Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#534
2008. júl. 7. 11:35
"Baldag, egy baj van...azt hiszitek játék és gyerünk és de tudunk és fúúú, mi vagyunk a nagyok.

csináljátok...mert a TE életed a Tiéd.

De egyet jegyezz meg: NEM JÁTÉK!
És egyszer találjon meg egy olyan aki jobb ha nem találna meg soha...
Majd meglátjuk mi lesz a vége.
lehet, hogy jól fogsz kijönni a helyzetből...de az ellentéte is lehet.
Kívánom, hogy csak jó történjen.

nem vagyok járatlan rengeteg dologban, de rengeteg dologban igen.
És ha ők nem adják saját maguktól, nem megyek bele egy olyanba amibe talán soha nem is kellene.
El is tévedhetsz asztrálon, testből kilépés...jöhetnek démonok vagy bármi...de sebaj...meg tudjátok oldani, bátrak vagytok.
Sok sikert akkor hozzá.

És senki szemében nem lesz nagyobb az a valaki aki kilép a testéből vagy tárgyakat mozgat.
" – lángocska


Szia! nem értetted a kérdésemet?? Nem a felfogásodat kritizáltam,csak akkor írd meg, hogy választassz tanfolyamto, kit, stb. NE REKLÁMOT, hanem általános szempontokat.... Mert így féloldalas amit írsz (attól még nagyon jó és hasznos,és olvasom,stb.) Üdv!
#533
2008. júl. 7. 11:07
parkour
olvastam a privát üzidet amit 2 napja küldtél a gond az szivesen segitenék csak nem tudok privátban válaszolni valamiért ???
De arra gondoltam hogy privátban meg adhatnád az email cimedet és arra irok! De ha már irsz nekem le irhatnád hogy mire akkarod használni? Nem kiváncsiságból de tudnom kell pontosan mit akarsz mert csak ez allapján lehet a leg megfelelöbb modszert ki találni! Mert hát ugye minden hejzet más! Nem részleteket szeméjeket várok hanem egy szituáció vázolását! Várom leveled!
#532
2008. júl. 6. 21:27
van egy lüke tulajdonságom...imádnak a megrekedt lelkek.
és megunták a többiek, hogy állandóan ők küldözgessék el őket rólam.
így odacsapták az egyik technikát és tanuld meg elvitetni volt vagy ott marad rajtad.
kénytelen voltam megtanulni.
de csak olyat tanulok amikre tényleg szükségem van.
amikre nincsen...nem vágyom supermanségre.
#531
2008. júl. 6. 21:15
Azt asztrálra értettem.
de ha kilépsz a testedből ott vagy és ott botorkálsz.
neked meg minek mondani mikkel lehet találkozni?:)p
és mester mellett is, ha nincs észnél a mester...ott marad a srác kint asztrálon testből kilépésnél.
úgy hozta őt vissza mert nem bírt visszajönni.
lépegessetek azért...

tudom, hogy megjelenhetnek. egy ismerősömet összekaparták.
egy kissrác meg aki nagyon bátor volt és ő is akar...és gyerünk...hát...bevonzott egy sötétet.
és az ereit kezdte vagdosni. őt erre használták fel.
meg fojtogatta valaki.
meg az milyen élmény volt, mikor egy csajban lévő sötét azt mondta, el kell döntenem hol legyen földrengés...és ne merjük elküldeni őt a helyére mert ő már a csaj része dumák...már nincsen benne...ő is csak kivi volt és bevonzott 1 sötétet.
egy másiknak meg a családtagjai kezdtek sorban halni amiatt amit ő csinált.
mert ilyen is van.

