Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#429
2008. jún. 26. 21:42
A hitröl anyit hogy meg kell tanulni hogy ne kételkedj magadban és a képességedben tudd hogy képes vagy rá és ha te magadat is meg gyözöd hogy képes vagy rá akkor képes is leszel rá ojan mint a biciklizés tudod hogy nem esel el pedig két keréken mész nem is kell oda figyej és egyensujban maradsz az ijen képességek is ojan természetessé kel vájanak mint a biciklizésnél az egyensujozás! :)
#428
2008. jún. 26. 21:36
Hát biztos érdekes film lesz kerestem hogy töltsem le esetleg ha adsz egy tipet hogy hol kutakodjak annak örülnék! Amugy a médiumitás igy távolrol nagyon jo meg menö dolognak látszik de szerintem tulságosan meg terheli az ember lelkét anyi negativ dolog van ezen a világon a nem jó mindenröl tudni és még a tudás haggyám de át is érezni hát köszönöm nem ! Igy is fejlet az enpatikus képességem vagy inkább mondjam ugy hogy az átlag emberkhez képest és már ez soknak bizonyult kb negyedikes lehettem mikor egy számomra ismeretlen gyereket meg büntetett a tanitonö valami hüjeség miatt és én minden egyes pálca ütést éreztem a kezemen még lehet hogy intenzivebb volt számomra az élmény mint annak akit büntettek! mert nem csak a gyerek fájdalmát hanem a tanitonö dühét és rosszindulatát is éreztem! idövel persze meg tanultam el nyomni magamba ezeket az intuiciokat és mostmán nem érint anyira meg ha valami roszat látok! habár meg kell mondjam hogy se temetésekre se ojan hejekre ahol ijen dolgok történtek nem szivesen megyek. Nos ez az egyik hátránya a szuper érzékenységnek egyrészt áldás másrészt pedig kellemetlen nyüg. Amugy szoktam nézni a disqaverin ijen médiuokkal készült filmeket és hát meg kell hagyni hasznos amit csinálnak és egyáltalán nem irigylem öket a feladatukért mert hát szo ami szo anyi szörnyüséget láttak és éltek át hogy szerintem sokunk nem birta volna ki ép ésszel!
#427
2008. jún. 26. 20:20
Érdekes amit mondasz én már láttam aurát de ugy vettem észre hogy csak romlik tőle a szemem ezért abbahagytam.
Lehet hogy csak a technika volt rossz és megerőltető a szememnek de inkább hagyom ,pedig nagyon szivesen megtanulnám ezt is és még sokmindent.

Most láttam egy filmet amit ugy töltöttem le . A címe : Médium -veszedelmes erő .Most lesz szombaton az rtl klubon érdemes megnézni.Abban a filmben nagyon jól használják a képességet.Ebből a filmből kedvenc jelmondatom:
"Ne csak gondold,hogy képes vagy ,hanem tudd ,hogy sikerül" Ebben a mondatban van vmi ,mert valóban nem elég tudni ,hogy képes vagyok rá.Ugye megint a HIT.Ez kell .
#426
2008. jún. 26. 19:09
nos az aurán kersztüli biologiai programozást rengeteget használom de föleg magamon szoktam ismerösöknek havereknek is segiteni de ritkábban csak akkor mikor tényleg szükség van rá! igaz rosz dologra is lehet használni de erre most nem térnék ki! Most vegyünk egy konkrét szituáciot mert ez szokot leni a leg gyakorib egy gyogyito rá hatás vagy lehet hivni bárhogy a lényege az hogy teljes szerettel és megtisztitott csakrákkal lehet végezni vagyis hogy ne legyenek negativ energia áramlások ugyanis át jutnak ezek az illetö szeméjbe ![font=Verdana][font=Verdana] de van egy fontos szabáj sose csináld kéretlenül az illetönek kérnie kell![/font][/font] nos a lényegre térve miröl is van szó biologiailag nézve a szervezet beteg valami miatt tudatosan tudjuk hogy mi a baj mert nem kell orvosnak leni hogy meg állapicsd hogy mi okozhatja a különbözö tünekteket! persze virusok vagy baktériunok estében nagyon különbözök lehetnek a tünetek! szoval nem az a lényeg hogy mi is okozza hanem az hogy meg kell magyarázni az illetö szeméj tudat alattiának hogy mit tegyen hogyan reagáljon meg kell adni az informáciot a gyogyitás fojamatára! és ezt az informáciot a az aurán keresztül lehet be juttatni az illetö szeméj tudat allatiába. szoval röviden enyi!
#425
2008. jún. 26. 18:47
sokat segítettél Attila, pont az ilyen apróságok azok, amik segítenek... ez az aurán kersztüli átprogramozás újdonság nekem... Tudssz erről többet is???(persze, jó értelemben, gyógyítás, növény növesztés..gondolom...)

