Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#444
2008. jún. 26. 22:28
"Figyeld magad, és a többi embert.
hogy hogyan érzed őket és miket érzel meg belőlük.
de lazán, ne görcsösen.
" – lángocska


Igen!!!Ezt hívják sporadikus=szórt figyelemre, amikor bambul azember, tehát nem 1 dolgot akar figyelni,hanem minden áradó infót egyenrangúan befogadni nem egyszerű... pláne használni... agykontroll, stb is kellhet..
#443
2008. jún. 26. 22:25
Figyeld magad, és a többi embert.
hogy hogyan érzed őket és miket érzel meg belőlük.
de lazán, ne görcsösen.
#442
2008. jún. 26. 22:24
"Érdekes amit írtál baldag.

Ha te mondod hogy tisztánérző vagyok akkor biztos úgy van.Ezentúl kicsit többet próbálok majd figyelni erre is .
Nem alacsonyitom le a képességet hiszen belegondolva ezzel egíthetek más embereknek a nehéz időszakban mikor az átlagember észre sem veszi hogy valam ibaj van.
" – parkour


Igen, és nem mellesleg az életben segít neked is, kiszúrni a sunyi ,rossz társaságot....stb.
#441
2008. jún. 26. 22:21
Érdekes amit írtál baldag.

Ha te mondod hogy tisztánérző vagyok akkor biztos úgy van.Ezentúl kicsit többet próbálok majd figyelni erre is .
Nem alacsonyitom le a képességet hiszen belegondolva ezzel egíthetek más embereknek a nehéz időszakban mikor az átlagember észre sem veszi hogy valam ibaj van.
#440
2008. jún. 26. 22:10
Hát...ez is egy lecke...hogy nem kell mindenkinek...mert sokan nem értik.
Én sem szoktam nem ezosnak ezot.
Egyszer próbáltam...valami szekta megjegyzés ahol megőrjítik az embert és vigyázzak volt a válasz.
nem nevettek, inkább megijedtek azoktól amiket mondtam és félteni kezdtek, de tényleg nem jó érzés.
de ezen sokan átmegyünk:)

Nem baj. Akkor is tisztánérző vagy...meg bizti még más is...majd megtudod idővel ha hiszel magadban és a képességeidben(ha csak apró képsségnek is tűnik) ne becsüld le.
és egyre nagyobb lesz:)
#439
2008. jún. 26. 22:10
parkour!! gyakorlásnak +++ történelmi embert lehet választani... Szentlászló, Mátyás... a sötét oldal emberei is még holtukban is tudnak sok mellékes infót leadni magukról... (jó portréfestők is eltalálják ezt, pl. Kokoschka a röntgenszemű festő, hírhedté vált, mert a portréin megjelentek azok a tünetek, amibe aztán az alany belehalt...)
#438
2008. jún. 26. 22:06
Sajnos az ilyet nem bár elképzelhető hogy csak fejlesztés kérdése és egy idő után menne.Csak az erős érzelmeket érzem emg max. Meg azt hogy kiben bízhatok 101%-ig.És ez jó.De ezt csak msotanában vette mészre ugyanis eddig általánosban elég skzor olyanoknak beszéltem a dolgaimról akik semmibe vettek és kiröhögtek a hátam mögött:S

Lángocska,oylan hogy átvettem mástól a szomurásgot és adtam cserébe boldogsáot csak 1x volt. De az a szomúrság 2-3 napig tartott:S
#437
2008. jún. 26. 22:04
Baldag, ez pl. nagyon jó kérdés...pl. a szándékukat is nagyon lehet érezni az embereknek.

Szerintem érzi ő is ezt is:)
csak nem írja:)
#436
2008. jún. 26. 22:02
de megérzed azt is.

én is ilyen vagyok. csak én át is veszem másoktól. Ők lenyugszanak, én feszült leszek:)

és tisztánérző vagyok.
sok dolog jellemző rájuk.
A tisztánérzőkre.
az egyik pl. ez.
#435
2008. jún. 26. 22:01
"Nem hallottam még erről a "tisztánérzőkről".Nem tudnék róla hogy átveszem az enrgiát .Egyszerűen csak érzem ha valaki nagyon rossz passzban van.És ha valaki mellettem szomrú akkor én is az leszek egész nap.De ez jó mert fel tudom viditani csak ne lennék én se olyan hogy nem tudok megnyilvánulni,mert önbizalom hiányom van.De ez elmúlik és több embernek segíthetek:P" – parkour

És szokásait, stb is megérzed?? Viszonyát dolgokhoz, felfogását...

Önbizalomhiányra meg:lassan kiderül, hogy téged kéne ezer ok miatt irigyelni...
#434
2008. jún. 26. 21:59
akkor nem veszem át az idegeséget csak olyann érzésem van hogy kerülni kell. Mert akkor csak rosszabb lesz ha beszélek vele.
#433
2008. jún. 26. 21:55
és ha a másik ideges?
olyankor mit szoktál érezni? Azt is megérzed vagy csak a szomit?

majd leírom miért kérdezem.
#432
2008. jún. 26. 21:53
Nem hallottam még erről a "tisztánérzőkről".Nem tudnék róla hogy átveszem az enrgiát .Egyszerűen csak érzem ha valaki nagyon rossz passzban van.És ha valaki mellettem szomrú akkor én is az leszek egész nap.De ez jó mert fel tudom viditani csak ne lennék én se olyan hogy nem tudok megnyilvánulni,mert önbizalom hiányom van.De ez elmúlik és több embernek segíthetek:P
#431
2008. jún. 26. 21:49
"Azzonnal megérzem ha valaki 5m-en belül áll és szomoru valami bántja akkor én is elkezdem átélni azt és valóban rossz:S Ha valakit látok sírni akkor csak nehezen tduom elfojtani hogy én ne sírjak."

Tisztánérző vagy? rájuk jellemző ez. Sokszor átveszik mások energiáját.
#430
2008. jún. 26. 21:47
A kérésedre itt a link ahonnan én is letöltöttem. :rapidshare.com/users/SK0ITC
Én is nagyon érzékeny vagyok de tudom irányitani jobb esetben.Azzonnal megérzem ha valaki 5m-en belül áll és szomoru valami bántja akkor én is elkezdem átélni azt és valóban rossz:S Ha valakit látok sírni akkor csak nehezen tduom elfojtani hogy én ne sírjak.Valóban a médiumok erős idegzetű emberek én tuti idegösszeroppanást kapnék.

Nehéz elérni ezt a hitet de rajta vagyok: :P

Próbálj meg ceruzákat mozgatni és azzal gyakorolj majd fokozatosan nagyobbakkal végül már asztalokkal:P
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0