bevallom őszintén engem sem tanítottak medire és én is magamtól és nem érdekel semmi és gyerünk.
ment is...egy szerencsém volt. az angyalok találtak meg.
de sokakat nem ők találnak meg először.
#530
2008. júl. 6. 21:01
törölt tag
Azé mikor megölnek az ritka:D
Legalábbis annak kellene legyen:) Mert saját magad úgymond huzamosabb rémálmot nem generálsz magadnak tudati épséged miatt...
Ha asztrálon bántanak ugyan úgy kihat a materiállis síkra ugyanis az asztrál test vonalát és mindenét követi a fizikai test...
Látszik nem keltetek még összevagdosvaXD
nem baj nem is jó az...sőt...lehúzó nagyon...
Ha beléd basz 1 kést azon a pontos a fizikai tested is gajjra megy...pl belső szervi működési zavarok stb...nem jó dolog:(
#529
2008. júl. 6. 15:12
A tudatos álmodásnál egy jó van. Ott meg is ölhetnek ahányszor csak akarnak mégsem halsz meg. Sőt, leugorhatsz egy százemeletes házról, max. elkezdesz repülni és végigrepülöd a környéket. vagy átmész tényleg a falon, mert te irányítod az álmod, tudatos álmodásnál te vagy a főnök.
Miközben gyakorolod...pördülj körbe magad körül. ha te pördülsz...nem tudatos álmodás, nem vagy ott. ha a világ pördül körülötted akkor nyertél mert ott vagy.

A tudatos álmodás és a lefekszem este és alszom az nem ugyanaz.

és a testből kilépés...
na mindegy.
#528
2008. júl. 6. 14:57
Álmában mki ugyanúgy bejárhatja az egész univerzumot és infókat is kaphat...ahogy ez sokunkkal meg is történik.
A különbség annyi az álom és a tudatosan testből ki között, hogy álomnál leblokkolhatják és nem emlékszel az álmodra és arra, hogy hol jártál.Ahogy az egyik bnőmmel is teszik. nem mindent, de sok dolgot igen. Ő pl. egyáltalán nem medizik.

Vele szintén szórakoznak. Infókért.
A 2 drága aki tudatosan lép ki a testéből és éjjelente meglátogat a saját lakásodban vagy asztrálon keresgeti meg az embereket...ők egyszer megkeresték már ezt a lányt. Ő csak simán aludt. A 2 drága nem, ők tudatosan infókért mentek megkeresni őt. Találkoztak is vele asztrálon. A lány meg csak lálálálálálá, meg hello és tovább ment.
Nem tudtak kiszedni belőle infót.

Szóval álomban is sok dolog történhet. Főleg ha a tudatosan kilépők megkeresnek közben.

csak féltem őket, mert meg is lehet halni. Mert tényleg meg lehet.
Jobb esetben be is vonzhat valakit aki aztán arra használja majd a testét amire kedve tartja.
és a legjobb esetben sikerülhet.
de először a medinek kellene mennie. Soha nem tudhatod mi történhet még ott sem.
mert nem mindig az van vagy az jön akit te szeretnél, hogy jöjjön. És mki meg tudja különböztetni az entitásokat, hogy kivel áll szemben, ki az akivel épp találkozik mediben?
Mert eszméletlen átverések mennek mediben is. Látsz egy gyönyörű valakit...bizti, hogy ő az, akinek mutatja magát?
Nem biztos. és ha ezt nem tudod megkülönböztetni, hogy ki is az akivel találkozol...hát az sem túl jó dolog. És tanuld meg kezelni az érzéseid. Rengetegszer van asztrálutaztatásnál is, hogy gyorsan ki kell hozni onnan valakit, mert érzed, hogy baj van. és ha nem figyelsz...ha nem vagy éber...szóval jobb figyelni mindenre.

gyakorlott vagyok mediben, asztrálutazás, előző életek, jövő...de velem is történnek olyanok amik nem épp jók.

nem tudom...tényleg mkinek a saját élete...de egyből bele a mélyvízbe...
az alapoknál kellene. testlevédés, medi, mutogassanak képeket és ennyi.
aztán lehet tovább és egyre több mindent.
akkor legalább fokozatosan csináljátok.

Pl. most én hipnózist fogok...gyakorlott vagyok mélymediben, stb...DE! még nekem sem engedik, hogy egyből mélyhipnózis legyen.
Ezt mondták: először felszínes medi aztán mélyebb mélyebb, felszínes hipnózis, és fokozatosan mélyebb.
megkérdeztem, hogy miért?
Imádom a mélymediket is és megy.
ez volt a válasz: nem játék az ember élete és én nem vállalom, hogy játszadozzam az életeddel.
Szóval sok-sok év rengeteg medije után sem tehetem meg azt, hogy mélyhipnózis, mert baj lehetne.
elfogadom, mert ez az ő szakterülete. és szót fogadok. és nem ugrok egyből a mélyvízbe.
mert nem. mert mediben is tapasztaltam már olyat ami nem volt épp jó.
csak a szívem kezdett a torkomban dobogni pár év medi után, a fejem szétesett medi kellős közepén és muszáj volt kijönni, hogy nem legyen baj.
mert akkor és ott azt hittem, hogy most lesz végem.
ilyenek is vannak. És ez több év és rengeteg medi után volt.

