Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#414
2008. jún. 25. 10:17
Jah újra el kell kezdenem ,mert ha nem folytatom a gyakorlást akkor az eddigi tudásom is odavész.
Valaki mozdított már meg a psi-wheel-en(tűn egy papír) kivül valami más tárgyat?
#413
2008. jún. 23. 14:06
"Én most abbahagytam a tk gyakorlást az ostoba számítógép miatt. ;D
elveszi minden időmet valahogy el kell szakadnom a számítógéptől
Amugy legutobb sikerült egy ceruzaelemt megmozditani." – parkour


gondolom, hogy ez olyan mint a biciklizés.. nem lehet elfelejteni... bár nekem mintha nem menne könnyen az emlékezés
#412
2008. jún. 23. 10:39
Én most abbahagytam a tk gyakorlást az ostoba számítógép miatt. ;D
elveszi minden időmet valahogy el kell szakadnom a számítógéptől
Amugy legutobb sikerült egy ceruzaelemt megmozditani.
#411
2008. jún. 23. 10:18
Nah ki hol tart?? Van valami fejlődés?
Nekem már sikerült becsukni TK-val az ajtót :D De DE lehet, hogy a szél is segített, de nem biztos (remélem nem)
#410
2008. jún. 18. 8:28
Parkour, kösz, az illetőt azért említettem, mert nagyon élethű trükkjei vannak, és NEM volt a műsorban ez említve... (műszeres ellenőrzéssel szívmegállás, testből kilépés, hasonlók,meg igazi trück is, 4 percig gyertyaláng felett tartotta tenyerét...) De persze a ,,mentalisták" ról én se akarok többet írni...
#409
2008. jún. 17. 22:10
Szerintem hagyjuk Uri Gellert mert ő nem méltó arra h a telkinézis topicban emlegesük .
Inkább egy kis segítség azoknak akik jól tudnak angolul.Ezen az oldalon hazsnos információk vannak:
learn-telekinesis-training.com/tk-exercise-paper-push.php

Kösz!
#408
2008. jún. 16. 23:10
Kösz,jókat írtatok... most voxon vagy másik német csatornán sztárfőző műsorban volt, van,lesz uhi keller méltó német változata thorsten haevener, a gondolatolvasó... bűvész,de ezt nem írta ki műsorában...
#407
2008. jún. 16. 10:47
Valóban Uri csaló de ezt már tudtam a műsora előtt is én csak a résztvevőkre voltam kiványcsi .
Ellenben Panthera aki psi-wheelt is forgaottt és lelökte a dobozt is tk -val .Na ő tud vmit.

A minap arra jöttem rá h ugy könyebb megmozditani vmit h elképzelem ahogyan az agyam energiája érintkezik a tárgyal és meglöki
#406
2008. jún. 16. 9:38
Igazad van shephard :D .
Amúgy én általában nem így szoktam csinálni, csak koncentrálok rá és tudatosítom, hogy most pl a psi-whell balra forog. Egy kis idő után megrászkódik és elkezd mozogni :P . Amúgy Uri Geller tényleg egy gyökér... ha tényleg akkora telekinetikus lenne akkor nem kanalakat hajligatna... hanem pl a műsorvezetőt lebegtette volna.. Egy csaló.
#405
2008. jún. 16. 0:25
törölt tag
Ne erőltesd, csak türelemmel. Nem elég csak elképzelni hogy az a tárgy elmozdul, látnod is kell!
Lásd hogy igenis az elmozdult! Mert a kételyek és magabiztosság hiánya csődhöz vezet.
Hit! Hiszel abban amit eggyáltalán csinálsz?igen? akkor sikerülni fog, ha magaddal szemben nem találod meg a hited akkor nem fog...a bensődből fakad a külvilág irányítása (ha ezt nézem manipulálása:) ).
Ne görcsösködj mert azzal úgymond a piros vonal felé ugrassz és leesel, kezdheted előről...
ja és legyél nagyon nyugodt zárd ki a külvilágot mind 1 mi történjék!
Ne gondold hogy olyan idegen dolog amit csinálsz mert nem az...ott van benned, csak belül el kell döntsd hogy szeretnéd e használni vagy sem.

Am ne hidjetek az olyanoknak mint a copperfield meg egyebek uri geller...illuniozisták csak:)
Akinek tényleg megadatik ilyen képessége az nem megy tv műsorba vele ugyanis annak feladata van és felfogja épp ésszel hogy veszélyes dolgok ezek:)
Mi ebből a tanulság: Ne mász fára ha nem tudsz úszni mert elüt a villamos, meg Uri Geller 1 fasz:)
ÁGY!
KÁTÓ!
HÁROOM!
MÚÚKODJ!
XDXDXD
#404
2008. jún. 15. 22:43
hát sok + dolog történt velem elmúlt időben, spec. ezen a téren nem léptem tovább... de azért érdekel....ötlet??? Mit lehet tenni még eddigieken kÍvűl???
#403
2008. jún. 11. 9:13
Üdv!
Nagyon kihalt motanában ez a topic. Írjatok tapasztalatokat, hogy ki hol tart, hogy megy neki, sikerek stb... Csak írjatok, mert csak így tudunk egymásnak segíteni, vagy éppen saját magunknak segítséget kérni. :D
#402
2008. máj. 27. 16:00
Falken!

Mrgnéztem, nagyon jó cikkek vannak ott!!!Nézzétek meg a tagok írásai rovatot, ott is sok mindenvan...
#401
2008. máj. 26. 15:22
Baldag!

Én írtam a linket, de az asztrálprojekcióval kapcsolatban ;D . Azt megnézted? Testelhagyás alatt van. Azt hiszem kb 5-7 módszer van hozzá :D .
#400
2008. máj. 25. 14:00
"Hát nem hiszem :D" – Mark

Hát megnyugodtam.. remek... a vki által nemrég itt ajánlott fénykeresők oldalon meg elolvastam a kanálhajlításos leírást... jó kis fordítások vannak a könyvtárukban.. ;D
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0