Amúgy amit írtál, kb. arra gondoltam... nekem jön le aranyfehér szín...
#424
2008. jún. 26. 18:41
Nos ténylag részlet de igen fontos részlet ! Leirni nem egyszerü de van egy tippem hogy hogyan tapasztalja meg bárki is és szerintem nagyon egyszerü ugyanis mindenek van auráőja persze változó a tárgyaknak és az élölélnyeknek de mindennek van! Szoval szerinetm mindenki találkozot már azzal a 3D-s rajzokkal mejeket ojan furcsán kell nézni hogy elö jöjön a benne lévö szöveg vagy tárgy (szégyelem de nem tudom hogy nevezik)! ;D na szoval a lényeg az hogy ugyanugy kell nézni azt a tárgyat amire éppen kiváncsi vagy és a motto legyen az hogy "ne csak nézz hanem láss is!" ;D szerintem bárki kiprobálhatja és akkor nem kell kérdezni hogy mien szinü pontosan az aura (tapasztalatom szerint nagyon változó szinü lehet föleg az embereknél a növeényeknél inkább fényes és nem játszik anyi szinben én ahogy meg figyeltem a növényeknek a levéltöl kifele haladva arany sárga és ahogyan nö a távolság ugy megy át fehérbe! emberek esetében nagyon változo különbözö betegségek negativ gondolatok nagyon meg változtatják a szinét ojan emberti is láttam akit sötét szinü aura vette körbe szürkés feketébe nyulo meg kell mondjam nem voltam kiváncsi mitöl van ez mert a hideg futkosott a hátamon :-[ igyekeztem minél távolabb kerülni tölle! persze az még nem azt jelenti hogy ha látod az urát máris tudsz dolgokat mozgatni ettöl még mesze van ugyanis meg kell tanulni az aurádat változtani kiterjeszteni ezt ugy gyakoroltam hogy a kezemre öszpontositva egy növény vagy kisálat ami nem izeg mozog (de inkább maradjunk a növénynél és könyebb potolni is ha elpusztul! ;D ;D ;D) ugyanis lehet gyakorolni az aurára valo hatást és ha el rontunk valamit akor egy muskátli bánja emberen vagy állaton akkor szabad ki probálni ha biztosak vagyunk a dolgunkban és tudjuk mit csinálunk mert igen nagy károkat lehet okozni ovatlanságal vagy figyelmetlenséggel ugyanis az aurán kersztül át lehet irni az illetö élölény biologiai programját (persze ez is komoj tudást igényel ) de ez ojan mind aki meg akar tanulni orát javittani és egyböl egy rolexel kezdi ;D érdemes a tanulást egy olcsob orán kezdeni ;D. Na egy kicsit el kalandoztam a lényegtöl de ha egyszer bele jövök a magyarázásba szinte belle feletkezek hogy hol is keztem ;D szoval a lényeg az hogy ha meg tanulod ki terjeszteni az aurádat hogy érezd az illetö tárgy vagy élölény auráját és a belöle áradó informáciot akkor már nem álsz mesze a telekinézistöl. Tehát a lépések aura látáa hogy tud mit csinálsz, aura kiterjesztés hogy hatni tudj rá és végül mindha a részed lene meg mozdithatod akár csak a saját tested meg hoszabitása lenne!
Na egy kicsit remélem tudtam segiteni!
és remélem hogy nem sokára már nem kell fel kejek a távirányitojért! ok na csak vicceltem ;D ;D ;D nem erre használnám ;D
#423
2008. jún. 26. 17:08
Ha kézzel emelte fel akkor azt valószinüleg a tudatalattija megnövelte az erejét .Na ez a bizonyiték hogy nem tudjuk hol vannak a határaink sokkal többre képesek vagyunk és én ezt akarom kideriteni majd másokkal megosztani.

