Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#489
2008. jún. 29. 20:04
bocsi, ezt kitöröltem inkább.
még itt sem merek mindent leírni.
hiába ezos oldal...
#488
2008. jún. 29. 19:33
Baldag, nem zavarna, mert nem szégyellem...azt az infót ami lejön rólam. Nincs mit szégyelni rajta.

Tényleg azt kérem csak, hogy aki tanulja és sikerül majd neki...aki megküzd azért, hogy tudjon, tényleg a jóra használja. Mert nem játék. Egyik sem. Az energiával csodálatos dolgokat lehet tenni, gyönyörű dolgokat. de ha valaki "nem jó" pusztíthat vele. és ez már nem jó.

Az az illető nem itt van. Egyik sem.

Shephard, tudod mit nem értek?
Mert így van, azt teszik. és addig azok miatt akiknek teszik, semmi de semmi bajuk nem lesz.
Sőt...ha rájössz, hogy mit csinál és ki van mögötte, szépen te kapod a nem jókat.
De azt hittem, mivel rengeteget tud...a negyedét nem tudom annak amit ő...de ezen az áron inkább nem is akarok tudni annyit, ezért nem adom el a lelkem mint ők.
Szóval azt hittem mindent tudnak...akár a jövőről is...és azt mondták akik érzik őket, hogy nem. Hogy nagyon sok minden le van zárva előlük, ezért kénytelenek asztrálon megkeresni, és a tudatba "hatolni", hogy megtudják ők is azt amit szeretnének.

és ezt nem értem. Lehetséges ilyen, hogy akik (ahogy te írtad " segget nyalnak" mert tényleg azt teszik a sötéteknek amiért jó kis tudást is kapnak cserébe sokan) azok elől sok infó el van zárva?
A bnőm mondta, ő többet tud mint én...és ez nekem magas.
#487
2008. jún. 29. 18:49
törölt tag
Azok akik ilyesmiket tesznek befolyásoltság alatt állnak ami a szép a dologban hogy tudnak is rólla, csak nem esik bajuk amíg segget nyalnak...
Az ilyennek nem kell visszaadni ami jár...karmikusan nagyobbat fog ő szopni:)
Annyi hogyva valami rádküld küld vissza neki de csak épp úgy ahogyan ő...az égi törvények ezt kívánják meg, pontosabban ez 1 lehetőség de hülye az ki nem él vele szerintem:D
Majd köccsi életében (ha lessz neki valamikorXD) karmikusan ezeket meg fogja kapni mástól...
1 életre nem fog tudni elszakadni ettől...
Nos az ilyen emberek tudása hatalmas csak...szimplán félre van vezetve...ezért nem látja a fától az erdőt...igen az ilyennel jobb nem újjat húzni de...hagyni sem kell magát az embernek:)
#486
2008. jún. 29. 18:25
Képet én se teszek ki... (túl nagy : )

Amúgy a sötét erők, stb.akkor is rádszáll, ha csak egy jó félmondattal, leleplezed valahol, keresztbe teszel,és hatásod van.... szóval nem képességfügő...

Aki megkűzzd a képességért, okosabban használhatja fel, mert talán van ideje elgondolkodni,hogyan lépjen, és mire használlja....

beírásod alapján meg kell emelnem az általambecsült számokat a ma már aktívált x-menekről... ::) ::)

A képküldös srácról szerintem admin gergőnek írj még privit, ha ilyen rázós, ki kéne tenni a feketelistákra,persze BETARTVA JOGI KÖVETELMÉNYEKET!!! Tehát ne legyen 1 ember fixen beazonosítható.. az rágalom, stb. csak, hogy hogyan dolgozik!! Milyen ez a technika.... Kösz az infót....

Gondolom, előbb utóbb belefut valami rossztét lélekbe, és visszakapja ezerrel....
#485
2008. jún. 29. 11:21
Én is pl. örülök, hogy a párom nem ezos...
ez segít abban, hogy másokkal is tudjak ne ezoról...
de az ezo a világom, hanem ez.
és ha fáradok és azt mondom nem ezo...elég, és abbahagyom...de nem tudom...nem lehet abbahagyni, mert visszahúznak az ezohoz...
nem menekülhetek az elől amiért vagyok. és a többiek sem.
és hol az arany középút?
mert én nem találom.

