Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#459
2008. jún. 27. 22:16
hajrá!!!
Szóval, aki gyakorolja, az már arcvonásokról, beszédről, stb.kiszúrja ha potenciálisan vki kiugró... arisztokratikus, nem túl hájas,stb...de ezek nem biztos jelek, hanem tendecia...

szal gyakorolj, aki meg nem gyakorol, azon az láccik... hogy átlagos, vagy roszabb
#458
2008. jún. 27. 22:13
Valóban ne m a látvány a lényeg.És ne mis mutaogatnám a tudásom inkább titkolnám .MAx akkor fedném fel magam ha másképp ne mtudnék segítenmi

Ma elkezdtem a tk-t az elejétől hogy jó alapok legyenek.Azzal a papír egy tűn (biztos ismeritek.)Most is azzal gyakorolok és egyre jobban megy :Azzal a módszerral próbálom hogy az aurát tágítom és bevállik edig.remélem nagyobb dolgoknál is befog válni majd:D
#457
2008. jún. 27. 22:11
Igen, ha értem,...szal nem kell hogy más is lássa, mit manipulálunk... merta profik úgy is felismerik... :D

aki felettünk van, úgyis kiszúr... aki alattunk az nem...
#456
2008. jún. 27. 21:52
csak a természetes anyagok jók...
a többit hagyd...úgyis...

és nem a látvány a lényeg.
#455
2008. jún. 27. 20:55
Hanem?? részben nem értek eggyet.... bár részek adják az egészet... >:(

őszíntén, lesz ittmég alkalom, hogy használljunk pár tulajdonságot, +++értelemben... persze kibicelni is tudnak majd mások..ő dolguk...ő számadásuk lesz...
#454
2008. jún. 27. 20:49
Nem írhatok mindent ki.
És sokszor beszélek rébuszokban, tudom...de használnotok kell az intuíciótokat...mert erre lesz majd nagy szüksége mindenkinek...nem tárgymozgatásokra, nem az anyagra...nem ez a lényeg.

sosem ez volt a lényeg...
#453
2008. jún. 27. 20:45
Kicsit bővebben??? És nem ér össze???
#452
2008. jún. 27. 20:45
Soha nem tudhatod, hogy ki és miért tud látványos dolgokat tenni...kitől kapta a tudását ehhez...

Jó nagy próbatételek jönnek. és jó nagy átverések...és észre kell majd tudni venni.

Muszáj lesz megérezni...hogy ne történjen baj.

nem a látvány a fontos. nem ez számít.
A tényleg nagyok...alázatosak és soha nem fognak kiállni közönség elé fitogtatni a tudásukat...

csak ha érdeke van...csak mi az érdek?

És ezért jó ha nagyon jól működik az intuíció...
#451
2008. jún. 27. 20:40
Ezt írom csak: 2 oldal van...

Az egyiknek:látvány kell...nem élet...

és itt téveszt sok ember majd irányt, hogy a látványt fogja választani sajnos.
#450
2008. jún. 27. 17:36
Ez nagyon érdekes videó és fantasztikus: youtube.com/watch?v=aUSdtexT55M
Már most is ekkora erejű emberek vannak közöttünk.A Szélkeréknél figyeljetek az már nagyon nehéz és megcsinálja.
#449
2008. jún. 27. 17:07
Nem egyszerűen csak úgy nagyobb láng lett.Nem tudatosan csináltam.A vizet még nem próbáltam mozgatni .De majd megpróbálom és elmondom a tapsztalatomat.
#448
2008. jún. 27. 15:51
Parkour,kicsit a fagyasztásra átsandítva de itt kérdezem meg: amikor a lángot megnövelted, az alakját, mozgását is tudtad befolyásolni???Vagy víz mozgását???
#447
2008. jún. 27. 14:24
Jah most azon vagyok,Már egy van és nagyon bízikik benne és én is.
#446
2008. jún. 26. 22:49
sporadikus (sporadisc..) de jó,mert érted, és magadtól is kitalálsz dolgokat... jó kisérletezést!!

Társaság meg, mindenki volt márolyanba,amitől később elszakad..... próbálljbevonzani neked fontos embereket, ügyesen meditálva, hogy ne 1-2 tulajdonság, hanem úgy ált. a legmegfelelőbbek legyenek...
#445
2008. jún. 26. 22:31
Régebben a rossz társaágban volta mde valamiért elszakadtam tőlük .És most látva őket elég rossz rájuk nézni.Szívják a cigit kiabálnak,öregemberrekkel gúnyolodnak és holt részegek minden másnap.Jobb is hogy elszakadtam mert most jobb környezetben vagyok.

Rendben kipróbálom.Tduatosan nem biztos hogy megy ,mert csak ugy jön az érzés.
Ugyis most 4-5 napot az osztálytársakkal leszek majd kipróbálom.

Szoktam oylat mostanában hogy megosztom a figyelmet.Úgy írok hogy közeben olvasok vmi mást és még a tanrát is hallgatom amiből jegyzetet írok.Egész jól megy de fárasztó mert 10 perc után már nem lehet figyelni mind a 3-ra.De szerinte mezzel fejlődik az a spordikus (vagy mi) fiygelem is.
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0