Türelmesen szépen, ha már ezt szeretnétek, nem kell rohanni és egyből testből kilépés.
De tényleg ti tudjátok.
nem én játszom az életemmel, hanem ti.
és tényleg csak miattatok...kívánom, hogy sikerüljön.
és befejeztem a féltést.
csináljátok.
én szót fogadok azoknak akik értenek hozzá. és fokozatosan tanulom meg a hipnózist. Magamnál is aztán majd másoknál is alkalmazni.
#527
2008. júl. 5. 22:03
Nos igaz hogy álmunkban ugy tönhet hogy egy másik világban jártunk de a két dolgot nem lehet össze keverni az álomba az történik amit akarasz vag amitöl félsz és mindenképpen a te tudatod játéka és nem mész sehova az álmodás allatt! KIZÁROLAG ÉLET HEJZETEKET ÉLSZ MEG! Persze egyes esetekben lehet ojan eröteljes az élmény mármint az álom hogy proekcionálsz de ez töbnyire ritka! A testkilépés azért enél több ot nem irányitod az eseményeket söt semi sem történik ugy ahogy te akarod persze az eseményekre értve ami körül vesz! Mert projektált állapotban a meg tehetsz bármit kijelentés csakis magadra értendö és nem arra hogy az történik amit akarsz! Itt ugy lehet képzelni mnidha egy erösseb egy több képességgel meg álldot ember állna!
#526
2008. júl. 5. 21:52
Ezzel bizonyos fokig egyet értek lángocskával igaza van pontosan ezt akartam irni csak megelözött adig nem szabad projekcióként kilépni a testedböl mig teljesen nem uralod az asztrál képességeidet és le nem gyözteda félelmeidet ugyanis igaza van mit teszel ha össze futsz egy démonal az asztrál sikon ök ott élnek neki ez az othonuk mig te csak koborolsz az ismeretlenbe! komoj dolgok ezek és nem szabad vicre venni ! Nem a bátorságrol szól hanem a tudásról ha töbet tudsz jobb vagy és legyözöd öket pillanat alatt vagy el üzöd maggadtól de ha tele vagy félelemmel meg gátlással akkor könyen ot hagyhatod a fogad az asztrál sikon! És a tested soha töbet nem ébred fel!!! Ezt jó észben tartani! Ezért ajánlottam a gyakorlást az álmok világában már ha valaki iesmit meg akar tanulni!

Nos biztos fel teszitek a kérdést hogy miért merek ijen nyiltan söt praktikákat is le irni hogy akár ki meg tanulhatja akkár a sötét oldal is és ki használhatja bárki ellen?

Nos a válasz egyszerü: Minden ember bármenyire is gonosz legyen nem gonoszabb a démonoknál ha gonosz szándékkal vagy negativ aurával proektálodik nos az ojan mind az éhes oroszlánoknak meg lobogtatni a véres hust! A démonok mérföldekröl ki szagoják és rengeteg támadás éri majd hiszen a sötétség miatt a démonok számára könyen hozzá férhetö az energiája! Ugyhogy projektálodni csak eröteljes és tiszta aurával lehet amitöl félnek a démonok! és legszivesebben távol maradnak! Persze azt nem mondom hogy igy nem futsz össze egyel sem de álltalában könyü öket el tántoritani a dologtól! Magassab rendü démonoktól pedig nem kell tartani a hozzánk leg közeleb álló asztrál sikon hiszen az nem az ö hejük! Persze hogy félre értés ne essék ezen az asztrál sikon tartozkodanak az örangyalaink is ugyhogy ne lepödjön meg senki ha saját örangyalával össze futna! Erröl az asztrál sikról anyit hogy nagyon közel áll a fizikai sikhoz is alig van fázis el téreés a két sik között szinte mondhatni világ a világban! :) De azért legyen a jelszü az egyszer tudni mire vagy képes, urald a képességeidet és csak azután merészkedj ismeretlen vizekere!
#525
2008. júl. 5. 21:34
egy történet...
egy mester ebédelt a vendéglőben mikor egyszer látja, hogy pár méterre tőle hadakozik két sötéttel (neki már nem kell medi ahhoz, hogy 2 csatornát lásson egyszerre).
Szóval az életéért küzdött pár méterre saját magától...ő megoldotta...

te is meg tudnád oldani?
hm?

napközben többször vagyunk mindannyian alapból alefben.
éjjel álmában pedig mki kivétel nélkül elhagyja a testét. csak a szolgalélek marad a testben, mivel lélek nélkül a test nem maradna életképes.
szóval mind kilépünk éjjelente. Minden éjjel.
Ezos, nem ezos...mindenki.

