Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#474
2008. jún. 28. 10:51
De nem biztos, hogy megszerzed a nehezen elérhetőt...emiatt pedig elszalasztod a többit, amit tényleg tudhatnál...ezt akartam kihozni ebből.
#473
2008. jún. 28. 10:49
De viszont ah megszerzek egy nehezen elérhetőt akkor a könnyen elérhetőt is:P

Igen nem ért véget 95-el,mert most már egyre intelligensebb gyerekek születnek hála az elődeiknek.
És ők még erősebbek lesznek mentálisan mint mi:DDe nem baj.Csak a világ egyre inkább romlik ezért tartok attól,hogy amjd rosszra fogják használni ezért kellünk mi akik mutatják a helyees utat:D
#472
2008. jún. 28. 10:46
szerintem nem anyira idö korlát függö a dolog de valoban igazad van és szerintem 95 el nem ért véget az ien emberek születése na meg persze nem pont 85 el kezdödött korábban is születtek ijen képeségü emberek de valo igaz hogy robbanás szerü növekedés ezen dátumok után következett be!
#471
2008. jún. 28. 10:42
ha a nagyon nehezen elérhető dolgokra vágysz, észre sem veszed, hogy elszaladnak melletted a könnyen elérhetők.

ha a könnyen elérhetőkre...megkapod a nehezebben elérhetőket is:)
#470
2008. jún. 28. 10:31
Igazából valahol azt olvastam hogy ez az egész fejlődés már a 90-es években kezdődőtt el és akik 85-95 között születtek azokban mutatkozik meg legjobban ez a fejlődés.
Meg kialakult egy új ember csopprt is akiket"Indigo gyerekeknek "hívank ők hozzák a szeretetet a világba.

AZt én se értem hogy az átlag ember miért fél az újtól.Engem mindig izgalommaltölt el ha valami újat hallok vagy látok .
Ezért is kezdtem el érdeklődni minden ezo dolog iránt.

Amugy szerintem van a videoban trükköztek de a szélkerék az nem sztem trükk.És hiszem én is ,hogy egymást segítve és rengeteg gyakorlással már akármit képesek leszünk megmozditani telekinézissel

FIGYELEM MA RTL KLUB TK-S FILM ESTE!!!! ::)
#469
2008. jún. 28. 10:04
örömel olvastam parkour -tol hogy az aura tágitásos modszert használja és pozitiv tapasztalatai vanak ezzel kapcsolatban komojan nagyon boldog vagyok hogy tudtam segiteni! :) Remélem hogy továb is tudunk lépni e téren és komoj eredményeket tudunk el érni ! Nezve azt a viedot amit be linkeltettek a telekinézisröl hát az nem semmi kb szeretném hogy legalább enyire müködjön habár ugy gondolom hogy egyes jelenetek trükkel voltak meg csinálva de ez csak az én véleményem! Amugy egyet kell hogy értsek lángocska véleményével hogy nem a látvány a fontos ! Ugyanis ha már ijen képességekel vagyunk meg áldva akkor nem kell a többi átlag ember tudomására hozni hogy he nemit tudok és ti nem! Szerintem azért vannak ezek a képességek hogy mindenki el tudja végezni álltaluk a rá bizott feladatott! Az egy másik dolog hogy igy egymás között már mint "szakmabeliek" ha szabad ezt igy nevezni között egymás tanitására meg osztjuk a tudást és a tapasztalatokat hogy egymást segitve job és hatékonyabb eredményeket tudjunk el érni! Azonban a szomoru tapasztalatom az hogy a társadalom nagy része képtelen el fogadni a másságot "már mint a médiumitás telekinézis telepátiára értve" mert az átlag emberek félnek attol amit nem értenek vagy nem ismernek és azt leg szivesebben ellpusztitják vagy gunyt üznek belölük! Ugyhogy szerinetem egy igazi mágus vagy spirituális dolgokal foglalkozó ember át látja ezt és rá jön hogy mi is a dolga és nem foglalkozik azzal hogy mások mit gondolnak vagy hisznek ! A mátrix cimü filmben nagyon jol bemutatták azt hogy vannak emberek akiknek anyira tetszik a mátrix hogy nem akarnak ki lépni belöle! Nos ez a való világra is bizonyos fokig igaz hiszen rengeteg ojan ember van akkik képtelenek szakitani a berögzött és primitiv gondolkozás móddal de hát ez van nem lehet tenni semmit értük mert tudatosan képtelenek a változásra az uj meglátására ! Még szerencse hogy nagyon változik a világ és az ien emberek egyre kvesebben lesznek. És hát az evolucios fejlödés is jol mutatja hogy azok az élölények ameljek képtelenek az uj megváltozott feltételekhez alkalmazkodni azok ki halnak pl: dinoszauruszok! szerinetem az emberiség is egy komoj mentális evoluciós küszöb elött áll ezt jol mutatja a spirituális és mentális dolgokal foglalkozó emmberek robbanász szerü meg jellenése ugyanis egyre többen észlelik azt magukon hogy különös dolgokra képesek és szerintem ez nem véletlen! Az emberi evolucio egy ojan fordulóponthoz érkezett amikor el keztük feszegetni csodálatos elménk határait! Persze ez a fejlödés nem egyiknaprol a másikra fog be következni hanem hossz hoszu évek allat megy majd végbe!
#468
2008. jún. 28. 8:44
vagyis akkor az akit x dologért küldtek le.

