angyalt. Én Mihályt szoktam. minden medinél ott van.
egyelőre elég ennyi, ezt gyakorolgatni.
#538
2008. júl. 8. 17:02
Köszi lángocska, így már jobban lejön.... saját felfogás reikiről?? Egyéni fejlesztés??? Ha leírod ,ahogy falken kéri, annakén is örülök, egy megjegyzés,hogy inkább részletesebben, mint röviden írd meg, bár eza legnehezebb,ami nekünk természetes azt kivülállóként leírni..
#537
2008. júl. 8. 9:08
Lángocska!

Amiket írtál nagyon jó dolgok. Ilyen oldalról még nem igazán láttam a dolgokat. Szóval lehetne egy nagy kérésem?
Tehát én egy kis településen élek. Tanfolyamra eljutni nicsn lehetőségem. De mindenképp szeretnék projektálni. Segítenél nekem abban, hogy leírod a lépcsőfokokat. pl.: hogy mivel kezdjem pl, hogy először csak sima relaxáció, utána milyen medi stb. az asztrálig. Vagy bárki aki tud segíteni ebben kérem írjon.

Előre is köszönöm. Örök hálám.
#536
2008. júl. 7. 20:56
Tanfolyamnál nekem a R.A.I. szimpi. Reikihez tartozik.www.rai.hu
Azért nem írtam, mert valami olyasmi volt, hogy nincs mki tanfolyamközelben.

De úgy vagyok ezzel, hogy nem azok tudnak igazán akik tanfolyam, hanem akik kapták.

A könyvek is jók csak szelektálj...nem kell mindent elhinni.
Üzlet lett az ezo és mki könyvet ír.

és ha gyakorlat, és nem tanfolyam valami miatt, akkor fokozatosan először mindent.
Érted. Magad miatt.
Hogy ne essen semmi bajod.
vagy ha van olyan imerős aki tapasztalt abban a dologban, akkor tali vele és vele először.
Nem kell tanfolyam ha nem akar valaki tanfolyamra menni. Én sem megyek:)
csak akkor tényleg vigyázás magunkra.
ha pedig valamit tudnunk kell, azt a megfelelő időben meg is fogjuk kapni.
#535
2008. júl. 7. 12:12
Összefoglalva hasznos véleményeket:

tehát: tapasztalatot ,bátorságot,előzetes tudást kell felépíteni, lépésről lépésre, amit énígy tennék,teszek meg:

Az elérhető, lényeglátó könyvek elolvasása, közben valós életben is fejleszteni a reflexeket, pl. váratlan gyors helyzetek megoldását, felismerését...

A félelem kezelése: előszőr megtanulni azt, mitől félünk valóságban, azt kezelni, majd meg kell próbálni felderíteni a látens félelmeket, stb.

A fórumhozzászólások meg nagyon jól segítenek abban,hogy amit nem lehet nagyobb könyvből megtanulni, elolvasni, azt meg lehet így pendíteni, mert sajnos a legjobb leírás se teljes, nem is lehet..... a sok esettanulmány, más tapasztalat minden képesség kapcsán fontos, 1 régebbi topicban (hosszúéletűség) írtam sokat más témában, hogy a kultkönyv -höz képest mennyi eltérő tapaszatalat van még...
Végüla logika: a legtöbb embert eleve visszatartja az, hogy nemtudja elképzelni, hogy megvalósítható ez vagy az... aki ezentúl van, az abba a csapdába eshet,hogy elképzeli, mi a veszély, vagy minek kell történni, és nem vesz figyelembe ezt-azt... továbblépve, a sok infóból le tudja vonni azt a következtetést, hogy mit kéne fejleszteni, mi lehet a hibája, stb... Ebbensegít az, hogy a többiek véleménye nem egymás klónjai,hanem ugyanabból mást meg mást emelnek ki...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0