és szomis...pl. ki sem merem már tenni a saját fotóm egy honlapon sem, mert egyből lehozzák az infókat, hogy ki kicsoda.
ez nem lenne probléma.
de nem mindig "jó lélek" hozza le az infót...
aztán szórakozni kezdenek a lelkeddel, a tudatoddal információk miatt.

pl. van egy srác...nagyon tud...azzal szórakozik, hogy képeket küld.
Mail-ben. Olyanokat amiket sokáig kell nézni...ki tudod-e olvasni mi van ide írva?
Milyen a szemed című mail.
És miért? Mert ahogy koncentrálsz a betűkre, mát be is lép a tudatodba és keresi az infókat miket tudsz.
Meg éjszaka álmában szépen testből kilépés és végiglátogatja akiktől akar valamit.

Hát sokan erre használják a tudásukat. Sajnos.
És ez nem épp jó. Főleg ha tudod a szándékát, hogy miért teszi.
Akitől elmenekültem...ahogy rá gondoltam, már érzett is...és remegni kezdtem mindig.
Féltem tőle. Mert tudom, hogy miket művel.

Tényleg csak jóra kellene, de sokan amit megtanultak...nem kapták...tanulták...ők összevissza minden hülyeségre használják.
#484
2008. jún. 29. 11:07
A bnőmnek van egy ismerőse.
Tudod hol van?
A hárshegyen. Elmebetegnek nyilvánítva.

pedig csak át tud menni a csukott ajtón.
ahogy ott is megtette már.
kapott valamit amit nagyon kevesen.
mert ilyet tényleg kevesen tudnak, hogy nem számít sem ajtó sem fal...

Látták is, hogy képes rá...le van nyugtatózva állandóan.
tele van nyomva a szervezete nyugtatókkal és alszik általában.

Sokszor azon gondolkozom miért kapunk valamit ha őrültnek néznek emiatt?
eszméletlen nehéz ez az élet.
a mediumok közül is sokan: hol áldás, hol átok amit kaptam...ezt mondják.
mert nem tudnak közülük sokan beilleszkedni ebbe a világba.

Rengetegszer jön a menekülhetnék az emberektől...de ezt ne éljétek át.
nem olyan egyikőnk élete sem, mint egy "sima" embernek.
Mindenki buli...stb...téged meg elkezd nem vonzani a buli, és még rengeteg dolog.
és kirekesztettnek érzed magad.
mennél...de sokszor veszed észre, hogy nem tudsz miről beszélgetni...
idegennek érzed magad...és ez nem túl jó érzés.
és legszívesebben menne sok ember innen közülük.
de nem lehet, mert nem ezért jött.
vállalt valamit amit meg kell majd tennie...

Vannak akik megtalálják az egyensúlyt...de az a kevesebb arány.
#483
2008. jún. 29. 10:52
kellemes nyaralást parkour, ha oda mész.:)

baldag...megnéztem tegnap a filmet.
sajnáltam inkább azokat akik ezt a képességet kapták.
de ők kapták, nem tanulták...
na ezért nem áll ki senki és fitogtatja a tudását.
sőt...titkolják sokan meg félnek is bevallani és igazuk is van.
mert mi lett velük is?
a saját védelmükben már ölésre is használták.

a hatalmak(legyen az bármilyen)Nasa, kormány, pénzéhesek,FBI, CIA,tudósok,média...stb...mind kihasználják azokat akiknek valamilyen képességük van.
ezért jobb ha nem is tud róla senki ki mit tud.

Pont volt a rádióban egyik nap valaki...híres énekes aki elég furikat élt át.
és él át mostanában.
mentek neki az sms-ek...te hülye, meg elmebeteg...a műsor vége meg ez lett...már nincs időnk folytatni a beszélgetést...hogy ne bántsák már...

