Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#504
2008. júl. 3. 16:49
Baldag, ahhoz hogy erre megtaláljuk a megoldást nincs más lehetőség arra kellene rájönni hogy mi a hiba.
Pl.:kevés hit?Én ugyérzem eléggé hiszek benne.
DE van egy ilyen szólás ,hogy "Ne csak hidd hanem tudd is" ezt is jobban át kéne elemezni.
A hit az egy híd a tudás felé?Elgondolkottató.De ebben a szólásban sokkal több van mit amit ide írtam.(szerintem)
Akkor van még a módosult tudat állapot.Hát sajnos erről nem tudok mit mondani.
Nem vagyunk elég türelmesek?Dehát nem sikerül így nehéz türelmesnek lenni.
De ha a harmadik szemünket ki tudnánk nyitni akkor működne elméletileg.
Tudsz jó módszert a harmadik szem aktivizálására?
#503
2008. júl. 3. 15:45
Kedves lángocska olvastam a leirásodat azokrol a bizonyos emberekröl az elején egy kicsitt homájos volt a dolog de aztán le szürtem a lényeget! Annyi tanácsot tudok adni ezzekel a bizonyos szeméjekkel vagy lecsuszottakkal kapcsolatban hogy tudni kel a FÉLELEM a sötétség kis kapuja ha érzik hogy félsz nem vagy magabiztos magadban hezitálsz a képességedel akkor be jutnak és elbánnak veled! Én azt mondom bizz magadban és abban hogy meg védenek a fenti erök és nem hagyák hogy egy lélek vámpir se kerüjön a közeledbe! Van egy mondás "HA ISTEN VELEM KI LEHET ELLENEM! :)
#502
2008. júl. 2. 22:01
Darked, jogos, engem is ez űz.. találjunk rá megoldást, írj még, ami eszedbe jut..
#501
2008. júl. 2. 17:19
Sziasztok
1 hete már komolyan foglalkozok a telekinézissel, mert kisebb koromba sikerült tárgyakat mozgatnom, egyszer átláttam a takarón a többit nem mondom mert el se hiszitek.Szóval a telekinézist gyakorlom most (papírforgatásos modszerrel) és nem tudom hol a hiba.A topicot olvastam és így kezdtem gyakorolni.Önbizalmat adott.Valaki tudna segíteni ebben? Hogyan "emlékezhetnék vissza" a képességemre?
A választ előre is köszönöm.
#500
2008. júl. 1. 20:55
beszkenneltem a gépbe már jópár oldalt és blogot csináltam a könyvből.
ha készen lesz és érdekel akkor szólok majd, hogy mi a neve.

de ha valami nem tetszik benne, nem baj, nem én írtam:)
illetve valahol igen:))
na mentem, mert megvertek:)
3 a magyar igazság, azt meg letudtam ma:))

amúgy meg csak vicceltem.
mindig miután már beküldtem akkor jut eszembe még valami és azért több hsz:)
#499
2008. júl. 1. 20:51
ja, meg ha nem neked való a dolog akkor úgysem hagyják, hogy azt tudd.
csak azt amiről tudják, hogy segíthet tényleg a lelkednek.
szóval sok dolgot hiába szeretnél, hiába kéred, ha azt nem jó neked...nem fogod megkapni azt a valamit.
mondjuk ezt eddig is tudtam. ezért nem kérek már semmit tőlük:)
ha adják adják, ha nem, nem. akkor is oké.

azért írom külön mert így nő a hsz-ek száma:))p
#498
2008. júl. 1. 20:41
Mi az a tiba?:)
mert nem tudom:)p