Ha viszont tk-val emelte fel a faágat az rettentő nagy eredmény lettem volna a helyében:D
#422
2008. jún. 26. 16:42
Kösz a leírást!!! Részeltkérdés,de a fehér-sárga fény, aznem olyan,mint amikor az aranyon csillog a napfény??? :D

Maga a technika meg a leírás is nagyon jó!!!

Még annyit volt olyaneset,amikor valaki meg stresszhelyzetben tudott faágat emelni földről,épp rablók vették kőrbe,és erre elszaladtak, viszont utánna ettől az illető is bepánikolt, megijjedt, hogy mi lesz vele... vmi ifjúsági magazinban volt pszichológusnak írt levél, nagyon régen, az nem is akarta elhinni...
#421
2008. jún. 26. 16:25
Köszönöm Attila hogy leírtad a te technikádat .Mostantól keményen fogom gyakorolni és el kell sajátítanom mert a jövőben nagy szükségem lesz rá mint a többi képességre is.És te is folytasd a gyakorlást. Mindent bele ;)
#420
2008. jún. 26. 11:03
szivesen fojtatok eszmecseré yahoo messengeren is id: attila777231 én föleg ezt használom ::)
#419
2008. jún. 26. 10:00
Elöszöris köszönöm minenkinek a válaszát a kérdésemre nagyon hálas vagyok jo ötleteket adtatok! ;D

shepard
felvetesere ugy erzem valaszolnom kell már mint arra hogy mire is hasznája az ember az ijen adottságot! Természetesen ott van minden emberben a sötét oldal eröteljes csábitása, és hogyha még valaki bizonyos erövel (hatalomal ) rendelkezik abban még erösebb ez a késztetés hogy roszra hasznája! De hogy ne ijeszek meg senkit éppen ez a szép ennek a világnak a müködésében, én ugy gondolom a fentiek probára teszik mind a szellemet mind az akaratot és csak kicsinként adagoják hogy lássák neme bolondit meg a hatalom illuzioja! Az ies féle hatalom felelöségel jár és szerintem csakis jora lehet és szabad használni! Tapasztalatbol mondom hogy dühösen vagy haragosan nem müködött, ugyanis gondoltam hogy a harag vagy a düh jo erö növelö érzés de csalodnom kellet egyáltalán még azt se tudtam elérni mind azelött higat állapotba. És hogy mi a célja mért jo ezt meg tanulni (persze nem csak a telekinézisröl van szó) én ugy gondolom hogy okkal vagyunk a földön és a cél a tanulás és a fejlödés (spirituális, mentális szinten) hogy a következö sikra valo lépéskor bizonyos tudás birtokába kerüljünk oda! De ezzel gondolm nem montam ujat a legtöb dogma is ugyanezt tanitja persze azt kifelejtik belöle a legfelsö szférák el éréséhez sok lépcsöfok vezet és egyböl az anyagi világbol nem lehet felemelkedni a leg felsö szférákba (menyország) mert adig sok sik és sok meg tapasztalás vár a lélekre! ujabb és ujabb életek mejek mindegyikébe a lélek valami ujal egészül ki valami ujat tanul! Énn igy gondolom !