Szóval nem is kell ezt gyakorolni, mert mki megteszi minden nap a testből kilépést:)
#524
2008. júl. 5. 21:12
Baldag, egy baj van...azt hiszitek játék és gyerünk és de tudunk és fúúú, mi vagyunk a nagyok.

csináljátok...mert a TE életed a Tiéd.

De egyet jegyezz meg: NEM JÁTÉK!
És egyszer találjon meg egy olyan aki jobb ha nem találna meg soha...
Majd meglátjuk mi lesz a vége.
lehet, hogy jól fogsz kijönni a helyzetből...de az ellentéte is lehet.
Kívánom, hogy csak jó történjen.

nem vagyok járatlan rengeteg dologban, de rengeteg dologban igen.
És ha ők nem adják saját maguktól, nem megyek bele egy olyanba amibe talán soha nem is kellene.
El is tévedhetsz asztrálon, testből kilépés...jöhetnek démonok vagy bármi...de sebaj...meg tudjátok oldani, bátrak vagytok.
Sok sikert akkor hozzá.

És senki szemében nem lesz nagyobb az a valaki aki kilép a testéből vagy tárgyakat mozgat.
#523
2008. júl. 5. 0:25
Köszönöm az útba igazítást. Ez most sokat segített.
#522
2008. júl. 4. 21:45
Lángocska! Akkor legalább, ami nem reklám, azt írdle,TE hogyan választottad ki a tanfolyit???És akkor nem is beszéltünk arról, hogy ,,versenyképes" -e a díjja???

Ne értssd félre, értem amit írsz, és hogy miért, de ha barátunk szórványtanyán lakik,stb, akkor nem tud elmenni azország másik felébe tanfolyni, stb.

Ami publikus, azt meg leírhatnád, mit történik egy ilyen tanfolyáson... mire számítson... Nekem az a gondom,hogy oké,2,3,4 alkalom és sikerül, de hogy fog rögzülni később a jó?? A védelem??Csúnya hasonlatot nem akarok hozni egy másfajta beavatásról, ahol ugye lehet részegen, ismeretlenül,vagy a nagy ő vel, hónapokon át való egymásrahangolódás után... bocs, de így érthetőbb, amire gondolok... (12 év alattiak meg csak szülői felügyelettel olvassák a topicot!! ;D :D)
#521
2008. júl. 4. 21:27
Igen a korlátok nagyon visszfognak.Mióta kezdem a korlátokat felbomlasztani és pozitvan gondokodni csak ugy jönnek belőlem az uj dolgokat és egyre többre vagyok képes.
#520
2008. júl. 4. 20:42
Darked
mikor fejlődünk a legtöbbet?
mit érzel fejlődés alatt?

ha pl. élem a hétköznapi emberek életét és semmi különöset nem tudok viszont élek, dolgozom...akkor fejlődöm?

de még milyen sokat.:)

Ezt tanuld meg...a korlátainkat mi csináljuk saját magunknak.
Ebben nagyon ügyesek vagyunk:)
A nem, nem megy, nem tudom, félelem, nem akarom, hülyeség, úgysem sikerül...na ezekkel elég sok korlátot csinálunk:)

viszont haszna is van...mert sokszor megvéd egy olyantól amit ha csinálnál, akkor bajod is eshet...
testből kilépés...még mindig ezt mondom...tanfolyam...ahol megtanítják ha nem tudod, mert egyedül sajnos rossz is történhet veled. Nagyon könnyen ha járatlan vagy benne.

amúgy az agykontroll is jó...akár medikezdethez is. mert sokszor egy mondat ismételgetése is leviszi az embert alfába. ahogy engem is levitt mikor agykonrolloztam. pedig nem tettem semmit. csak egy mondatot ismételgettem.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0