És egyre jobban azt érzi ezek miatt az ember, hogy titkolja.
és senkinek ne mondja el, mert támadások jönnek...
#482
2008. jún. 28. 22:00
a film jó volt??? retektévés..Mert elég sok megy egyszerre, heroes, stb nem tudom követni..... meg nem is akarom... 1-2 sorozattal bőven beérem...
#481
2008. jún. 28. 12:21
Jah elég bonyolult.Nehéz megérteni.
A rossz igazából az ami másokban tesz kárt vagy másoknak:(

Amúgy azért írok későn mert közben pakolok is.Mert 4-5 napig nem leszek.
#480
2008. jún. 28. 12:08
És azt is lehet itt írni, hogy nincsen sem rossz sem jó...mert nincsen.
a rossz is érted van, tehát nem rossz valójában.

és mégis van rossz.

jó kis kulimász, mi?:)
közben szép napot:) és további jó dumcsit.
#479
2008. jún. 28. 11:45
nem ugyanarról beszélünk.

nem erről az erőről.nem ez a lényeg.
a 2 benned lévő erő: a jó és a rossz.
mert mkiben benne vannak. amíg felül nem kerekedik az egyik a másikon.

és sajnos sok próbatétel jön...megváltozik a világ, az emberek...és akkor mivé válsz majd, kinek fordítasz majd hátat és kiben hiszel majd mikor amerre nézel kegyetlenséget látsz majd...
Egyet jegyezz meg...ezeket nem Isten fogja tenni.
és akkor is, és bármi is lesz, higgy benne.
Abban, hogy nem Ő bántja az embereket.
Aki majd ezt fogja hangoztatni, hogy Ő bánt mkit, attól menj el.
ne kövesd.
Isten maga a szeretet.
aki szeret téged és soha nem bántana.
csak a másik akarja majd elhitetni ezt sok emberrel.
és sokan el is hiszik majd neki sajnos.
#478
2008. jún. 28. 11:36
Mindig is a jó oldalon álltam és csak ekvés embert sikerült a jó oldara billentenem és azóta is ott maradtak :D
Azt érzem hogy az erőmet még en mtudom uralni legalábbis a telekinetkusat.Mert alig tudom iráynitani a papírt nem mindig arra megy amerre akarom:D
Nekem nem adott meg mindent az élet mint másoknak .De ennek ellenére én a szeretetet kedvelem:DMások pedig ez miatt térnek a rossz útra:S
#477
2008. jún. 28. 11:32
és meg kell tudni tanulni használni az erőket.

ne felejtsd el, hogy mindkét erő benned van.mindenkiben.
meg kell tanulni, hogy az erőnket csak a jóra használjuk.
amíg az erőid nem tudod kezelni,használni...

mert aki hatalomra vágyik...sokszor átbillen és teljesen más lesz az eredmény mint amit akart.
megrészegíti a hatalom és...elbukhat könnyen ha nem arra használja amire kellene. nem szeretetre.

sok embert megrészegített már.
és közülük sokan feketemágiáznak, stb...
sajnos...
de az ő életük. csinálják...
#476
2008. jún. 28. 11:17
Az alapokkal kell kezdeni.
először szeresd meg önmagad, higgy magadban, ismerd meg önmagad...ezek sem könnyű dolgok...és ebben törekedj 100%-ra...

aztán mehet a többi.

Miért akarsz felmászni a Himalájára ha pl. a Mátra is magas?
#475
2008. jún. 28. 10:57
Értem én.CSak úgy vagyok, ahhoz hogy többet tudj sose szabad meg elégedni 100%-ig magaddal mert akkor nincs ami előrehajt.Nem vagyok nagyra vágyó csak mint már sokszopr emlitettem sokat akarok tudni.De lehet hogy most már megfogadom a tanácsod hogy a meglevőket kell fejleszteni mert eddig en msokat fejlődtem .1 éve ismerem a tlekinézist emg a hasonló dolgaka és alig fejlődtem valamit.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0