Telekinézis

Számít a véleményed!

Csak regisztrált és bejelentkezett tagok szólhatnak hozzá.

#399
2008. máj. 25. 11:00
Hát nem hiszem :D
#398
2008. máj. 23. 22:19
Remek, ne ijjedjetek meg, hogy vkinek csak később sikerül...

inkább a nehezebb asztalon görgőset csinálld, tenyérlehet görbe,stb, nem érdemes öncsalást lehetővé hagyni... (nem cáfollak, csakha kontorll alatt van, úgy jobb...)

Mark, van ami benyomás ért, és úgy gondolod, mi nem tudunk róla??? Érzések, stb. a gyakorlat alatt???
#397
2008. máj. 23. 21:03
én is csak a tenyrembe tom:S
#396
2008. máj. 23. 16:01
Mark!
GRATULÁLOK! Amúgy ezt a tenyereden mozgatod, vagy az asztalon is tudod mozgatni?

ui.:én sajnos még csak atenyeremen tudom görgetni a ceruzát :(
#395
2008. máj. 23. 15:40
"Elsem tudjátok képzelni mennyire örülök:D!!!Már simán megy a tü goritása és csusztatás igaz a csusztatás csak 1 félbetört tüvel megy inkább,a ceruzát meg eléggé nehezen ,de el tom guritani:Djeeeee" – Mark

Ez nagyon jó! Gratulálok!
Végül melyik módszer volt az ami eredményt hozott? Én is szeretném már megcsinálni...
#394
2008. máj. 23. 6:42
Hát, ööö naggyábol :o,majd megprobálkozokvele,csak ezt nem értem hogy egy ilyen gondolat sor ez a magos, ez már meditácionak számit? ??? azt hittem nehezebb,
#393
2008. máj. 22. 21:44
Gratulálok, és aki elolvassa a bejegyzéseidet, sorrendben az is erőt meríthet belőle, majd most apránként a gyakorlás sok olyan részletet is megvilágít neked, amit szívesen olvasnánk, pl. olyan tapasztalatok, amiket nem láttál leírva, de fontosnak tarthatod....

a meditációs beírásom érthető volt???
#392
2008. máj. 22. 20:44
Elsem tudjátok képzelni mennyire örülök:D!!!Már simán megy a tü goritása és csusztatás igaz a csusztatás csak 1 félbetört tüvel megy inkább,a ceruzát meg eléggé nehezen ,de el tom guritani:Djeeeee
#391
2008. máj. 22. 18:02
Már sikerült a tűt mozgatni tom huzni magamfele:D de még nem naon megy, a ceruzát meg sikerült guritani:D
#390
2008. máj. 22. 16:59
Mark!!! nem olyan bonyolult ez, kis trükk: szobanövényt, atlaszt, lexikont előtte megnézhetsz, és imaginálhatod (ezaz ,amikor csak a képet gondolod,valósághűen,nem fűzöl hozzá más gondolatot) Vagy egy valódi maggal élőben csinálod, majd emlékből képzeletben... Enél szinte csak bonyolultabb meditációk vannak, lehet hogy aza gond, hogyan tartsd a valószerű képeket meg fejben??? Ha eza gond, akkor gyakorolni kell... elején minden ilyesmi nehéz, belátom... mégegy: ha bonyolultnak érzed, próbálld meg kikapcsolni alogikátkereső énedet, csak a feladatsort csinálld, gondolkodás,kritika nélkül..

ezek a gyakorlatok az alapjaiannak, hogy teremtővé válljona képzeleted, le tud modellezni, amit akarsz, tested,stb megváltoztatását... agykontroll, thesecret, stb mind ezt használlja, ne ijjedj meg, mindenki meg tudja csinálni, ha valami akadályoz elején, azt érdemes megvizsgálni...mitől van
#389
2008. máj. 22. 13:28
Kösszi hogy leirtad ezeket a maditácios gyakorlatokat, de nekem valahogy eléggé bonyolult :(Nincs vmi könnyeb? Vagy esetleg nem mondanád el részletesebben?
#388
2008. máj. 21. 21:51
Hát. sok helyen olvastam hogy a telekinézis gyakorlásához mellözhetetlen a meditácio, meg ugy olvastam hogy egészséges meg iylenk... igy hát gondoltam kiprobálom hogy milyen:D
#387
2008. máj. 21. 17:46
Mark!

meditáció: lényegében elképzeled azt a cselekvéssort, amit át akarsz élni, és átéled...

1 híresebb: a rózsakeresztes meditáció: ha jólemlékszem, egy fekete keresztet látsz magad előtt, majd körülötte elrendezve 7 db vörös rózsát... a végén a kereszt eltűnik,de a rózsák megmaradnak. A lényeg, hogy a történések allegórikusak, tehát érzelemket, magas eszméket kell mellette átélni... ez esetben a szenvedés (kereszt) amin a vágyak megtisztulnak, és magasabb szintre lépnek... ilyen érzésekkel kell csinálni...

Másik: asztrális ,stb síkok észlelését segítő: elképzelsz 2 magot, azegyik műanyag,a másik igazi élő,de egyformák.

A műanyaghoz azt gondolod, hogy ez üres, nem élő.... a másiknál meg azt, hogy ez a mag csakegy része a növénynek, a növény láthatatlan része (étertest) ami lehetővé teszi, hogy kicsírázzon, megnőjjön. Azazerő, ami ezt lehetővé teszineki mármost is megvan...

el kell képzelni,hogy a mag kicsírázik, szárat, levelet növeszt, bimbót és virágot, majd magokat, termésben... ugyanígy amikor elhal a növény, nem a semmibe kerül az élő része,... valami fizikailag eddig nem látható továbbra is él.. később lehet élőnövényt, hajtást,magot ugyanezekkel a gondolatokkal nézni....előb utóbb a valós világban izgi változásokat észlelsz majd, :D :D

sokféle buddhista meditációt lehet neten találni,ha eza vonal érdekel, keresztényeknél ezt lelkigyakorlatnak híjják.

Robert bruce leír vhol gyakorlatot,csakrákat hogyan energetizálta mielőtt látó ember lett..

Mi is lenne a célod?? Mit szeretnél elérni??? Amúgy lehet elméleti vitákat csinálni, hogy mi a meditáció, mi a kontempláció (szemlélődés) koncentráció.. szerintem ezek összeérnek... ;)
#386
2008. máj. 21. 15:33
Valaki pls irjon már valamit hogy hogyan kell meditálni!:D légyszives
#385
2008. máj. 19. 22:47
Jó ez, hogy vannak elméletek, de ha nem akar,tud valaki sok sokidőt rászánni, hogy elolvassa őket, az nagyon elgondolkodtató, hogy pl. agykontrollnál nem kell a hogyan-t tudni, csaka mit akarok-ot,és...

persze én olvasok elméleteket, mert egy jó gondolat, mégha nem is megalapozott, segít sokat...
Szabó Gergő webfejlesztő
X
Regisztrálj most és mégtöbb e-könyv lehet a tiéd!         REGISZTRÁLOK
0