Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#519
2008. júl. 4. 20:39
"Igen.Milyen az az aura tágításos módszer?" – Darked

shepard beígérte, hogy majd még ír erről,ha jól vettem ki a szavait.... gondolom (majd ő megerősít vagy se) hogy olyan vizualizáció+meditáció+ energetikai munka
#518
2008. júl. 4. 20:31
attila77723
szió:)
igen, már tudom:)
köszi azért:)
#517
2008. júl. 4. 13:39
Igen.Milyen az az aura tágításos módszer?
#516
2008. júl. 4. 12:29
Úgy van, nem hülyültél meg..... régebbi beírásokban találtál vmit, ami kérdéses lehet??
#515
2008. júl. 4. 11:02
Nyugodj meg Darked nem hülyültél meg mert én is teljesen így gondolkozok.(Vagy akkor már ketten vagyunk hülyék ;D)
Valahogy a maximumot kell kihozni magamból ,mert akkor feleslegesen élek.Akkor valahogyan segítsük egymást.
#514
2008. júl. 4. 10:42
Szeretném legyőzni a korlátaimat.100%-os akarok lenni.(találtam egy füzetet amiben volt egy beszélgetés erről a témáról, az fogott meg)
Azt hogy a fejlődés számít más nem azt azért gondolom így ,mert azok az emberek akik nem foglalkoznak a saját fejlődésükkel és így élik le rövid életüket nem nagyon látom értelmét.
Lehet hogy meghülyültem hogy ezt gondolom?
Ha nagyon nagy hülyeséget írtam kérlek javíts ki.
A jó uton szeretnék járni.

Ezt nem is tudtam hogy a gondolatok így kihatnak a jövőre.Jó hogy megtaláltam ezt az oldalt.
#513
2008. júl. 3. 19:28
Darked, kb. tényleg az a lényeg, +vizualizáció+ érzelmi+ hozzáállás, elvárás, uralás, ezek az összes ilyen technika alapjai, meg nemszabad ha,meg jövőben, stb gondolatokat,mert akkor azteljesül: feltételes lesz... meg majd fog teljesülni. A leírás alapjánelég jól érzed a témát, igazából játéka szavakkal,hogy agykontorllt, vagy mást használ valaki...

Jó, hogy fejlődni akarsz... milyen irányba szeretnéd??? Korábbi régebbi beirások közt volt valami ami megfogott, de pl.nem ment tovább a gondolat??
#512
2008. júl. 3. 19:23
Álmomban tudatosan gyakoroltam a repülés képességét.Pontosan éreztem hogy milyen.Képesek vagyunk rá meg tudjuk csinálni.
Nem nagyon vágom az agykontrollt de annyit tudok hogy mindig pozitívan kell gondolkodni.
#511
2008. júl. 3. 17:51
Fejlődni akarok úgy érzem hogy már más nem is számít.
#510
2008. júl. 3. 17:51
Sokat nem tudo a repülésről de mindden vágyam.És egyszer fogok repülni mert volt régebben több iylen jövőbelátsi álom és ott repültem.Én msot a telekinézis útján haladok és majd ezt tovább fejlesztve már sztem képes lehetek repülni is.
Érdekes ez az átlátás.
#509
2008. júl. 3. 17:47
egyszer a hugom. 6.-os koromba(most meg semmit se tudok)
volt hogy virágot(ezt félig tudatosan.
az átlátás:pontosan ugyanúgy láttam mintha az adott tárgy ott se lett volna.
#508
2008. júl. 3. 17:45
MIt tudsz a repülésről? Ez az a hihetetlen.
#507
2008. júl. 3. 17:43
És mekkora tárgyakat mozgattál?Az átlátást hogyan érted?Röntgenlátás?
A hangokat én is hallottam és nekem is a nevem mondogatták azóta se tudom mi volt az.
#506
2008. júl. 3. 17:41
Mozgattam tárgyakat.
1x átláttam
Volt hogy hangokat is hallottam ( anevem mondogatták) ez többször is volt
Kétszer megálmodtam hogy az iskolában elmarda az első két órám.
#505
2008. júl. 3. 17:23
Nos,Darked ha jól értem te képes voltál a telekinzésre csak nem tudod ujra előhozni.Én is igy vagyok a jövőálmodással.
És mesélnél arról hogy mire voltál képes régebben.Itt nyitott fülekre lelsz. Én is most nagyon a telekinézist gyakorlom.De egyelőre csak pappírral mert ujra kezdtem.hogy biztos alapom legyen.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0