Baldag, érdekes könyv... Jézus végig a szeretetet mondja, hogy ezt kell és akkor érsz el mindent.
meg hogy ne akarjon buzgón senki lelkeket menteni, de ha mégis féltünk valakit akkor szólhatunk érte.
meg egy olyat ami nekem furi volt.
megkérdezték tőle, hogy és a bűnösök? és ezt mondta Jézus: bennük is én vagyok. de bennük tele sebekkel és vérzik a testem ezért ne bántsátok azt aki ilyen, inkább könyörögjetek érte.
meg azt mondta egy beszélgetésnél az apáca: itt áll mellettem Jézus. és ezt mondta Jézus: nem melletted állok, benned vagyok és őbennük ugyanúgy.
és állítólag a mindent tudni akarok dolog sem jó.hagyni kell, hogy azt tudd meg amit meg kell tudnod úgy is. mert azt előbb-utóbb meg fogod tudni.
meg tényleg sok dolog van amit még az angyalok sem tudnak. róla sem. azt mondta ezt majd az utolsó napon tudják meg az angyalok is.
nem vagyok vallásos meg templom, Jézus miatt jó csak a könyv. de sok igazság van a könyvben.
#497
2008. júl. 1. 16:57
Lángocska!A könyvről esetleg recenziót, elemzést írhatsz,kis cikkben, saját cikk alatt.... így azok is megnézhetik,akik nem követik a fórumot.. a címlapon ha belépsz, ott továbblépve a sajátcikk publikálásához, ott van amit tudni kell, ja és a beírt szöveget mentssd el,biztonságból, publikálás gomb nyomása előtt, néha eltűnik, és akkor újra kéne írni..

(csak gondoltam, mert lelkes vagy tőlle... ) a telekinézisről mit írt apáca??? ::)
#496
2008. júl. 1. 12:26
törölt tag
TheWho...te tiba vagy?:D
Ha nem akkor is hajrá:D ;)
#495
2008. jún. 30. 23:33
Köszi nektek és értem. és pszt-elek, mert nem tudok mozgatni semmit. Max. a számat(lepcsis):)
De rocc vagyok én néha.:)

tök jó amúgy. találtam ma egy könyvet.
nem az enyém. nem tudom kié mert még nem láttam,
de egy 1900-ban született apáca közvetít
Jézust.
tele van tanítással.
pl. ezt kérdezi Jézus a papoktól: miért nem engeditek közel hozzám az embereket?meg nem ezért lett az egyház...amit ők csinálnak sokan.
meg aki szavakkal bánt valakit az olyan mintha bottal vagy karddal bántaná
meg azért van pokol, mert a sátán képtelen bocsánatot kérni.

jó könyv. világháború idei közvetítések.és az apáca ismeretlen akart maradni.
#494
2008. jún. 30. 15:54
"sziasztok. :)
már tegnap óta olvasgatom a topikot, csak még nem volt bátorságom írni. igazából főleg a telekinézis miatt regisztráltam, mert szeretném meganulni. átolvastam a topik nagyrészét és sok jó dolgot írtatok. :)

tegnap elkezdtem a "tanulást" és bár nem jutottam semmire, valahogy van egy olyan furcsa érzésem legbelül hogy képes vagyok rá és meg tudom csinálni. (itt a telekinézisre gondolok.) pl. tegnap is volt egy ilyen benyomásom mikor ránéztem az ásványvizes üvegre vagy a csapól csöpögő vízre hogy ha akarnám akkor tényleg képes lennék megmozdítani.

szóval egyenlőre még kis terülteken utazok, tegnap inkább csak a koncentrációra fókuszáltam, hogy ki tudjam zárni azokat a dolgokat amik elterelnének. előszőr a (nem tudommianeve :D) a "papír a tűn és üveg alatt" izével próbálkoztam, de aztán áttértem egy hajszálra. :)
eddig nagyjából enni, remélem nem írtam nagy hülyeségeket. :D

" – thewho


hali, ne zavarjon,hogy közben mások mit üzennek egymásnak, hiszen a topic telekinézis miatt van. Próbállj rá... aztán,lehet, hogy kell változtatni kelltechnikát, de ezt te tudod ellenőrizni.. magadnak jegyzetellj.. nézzd át ezt a topicot, mi volt hasznos, esetleg érthetetlen, és írj.. pár naponbelül valaki reagál majd... ;D
#493
2008. jún. 30. 15:51
Lángocska!!