Pont tegnap volt ilyen...itt már mindenki csak a saját jövőjén tud változtatni.
A világén már nem.
#467
2008. jún. 27. 22:52
Kiválasztott.... aki ott van 1 pozicióban,ahol más nemlehet.. és ha kell tennie kell... választás dolga,hogy felismerjük, mi felé tendálunk, ebből mit hozunk ki...
#466
2008. jún. 27. 22:44
Hát igen ez nézőpont kérdés ,hogy ki hogyan értelmezi a kiválasztott szót én ugy hogy feladata van.De ugyanakkor azt is ugy véle mhogy mindenkinek a sorsa saját kezében van hiszen rajta múlik hogy mit tesz
#465
2008. jún. 27. 22:38
nehéz feladatot kapott sok ember. feladattal jöttek de sokan nem fognak rájuk hallgatni, és megvetik majd őket igen. és a látványos nagy "csodatévőknek" fognak hinni.

de kik a kiválasztottak? Akik feladattal, vagy akik megmenekülnek? mert mindenhol mást írnak. és van aki azt, hogy nincsenek kiválasztottak, mindenkinek megvan még az esélye...a saját kezében van mkinek a sorsa.
#464
2008. jún. 27. 22:32
Per pillanat számomra az akik az emberiségnek fontossak és lesz egy nagy tettük amivel segíthetnek de akár meg is futamodhatnak rajtuk függ.És a kiválasztottat gyakran megveti a többi átlag ember .
#463
2008. jún. 27. 22:28
nektek mit jelent a kiválasztott szó?

mert nekem most ez is magas. Kik a kiválasztottak?
#462
2008. jún. 27. 22:25
nem úgy rossz út.
Próbatételek jönnek mindenkinek...nem írhatom le mi lesz. mi a mostani jövőkép.

így szoktam nevezni, hogy mostani.
mert talán ha sokan változnak még akkor ha csak picit is, de változni fog valamennyire.bár...már ezt sem tudom.
#461
2008. jún. 27. 22:19
Óvatosnak kell lenni.Én nem akarok a rossz úton haladni és remélem ne mis fogok.
Amúgy ha azt a tisztánérzést fejleszted akár meg lehet érezni a hsanló embereket mint te szerintem:D
#460
2008. jún. 27. 22:17
baldag, sok dolog jön...és sok lesz a tévút...és fel kell majd ismerned az igazi hangot...de tömeg lesz és mki mást fog mondani és lesz látvány és lesznek egyszerű emberek...akik nem fognak látványozni.
és saját magadra kell majd hallgatnod...mert az egyik út téves lesz, a nem jó irányba visz.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0