visszatérve a telekinézishez és választ adva parkour kérdésére

én álltalában ugy csinálom hogy át érzem a tárgyat mindha a részem volna meg probálom látni a tudatomal ahogyan az atomok molekulák léteznek benne, mikor ellérem ezt az állapotot akkor a tárgyat fényes sárgás vagy fehéres (vagy e két szin változó keveredése) aura veszi körbe, ekkor kiterjesztem mentálisan az aurámat a tárgy fele mikor a két fényes aura össze ér akkor érezem a tárgyat hogy hideg meg a benne uralkodo feszültségeket (leirni nagyon nehéz minden esetre fura érzés) és ekkor mintha csak a kezedel nyulsz egy pohár viz fele nem gondolkozol hanem csak meg teszed és odanyulsz és elveszed a poharat ugyanugy csak arrább akarom teni a targyat szinte ösztönösen nem agyalok rajta hogy most felemelkedik meg ienek csak akarom és kész. Na ebben a pillanatban anyi történt hogy elkezdet billegni a doboz ide oda de ennél többet nem tudtam el érni hogy lebegjen vagy iesmi! Egyik haveromat is bevontam a kisérletbe ugyanis arra gondoltam hogy tul kevés vagyok hogy lebegjen gondoltam két ember több mint egy szoval összehangoltuk az akaratunkat és az eredmény ugyan az lett. Szerintem valami el kerűli a figyelmemet! ??? de azé köszönök mindent és adig probálkozok mig sikerül! ;D
#418
2008. jún. 26. 8:27
Attila! Én először is azt kérdezném ,hogy te mire koncentrálsz? Tárgyat elképzeled hogy hogyan fog mozogni vagy hogyan?
Tanácsként meg azt mondanám hogy: próbálj meg minél több tárgyat megmozditani mondjuk ami épp a szemed előtt van.
És tudatositani kell magadban azt ,hogy amikor használod a telekinézist nem létezik a gravitáció és akármit megmozdithatsz ez a legnehezebb . Még vmit, próbáld lökéssekkel megmozditani a tárgyat de azok a lökések erősek legyenek:P
#417
2008. jún. 25. 23:50
törölt tag
Én azt tanácsolnám hogy :
Ez olyan mint 1 autó...nem mind 1 mit tankolsz bele...ha szart akkor szarul megy ha 105 ös oktávszámút akkor máris nőtt a teljesítménye.
Ahoz hogy jól menjen az energetikai rendszeredben lévő energimennyiségnek a sűrűsége és a minősége erősítendő növelendő amit meditálásokkal tudsz megemelni, a rezgésszámot magasabbra tenni picit.
Kérj az úrtól erőt hozzá és biztosan adni is fog ha azt nem az eszeddel hanem a szíveddel kéred...
Ha nem az a cél hogy fitoktasd tudásod hanem hogy sikerüljön és fejleszd esetleg hasznos dolgokra fektesd akkor biztosan megkapod a támogatását...mert ugyanis ha ő azt mondja nem akkor fejenállva is pöröghetsz...képzeld csak el...1 gazsi (jellemüket tekintve) megkapná ezt hirtelen...kilopná az országot is...
Ezért nem kaphatja meg mindenki...káoszt szülne.
Ezt én nem tudhatom de ha felmerült benned ilyesmi akkor ezt válltoztasd meg tudatilag...értékeld át hogy neked ez miért is kell? Van vele valami fontos feladatod? Szeretnéd (értelmesen) hasznosítani valamien ágazatban (pl orvostudomány stb).
Nem megy ez csak úgy hipp hopp...nem egyszerű de rajtad múllik:)
Sok sikert:)
Ja az energetikai rendszer...elég ha lefekvés előtt meditálsz kicsit 1 kényelmes pózban (lehetőleg háton feküdve ellazulva) és úgy kéred az erőt...elektromos cikkek nélkül stb stb stb mintha aludni készülnél...csak most mégsem alszol egyből...
Próba szerencse ha már annyit sikerült összehozni biztosan menni fog.
A telekinézis a 3. szemmel áll 90% os összekötetésben ugyanis amikor elképzeled megteremted és az elképzeléseid megvalósíthatósága szerint áramlik az energia oda ahova kell neki (az energia inteligens, külön entitás, nem csak 1 valami ezt azért jó tudni:) ).
Sok sikert!
#416
2008. jún. 25. 18:23
Attila!!Gratulálok!!! nem piskóta ez se!!! 1 hülye ötletem támadt: mi lenne ha a sörösdobozok számát emelnéd?? egyszerre 2 őt, stb??? Én még nem jutottam el ide, de lehet hogy ezzel a megosztott figyelemmel talán sikerül továbblépni... más mit szól az ötlethez???
#415
2008. jún. 25. 15:09
sziasztok
nagyából végig olvastam a topikot és nagyon tetszett minden amit a telekinezisröl irtatok! :D
Arra szeretnék válszt találni hogy hogyan kell tovább fejleszteni a kissebb eredményeket hogy nagyobb dolgokal is müködjön!
pl: csak anyi sikerült hogy billegettni keztem a sörös dobozt az asztalon de ennél többet nem tudtam el érni hogyan növelhetö ez az erö?
nagyon hállás lennék hogyha valaki ötlettel vagy tanácsal esetleg konkrét receptel tudna szolgálni a mentális erö növelésére!
Régebb arra gondoltam hogy nem koncentrálok elléggé vagy nem fokuszálom a mentális energiát ellégé ppontosan és nagy a szorodás vagy iesmi és ezért nem müködik.
szoval nem tudom !
ha tudtok segiteni anak nagyon örülnék!
elöre is kösz!
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0