Én úgy látom, te már nagyon előrefutottál az elfogadás,tolarencia,együtttérzés terén.... nem baj...DE!!! A japán harcos szerzetesek is, középkorban elmeditáltak ,stb. addig amíg egy hadúr nem próbállta őket leigázni... fogták magukat, fegyvert ragadtak, több ezren, és sicc... visszaverték a támadót...

tehát nem kell ebből nagy ügyet csinállni, fogdd fel úgy: aki más kárára, jelesül a tiedre akar elvonni valamit: az nem a tiszta utat járja: nem kell féllni leszoktatni erről... (olyan ez, mint amikor más a készkaját lopja a konyháról...) ne féllj a támadót kiebrudalni... a mai álezós világban sok manipulált tanító vágyképe, hogy nyálfolyós, passzív mindennek örülő embereket gyártson... noha jól láccik, lesz itt még haddelhad. Az,hogy megvéded magad, normális, sőt kötelező.. :D ;D :) :)

Én néha, ahol azonosulok témával, (politika,helyesebben közélet) bizony, odateszem magam, megmondom a frankót (ami politikailag nem korrekt mindíg), stb!!!
ne féllj!!Ez a lényeg.. ha 20 ember nem fél, és felvonul.... (volt most balhé vidéken,nem részletezem, ki lehet találni) utánna hiába támadják őket, erkölcsileg, stb győztek...
És nem is kapok,csak eddig 1X támadást... a bátorság =védelem...
#492
2008. jún. 30. 15:46
sziasztok. :)
már tegnap óta olvasgatom a topikot, csak még nem volt bátorságom írni. igazából főleg a telekinézis miatt regisztráltam, mert szeretném meganulni. átolvastam a topik nagyrészét és sok jó dolgot írtatok. :)

tegnap elkezdtem a "tanulást" és bár nem jutottam semmire, valahogy van egy olyan furcsa érzésem legbelül hogy képes vagyok rá és meg tudom csinálni. (itt a telekinézisre gondolok.) pl. tegnap is volt egy ilyen benyomásom mikor ránéztem az ásványvizes üvegre vagy a csapól csöpögő vízre hogy ha akarnám akkor tényleg képes lennék megmozdítani.

szóval egyenlőre még kis terülteken utazok, tegnap inkább csak a koncentrációra fókuszáltam, hogy ki tudjam zárni azokat a dolgokat amik elterelnének. előszőr a (nem tudommianeve :D) a "papír a tűn és üveg alatt" izével próbálkoztam, de aztán áttértem egy hajszálra. :)
eddig nagyjából enni, remélem nem írtam nagy hülyeségeket. :D
#491
2008. jún. 30. 15:22
törölt tag
Figy:) 1 ik az lehet hogy 1 ez segítség ahoz hogy nézz már szembe a félelmeddel...
a másik hogy nem kell tartani az ilyenektől...ha te nem akarsz valamit nem fog megtörténni úgymond
a sexhez is két ember kell ha meg megpróbálnak megerőszakolni tökönrúgod ha erősebb mint te sikítozol és segít valaki más...ennyi:)Figyelj, ezek az emberek mint logikai téren nagyok, a tudásuk 0 akkor nagy a tudásod ha 1 idelyik mint 2 oldal között álló megfigyelő vagy mert úgy mind a 2 ről megtudsz annyit hogy 1 fix és biztos képet fel tudj állítani.
Ők ezteket nem tudják az égről...hülyék hozzá:D
Le vannak tiltva...
#490
2008. jún. 29. 22:18
vagy ezek azért vannak, hogy fogjam már föl, hogy ne féljek?
nem tudom tényleg mit akarnak ezzel.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0